Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Luty 2016

Polecane posty

Gość AniQ10
Karolcia można od razu. Znam wiele takich przypadków :) Anielka 3 miesiąc konczy się z 12 tygodniem, nie z 9 tym. Odnośnie jedzenia, nie mam mdłości, jest mi tylko tak niefajnie na żołądku i nie mam apetytu. Obiad zjem tylko, gdy mam do niego ogórka kiszonego :) smakuje mi jak nigdy wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniQ10
Anielka ja planuje zacząć smarowanie. Zaczynam 3 miesiąc. Ja wybrałam Elancyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnikQ10 ale ja nie napisałam, że ona kończy już 3 miesiąc ;) tylko, że jest już w 3 miesiącu ;) :D 3 miesiąc trwa właśnie od 9 tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiauk
Oj tam dziewczyny i tak zawsze liczy sie tygodnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88butterfly88
No pospacerowałam, powdychałam świeżego powietrza i doszłam do wniosku że mi to się pić chce:P Alysa Ja się właśnie też boję że utyję za dużo ale dlatego że miałam przeboje wagowe no i mój metabolizm już tak nie działa tzn potrzebuję sportu żeby schudnąć, no i myślę sobie jak to będzie, no ale trzeba wierzyć że to tylko chwilowe napady głodowe i przejdzie;) Anielka ja nie mam myśli nawet że mam jeść więcej dla dziecka (raczej produkty pod to wybieram) po prostu obudził się we mnie apetyt na zapchanie się. Chyba zjem paczkę waty:D A co do cytatu- myślałam że ważniejsze żeby dostarczać sobie wszystkiego po trochu, nie mam szajby na jeden produkt, ale podobno zachcianki to znak niedoboru czegoś (tylko ciekawe czego niedobór jest jak się zachciewa eklerek czy czegoś równie paskudnego:P) Gosiauk heh a mi się sen poprzestawiał, tzn chodziłam spać późno i ciężko było mnie dobudzić (nawet nie słyszałam budzika) a teraz budzę się sama np dziś o 5.30 no i robię się zmierzła bo nie chce mi się spać i nie mam co robić o tej porze:P W sumie to macie tak że nie wiecie czego wam się chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniQ10
Aj to przepraszam, złe odczytałam :) ja jutro kończę 9 tydzień. 2 tygodnie do wizyty. Jak ja wytrzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurora11
Zgodzę sie z tymi zachciankami. Bardzo często świadczą o tym co akurat potrzebujemy. Pamietam, ze moja znajoma w ciąży miała smaka na kredę! ;-) szok, ale faktycznie potem lekarz wskazał to jako oznakę niedoboru czegoś tam. Juz nie pamietam co to było. Kiedyś sie jej podpytam. Wyluzujcie z ta waga ;-) najwyżej będziecie biegać z wózkami. Ja tez zawsze liczę tygodnie, choć muszę przyznać ze znajomość miesięcy tez jest dobra, bo 80% znajomych bedzie pytać ktory to miesiąc. Same zobaczycie. Ale mam zj****y nastrój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurora11
Chciałam sie wpisać w tabelke ale wychodzą mi jakieś dziwactwa. Zrobię to jak będę na kompie, bo mój telefon żyje własnym życiem. Co za drań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88butterfly88
no właśnie też czytałam że to kalorycznie mała różnica i dlatego się przeraziłam bo ja taki apetyt jak górnik po szychcie:D jak kreda to pewnie wapń (pamiętam że mój szczeniak obgryzał mi ściany z tego powodu:P) gosiauk powiedz mi czy pobolewało lub nadal pobolewa cie podbrzusze?(zrozumiałam że ty masz tu największy staż) bo mnie nachodzą takie boleści i nie wiem czy to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boginka28
Miałyście w 4 tyg bolące piersi, białe upławy i napęczniałe podbrzusze? Co do jedzenia to zgadzam się ze najlepiej słuchać organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiauk
Pobolewalo caly czas mialam wrazenie ze @bedzie teraz tylko czasami, teraz tez biodra zaczely dawac znac ale lekarz mnie uprzedzil ze to normalne i bedzie tylko gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała_Mi_88
Hej dziewczyny! Ojj widzę, że się ładnie rozpisałyście. Ja się tak źle czuję, że masakra. Wczoraj co bym nie zjadła to zwrot do muszli, dziś trochę lepiej, ale nadal mnie żołądek boli :/ Spać mi się chce non stop. A jeszcze 3 tyg do pracy :/ Ja nie mam żadnych zachcianek. Odrzuciło mnie całkowicie od słodkiego. Ja zaczęłam dziś właśnie 9 tc i marzę już żeby to się wszystko skończyło wraz z początkiem 2 trymestru. U mnie kolejna wizyta 14 lipca, a płacę 120 zł. Butterfly ja farbowałam normalnie włosy i farbować będę. Tu nie chodzi o szkodliwość farby, tylko o to, że przez hormony może się nie przyjąć ;) Witam nowe dziewczyny :) Jest któraś z kujawsko-pomorskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boginka28
Ja ze śląska. Paradoksalnie cieszę się z objawów bo znaczy to że fasolka prawdopodobnie się rozwija. Wiem chore :-) co do pracy to mam zamiar się oszczędzać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boginka28
Karolcia dzieci z pewnością o ruch zadbają. dietowałam się do wesela a teraz musze ciut zdrowiej jeść :-) mam nadzieje ze do sukni się zmieszczę hehe :-) ślub we wrześniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurora11
Karmienie piersią tez pomaga w pozbyciu sie ciążowych kilogramów. Dziennie spala sie przez to ok. 500 kalorii. Od 200 do 700 wiec w oczach będziecie chudnąc ;-) Ja dałam rade karmić tylko 3 miesiące i w tym okresie najłatwiej schodziłem z wagi. Potem juz musiałam sie sporo namęczyc zeby ten proces zachować. Teraz mam zamiar jeszcze dłużej karmić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurora11
Boginka a masz trochę luzu w sukience? Alisa nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiauk
AlisaAlisa mi pomogl kiedys babciny sposob zmiazdzylam kawaleczek czosnku owinelam wata i do ucha wygrzalo ale zapach nieziemski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boginka28
Mam mam hehe bo nie lubię być na sztorc zapięta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boginka28
Pobudki do pracy są ciężkie... Rano temp. 37.1, ale w ciąży to normalne. Ogólnie jakoś fatalnie się czuje, ale to pewnie przez ciągły stres i wrażliwy żołądek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniQ10
Boginka ale wcześnie wstajesz! Kiedy planujesz zwolnienie? Ja nie mam sił rano wstawać, a mam na 8. Tak się cieszę na weekend. Prześpie chyba cały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała_Mi_88
Ja też już w pracy, a tak sie wstać rano nie chce :/ jeszcze przez całą noc sie budzilam z powodu mdłości :/ Boginka tak jak ty mam jakieś oslabienie organizmu, jakbym miała być przeziębiona czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walentynka014
Dziewczyny widze , ze szalejecie na forum ;) AlisaAlisa - duzo zdrowka , zeby Cie jakies chorobsko nie rozlozylo . Boginka28 - Twój ślub ? Gratulacje ;) Ja w pierwszej ciazy przytyłam 15 kg , ale od razu po porodzie 10 mi zleciało , długo tez karmiłam bo prawie rok to mi zeszło sporo . Byłam jeszcze na minusie po tym karmieniu ;D Ja tez wiecznie nie wyspana chodze klade juz sie kolo 21 a wstaje po 6 z WIELKIM trudem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to bym mogła spać cały dzień ale moje dziecko nie ma ochoty na spanie ☺ wogóle od kilku dni zimno mi a wszystkim ciepło jakieś zapalenie jamy ustnej mam podniebienie mam czerwone i język mnie boli a mdłości to mnie rozwalaja nic nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×