Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Luty 2016

Polecane posty

Gość Boginka28
Anielka ja też do czwartku nerwy hehe. Co do mdłości to mama mówiła mi ze w każdej ciąży inaczej wiec spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się właśnie tym pocieszam, ale jakoś tak z automatu człowiek porównuje jedną ciążę do drugiej. No nic, pozostaje cierpliwie czekać na czwartek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boginka28
Aaaa... I mam prośbę... Nie umiem skopiować tabelki bony komórki piszę więc wpisze mnie ktoś? :-) Boginka28 lat 28 termin 1.03.2015 :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick_________ wiek____ termin porodu_____ ktora ciaza MammaOla____28______02.02.2016_________2(ciąża 4) Gosiauk_______34_______02.02.16_________1 Mała_Mi_______27_______06.02.2016_______1 MarzenaK______31_______06.02.2016_______1 Bedalia ________27________10.02.2016 _____1 MagdaLula______24_______15.02.2016______1 Anielka1116_____27_______21.02.2016______2 walentynka014 ___27______14.02.2016______2 Domosmoczysława_31_____21.02.2016______2 karolcia2088 ______27_____ 09.02.2016______3 Boginka28________28_____1.03.2016_______1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boginka28
Dziękuję :-) dzisiaj kurde non stop siku latam a wypiłam od 6.30 herbatę i kawę tylko. Aaa i troszkę wody ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boginka28
Anielka widzę ze my najpóźniej mamusiami zostaniemy hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walentynka014
Boginka28 - glowa i cycki do gory bedzie dobrze ;P ja musialam powiedziec bo w lipcu mi sie umowa konczy i chcialam byc w porzadku i szef tez okazal sie byc w porzadku i mi przedluzy umowe mimo ciazy ;) ja mysle pozytywnie i musi tak byc ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boginka synek urodził się 6 dni po terminie i mam nadzieję, że teraz dzidziuś bardziej wstrzeli się w datę ;) Ewentualnie liczę na kilka dni przed. Czekanie jak jest się już po terminie strasznie męczy... Walentynka masz spoko szefa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boginka28
walentynko masz rację... nie ma się co łamać :-) zresztą skoro i beta oki i testy i juz w 4 tygodniu widoczny pęcherzyk to MUSI być ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Z miłą chęcią do Was dołącze. nick_________ wiek____ termin porodu_____ ktora ciaza MammaOla____28______02.02.2016_________2(ciąża 4) Gosiauk_______34_______02.02.16_________1 Mała_Mi_______27_______06.02.2016_______1 MarzenaK______31_______06.02.2016_______1 Bedalia ________27________10.02.2016 _____1 MagdaLula______24_______15.02.2016______1 Anielka1116_____27_______21.02.2016______2 walentynka014 ___27______14.02.2016______2 Domosmoczysława_31_____21.02.2016______2 karolcia2088 ______27_____ 09.02.2016______3 Boginka28________28_____1.03.2016_______1 keytea7 ________30_____03.02.2016_______1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boginka28
Witam nową koleżankę :-). Jak samopoczucie w ciąży? :-) Radzisz prawie miesiąc przede mną szczęściaro ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walentynka014
Anielka1116 - ja pierwsza corke tez urodzilam po terminie z @ mialam na 12 a z usg na 21 a urodzilam 24 ;) i tez mnie katowali oxy cewnikami itp juz mialam dosc ! ja wogole ejstem panikara chcialam urodzic a sie tak strasznie balam ale nie wiadomo kiedy i juz corka byla ;) teraz choc wiem co mnie czeka to tez sie boje . Boginka28 - w czwartek masz dopiero pierwsza wizyte ? trzymamy kciuki za Ciebie ;P ja 15 juz druga bede miec oczywiscie z wynikami ;) keytea7 - witamy witamy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keytea7
Niestety czuję się nienajlepiej. Najgorsze są mdłości, które cały czas mnie męczą oraz zawroty głowy. O huśtawce nastrojów już nie wspominam. Jestem po pierwszym badaniu usg i z dzidziusiem jest wszystko dobrze. Wyniki krwi wyszły mi troszke słabo. Szaleje mi tsh i jutro mam wizytę już z pełnymi badaniami u ginekologa. W pracy jeszcze nic nie powiedziałam, ale powoli pora porozmawiac z szefową. Na szczęscie jest prorodzinna;-). Zamierzam jak najdłuzej chodzić do pracy bo w domu to bym tylko przeleżała i przespała. A powiedzcie jak z waszą aktywnością fizyczną- jeżdzicie na rowerze itp.? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boginka28
Mam drugą wizytę :-) Na pierwszej usg pokazało pęcherzyk ciążowy. To były okolice 4 tyg ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boginka28
Ja jestem aż nadto aktywna w pracy hehe. Ruch w rozsądnych ilościach nie zaszkodzi a wręcz pomoże. W końcu wtedy i masz lepiej dotleniony organizm i endorfiny się wydzielają wiec będziesz mieć lepszy nastrój ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniQ10
Odnośnie aktywności fizycznej ja mam zakaz. Sanatoryjny tryb życia. Do sklepu tylko najbliższego, żadne markety itd. Od czasu do czasu spacerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj keytea :) Walentynka a nie denerwował Cię teksty typu "Ty jeszcze nie urodziłaś" ;) Na końcówce już strzelałam piorunami za takie teksty... Tak jakby to tylko ode mnie zależało kiedy urodzę... O porodzie na dzień dzisiejszy nawet nie chcę myśleć. Poród synka był bardzo trudny... Pocieszam się, że podobno z drugim jest łatwiej. ;) U mnie z aktywnością różnie, ale mając już jedno dziecko w domu trudno mi się nudzić ;) Właśnie kończę robić domowy rosołek ;) Ostatnio chodzi za mną barszcz z uszkami, więc będzie następny w kolejce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boginka28
Ja dzisiaj na obiad spaghetti. Zjadłam nawet ze smakiem, malutko i teraz już czuję je w żołądku :-/. Za godzinkę zaś do pracy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniQ10
Ok, wpisze jak będę na kompie :) mam zakaz na ******** sex. Ale nie muszę leżeć plackiem. Do pracy normalnie chodzę tzn. jeżdzę :) Myśle, ze to przez wcześniejsze krwawienia. Juz jest wszystko ok, ale lekarz chyba woli tez dmuchać na zimne :) ja się grzecznie stosuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniQ10
Moe wiem co Za gwiazdki był tam tylko ruch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walentynka014
Anielka1116 - powiem Ci ze nie bo termin z @ prawie wogole nie byl brany i jak ktos pytal na kiedy to mowilam 22 ale potem lekarz wzial mnie do szpitala od 21 i tak sobie lezalam bo sie potem bal ze moze akurat ten pierewszy termin bedzie dobry ;P teraz tez mi dwa odlegle terminy wyszly o prawie 2 tyg jak bylam pierwszy raz to z usg mialam 5 tc a z @ 7 ale lekarz wzial znowu z usg na walentynki bo powiedzial ze on jest bardziej prawdopodobny ;P Ja mam rocznikowa 3 letnia coreczke ;P Anielka zaskoczeniem byla ciaza ? czy planowaliscie ? Dziewczyny nic nie mówcie o zachciankach bo za mną chodzi pizza od 3 dni !!! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walentynka014
Lekarz mi mowil tylko ze mam sie oszczędzac i uwazac na siebie , a inni maja sie ze mna obchodzic jak z jajkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie:-) u mnie dziś narazie spokój bez mdłosci ja pierwsza córke urodziłam 2 dni przed terminem a drugą córe 4 dni przed terminem i jedna i druga urodziła sie w niedzielę :-) barsta moja też ma 11 miesiecy nie masz stresa że takie 2 maluszki pod opieką? Ja to najbardziej w poprzedniej ciąży sie stresowałam jak miałam liczyć ruchy dziecka i zazwyczaj do 15-16 miałam te 10 ruchow a nieraz zdarzało sie ze do 23 miałam z 5 ruchów i już miałam ochotę jechać na IP ale wtedy zazwyczaj na noc młoda robiła koncert :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walentynka to fajnie, że czekałaś już pod opieką. U mnie było tak, że miałam termin na 7-go (wtedy pierwszy raz tego roku spadł śnieg). Potem 12-go miałam wizytę u gina i myślałam, że już położy mnie na wywołanie, a tu informacja "Nic się nie dzieje, proszę za 4 dni zjawić się w szpitalu na wywołanie porodu". M jak to usłyszał, to postanowił się odstresować tego wieczoru przy drinku ;) ale biedak nie wyspał się, bo 13-go o 4 rano zaczęły mi się skurcze ;) Miał stresa, ale jakoś dojechaliśmy ;) Z synkiem udało się zaraz w pierwszym cyklu starań, a teraz dopiero po prawie 2 latach... Karolcia też miałam jazdy z tym liczeniem ruchów... ;) AniQ :D to Cię ocenzurowało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziewczyny :) Super, że odkopałyście tabelkę :) Czy któraś z was jest z kujawsko-pomorskiego może? Ja dziś po pracy padam, a od jutra wakacyjny dyżur zaczynamy w przedszkolu i po za naszymi dziećmi przyjdą jeszcze obce, oby było dobrze. Na szczęście jutro mam na 6:15, to szybko mi dzionek zleci. Macie jakieś preferencje co do płci maleństwa? :) Ja jakoś mam przekonanie, że będzie synek, chociaż marzą mi się kokardki i sukienki Ale zdrówko przede wszystkim najważniejsze. Do lekarza idę 14 lipca, a na krew i mocz to pójdę 9, bo później nie bardzo będę miała możliwość. Ciekawe czy będę za te badania płaciła, bo od lekarza mam skierowanie, ale u niego byłam prywatnie. Jestem przygotowana jednak na znaczny koszt. Robiła któraś z Was już te badania z krwi własnie płatnie? Bo jestem ciekawa ile mnie to wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walentynka014
Mała_Mi_88 - ja tez chodzę prywatnie ale lekarz dal mi skierowanie na państwowe badania , wiec nie place ;) mysle ze koszt takich badan to na pewno cos kolo 300 zł zalezy od przychodni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walentynka014
Anielka1116 przeważnie tak jest ze czlowiek juz traci nadzieje ze cos a tu chyc i sie dzieje ;P wlasnie z jednej strony sie ciesze , ze mnie zlapalo w szpitalu nie w domu , bo wiadomo pierwsza ciaza nie wiem co i jak ;) ja to zawsze myslallalm , ze tu skurcze , wody oddejda i dzidzus od razu a tu nieee , trzeba sie troche pomeczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×