Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam 39 lat i jestem w ciazy

Polecane posty

Gość gość
gość dziś nikt mini wmowi, ze kobieta po40-t jest pelna sil i energii,chyba, ze ma sluzaca i nic nie robi xxx a czy ktoś ci to wmawia? o tym jest temat? niech sobie nawet 60-tki rodzą co was to boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:13 a mnie nikt nie wmówi, że masz mózg :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierwsze dziecko urodziłam w wieku prawie 37. Po roku jestem szczuplejsza niż przed ciążą, nikt nie daje mi tyle lat ile mam. Mam pracę, dom i zaczynam starania o kolejne. Do wszystkiego z mężem doszliśmy sami. Nie zerowalismy na rodzicach. Autorko gratuluję i radzę nie przejmować się głupimi komentarzami. Każdy jest kowalem własnego losu :) innych boli to, że jesteś szczęśliwa. Niestety taka przypadłość narodowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże na świecie dzieciom dzieją się prawdziwe krzywdy: wojny, patologie, głód, epidemie, pedofilia, a wy lamentujecie, bo ludzie mają dzieci po trzydziestce? O jessssoooo jakie lemingówy tu siedzą co niektóre :o Jak ktoś sobie używał życia i świata, dbał o siebie, myślał o sobie do 40 to jestem skłonna uwierzyć, że ma energię i werwę. Nie porównujcie czterdziestoletniej styranej kobiety która, do trzydziestki urodziła troje dzieci i się z nimi szarpała z kobietą, która na luziku do czterdziestki była bezdzietna, a teraz zaszła w ciążę. Jak nie widzicie różnicy to gratuluję głupoty :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co , dzisiaj czasy sa tak nieciekawe, ze strach dzieci rodzic ! Sa albo pedofile, albo mordercy, albo uprowadza albo zabija dla organow, straszne to wszystko co sie dzieje wokol nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo boje sie zeby moim dzieciom nic zlego sie nie stalo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest mnostwo zaginiec w Polsce, coraz wiecej samobojcow, ostatnio dziewczynka 11 lat rzucila sie z 10 pietra.. jedynaczka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moją radę kieruję do panów bo każdy pewnie wie ze za to ze się coś robi można oberwać oraz za coś czego sie nie robi i nie wolno się kłócić z ciężarną. Ja kupiłem żonie oczyszczacz powietrza firmy Boneco dzięki temu miałem kilka plusów i argument który mogłem wykorzystać parę razy że jednak się martwię i jednak coś robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba rodzic jak najwiecej bo kto bedzie robil na nasze emerytury jak nie dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda. :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego uwazacie, ze 40 letnie kobiety to staruszki???? Wezcie zobaczcie na zachodzie jak ludzie zyja. Powiedz 25 letniej , ze ma sie wyjsc za maz przed 30 i urodzic 2 dzieci to puknie ci w leb. Bo tutaj ludzie sie dlugo ucza , pozniej zaczynaja kariery i wiekszosc zaczyna zakladac rodziny w wieku 35-45 lat. i wczym problem pytam sie? Ja skoncze 40, mam fajna prace, pracuje tylko 30 gzin dziennie od 11-17 . Codziennie chodze na plywalnie, jezdze na rowerze, nie mam ni jednej zmarszczki ani siwego wlosa, zdrowo sie odzywiam, napodrozowalam sie i wyeiprezowalam za wszystkie czasy, mam spore oszczednosci, do menopauzy jeszcze pare lat dlaczego uwazacie, ze nie wolno mi rodzic w tym wieku ???? Bo???? wy wolicie rodzic w wieku 20-25 lat i to chyba wasza sprawa czy nie ??? to co przegapilyscie za mldu siedzac w pieluchach i garach, to juz tego nie nadrobicie niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie nikt nie wmowi ze masz mozg XX bredzisz :-) :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluchaaa44
dobre :0 kobieta która urodziła troje dzieci do trzydziestki jest styrana - ale sie usmiałam :) urodziłam troje do 40 stki po 40 stce jedno a ostatnio sasiadka powiedziała ze mam 37 lat a myslala ze moja najstrasza córka to moja siostra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:38 jak chcesz to urodz i piecioro :-) tylko czy jeszcze masz aktywne jajeczka? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
39 lat to nie tragedia, gorzej gdyby autorka miala 49 ! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja mama urodziła mojego brata w wieku 42l., tato miał 49l. Rodzice odżyli i odmłodnieli :) Mama teraz ma 58l. i krzepy może jej zazdrościć niejedna 20latka. Tak jak mama "działa" na swojej działce ogrodniczej to sam podziw, niejedna 20-stka przy niej wymięka. Tato ma 65l., wygląda na góra 50l., pojedyncze siwe włosy, jest czynny zawodowo - prowadzi swój zakład. Mają z mamą swoje pasje. Szczerze - dziecko ich odmłodziło. Kocham ich bardzo. Mnie mama urodziła w wieku 21l. i nie miała dla mnie tyle czasu ile ma dla najmłodszego brata. Autorko gratuluje ci z calego serca! Dużo zdrowia dla was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dla mnie to dziwne, by facet zostal ojcem w wieku 50 lat,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś co cie dziwi, że jeszcze może? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to brat jest mlodszy od ciebie o 21 lat? moglabys byc jego matka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze moze to ja wiem , ale ze jeszcze chce mu sie byc tatusiem w tym wieku i nie umie sie zabezpieczyc to dziwne :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś mogłabym, ale nie jestem :) Kocham młodego, jak jeżdziłam z nim na spacery to myśleli, że albo moje albo mojej siostry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś mama była pewna, że przekwita ;) a co mieli usunąć? nie rozumiem niektórych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sądzę aby 50 letni facet chciałby być ojcem w tym wieku,. Dorosła baba próbuje si,ę na siłę odmładzać, początek menopauzy i kombinuje na siłę jak udowodnić wszystkim że jednak jest "taaaka młoda":-o. Jasne każda 40 latka ma więcej werwy jak dwudzistka, a pipa ciaśniejsza jak przed porodem:D:D kafe:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a ja nie sądzę, że masz mózg i rozum: O wara ci od moich rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoja matka za to miała wściek macicy i myślała że jak doope wystawi w tym wieku to zaraz każdy będzie jej dawał 15 lat mniej:D:Di się zachwycał"siostrrą":D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
42 to troche za wzesnie na przekwitanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz.... nie, w sumie 41, bo 42 miala jak urodzila, to tym bardziej za wczesnie na menopauze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś niby tak, ale u mamy wszystkie symptomy na to wskazywały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×