Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam 39 lat i jestem w ciazy

Polecane posty

Gość gość
"17:06 to twoim zdaniem do gimnazjum sie chodzi do 29 roku zycia. Pewnie opisujesz swój przyklad. Wspolczuje" xxx ty zawsze wszystko tak dosłownie? wybacz, ale o twojej inteligencji to to nie świadczy (chciałam być delikatna, dlatego nie użyłam mocniejszych słów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby takie madre kobiety a te teksty: najlepszy czas to okolo 30-tki dla kobiety na urodzenie dzieci, czy do was dociera ze nie kazda ma meza w tym wieku, chlopaka albo wlasne mieszkanie??? nie kazdy chce sie gniezdzic w jednym pokoju u rodzicow z mezem I dziecmi....kobiety nie piszcie bzdur bo raczej wszystkie wychowujecie tutaj dzieci I nie mozecie byc az tak ograniczone jak kon z klapkami ...kobiety sa w roznych sytuacjach zyciowych I niektorych zwyczajnie nie stac n adzieci, ale wiekszosc kobiet jest tak tepa ze nawet tego nie bierze pod uwage tylko znowu: a czemu nie masz dzieci albo ze za pozno w wieku 40 lat.....madra kobieta zlozy gratulacje ciezarnej jesli sama ma swoje dzieci ktorym przez dlugi okres bedzie musiala dac dobry przyklad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam 40 nie zazdroszcze bo i tak bede miala kiedys te lata. To 40 zazdroszcza tym po 20. Z pisania na to wychodzi i nie dziwie wam sie bo jak bedziemy w waszym wieku to bysmy tez takie byly jak Wy gdyby nie fakt ze kazdy przechodzi kryzys wieku sredniego w inny Sposób. My miejac lat 50 bedziemy miec juz odchowane dzieci i nie bedziemy biadolic z zazdrosci na tych Co 20 maja majac to za soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie też o tym pisałam, że po prostu nie spotkałam odpowiedniego partnera, że życie mi się nie ułożyło wcześniej, a tu jakaś mi wylatuje z tekstem, że ona ma 24 lata, męża kasę to na co ma czekać i jeszcze te głupoty o tym, że dziecko musi szybko dorosnąć, bo moge nie dożyć, a w ogóle najważniejsze żeby nasi rodzice zostali dziadkami.... no po prostu ręce opadają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja skladam gratulacje autorce i niech urodzi jeszcze ze 2 jak da radę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra szczęśliwe młódki Czy to z tej szczęśliwości tak memłacie i odczuwacie boleści w stosunku do kobiet ok czterdziestki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś chrzanisz jak potłuczona, bo te starsze się was nie czepiają, a wy cały czas mielicie i mielicie, biadolicie i biadolicie, a to, że stara, a to, że umrze, a to że się odmładza na siłę (to w ogóle debilizm roku już) To wy młódki nie przebieracie w chamstwie w stosunku do niech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 40 + wiec nie wiem do kogo ta mowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:26 powinnas miec nick szkola specjalna dla inteligentnych innaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie udało ci się idiotko spotkać miłości przed 30 bo paszteciara jesteś i nikt cię nie chciał musiałas się naszukać przez lata żeby takiego paszteta jak ty dla siebie znaleźć lepiej sie przyznaj nieudacznico ja mam męża dziecko jestem szczupła i jeszcze długie lata będę się cieszyć jędrnym ciałem czego wy sflaczałe krowy możecie mi tylko zazdrościć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:38 a ty co taka podminowana? dawno chlopa nie mialas? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie skoro takie z******te jesteście wykształcone i piękne to czemu sobie faceta nie znalazłyście wcześniej? kłamczuszki, kłamczuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pier... jaka zazdrość? To wam coś d... ściska i jedziecie po nas starszych - my was nie krytykowałyśmy, my się tylko bronimy przed bezpodstawnymi atakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbyście chciały sobie ułożyć życie wcześniej to byście ułożyły ale to trzeba myśleć i wyglądać a nie dupa jak szalupa, nadwaga ze 30kilo morda zaniedbana takiej to żaden facet nie zechce i się mozecie z macierzyństwem do 60 bujać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patrzac na dziesiejsze pokolenie to 20-tki jeszcze beda samotne majac 40 lat, niestety wyjscie za maz sie opoznia to samo jest ze znalezieniem partnera, coraz wiecej ludzi jest samotnych I to sie poglebia, to nie czasy naszych babc czy mam ktore wychodzily za maz majac 21 lat a teraz.....ten problem jest coraz wiekszy widze to po znajomych w pracy gdzie jest pelno samotnych kobiet ktore nie moga znalezc mezczyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie udało ci się idiotko spotkać miłości przed 30 bo paszteciara jesteś i nikt cię nie chciał musiałas się naszukać przez lata żeby takiego paszteta jak ty dla siebie znaleźć lepiej sie przyznaj nieudacznico ja mam męża dziecko jestem szczupła i jeszcze długie lata będę się cieszyć jędrnym ciałem czego wy sflaczałe krowy możecie mi tylko zazdrościć xxx :D :D :D ale chyba nie sądzisz, że nigdy nie sflaczejesz, rozpłodówko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za to mezczyzni moga przebierac jak w ulegałkach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie my po was nie jeździłyśmy tylko się broniłyśmy przed tymi młodymi, witalnymi pięknymi kobietami z polotem i klasą :o Zwłaszcza te powyższe wpisy o pasztetach. Nie wiem czemu was tak boli, że ja obca, anonimowa kobieta z neta ułożyłam sobie życie w wieku lat 37 i jestem szczęśliwa? Czemu za wszelką cenę chcecie wmówić nam, ze to źle i że jesteśmy gorsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:09 " Prawda taka ze późne macierzyństwo odmładza kobiete a wiek 39 l uwazam ze jest bardzo fajny na urodzenie dziecka usmiech gif" Takie myslenie maja kobiety chcace dzieci po 39 ze dziecko odmladza. Totalny infantylizm. Wpis z godz 16:09 wiec to zadna po 20 nie wymyslila tylko wasza madra kolezanka. Jak przeczytacie te wpisy to zobaczycie kto bardziej kogo obraza. Jad z was plynie spowodowany zazdroscia. Jak juz pisalam wczesniej czytacie tylko to co chcecie zeby bylo napisane i pozniej przekrecacie wypowiedzi infantylne prostaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:47 ty tez sflaczejesz :-D to kwestia niedlugiego czasu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja to już jestem sflaczała wg. ciebie, bo mam 37 lat i 2 dziecko w drodze :D ale nie ruszają mnie twoje teksty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jakbyście chciały sobie ułożyć życie wcześniej to byście ułożyły ale to trzeba myśleć i wyglądać a nie d**a jak szalupa, nadwaga ze 30kilo morda zaniedbana takiej to żaden facet nie zechce i się mozecie z macierzyństwem do 60 bujać xxx Następna młoda szczęśliwa laska z klasą :P No nie ma co, wy to macie kulturkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:42 to pewnie podszywajaca sie 30 bo watpie zeby 20 widzac ze bedzie miala te same lata tak pisala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tego momentu dyskusja przebiegała jeszcze jakoś w miarę normalnie, ale teraz weszła na forum jakaś gimbusiara z patologii i zachciało jej się poubliżać nam - trochę to słabe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokój nie psioczą i nie obrażają was chamsko takie kobiety jak ja która szczęśliwie wyszłam za mąż w wieku 25 lat i urodziłam dziecko rok później, mam pracę, własne mieszkanie tylko te mopsiary które jako 19 latki złapały wąsatego Janusza na disco w remizie, za miesiąc były w ciąży, a za dwa miesiące już był ślub z weseliskiem. Teraz siedzą kątem u teściowej i ani wykształcenia, ani kasy, ani perspektyw, a o każdą dychę błagają męża i jedyne co ich to to że sobie powyzywają na kafe i pooglądają seriale o wielkim świecie takie jak Trudne Sprawy i Dlaczego ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 17:42 to pewnie podszywajaca sie 30 bo watpie zeby 20 widzac ze bedzie miala te same lata tak pisala. xxxx aaaaa! to trzydziestki też już muszą się podszywać aby wam ew dokopać, bo nie są w waszym obozie? też już są stare jak czterdziestki? Aj wy młode czeresienki hahahhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:51 napisalam niedlugo sflaczejesz, czasem zdarza sie to nawet po ciazy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:02 - ale nie rozumiem o co ci chodzi, ja odpisywałam lasce, która pisze, że my, około 40 jesteśmy sflaczałe (już jesteśmy), a ona będzie się cieszyć jędrnością przez długie lata - odpisałam jej, że też sflaczeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×