Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam 39 lat i jestem w ciazy

Polecane posty

Gość callineczzkaaaa
Tu nie chodzi o to kto jaka szkole skończył bo każdy zawód jest potrzebny. Za to nie kazdy w wieku np 25 lat jest gotowy na dziecko .Lepiej poczekać nawet te 10 lat i poczuć ze to JUZ nic robić coś na sile .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja urodzilam dwoje dzieci do trzydziestki i uwazam, ze to najlepszy wiek na rodzenie dzieci :-) Nie wyobrazam sobie, majac teraz 40+, zajac sie po powrocie z pracy malym dzieckiem. Dziecko potrezbuje czasu, zaangazowania, zabawy, opieki, czuwania w nocy, gdy zachoruje, gdy zabkuje, gdy chce sie powyglupiac itd. itp. To nie zabawka, ktora odstawia sie po godzinie do kata. DZIECKO - to odpowiedzialnosc na dlugie lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:51 ty masz problem z głową :o interpretujesz sobie co chcesz i jak chcesz i to ty jesteś infantylna. to było do wpisu: gość dziś Tylko twoje dziecko bedzie musialo szybko dorosnac. Chyba ze pochodzisz z dlugowiecznej rodziny. Moja mama ma 43 lata moj tata 47 i w tym roku wnuczki sie doczekaja. Zycze ci abys tez zdazyla wnukow poznac. Moja babcia 68 lat i dostala pra babcia juz rok temu. W tym roku zostanie znowu pra babcia. Szkoda ze moj dziadek i babcia ze strony mamy nie doczekali pra wnukow dziadek by mial teraz 84 lata a babcia 74. Ja moja pra babcie poznalam a jak mialam 4 lata to umarla. Duzo jej nie pamietam xxx może twojego, a może nie twojego i nikt się ciebie jako ciebie przecież nie czepia ale nie każdemu układa się życie do 25 roku życia, BO TOBIE SIĘ UŁOŻYŁO i co my "babcie" trzydziestoletnie mamy zrobić, jak dopiero wtedy zaczyna nam się układać? zrezygnować z dzieci w ogóle, bo nasza mama może nie dożyć? nie chcesz czekać to nie czekaj ale nie czepiaj się innych! tylko tyle ale ty chyba czytać nie umiesz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra zaszla w ciaze z pierwszym dzieckiem w wieku 38 lat. I co? Zmarla niedlugo po porodzie! Nawet nie zdazyla nacieszyc sie malutka coreczka :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:57 Sluchaj tu nie mowi sie o babciach w wieku 30-tu lat, tylko o 40-tkach, ktore nagle w takim wieku chca zostac matkami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tylko twoje dziecko bedzie musialo szybko dorosnac. Chyba ze pochodzisz z dlugowiecznej rodziny" xxx no jasne wybieram się do grobu w wieku 50 lat :o przecież jako czterdziestolatka mam przed sobą jeszcze 27 lat pracy tak? dożyję albo i nie ale nie nie będę się kierować tym, że akurat TY Iksińska z kafe masz już poukładane życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja bratowa urodzila w wieku 41 lat dziecko z Downem. Znajoma tez kilka lat temu rodzila w wieku 33 lat druga corke - z Downem. Kuzyna zona urodzila trzecia corke w wieku 39 lat, ale ciaza byla zagrozona, bylo podejrzenie o Zespol Downa, ale na szczescie sie nie sprawdzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość callineczzkaaaa
"Sluchaj tu nie mowi sie o babciach w wieku 30-tu lat, tylko o 40-tkach, ktore nagle w takim wieku chca zostac matkami.." No i ? kto powiedział ze w wieku 40 lat nie mozna zostać rodzicem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jasne wybieram sie do grobu w wieku 50 lat :-o xx oj zdziwilabys sie ile takich kobiet lezy na cmentarzu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:57 no i co z tego? co wam te 40-stki przeszkadzają? Ja ogólnie napisałam 30 w sensie nie gimnazjum, że tak sprecyzuję. Sama urodziłam pierwsze i jedyne dziecko w wieku 38 lat i jestem bardzo szczęśliwa. Kocham córkę, męża i nie rozumiem czemu was to tak boli i czemu musicie takie szpile wbijać tak podłymi komentarzami w naszym kierunku? To ta młodość z was tak tryska, że aż musicie tutaj jęczeć i prawić kazania jak stare, zgorzkniałe baby? Coś tu chyba jest nie halo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
calineczka mozna, nawet jakas Niemka majac 63 lata bedzie mamą blizniakow. Ja tylko pisze ze swojej perspektywy i wiem jak sie czuje majac 40+, a gdy mialam 20 + :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:06 dlaczego masz tylko jedno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwazam, ze dzieci - jedynaki sa bardzo samotne i w glebi serca zawsze beda marzyc o rodzenstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś no jasne wybieram sie do grobu w wieku 50 lat pechowiec.gif xx oj zdziwilabys sie ile takich kobiet lezy na cmentarzu smutas.gif xxx ło jeju jejuuuu, horror, dramat i apokalipsa. Lubicie tak biadolić wy pełne życia i wigoru młódki? coś podobnego!? nawet jutro mogę umrzeć i ty też czego ci nie życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[17:06} mnie 40-tki nie przeszkadzaja, niech rodza jak jeszcze moga :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OOOO!!! teraz się zaczęło biadolenie o skrzywdzonych jedynakach. Serio z tej "młodosci" tak biadolicie? Ja mam wrażenie, że z moherami gadam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:09 ja nie jestem mlodka i widze co sie dzieje... nowotwory szaleja .. :-( a tobie dobrze radze: badaj sie i rob regularnie cytologie i usg piersi, bo to podsatwowe badania dla kobiet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak - mam 37 lat i właśnie jestem w ciąży z drugim dzieckiem i tylko na kafe widzę, że coś takiego wywołuje sensację. W życiu codziennym znajomi gratulują, pytają o samopoczucie, cieszą się. Obcy ludzie nie patrzą na brzuszek z oburzeniem, nikt nie spluwa na mój widok i nie wyzywa mnie od babci, zresztą nikt nie powiedziałby o mnie, że jestem już stara. Moja córka jest szczęśliwa, bo właśnie spełnia się jej marzenie o posiadaniu rodzeństwa, mój partner ze łzami w oczach gładzi mnie po brzuchu i czatuje na kopniaki, zaangażował się w szukanie wózków i chust, myślimy o zmianie mieszkania na większe - jesteśmy szczęśliwi. I tylko kafe pluje jadem. Ale mam was gdzieś - to mi nie zepsuje dobrego nastroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:123 no tak teraz zacznie sie opowiadanie o swoich szczesliwych jedynakach - :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HA HA HA! faktycznie same młode lwice, jęczą jak babcie w poczekalni u lekarza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mojego synka urodziłam w wieku 33 lat. nie ukrywam była to wpadka i ogromne zaskoczenie, bo wtedy uwazalam, ze jeszcze za wcześnie na dziecko. 39 lat to bardzo dobry wiek, zwazywszy, ze mialas wcześniej problemy. gratuluje z całego serca i zycze zdrowka dla was obojga. mój tato ma 68 lat. ma 3,5 letniego wnusia i 4,5 letnia wnusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za troskę ale sobą się interesuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość callineczzkaaaa
gość dziś Bo na kafe jak masz 35 lat to juz tylko trumnę wybierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 17:123 no tak teraz zacznie sie opowiadanie o swoich szczesliwych jedynakach xxx ależ skąd to nie ja poruszyłam ten temat, nie ja pierwsza napisałam o jedynaku jakbyś nie zauważyła, bo w przeciwieństwie do ciebie nie jestem zgnuśniałą zdołowaną babą i nie zamierzam się tłumaczyć z rzeczy z których nie mam ochoty się tłumaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:01 statystycznie rzecz biorac pod uwage roznice wieku 20 a 40 to szybciej zostanie osierocone dziecko z matki 40 lat. Wiec prawda w tym zawarta jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie im młodsze tym bardziej jojczą o chorobach, cmentarzach, umieraniu, a nawet o krzywdzie jedynaków i dzieci dojrzałych rodziców byle tylko sobie znaleźć temat do zdołowania Hej małolaty! Putin idzie co wy na to? :P :P :P Lamentujcie, bo chcę się posmiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:06 to twoim zdaniem do gimnazjum sie chodzi do 29 roku zycia. Pewnie opisujesz swój przyklad. Wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:12 ja o siebie dbam a ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra szczęśliwe młódki Czy to z tej szczęśliwości tak memłacie i odczuwacie boleści w stosunku do kobiet ok czterdziestki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:123 jest taka godzina? :-D ale jaja :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×