Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam 39 lat i jestem w ciazy

Polecane posty

Gość gość
Ale nie dziw sie tym dziewczynom ze tak mysla , one biora takie przekonania ze swojego otoczenia Ja sama w tv czasem widze np jakis program kobieta sie wypowiada cos poplakuje , kobitka nie uczesana , nieubrana , szara na twarzy , otyla , jakes buty mokasyny skarpety, spodnica za kolano a pod spodem napis .......37 lat no i koparka opada To sa kobiety biedne , patologiczne, z gromadka dzieci ze wsi z malych miescinek bez przyszlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha to telewizja tylko takie coś pokazuje? :P Moja droga! kobieta która tak wygląda, wyglądała tak jako 20latka lub odwrotnie a jeżeli nie tylko przekroczyła ten magiczny wiek 35 lat i tak się zapuściła to znaczy, że one teraz piękne dwudziestki będą takie szare i bure w wieku 37 lat :D Skoro skoro sądzą, że starszy wiek i zapuszczenie się to to samo to niech się już zaczną bać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*wyglądała tak jako 20latka a jeżeli zapusciła się przekraczając magiczny wiek 35 lat - tak miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś akurat te kobiety o których piszesz robiły sobie tę gromadkę dzieci jako młode dwudziestki właśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie o to mi chodzi , ze te co tak krzycza tutaj ze kobieta w wieku 40 lat to stara baba , nie sprawna fizycznie to biora takie wzorce z wlasnego otoczenia albo z tv na przyklad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak na kafe wszystkie 40 latki wyglądają jak Jennifer Lopez:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie jak jennifer lopez, ale do trumny się nie wybieramy i jesteśmy tak płodne, jak 20latki - czego dowodem nasze ciąże. Gdyby nasze ciąże były niezgodne z naturą, dawno byłybyśmy po menopauzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie wygladam jak Jennifer Lopez. mam 160 waze 54 kg mam dlugie jasne wlosy i nie mam takiej pupy jak ona mam 39 lat jestem aktywna fizycznie troche zafiksowana na punkcie silowni wyniki mam perfekcyjne lacznie z cisnieniem cholesterolem i EKG TAK TRUDNO UWIERZYC ZE W WIEKU 40 LAT JEST SIE ZDROWYM szczuplym ,sprawnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a cipka ciasniejsza jak przed porodem?:P:P:D:D:Dwierzymy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja cipka taka sama jak przed porodem - miałam cc :P a teraz jestem znów w ciąży, zrobiłam wszystkie możliwe badania, wyniki wszystkie w normie, ciąża przebiega książkowo a ja czuję się rewelacyjnie nie czuję się jak jennifer lopez, raczej jak wieloryb, bo ważę 64 kg, no ale takie już są uroki ciąży :) pozdrawiam młodą frustratkę powyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A cipki dwudziestkom to się nie rozciągają, nie pękają? Czy one jakoś inaczej rodzą czy ja może o czyś nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sfrustrowaną to trzeba być własnym wiekiem żeby w wieku kiedy potencjalnie powinno się zostać babcią zachodzi się w ciążę i wmawia się innym że to jest takie super a statystyki odnośnie chorób dzieci urodzonych po 35+ roku zycia to zamach na wolność "młódek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiesz może do jakiego wieku skóra człowieka się nie starzeje? czy cipka 20 jest jak cipka 40 ? i mięsnie 40 ma też jak nastolatka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w wieku 37 lat miałabym zostać babcią? hahahaahah Musiałabym urodzić w wieku 18 lat jak ty, skarbie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:46 nie wiem i nie muszę tego wiedzieć kolejne dziecko mam zamiar urodzić również przez cc, więc nie musisz się troszczyć o moją cipkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skóra człowieka starzeje się od urodzenia, twoja też, młódko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i mięsnie 40 ma też jak nastolatka? x na miesnie drogie dziecko to trzeba sobie zapracowac , 40 ktora cale zycie uprawia sport ma z pewnosci miesnie w lepszym stanie niz 20 nie ruszajaca sie od komputera ja juz pisalam ze przychodza do mnie takie 20 latki , niby szczupla , wloski paznokietki ( wszystko ok to nie jest nic zlego zeby miec zadbane wlosy i paznokcie ) ale te dziewczyny nawet 3 serii po 30 sekund nie sa w stanie zrobic wiec nie mieszaj miesni do wieku , nie wypowiadaj sie na tematy o ktorych nie masz pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WIERZYSZ W TE BAJKI CO WYPISUJESZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogódzcie się zfaktem że na dwudziestolatki nie wyglądacie. Chociaż przy kafeteriankach Rozenek i jej 37 lat wymięka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic dziwnego, że 18, 20-letnie matki jadą po nas, bo one wpadły i całą młodość zmarnowały w pieluchach a jako czterdziestki szykują się do bycia babciami - też bym się fatalnie czuła z myślą, że mam już zostać babcią, brr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nikt tutaj nie pisze ze w wieku 40 lat wyglada jak 20 to jest fizycznie niewykonalne , no chyba ze ktos wierzy w te debilne reklamy - ma 53 lata a wyglada na 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oki. to zapraszam wszystkie nasze lepezki. Wyzwanie dla super ciał !! podejmiecie się? zdjęcie w bikini z gazetą weekendowa. Okarze się ile jest was na prawdę:D:DD sądze że żadna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czy wy myślicie że jedyne o czym myślimy to nasz wygląd? Nie wyglądam i nie myślę jak dwudziestka, bo jedyny argument w dyskusji, jaki posiadacie, to wasz WYGLĄD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:08 - zamiast rodzić dzieci mogłaś do szkoły chodzić, wtedy nie robiłabyś błędów ortograficznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam bardzo, czy ten temat nie dotyczy przypadkiem macierzyństwa? Że też młode siksy wszystko do wyglądu potrafią sprowadzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oki. to zapraszam wszystkie nasze lepezki. Wyzwanie dla super ciał !! podejmiecie się? zdjęcie w bikini z gazetą weekendowa. Okarze się ile jest was na prawdęsmiech.gifsmiech.gif D sądze że żadnasmiech.gif x ale to temat o ciazy 39 latki a nie o tym kto ma piekniejsze i powabniejsze cialo wiadomo ze 40 letnie cialo to nie 20 letnie cialo ( mowimy o normalnych zdrowych szczuplych kobietach ) ale na litosc boska 40 lat to nie 70 ! jak kobieta dba o siebie to w wieku 40 lat nie ma jeszcze zmarszczek ani zwisow jak stare jablko jak sie jest zdrowym to 40 lat to piekny wiek i dziecko mozna spokojnie urodzic , w krajach bardziej rozwinietych niz Polska kobiety wlasnie w tym wieku zachodza w ciaze a p********ie ze w wieku 40 lat powinno sie juz byc babcia jest absurdalne bo zakladajac ze kobieta urodzi dziecko w wieku 23 lat (rozumiem ze dla was taki wiek jest ok) to jej corka musialaby urodzic dziecko w wieku 17 lat ! to nie jest normalne - to jest patologiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeszcze dodam od siebie, że porównywanie wyglądu dwudziestek do wyglądu czterdziestek jest absurdalne - porównujcie się z własnymi rówieśniczkami, jeśli już tak bardzo wam zależy na udowodnieniu, jakie jesteście jędrne dwudziestki. Ja mam 37 lat i nie przyszłoby mi do głowy porównywać swojej kondycji i stanu skóry z 60-latką, tak jak nie przychodziło mi do głowy porównywać się z czterdziestkami, gdy miałam 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety matki w tym wieku dla mnie to sztywne deski . Taka nie wie co to szaleństwo . Mniej chęci do zabawy z dzieckiem. A potem wstyd wśród kolegów. Nawet nie wiadomo czy wnuków do czekasz. Porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok rozumiem ze to dla ciebie sztywne deski ale czy to daje ci prawo do ublizania takiej matce ? i skad wiesz ze to wstyd wsrod kolegow? dziecko kocha rodzicow i nie mysli takimi kategoriami to ze sie wnukow nie doczeka - moze tak moze nie, w zyciu roznie bywa , nawet 20 latka rodzaca dziecko nie ma 100% gwarancji ze sie wnukow doczeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za to ty doczekasz i będziesz dla nich darmową niańką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×