Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam 39 lat i jestem w ciazy

Polecane posty

Gość callineczzkaaaa
Ja nie rozumie co wam przeszkadza, ze kobieta decyduje sie na dziecko grupo po 30 roku zycia? Nikt z was za nia dziecka nie wychowa wiec co was tak boli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w kazdym wieku mozna zaliczyc wpadke xxx ej no usmiech.gif nie przesadzaj vvvvvvv w kazdym . mamy znajomych , malzenstwo o swoje drugie dziecko walczyli latami , pamietam jak pragneli miec drugie dzieckoa jak bardzo chcieli aby ich syn mial rodzenstwo , 8 lat sie meczyli a ciazy ni hu-ja w koncu udalo sie , byla ciaza jakosc donosila urodzila zdrowa dziewczynke ( wtedy znajoma byla okolo 40 ) A ZA JAKIS CZAS.....ona znowu w ciazy , wszyscy zdziwieni a oni nam calkiem szczerze opowiedzieli ze jak mala troszke podrosla to postanowili wybrac sie na weekend sami we dwoje , podczas weekendu oczywiscie ze sie kochali ale juz przestali sie zabezpieczac bo uznali ze jak tyle lat sie o drugie starali a byli przeciez mlodsi podczas tych lat staran to juz teraz w tym wieku i po takich problemach z plodnoscia to juz nie musza myslec o antykoncepcji ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ciotka wyszła zamaz majac 23 lata a dxiecko urodziła w wieku 42 lat...Córka zdrowa,na studiach.Drugiego dziecka juz nie chcieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś kazdy to nie rozrodczy xxx ale rozumiesz słowo pisane czy nie bardzo? Jeśli tak, to przeczytaj moją CAŁĄ wypowiedź zamiast wyrywać jedno zdanie z kontekstu i się czepiać słówek. Jak już ją przeczytasz, to może się przekonasz, że piszę o kobietach w przedziale 20 - 40. Cały zresztą wątek dotyczy kobiet w wieku rozrodczym. Czepiasz się więc tylko dla zasady czy po prostu nie rozumiesz, o czym my tu rozmawiamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj spokoj kobito ! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm...jak się ma 39 lat i jest się w ciąży (a to uważam jest cudowne) i przeczyta się te niektóre tutaj żółcią ociekające i z niedojrzałości wyrosłe komentarze to słabość ogarnia. serdecznie gratuluję i mam podobnie jak Ty:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja prapra babka urodziła moja prababkę 20 lat po reszcie dzieci, czyli była po 40-ce, może miała 45-46 lat. To było jeszcze za cara, na zabitej dechami wsi ledwie 30 lat po zniesieniu pańszczyzny. I nikt tego nie przezywał, kobiety rodziły w takim wieku i było to naturalne. Ot trafiło się dziecko to było. I nie zawsze było to kolejne z kilkorga dzieci. Więc te co tak przezywają późne ciąże- to nie jest wymysł ostatniego miesiąca, więc nie bądźcie bardziej ciemne niż chłopstwo pańszczyźniane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież tu jakieś smarkate patolki się oburzały, bo nie mogą pojąć, że można rodzić dzieci i wychodzić za mąż nie tylko zaraz po gimnazjum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie moglam sie nadziwic, ze nauczycielka miala romans i dziecko z gimnazjalista.. Rozumiem, ze chlopak jeszcze mlody i nieu mial sie dobrze zabezpieczyc, ale taka dorosla kobieta i zaszla w ciaze z takim gowniarzem ? żenada! :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam, ze ona miala 36, a on 14 lat ! Co innego 39-latka, ktora ma meza i jest w ciazy , ale tamta sytuacja to dla mnie patologia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I naprawde nie wiem, czy to byla milosc, czy raczej desperacja ze strony tej pani, ktora powinna byc raczej przykladem dla mlodych dziewczyn,a nie odwrotnie. :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a co to ma wspólnego z tym tematem? 36 lat to nie jest takie późne macierzyństwo i w ogóle co ten romans z uczniem i ta patologiczna sytuacja ma wspólnego z normalnymi związkami i rodzicielstwem dojrzałych ludzi? ta sytuacja ma się tu nijak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziałam zdjęcia tego chłopaka, były w prasie, no cóż nawet ładny , ale buzia strasznie dziecinna jeszcze, wiec totalnie aseksualny. A kobieta taka prowincjonalna seksbomba, mini, pazurki, cyce, włosy , wszystko w stylu bierz mnie ostro, więc, że się wzięła za małolata, bo na pewno chętnych do pukania by znalazła przynajmniej na raz. Tez się dziwię, wiedziała ze uczniowie plotkuja, że to prawnie zakazane i jak wyjdzie to będzie syf w pracy i zyciu. Może to ja kręciło, albo ma taki fetysz silny, że chciała wprowadzić w świat seksu małolata. W każdym razie kretynka narobiła sobie wstydu i kłopotów, a przyjemność żadna z dzieciakiem co niczego nie umie i szybciej strzela niż wkłada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dodam, ze ona miala 36, a on 14 lat ! Co innego 39-latka, ktora ma meza i jest w ciazy , ale tamta sytuacja to dla mnie patologia ! xxx Skoro 39-latka z mężem to co innego to uj wciskasz tu ten swój głupi post?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupi to jest twoj wpis, a moze to ty jestes ta nauczycielka? :-D:-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:12 - popieram .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodźcie kobiety jak najwiecej, bo mamy niz demograficzny,wiec dzialajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja urodziłam ostatnie dziecko w wielu 38 lat, ale znam kobiety po 40 którym rodziły się zdrowe i silne maluszki i jednocześnie 20-latki, których dzieci miały choroby. Ja w czasie ciazy robilam badania prenatalne w tym miejscu http://www.godulahope.pl/. W Rudzie Slaskiej. Maja tam tez poradnie genetyczną, a jak wiadomo badania genetyczne pokazują jak duże jest ryzyko wystapienia jakiejś choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta tak jak ja ;) baa w tym roku skoncze 40 i jestem w 5tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie babcia?? dziecko bedzie mialo 10 lat a ty prawie 50!!! bedzie na studiach a matka po 60 tce zalozmy ze sie chajtnie w wieku 30 lat a matka 70 tka !!!! na wnuki alo nie doczeka albo nie bedzie miala sily sie z nimi chwile bawic ../...... to nie jest plucie jadem a czysta matematyka plus troche biologii \i co z tego ze ktos teraz jest zdrowy i ma sie swietnie ..nie wiemy jak bedzie za 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to nie te czasy, że 60-latka chodziła z chustą na głowie i różańcem w ręku. Teraz 50 latka wygląda jak 40 latka. Popatrz na Kożuchowską wygląda na trzydzieśc***arę lat a urodziła jak miała 43l. Moja teściowa ma 73 lata a wygląda na 60 i ma wnuczka - naszego synka 5,5 roku i jest najszczęśliwszą babcią na świecie. Także masz jakieś zaściankowe i stereotypowe myślenie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 49 lat i jestem w ciazy (partner ma 41 lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję tobie i twojemu dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki partner,toż to tylko następny po mężu facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jako matka uważam rodzenie w tym wieku jako masochizm brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 38 i jestem w 10 tygodniu. Po porodzie chcemy starać się o następne. Mam nadzieję ze szybko nam się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×