Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lomi24

Mamy na STYCZEŃ 2016

Polecane posty

Dziewczyny wszystko będzie dobrze brak objawów to nie oznaka ze cosd jest źle Trzymaj kciuki za Was! Na bete chyba nie Trzeba być na czczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam dziś na takiej ekstra wizycie u lekarza do którego się na czerwiec zapisalam i jest ok 6 tydz zakończony Serduszko bije wymiary tez ok Jutro mam podejść do gabinetu przed pacjentkami to kartę założy a później juz na tego 22 jak mam w gabinecie umowione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaajkaa
Madrenka mam tak samo jak ty, dzis zaczelam 7 tydzien i nie mam zadnych objawow procz nieco tkliwych piersi. Jutro ide do lekarza i mam nadzieje ze mnie uspokoi. A ty bylas juz moze na usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość44
Kajka ja tez zaczynam 7 tydzien i tez troche sie martwie bo oprocz ciągnięcia macicy i sennosci nie mam żadnych objawów, jutro mam pierwsze usg wiec moze cos sie wyjaśni i bede spokojnie mogla powiedzieć w pracy o tym ze jestem w ciąŻy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Dziewczyny ja też jestem w 7 tyg, bez przesady za wcześnie na objawy niewiadomo jakie ;-) na wszystko przyjdzie pora:-) Gość 44 daj znać od razu po usg :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bylam wczoraj tez u gina i potwierdzil ciąże:) dopiero 5 tydzien, pecherzyk ciążowy jest, nastepna wizyta za 2 tygodnie wiec mam nadzieje ze juz bedzie widac zarodek i bijace serduszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość44
Zarodek 7mm. Wedlug usg 6 tydzień, a według ostatniej miesiaczki 7, Chyba dobrze to wszystko sie rozwija dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość44
Zarodek 7mm. Według usg 6 tydzień A wedlug ostatniej miesiaczki poczatek 7. Dziewczyny to chyba dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Gość 44 super wieści! A serduszko juz było widać? Czy za wcześnie? Mój ma 10,20 mm w tyg 7+2 wiec myślę że wszystko w normie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość44
Coś tam mówił doktor, echo czy ekg podawał jakies liczby ale nic nie zrozumialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2930
haj :) ja też dziś byłam u gin, ale na kasę chorych. mówiła że ma beznadziejny sprzęt i mało co widać na tym usg, ale rzuciła okiem. Mówi, że to dopiero sam początek, ale widać,że jest ciąża.Przepisała duphaston i kazała się pokazać za 20 dni, bo na tyle mam tabletki, ale do tego czasu będę już u swojej gin prywatnie i powinnam dowiedzieć się więcej. poza tym zrobiłam badania na zespół anty fosfolipidowy, ale wyniki dopiero za miesiąc.Ogólnie czuję się dobrze. A co u Was dziewczynki ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość madrenka
Pisalam juz wczoraj ze byłam na takiej ekstra wizycie i z OM i z usg wyszedł 6 tydz Długość 4 mm serduszko pięknie biło Dziś byłam w prywatnym gabinecie i lekarz założył kartę i dal na badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość madrenka
Pisalam juz wczoraj ze byłam na takiej ekstra wizycie i z OM i z usg wyszedł 6 tydz Długość 4 mm serduszko pięknie biło Dziś byłam w prywatnym gabinecie i lekarz założył kartę i dal na badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka2930
madrenka to świetna wiadomość :) Rośnie maleństwo :) dużo zdrówka życzę.u mnie jeszcze za szybko na serduszko, ale jestem pełna nadziei, że za dwa tygodnie posłucham tego cudownego dźwięku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Widzę dziewczyny same dobre wiadomości :-) cieszę się bardzo :-)! Ja wizytę u położnej mam 8czerwca wtedy też umówią mnie na pierwsze usg od nich ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_po_raz_drugi
Witajcie, Termin mam na początek stycznia -teraz jestem w 8tc :) Ciążę prowadzę w UK i jest to porażka ... to moja druga ciąża i przez doświadczenia z pierwszą nie ukrywam,że się boje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość44
Bylam dziś na wizycie wszystko jest wporzadku serduszko bije wyniki świetne i juz dzisiaj założyli mi karte ciążowa, kolejna wizyta za 2 tygodnie. W pracy tez powiedzialam szef mi pogratulował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiadejzi
Ja jestem w 10 tyg.i 2 dzień. To jest moja trzecia ciaza planowana mamy dwóch chlopcow czekamy na córeczkę: ) widzialam juz kilka razy malenstwo bo mialam kilka razy usg robione piekne uczucie jak serduszko regularnie bije ;) jeden lekarz obliczal to wyszlo na 27 grudnia a inny mnie teraz prowadzi i obliczyl na 4.01.2016 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta2306
Cześć dziewczyny, tez chciałabym dołączyć do was. Zaczynam 6 tydzień. W poniedzialek byłam u lekarza ale było za wczesnie i nie było widać zarodka. Kolejna wizyta za dwa tyg. Teraz to mam ochotę na wszystko ale za chwile odechciewa mi się wszystkiegoi tylko spać się chce:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiadejzi
marta 2306 Ja jak mam możliwość to śpię dwa razy w ciągu dnia i jem za trzech ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Widzę nowe dziewczyny :-) Witamy! Ja chodzę głodna..nic mi nie smakuje..wszystko śmierdzi :-/ :-( A co do spania to tez się kładę jak synek śpi w dzień bo ciężko by było przetrwać dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia19877
witajcie dawno mnie tu nie było ale czytam was:) Kochane dziś byłam u lekarza jest to 8 tydz dzień .... lecz lekarz powiedział że w macicy jest krwiak dosyc duży .. za tydz mam iść na jeszcze jedno usg i wtedy podejmie decyzje .... bardzo się boję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia Trzymamy kciuki żeby wszystko było dobrze! Ja tez chórze straszliwie glodna, ale wszystko mi smierdzi Dziś po zjedzeniu 2 pierogów się czulan jakbym 2 miski zjadła Ogólnie przez to juz prawie 6 kilo w tył Obawiam się ze jak w poprzedniej ciąży będę miała anemię od samego poczatku. Poza tym jestem okropnie śpiącą,a praca i synek nie dają;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga190193
Asia trzymaj się! Będziemy tu kciuki za Was trzymać, staraj się myśleć pozytywnie! Efea a kiedy wizyta? Nie masz czasem jak ja 8.06?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc Dziewczyny, ja tez na styczen :) Wczoraj bylismy na pierwszej wizycie 1.82, serduszko pieknie bije. Poryczalam sie ;) ale co tam, to przeciez jest piekne. Ja z jedzeniem nie mam wiekszych problemow, jesli co dwie godziny podjadam cos, czasem krakersa, czasem jablko, ale czesto, w malych porcyjkach. Calego obiadu nie dam rady wcisnac. Na razie stgracilam 1kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Pisałam na początku, ale niestety nie udało mi się na styczeń załapać. Za to wczoraj robiłam test i wyszły dwie kreseczki, więc będę mamą lutową :) chociaż może, jak się maleństwo będzie spieszyło to i na koniec stycznia się załapię, bo termin z OM wychodzi mi 07.02, więc kto wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała mi super gratulacje! Ja mam wizyte na 09.06 Ciegle myślę czy jest 2 czy juz 1. Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta2306
Tez mam wizytę na 08.06, dzień po moich urodzinach. Mam nadzieje ze bedzie to szczęśliwa data. Nigdy nie wiedziałam ze w przeciagu 1sekundy bede miec paniczna ochote zjedzenia czegos i to nagle mija. Dziewczyny a czy wy macie mdłości, wymioty? Mnie nic takiego jeszcze nie dotknelo i nie wiem czy to dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam mdłości od zeszłego tygodnia, a dziś mam dopiero 4 tydzień. To jest jakaś masakra, bo nie mdli mnie tylko jak samochód prowadzę. Aż się boję co to będzie dalej :/ Efea trzymam kciuki zeby była 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×