Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lomi24

Mamy na STYCZEŃ 2016

Polecane posty

Gość Aneczka2930
Nie mam pojęcia jak to będzie np.w 9 m-cu, ale już teraz nie należy to do przyjemności. Zastrzyki robi mi mąż.Dobrze, że jest opiekuńczy, to pomaga mi w takich rzeczach :) Aga, to wspaniała i pocieszająca wiadomość :) Niestety ciąża nie zawsze przebiega prawidłowo, dlatego czasem trzeba przyjmować leki.Jest to lek przeciwzakrzepowy, który wspomoże łożysko :) Emilka nie wiem jak to jest do końca, ale jeśli wcześniejsze testy pokazywały słabą kreseczkę, a w dniu "spodziewanej" owulacji jest mocna, to myślę, że nie ma to nic wspólnego z pęcherzykiem z poprzedniego cyklu.Starajcie się Kochana i powinno się udać :) Życzę z całego <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2930
Został mi jeden test z allegro i zrobiłam go dziś z rana.Niby jest najczulszy, a druga kreseczka jest ledwo widoczna i gdybym miała kupić je drugi raz, to wolałabym wydać pieniądze i kupić każdy inny w aptece niż stresować się tym niby "najczulszym,najszybszym,najlepszym" Jak widać w moim wypadku lepiej sprawdził się ten z czułością 25 niż 10. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2930
Został mi test z allegro i zrobiłam go dziś rano.Kreseczka jest ledwo widoczna i muszę przyznać, że gdybym miała robić test raz jeszcze, to nie zdecyduję się na testy z allegro, bo miałby być najczulsze,najszybsze i najlepsze, a okazuje się, że wczoraj wykonany bobo test z apteki o czułości 25,pokazał piękne dwie kreseczki. Przez takie testy człowiek się tylko stresuje i nie wie co myśleć.Dlatego na własnym przykładzie, jeśli to coś pomoże, to zdecydowanie polecam testy z apteki, lub z drogerii,czy z marketu typu bobo,bo te paskowe "najczulsze" dwa dni po spodziewanej miesiączce nie pokazuje nawet normalnej widocznej kreski, tylko jakiś cień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2930
Już drugi post się nie wyświetlił :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapisalam się wczoraj do lekarza Możliwy najbliższy termin 22.06 także będę w poczatku 11 tygodnia Liczylam ze trochę szybciej się uda no ale trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka też racja,bez powodu nie ciemnieje ta kreska.Mnie się wydaje,że najlepsze testy to strumieniowy bobo test o stężeniu 10 mlU/ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziewczyny całkiem odpadam nie wiem kiedy bede miała to Szczecie zaczęłam dzisiaj juz plamić brzuch mi chce wybuchnąć :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Dzień dobry dziewczyny :-) jak się dzisiaj czujecie?? u.nas nareszcie jutro zaczynam 7 tydzień,ale samopoczucie bez zmian :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczynam 7 tydz we wtorek ale caly czas czuje się tak samo- czyli poza trochę bardziej tkliwymi piersiami zupełnie nic się nie dzieje Gdyby nie test i wynik z krwi to wcale bym ciąży nie podejrzewała Trochę nawet zaczyna mnie martwić ze nic się nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2930
Klara bardzo mi przykro, ale wierzę, że się uda. Jak będziesz w Pl, porób wszystkie badania. Aguś, czuję się dobrze,tylko wieczorem zaczyna mnie mulić.Pobolewa momentami podbrzusze, ale biorę Duphaston i mam wrażenie, że zmniejsza uczucie ciągnięcia.Wiecie co, wczoraj to się troszkę zestresowałam tym testem z allegro, bo zupełnie nic nie pokazał,jedynie jakiś maleńki cień i po południu mąż kupił mi "pre test". Byłam kilka minut wcześniej w toalecie, więc nie było za dużo moczu, ale coś tam zrobiłam i dla spokoju powtórzyłam. Na teście pokazały się dwie mocne kreseczki.Ciemniejsze niż dzień wcześniej :) uspokoiłam się,bo myślałam, że coś jest nie tak.Zdaję sobie sprawę, że po 2 stratach będę przewrażliwiona, ale muszę wyluzować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinka7
Mnie trochę brzuch pobolewa jak na @ i śpiąca jestem :P a jak wy zaciążone koleżanki się czujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Madrenka a co się ma dziac? :-) Ja mam dość mdłości...tak mi źle bo głodna ciągle chodzę, a jak coś zjem to zaraz się cofa wszystko :-/ Aneczka to zrozumiałe ze jesteś bardziej ostrożna :-* ale będziemy się tutaj razem wspierać do samego końca :-) no chyba ze założymy grupę w końcu na Facebooku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2930
Dokładnie Aguś :) Dziękuję :* Myślę, że jak jeszcze troszkę czasu minie i wszystko będzie dobrze, to jakąś grupę założymy :D jutro zadzwonię i się zarejestruję do gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja muszę zrobic wiecej badań w styczniu miałam robiona prolaktyna prostageron i cukier i było wszystko ok usg jajniki w porządku nie wiem co jest grane ze mną:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Dzień dobry dziewczyny :-) co tam u Was? Aneczka i jak tam, zarejestrowana? Ja idę jutro rano na usg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja wczoraj cały dzień latalam z synkiem po dworzu i nawet nie zauważyła kiedy się opalilam tzn ręce od momentu gdzie się końca rekawki straszliwie mnie pieka ;) dziś jestem super wypoczeta to chyba przez wczorajsza pogodę i dzień spędzony na dworzu. Także ja jestem pełną energii a Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2930
Hej :) Zarejestrowałam się po duphaston na środę, ale to na kasę chorych, bo do mojej gin czeka się co najmniej 2 tygodnie. Czuję się dobrze :) Dziś jadę do teściów. Na razie nic nikomu nie mówimy :) Miłego dnia dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22,23,24 maj mam na testach owul.ten sam odcień kreski co ta kontrolna,a dzisiaj jaśniejszą,jak myślicie czy była owul.czy nie?Niby na teście pisze,że powinna być taka sama,a gdzie indziej,że mocniejsza od kontrolnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja sie czuje fatalnie w tamtym tygodniu złapałam infekcje kupiłam masz na to ale nie pomogła w piątek i w sobote poleciało mi troche krwi myślałam ze okres juz ale wczoraj nic tylko mi brzuch boli i na dole aż sie gotuje tak mi wszystko bulgocze tam poszłam dzisiaj do przychodni powiedziałam ze mam infekcje ze cała jest czerwona ze piecze przy sikaniu i strasznie swędzi obsługiwała mnie pielęgniarka spisała wszystko nawet nie oglądnęła tylko sprawdziła czy nie mam temperatury kazała mi sie zgłosić po 17tej do apteki po antybiotyk masakra tu jakaś jest normLnie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to mam Synek złapał grypę jelitowa a ja od niego i tak sobie lezymy i zdychamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta wyzej to ja My dalej chorujemy a Wy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Efea współczuję strasznie :-/ eh te choróbska. Ja jeszcze trochę i jadę na usg,denerwuje się czy wszystko jest jak trzeba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość44
Aga ja bede sie denerowac jutro bo tez pierwsze usg 13.50 wwizyta, dzien w pracy jutro dniem straconym, daj znac jak po usg bedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2930
Ja sie cos denerwuje.podbrzusze mnie nie boli jak w poprzednich ciazach,tak samo piersi :/ nic nie czuje,a biore duphaston ktory zatrzymuje krwawienie.jutro ide do gin na kase chorych i zastanawiam sie,czy bedzie cos widac,bo to dopiero poczatek.moze 5 tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Wszystko ok :-) serduszko bije :-) Wymiary tez jak trzeba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super,ja przy mojej pierwszej ciąży w sumie tak się nie stresowałam i powiem wam że to wszystko robi net,wtedy go nie miałam i niczym się nie przejmowałam,a teraz to jakaś masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2930
Aga,super :) bardzo sie ciesze :) to prawda ze sila internetu jest duza.czlowiek z kazda rzecza czyta i pelno zlych przyczyn sobie przypisuje.u mnie raczej lek po 2 stratach.jutro pojde na badanie i zobaczymy co i jak.czy na bete musze byc na czczo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak, musisz byc na czczo,ja robiłam bete ok 9.00 a wyniki miałam po 14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Ja w pierwszej ciąży się naczytalam matko:-) teraz już jestem spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez to nie morfologia- ja nigdy na czczo nie bylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×