Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Luty 2016

Polecane posty

Gość walentynka014
Czesc margo 123 ;) Lata się nie liczą jak jesteśmy młode duchem ;D A Wy dziewczyny chodzicie prywatnie do lekarza czy państwowo ? Mój podniósł poprzeczkę , teraz sobie liczy 150 za wizytę a Wasi jak się cenią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniQ10
Mój 150 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88butterfly88
Witam:) Wygląda na to, że dołączam do Was:) 3 pozytywne testy i czekam na wynik hcg, który będę miała w piątek dopiero. Przyjmiecie mnie do swojego grona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo 123
Moja brała 150zł rok temu za tydzień idę to wam powiem. Walentynka duchem to ja czuję się na 18 czasami do mnie nie dociera ile mam lat ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurora11
Buterfly jasne :-) im nas więcej tym lepiej. Te mdłości mnie wykończą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88butterfly88
Dzieki:) Aurora współczuję, ale to podobno znak na łatwy porod;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domosmoczyslawa jezeli pracodawca zatrudnia powyzej 20 pracownikow to on przesyla c****eniadze, a juz sam rozlicza sie jakostam z ZUS-em, wiec pieniadze dostajesz od pracodawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domosmoczysława
walentynka014 tak jak margo napisała, jak skończy ci się macierz to wychowaczego niet, bo już nie jesteś pracownikiem. A powiedz która to umowa będzie, I czy II? Teraz jesteś na okresie próbnym jak ja ? U mnie nast ma być na dwa lata. Margo super lata masz. Jakbyś miała 41 to bym Ci przytaknełą, ale piękne 36! I też się ciesze z Naszych ciąż:) ja wczoraj u ginka byłam ale bez badania i usg, dostałam luteine 100 2x dziennie dopochw. w I ciąży też brałam Usg będziemy mieli dop 14 lipca . A i karte mi założył mimo że usg nie było , ale to dobry człowiek jest . szybko diagnozuje , odpowiednio dobiera leki i siup nie wiem kiedy w ciąży jestem :) Z Domciem to samo było, zanim go poznałam to 5 lat leczenia w hujach mujach p********h kliniakch , mnustwo wydanych pieniędzy bo źle postawiona diagnoza. O! i tak u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domosmoczysława
Filaszku, faktyczniue też tak miałam na macieżu, faktycznie, ale ja myślałam że mogą a nie muszą . A jak sie czują nasze bliźniary ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo 123
Hej dziewczynki jak się dzisiaj czujecie, ja bardzo dobrze aż dzisiaj znowu kupiłam test żeby sprawdzić czy nic się nie zmieniło i wyszły dwie piękne kreski z chłopakami jak byłam w ciąży to miałam od samego początku mdłości a teraz jak by mnie piersi nie bolały to bym nawet nie wiedziała że jestem w ciąży ☺życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walentynka014
Hej mamuśki ! ;) Domosmoczysława - to moja pierwsza umowa . Ale umowa normalna na rok czasu miałam ( od 01.08.2014 do 31.07.2015 ) wszystkie składki i wgl oplacane sa ;) i teraz tez chca mi przedłużyć ale nie wiem na ile bo nie pytałam ale myślę , ze znowu na rok albo do końca roku 2015 . Ja tez sie czuje ok prawie zadnych objawow oprocz braku okresu i wrazliwych piersi ;p w pierwszej ciazy tez tak mialam i sie ciesze :D Wspolczuje Wam dziewczyny wymiotow brr ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlisaAlisa
Hej mogłabym sue dołączyć? Okres miałam dostać 15.06. Zrobiłam testy tylko jakieś takie blade mi kreski wyszły na dwóch a clear blue pokazał 1-2 tydzień. Do lekarza ide 2.07.teraz zaczynać mi sie bedzie 6 tydzień chyba nie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz miałam usg sprawdzające następne pod koniec lipca ja to się zastanawiam jak u mnie będzie wyglądać 25 lipca kończy mi się macierzyński i nie wiem czy musze wrócić do pracy i zwolnienie czy jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88butterfly88
Witam :) Widzę że tu rozmowa pracownicza to się nie wcinam, bo zaskoczyłam w momencie kiedy jestem bez pracy. Alisa w imieniu koleżanek i swoim witam Cię serdecznie:) Ja dziś się czuję w porządku. Niby mnie trochę mdli ale szczerze mówiąc to przed ciążą nieraz były gorsze mdłości ze stresu. Ogólnie to "objawy" które mam mocno mi nie przeszkadzają, no może poza apetytem który się u mnie bardzo rozwinął i muszę się pilnować bo przyrosłabym do lodówki:D W sumie to nic o sobie nie napisałam-> lat 27, woj świętokrzyskie, pierwsza ciąża, 3 testy pozytywne i czekam na hcg, u lekarza jeszcze nie byłam i nawet nie wiem gdzie się udać (nie znam okolicy) wg obliczeń kalkulatorów internetowych poród od 22 do końcówki lutego:P Wasze dzieciaczki to takie wyczekane i wystarane czy raczej "tak wyszło"? Co uważacie o farbowaniu włosów w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buterflly ja też mam 27 lat mam córcie lat prawie 8 i druga co ma 11 miesięcy teraz to wpadka mimo brania tabletek ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88butterfly88
Karolcia to podziwiam:) Ja mam problem z wyobrażeniem sobie jednego dziecka póki co:D A jakie tabletki takie zawodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walentynka014
karolcia2088 - brałaś regularnie tabletki i wpadłaś ? ja myślałam o tabletkach jak urodzę , ale teraz to nie wiadomo jakie zabezpieczenie wybrać . Tyle sie słyszy ze dziewczyny wpadają przy spirali , tabletkach itp .. oj to pewnie w szoku byliście jak okazało się , ze znowu ciąża ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniQ10
U nas wystarane :) co do włosów to ja nie farbuje. Wole dmuchać na zimne. Paznokcie tez zrywałam,żeby acetonu nie wdychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walentynka014
88butterfly88 - ja tez ze świętokrzyskiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boginka28
Hejka. Ja jestem w połowie 4 tygodnia ciąży. Wczoraj na usg było widać pęcherzyk ciążowy i testy wyszły mi dodatnie. Czy skoro widać pęcherzyk to może on jeszcze odpaść? Boję się poronienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniQ10
Karolcia, lepiej od razu daj zwolnienie bez wracania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88butterfly88
Walentynko mówi się że jedyna skuteczna antykoncepcja to wstrzemięźliwość;) tylko kto by to zniósł hehe :D Moja ciąża to ani nie wpadka ani nie planowane:P tzn mąż planował i rzeźbił a ja starałam się o jakąkolwiek niedyspozycję w czasie owulacji. W końcu jak zaczął jęczeć że może bezpłodny jest to dałam spokój i doszłam do wniosku co ma być to będzie no i zostałam ustrzelona. Nie sądziłam że taki z niego myśliwy:P Kurcze z tym farbowaniem nie wiem co zrobić bo nie znoszę mieć odrostów:/ a one bardzo rzucają się w oczy. A co do paznokci to jak nigdy nie malowałam za bardzo (mam taką płytkę że szklankę umyję i lakier odpryskuje), tak teraz mam nieziemską ochotę na codzienne malowanie, żeby nie wdychać robię to na dworze. No ale włosy mam pod znakiem zapytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniQ10
Boginka, większość z nas się boi :( to naturalne. Trzeba jednak myślec pozytywnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88butterfly88
Walentynko a jakie okolice?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniQ10
Butterfly, niezła historia :) fajnie wyszło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ja tez nie wiem jak to z włosami..tzn z farbowaniem. Ja mam 30 lat i 2 miesiące temu odstawiłam tabletki. Jeden okres dostałam a drugiego juz nie. 2 lipca ide pierwszy raz na badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×