Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam 39 lat i jestem w ciazy

Polecane posty

Gość gość
Jak możecie być takimi świniami dla innych kobiet, które tak jak wy pragną dziecka, rodzą i kochają? Laurette zgadzam się z tobą, pięknie to ujęłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Pani Doktor tutaj :D jak ty jestes lekarka to mi predzej kaktus z doopy wyrosnie :-O Jako lekarka porownujesz kondycje i zdrowie kobiet 40 - letnich doch kobiet 20 - letnich??? Cos cie 20 letni moherze poj/ebalo chyba. A do Pani 44 lata ze zmarchami i zwiotlczala skora - masz po prostu pecha i zle geny a po za tym wszyscy sie starzejemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:35 piszę na wszelki wypadek, bo wpadka w wieku 45 lat moze sie zdarzyc, a znam przypadki, ze pozniej tez, wiec lepiej uwazac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś no dobra i ich sprawa! autorka topiku jest w ciąży, cieszy się, a wy ukleiłyście tak debilną filozofię aż się rzygać chce. Młode mohery :o a ile jest takich które starają się latami? a ile jest takich które nie spotkały odpowiedniego partnera wcześniej? a ile jest takich, ze w wieku 20 lat biorą pierwszego lepszego heńka byle do ślubu w białej sukni pójść i dziecko trzasnąć, bo koleżanki już mają? a ile jest takich a siakich i owakich możemy sobie gdybać :o no weź się ogarnij :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:39 ale z ciebie chamka ! widac, ze pochodzisz z patologicznej rodziny, bo nie mial cie kto wychowac :-( masakra ! :-o lepiej zebys nie byla matka, bo jaki mozesz dac im przyklad??? Zaden !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:37 wyczuwam wyraźny ból do tego "wyszumienia się" :P no ale każda ideologia jest dobra aby się pocieszyć i znaleźć dobre strony młodocianej wpadki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[13:42} sa tez takie, ze sa w ciazy nawet z uczniami - przyklad: nauczycielka gimnazjum ma corke z mlodym chlopcem ,, bblleee,,, ohyda .... i jak taka moze dawac przyklad innym dorastajacym dziewczynom???? Tragedia :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:44 przypomnij sobie M. Kozuchowska, jak paradowala w plasterkach Evra (ciekawe ile kasy za to wzięła), a potem j swoje pozne zajscie w ciaze uwazala za cud :-) Dobrze, ze doczekaja sie szczesliwie synka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 13:39 ale z ciebie chamka ! widac, ze pochodzisz z patologicznej rodziny, bo nie mial cie kto wychowac smutas.gif masakra ! pechowiec.gif lepiej zebys nie byla matka, bo jaki mozesz dac im przyklad??? Zaden !!! xxx za to ty i tobie podobne plotktaro-hejterki to wzór cnót, dobrze, że młode sarenki żadnej kobiety tutaj nie pojechały i z kulturą się tu wypowiadają, och jak dobrze, że to wy jesteście tymi matkami, bo taaaaaaaki dobry przykład dajecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadaj gowniaro z koziej wolki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś i ty uważasz, że każda mama 35+ to tak jak kożuchowska? Ale płycizna z ciebie :o a poza tym co cię to obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kozuchowska rodzila po 40-tce, miala chyba 42 albo 43 ... a plycizna to jestes ty - kochana :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:40...wiem,że i później wpadka może się zdarzyć..ale umiem wyciągać wnioski....jedno "późne" dziecko mi wystarczy...:) Ja już mam swój wkład w przyrost naturalny w tym kraju, teraz niech się inni wykażą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat jest o tym, że kobieta lat 39 cieszy się z ciąży i to wy jak ostatnie chamki i patologia przyszłyście się tu wyszaleć ne na temat totalnie. Obraziłyście nas na wszelkie sposoby, wyśmiałyście w każdy sposób ale my mamy do was po dobroci gadać i może jeszcze pokłony bić, bo jak nie to sie czepiacie i mówicie o dawaniu przykładu :D hahaha no szczyt hipokryzji, że o chamstwie nawet nie wspomnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie żyję plotkarskimi gazetami ani życiem celebrytów to nie wiedziałam dokładnie za to ty wdzę galę i pudelka masz dokładnie przestudiowanego może czas się za naukę czytania ze zrozumeniem wziąć, bo napisałam 35+ a raczej 42 to jest włąśnie 35+ :) No ale to jeszcze trzeba rozumieć czytany tekst :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:49 wg ciebie 42 to nie jest 35+? ha ha ha ha gratuluję nieuku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako facet jestem zszokowany waszymi wypowiedziami jak możecie tak się wyrażać, jak jakaś patologia, zastanówcie się jakim językiem piszecie, matki które wychowują dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
42 moze byc nawet 25+albo 15 + W koncu 15 + 27 to jest 42 :) Powaznie 42 tojest 40+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale 25 to nie jest 35+, a 42 owszem ona napisała 35+ nie wiem czego ty nie rozumiesz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale napisałam 35+, a nie 15+ nie widzisz różnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 moze byc 35-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie ma znaczenie sens tej dyskusji hehe znam kobietę ogólnie ma szóstkę dzieci najmłodsze ma teraz 25 lat ,ale do rzeczy urodziła jak miała 20 rodziła również jak miała 30 no i szóstkę trafiła w wieku 43 lat dziś jest żwawą kobitką koło 70 i co ??myślicie że ta pyskówka tutaj ma dla niej znaczenie :-D i A poza tym kobieta która nie ma dzieci i rodzi w wieku 35 40 lat nie jest zmęczona dziećmi więc jest entuzjastką tak a kobieta która rodzi 18 -20 nie zrozumie tego bo w wieku 35 lat dzieci ma już odchowane i jest zmęczona wizją kolejnego malucha choć może być i tak jak a moim górnym przykładzie autorko gratuluję i szczerze jak dla mnie możesz mieć jeszcze 5 POWODZENIA byleby zdrowie dopisywało !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś masz rację ale tutaj te krzyczące jełopy nie odniosą się do twojej wypowiedzi podobnie jak do innych trzeźwych normalnych komentarzy. Te młode szczęśliwe kobiety parają się wyłącznie taplaniem w szambie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja napisała 35++++++++++++++ PLUS więc przestan jak dziecko w przedszkolu się czepiac byle wyszło na twoje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydujcie się wreszcie, młodociane mamuśki, czy my, staruchy, mamy problem z zajściem w ciążę i donoszeniem, czy odwrotnie - mamy się zabezpieczać, bo jesteśmy zbyt płodne i łatwo nam o wpadkę. Nic wam się nie podoba, dosłownie NIC. Cokolwiek by nie zostało tu napisane, zaprzeczycie, wyśmiejecie, udowodnicie, że czarne jest białe. Tak tylko - z czystej złośliwości, dla sportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbierając wszystko do kupy (pomijam oczywiście debilne teksty chamek, mające na celu dosranie starszym kobietom) - z przytaczanych tu wieeeeeelu przykładów i przypadków, wychodzi na to, że w każdym wieku można mieć problemy z zajściem w ciążę, z donoszeniem jej, z brakiem siły, ze zdrowiem własnym i dziecka - w KAŻDYM. W każdym wieku można zaliczyć wpadkę. W każdym wieku można urodzić zarówno dziecko zdrowe jak i z wadami genetycznymi. W każdym wieku można poczuć pragnienie macierzyństwa. W każdym wieku można również urodzić niechciane dziecko. Zarówno 20-latka może być zadbaną, spełnioną matką jak i czterdziestka. I jedna i druga może być również zaniedbanym kocmołuchem (oczywiście jeśli chodzi o wygląd, bierzemy pod uwagę SWOJĄ KATEGORIĘ WIEKOWĄ). O co te kłótnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w kazdym wieku mozna zaliczyc wpadke xxx ej no :-) nie przesadzaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przesadzam, przecież wypowiadała się tu 45-latka, która wpadła, czytałaś w ogóle jakiekolwiek wypowiedzi? Mówimy o kobietach w wieku rozrodczym oczywiście, mam nadzieję że rozumiesz temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy to nie rozrodczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×