Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam 39 lat i jestem w ciazy

Polecane posty

Gość gość
ja pochodze z takiej wiochy ze wstyd jak tak j e b n i e t a wyzej, dobrze ze stamtad wyjechalam, dzieci rodzi sie w tej wiosze jak najwczesniej a babcie to tam sa juz w wieku 30 -35 lat, moja kolezanka ze szkolnej lawki miala 15 jak urodzila teraz ma 31 i jest babka :O, nikt o nauce nie mysli tylko dzieci klepia, potem nic dziwnego ze dla takich rozklapich 39 to juz babcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pierwsze dziecko urodziłam w wieku 29 lat, teraz jestem w ciąży znowu (23 tydzień), a w tym roku skończę 38 lat. Jestem mega szczęśliwa, teraz jestem już po drugim usg prenatalnym i wszystko jest w najlepszym porządku. Gratuluję ci z całego serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra miala 38 lat kiedy rodzila pierwsze dziecko, a po porodzie miala takie komplikacje ze zmarla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:48 moze i wyjechalas ze wsi, ale sloma dalej ci z butow wystaje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super, ciesz się ciążą i życzę powodzenia :) Dla mnie 39 to mega późno ale każdy jest inny tym bardziej, że tak się starałaś i tyle czekałaś. Dużo zdrowia dla was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdazylam sie wyksztalcic i dzieci urodzic, a teram mam czas tylko dla siebie i robie co chce i pampersy ani zupki mnie nie obchodza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie to tez mega pozno !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli dla was 29 lat to też starczy wiek, bo ja tak urodziłam dziecko i teraz mam 39 lat i dziesięciolatka czyli jestem babcią z dzieckiem? Masakra kto tu pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 2 tygodnie temu urodzilam swoje pierwsze po wielu latach staran, a mam 37 lat na karku, malutka jest super wniosla tyle radosci a ja nie wiedzialam nawet ze mam tyle energii....glowa do gory, nie przejmuj sie takimi baranimi lbami jak te tipsiary wyzej, bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cołko prowda
No ale co ma zrobić? Zabić się, bo po tylu latach w końcu jej się PÓŹNO udało? Chciała tego dziecka, cieszy się to jej pogratulujcie dla was późno a dla niej radość, że się udało w końcu. To nie wy będziecie się męczyć z zupkami, kolkami i ząbkami. Może ona już ma wszystko, poużywała życia i też chce doświadczyć macierzyństwa z jego cieniami i blaskami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:48 moze i wyjechalas ze wsi, ale sloma dalej ci z butow wystaje smiech.gif hehe a ty widze jestes expertem w tym temacie, znasz ta slome z wlasnego doswiadczenia? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie ciesze, ze mam juz odchowane :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:59 sluchaj, taka wiesniare jak ty poznac z daleka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rówieśnica
i super autorko, gratulacje, wszystko będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi autorko, że tak Cię tu jadą, ze swojej strony gratuluję. Chciałam tylko dodać, że w tego typu tematach wychodzi, kto tak naprawdę siedzi na kafeterii. Bezczelne barachło, chamskie i prostackie, którym w pustych łebkach się nie mieści, że nie wszyscy rodzą dzieci przed 21 rokiem życia a pozniej przed 40 zostaje się babcią. Tylko śmieszą mnie te bajki o bajecznych zarobkach męża, ich wysublimowanej kuchni, ich fryzjerach i kosmetyczkach.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli kobieta w wieku 39 lat dopiero zaszla w ciaze bo wczesniej nie mogla, no to ok, ciesze sie razem z nia :-) ja mam 40+ a dzieci odchowane i jestem happy, ze pieluchy mam za soba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:59 jak to mowia: czlowiek ze wsi wyjdzie, ale wies z czlowieka nigdy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość callineczzkaaaa
Gratuluje i życzę duzo zdrowia dla Ciebie i maleństwa :) ps Nie przejmuj sie głupimi wpisami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:03 nie wszystkie kobiety czekaja caly m-c na pensje meza, bo same pracuja, rozumiesz?? Chyba nie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko - oby tylko zdrowie dopisalo, duzo sil ci zycze do wychowania dziecka, bo bedzie ci bardzo potrzebne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja koleżanka urodziła pierwsze w wieku 42, a drugie w wieku 43, teraz dzieciaki na studiach. natomiast druga urodziła w wieku 17 lat, mając 39 zostałą babcią, a mając 59 prababką. w tej chwili martwi się o wszystkich, a to, że wnuczka zle za mąż wyszła. a wnuczek wyjechał z dziećmi za granicę. a ta pierwsza ma spokojną głowę. moja prababka urodziła ostatnie dziecko w wieku 49 lat. różnica między rodzeństwem 27 lat. wszystkie dzieci zdrowe. mam koleżankę , która w wieku 54 lat została prababką. ona miała 17 jak urodziła, jej córka 18 i wnuczka 19.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam dziewczynę, co została babcią w wieku 32 lat - to dopiero patologia :) ja wtedy miałam dopiero trzyletnią córkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, ktorzy pisza, ze 39latka w ciazy to babcia sa zacofani i malo oczytani. Zycze ci kochana wszystkiego dobrego i dla maluszka tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 18:03 nie wszystkie kobiety czekaja caly m-c na pensje meza, bo same pracuja, rozumiesz?? Chyba nie oczko.gif Hahaha, ja akurat rozumiem, ale watpię, by kafeteryjne tipsiary z ciepłym obiadem dla męża rozumiały... Nie wiem też, czy ty rozumiesz tekst czytany, ale to już nie mój problem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rodzenie dzieci powinno byc w wieku 25-35 lat. a nie 40... Uwazam ze troche pozno sie zdecydowalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.01 a wiesz po czym glupek poznaje glupka? bo sam jest glupkiem a wiesz po czym wiesniak poznaje wiesniaka? dopowiedz sobie wsiurko z Pcimia Dolnego:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Zachodzie to normalny wiek na ciaze tylko w Polsce jak wsrod Cyganow im wczesniej tym lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja prababcia urodzila babke (pierwsze dziecko) w wieku 42 lat. A bylo to jakies 87 lat temu. I co? I nie bylo wtedy nowoczesnych szpitali, a dziecko urodzilo sie w domu. No ale racja, niektore w wieku 39 lat sa zmarnowane zyciem, z doroslymi dziecmi i wydaje im sie, ze to normalka. I musza przypiac szpilke innym. Mnie ciaza w tym wieku nie dziwi. Bardziej dziwi mnie 40 latka z doroslymi dziecmi. Ale generalnie mam to do siebie, ze nie interesuje mnie zycie innych. I tego tez zycze tym wszystkim autorkom kasliwych uwag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja urodzilam dziecko w wieku 19 i 24 lat. teraz mam 40 lat i powiem ci -mam czas na wszystko, a praca juz meczy sama w sobie. Dzieciaki same sie zajmuja soba - wiec nawet nie mozna powiedziec ze mnie mecza. Przyjdziesz do domu i masz obiad zrobiony itd. :) Luksus. Ale jednak wiesz, na nastepne dziecko bym sie nie zdecydowala. Nie mam tej cierpliwosci - praca mi ja wyczerpala :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jesli kobieta w wieku 39 lat dopiero zaszla w ciaze bo wczesniej nie mogla, no to ok, ciesze sie razem z nia usmiech.gif ja mam 40+ a dzieci odchowane i jestem happy, ze pieluchy mam za soba xxx A jeśli dopiero wtedy zdecydowała się na dziecko co co? nie OK? Taką już na stos kafe i spalić ja w ogniu wyzwisk? Ja też się ciesze, że mam to za sobą ale dajmy ludziom żyć po swojemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×