Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lomi24

Mamy na STYCZEŃ 2016

Polecane posty

Gość frugoo90
Efea dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś z Was za niecały tydzien powinna dostac okres? Jak sie czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja test robię w niedzielę, ach te oczekiwanie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwikk
Cześć, U nas 5 tydzień ciąży. Beta ponad 200, wykonane 2 dni temu. Pierwsze USG za tydzień. Jesteśmy przeszczęśliwi :-) Obecne objawy: bolące i nabrzmiałe sterczące piersi oraz olbrzymia senność. Jest to pierwsza ciąża, 30 lat kończę w grudniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sylwikk kiedy robilas test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwikk
Mam/ miałam :-) regularny cykl 29 dni. Okres powinnam była dostać 07.05. Test zrobiłam w sobotę 09.05. Wyszła blada druga krecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Widzę coraz więcej dziewczyn :-) to jeszcze na styczeń się załapiecie?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lomi24
Ja mam mieć za 8 dni @? Czy jakies objawy mam? No wlasnie nie i to mnie dziwi bo ja zawsze dobry tydzien przed okresem robie sie słaba, dotkliwie boli mnie podbrzusze mam uczucie ciagniecia i ściskania, lekko piersi bola, mam wilczy apetyt. A teraz cisza. No moze piersi bolą i mam obfite białe upławy, nie mam apetytu zabardzo, boli mnie prawy jajnik co jakis czas ale nie tak mocno jak przy owulacji, no i nie wiem skad mam tyle śliny. Kurczę oszaleje, jeśli sie udało!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lomi ja mam dostać 21.05, no i boli mnie głowa a czasem kłuje brzuch, ostatnio mnie ból obudził. Pisz lomi co czasem u Ciebie, bede ciekawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewag- ty jestes nawiedzona pamietam cie z kwietniowek tam tez ledwo w ciaze zaszolas a juz wiedzialas ze bedzie syn i imie juz mial a co jak bedzie dziewczynka???? brajan- matko imie katastrofa efea- dziieciak ponad 2 lata ma i smiga w pampersie jeszcze? brawa za zaradnosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewag
Gościu- ale w czym masz problem- jedni nazywają dzieci po porodzie inni po połowkowym usg, my mieliśmy imię wybrane zanim dziecię zaistniało (tak z Brianem, tak i dla juniora) A jak bedzie dziewczynka? To wyskrobie i zrobię jeszcze raz ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewag ty jestes chora psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu brawa za czytanie ze zrozumieniem Synek ma 1,5 roku ponad 2 bedzie mial jak sie rodzenstwo urodzi. jak Ci tak wszystko nie pasuje u nas to wypisz sie z tej grupy i przestan jeczec bo nudzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym jak przeczytalam Twoj komentarz odnosnie imienia dziecka jeszcze raz stwierdzam ze Ty chyba masz cala mase kompleksow i chyba sama u siebie jakis problem i chyba wlasnie z tego powodu to jest ostatni komentarz moj do Ciebie Pisz sobie co chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efea- czemu ty sie przejmujesz- jak widzisz ja jakos wlosow nie rwe z glory bo gosc cos napisal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie juz stwierdzilam ze nie bede niech sobie pisze co chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość44
Sylwikk, bardzo podobna sytuacja co do mnie pierwsza beta 200 pozniej 822 jest okej dzisiaj ide na pierwsza wizyte u lekarza. Zdam relacje po 12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Gość 44 czekamy w takim razie na relacje :-) Paul gdzie nam zaginęła???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie sie nie odzywa Mam nadzieje ze nic sie nie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Widziałam ja chyba na innym temacie parę dni temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja zwariuje to czekanie mnie denerwuje niech ten czas szybko zleci i żeby okres nie przyszedł to bede najszczęśliwsza kobieta na swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość44
Wkurzylam sie bo lekarz nie zbadal mnie ani nic zapisal tylko skierowanie na usg na 27.05. I tyle wiec dalej niewiem na czym stoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość a który to tc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość44
5 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewag
To byś zobaczyła tylko albo pusty pęcherzyk albo z ciałkiem żółtym/ dziecia tam jeszcze nie ma- wiec i tak musisz czekac Moze powtórz betę jak sie denerwujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość44
A Ty w ktorym tygodniu mialas usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza2329
Witajcie dziewczyny :) ja jestem w 5 tyg. i miałam już usg dopochwowe , widziałam zarodek coś pięknego - dla mnie ta ciąża to zupełna niespodzianka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frugoo90
Ja dziś zrobiłam test i wynik negatywny, 3 godziny później dostałam okresu, który spóźnial się 3-4 dni. Nie starałam się jeszcze specjalnie o dziecko, ale dobił mnie ten test a potem okres, bo trochę się jednak nakrecilam. Uprawialam seks z z finałem w środku dokładnie 13 dni temu a tu dzis okres. Jestem bardzo tym wszystkim rozzalona. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×