Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lomi24

Mamy na STYCZEŃ 2016

Polecane posty

Gość gosiadejzi
Asia ja mialam trzy krwiaki. Poszlam do lekarza w 4 tygodniu naczytalam sie w internecie ze przy krwiakach trzeba leżeć wiec troszke lezalam lekarz mowil ze nie musze ale nic nie moge nosic nie meczyc sie zastosowalam sie do tego .Bylam 25 maja na kolejnej wizycie i zostal malutki kolo dzidziusia widzialam ale juz sie wchlania tez bardzo sie martwilam bo to moja trzecia ciaza bardzo planowana .Odstep mamy duzy od pierwszej i drugiej ciazy bo 12 i 11 lat ;) wiec trzymam kciuki wieże ze bedzie dobrze chcialam jeszcze dodac ze biore luteine dwa razy dziennie i dzidzius jest dobrej wielkosci jest tak jak ma byc .U Ciebie tez bedzie dobrze trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_po_raz_drugi
Przy krwiaku naprawde dobrą robote robi leżenie i luteina :) wszystko sie wchłania. Zazdroszczę Wam ze widziałyście juz swoje dzieciaczki i wiecie, ze jest wszystko ok ,ja w niepewności nawet nie wiem kiedy mnie zaproszą na usg ,wiem ze w lipcu w Polsce ale to jeszcze miesiąc czasu i wiele rzeczy sie może stać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość44
Marta ja tez nie mam mdlosci ani wymiotow, i wszystko jest wporzadku, takze nie przejmuj sie co ciaza to inne objawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia19877
gosiadejzi Dziękuje że mnie trochę pocieszyłaś ... i Wam dziewczyny też dziękuje ...u nas też dzidzuś ma prawidłowy wzrost i serduszko biję ... wczoraj też troszkę się naczytałam i przez ten tydzień będę odpoczywać .. to nasz druga ciąża pierwszą straciliśmy w 2013 roku w 8 tyg ... więc teraz jest lekki strach . wizytę mam 08.06 . trzymajcię się cieplutko dziewczyny i miłego dnia życzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Mnie dziewczyny rozkłada choróbsko :-( gardło zawalone..Eh Widzę ze dużo dziewczyn ma w podobnym czasie wizyty, także czekamy razem :-) My w poniedziałek zaczniemy 8 tydzień..także daleko daleko jeszcze ;-) Pomyślcie proszę o grupie na Facebooku, będzie nam łatwiej się porozumieć myślę :-P bo tu nie zaglądam tak często..A tak będziemy mogły się dzielić zdjęciami z usg, potem zdjęcia brzuszków ;-) uwierzcie mi super sprawa :-) z synkiem w ciąży tak miałam z dziewczynami grupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość44
Trzeba o tym pomyśleć to prawda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_po_raz_drugi
ja też jestem za grupą na fb bo tutaj to bieda coś napisać tak muli :/ do tego te reklamy i wógole. Na kafe jest z tym tylko fajnie że ktoś nowy zawsze może dołączyc ;) Czy korzystacie z jakiś innych for ciążowych oprócz kafeterii? Ostatnio poszperałam po necie i znalazłam kilka ale jestem rozczarowana te które są na danym forum od poczatku razem sa tak na sfoim punkcie sfiksowane,że bieda się wbić w temat - świata poza soba nie widzą .Dobrze,że tu jest inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Tez szukałam, ale dokładnie tak jak mówisz ciężko się odnaleźć :-) ja mogę założyć taka grupę jak będziecie chciały :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam pytanie do was dziewczyny. Czytalam juz w 2 poradnikach ciazowych, ze pierwsze badanie usg jest przez pochwe. Zdziwilo mnie to bardzo, bo ani w pierwszej ciazy, ani teraz takiego badania nie mialam. W zeszla srode bylismy na pierwszej wizycie i usg bylo normalne, przez brzuch. Majtek wcale nie zdejmowalam. I zaraz skierowanie na badanie krwi i moczu i tyle. A u was jak ta pierwsza wizyta wygladala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Ja miałam przez pochwe w pierwszej ciąży i teraz tez,chodzi o to ze przez brzuch za wcześnie żeby dokładnie było widać :-) chyba jakoś do 18-19 tyg miałam dopochwowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja wlasnie tego nie rozumiem. Wszystko bylo swietnie widac. Widzialam serduszko jak slicznie bije. Za miesiac mam druga wizyte, u tego samego lekarza, wiec pewnie bedzie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
A to dziwne, pierwsze słyszę :-) może ma jakiś super sprzęt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_po_raz_drugi
ja miałam na każdej wizycie przez całą ciąże przezpochowe usg bo miałam problemy z szyjką i trzeba było ją monitorować - jak długa czy zamknięta itp. W USG przez brzuch tego nie widać. Od 11tc robi się przez brzuch jeśli nie ma potrzeby trasvaginalnie żeby oglądać płód i robić jego pomiary. Aga mój głos na tak masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiadejzi
Ja pierwsza i drugą mialam dopochwowo robione usg .Ta ciaza tak samo wyglada tez dopochwowo pozniej bedzie przez brzuch robione usg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiadejzi
Asiu dużo dużo odpoczywaj normalnie jedz nie noś sporo spij a sie wchlonie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Macie tutaj mój adres e-mail agnieszka.pilarczyk@o2.pl I wyślijcie mi link z Waszym profilem :-) dodam Was do znajomych i do grupy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_po_raz_drugi
Aga wysłałam mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Kurde nie doszło :-/ sprawdzam i nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Spróbuj wpisać w wyszukiwarkę na fb mamy na styczeń 2016, dodaj do znajomych to już wtedy Cie znajdę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiadejzi
Tez wyslalam i nie doszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Założyłam nowy aga.kafe@o2.pl może tutaj Albo wpiszcie mamy na styczeń 2016 bezpośrednio na Facebooku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_po_raz_drugi
nie znajduje mi w wyszukiwarce fb mamy na styczen :/ moze tajna grupa jest ? pisze Ci maila aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Juz odpisalam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_po_raz_drugi
strona na fb działa :) zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta2306
Hej dziewczyny, może tez dołączę do FB:-) dziś odebrałam swoje wyniki BCG i wyszło 11826, to chyba dobrze wskazuje na jakiś 6 tydzień tak jak powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość44
Zglosilam prosbe o dolaczenie do grupy na fb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×