Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Luty 2016

Polecane posty

Gość gość
Mama2016 i jak po wizycie było już serduszko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama2016
Było ;) ale jeszcze mało co było widać na usg nastepna wizyte mam w lipcu 10 ;p teraz badania mnie czekaja ;p Dziewczyny a Wy macie przeczucie co bedziecie miec ? Bo ja tak czuje ze chlopaczyk ale zobaczymy oby zdrowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurora11
Gość nie, a dlaczego pytasz? Witam nowe mamusie. Dopadły mnie okropne mdłości. Zajadam sie rybami. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aurora który tydzień u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz po wizycie i usg, które było szokiem dla wszystkich łącznie z lekarzem. Nasz zarodek chyba się podzielił i będą bliźniaki jednojajowe:D Widzieliśmy dziś dwa serduszka, kolejna wizyta 1lipca i wtedy będziemy mieć pewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek2016
Dziewczyny czy mogę dołączyć do forum? Spodziewam się maleństwa w lutym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia1989
Witaj groszek2016. Pisz coś więcej :) Byłaś już u ginekologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek2016
Tak, byłam u gin z powodu bólu podbrzusza, ale jeszcze nic nie mógł zobaczyć. W przyszłym tyg mam pierwsze usg. Z moich obliczeń powinnam rodzić 25 lutego. To będzie moje drugie maleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny. MamaOla ja tez jestem po in vitro w Gyncentrum w Katowicach i tez bede miala dwa maluchy :-D z tym, ze moje beda dwujajowe, bo z dwoch zarodkow. Mam juz 10-letnia corcie. termin na 7.02. Pozdrawiam wszytski :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MamaOla i Fifaszek gratulacje podwojnego szczescia!! Tyle trudu wynagrodzone podwojnie:) U mnie dzis niespodzianka dziurka mniej w pasku choc na wadze wciaz to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiauk
12.35 gosc to ja wpadam na chwile zobaczyc co u was i zawsze zapomne sie podpisac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! Co tam u Was ciekawego? My już po przeprowadzce, nie sądziłam że tyle gratów się nazbierało, a jednak. Pomału oswajamy się z myślą, że może nas być więcej, trochę mnie martwi ,że to bliźnięta jednojajowe. Czy któraś z Was ma w rodzinie lub wśród znajomych takie bliźnięta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domosmoczysława
Hejka, gratuluję mamom bliźniaków. jejj Ja mam synka 21 mcy i jakbym teraz miała przy nim mieć bliźniaki, to mimo że jest bardoz grzecznym dzieckie, to ciężko mi to sobie wyobrazić, a już tym bardziej karmienie piersią, W ogóle nie umiem sobie teraz wyobrazić naszej nowej sytuacji, jedno na cycu, a co będzie robił starszak??? aaaaa, panika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walentynka014
Moge dołączyc ? ;) Termin mam na 14 luty ;) Dziewczyny jak sie czujecie wymiotujecie ? Ja jak narazie dobrze przy pierwszym nie wymiotowalam to mysle ze przy drugim tez nie ;p tez sie bardzo boje bo w domu mam trzy latke i nie wiem jak ja sobie poradze ;p Gratulacje dla mam bliźniaków ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurora11
Gratulacje dla mam bliźniaków :-) Ja dzis nie wytrzymałam w pracy. Te wymioty mnie wykończą. Byłam juz u mojego ginekologa i dał mi l4. Teraz odpoczywam w domu. U mnie od niedzieli 6 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walentynka014
Aurora11 wspolczuje . A jaka masz prace ? ja na szczescie mam lekka to moge siedziec ;p Dziewczyny a Wy juz mówiłyście swoim pracodawca ze jestescie w ciazy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurora11
Ja jeszcze nie mówiłam. Zwalilam na grypę żołądkowa ;-) niby praca za biurkiem wiec ok, choć dzis pokonała mnie kanapka kolegi... A raczej zapach tej kanapki ( miał z jajkiem ) Mam nadzieje, ze niedługo skończą sie te wymioty... :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walentyka014
Ja mam zamiar powiedzieć w tym tyg a co będzie to zobaczymy . Ja to wgl nie mam zadnych objawow ciazy oprocz braku okresu ;) Aurora11 Twoje pierwsze dziecko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domosmoczysława
Dziewczyny, oczywiście zrobicie jak uważacie, ale ja do 12 t.c nie ma żadnej ochronki kobiet w ciąży, ja np nie mówię nic , z pierwszym dzieckiem uważałam że mam super pracodawce, ale jak powiedziałam że jestem w ciązy a już był dokładnie 12 tc to szef między słowami powiedział, że już mnie zwolnić nie może, i w zasadzie zwolnił mnie po powrocie z macierza. Ale dla mnie praca to praca, fajnie jak jest fajnie, ale jest takie powiedzienie że "firma zastąpi cię w jeden dzień, i bez sentymentu" . Ja np mam teraz taką syt że w lutym zostałam zwolniona własnie z tamtej pracy, od lutego zmieniłam już 4 razy pracę, teraz od 1 czerwca rozpoczełam fajną, i za dwa tyg się okazało ze w ciązy jestem,a le nie mam zamiaru nic mówić, bo mam okres próbny, i chcę mieć macierzyński w przez pracodawce a nie przez zus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domosmoczysława
literówka mi się wkradła na początku postu. miałam na mysłi że do 12 t.c. nie ma żadnej ochronki dla ciężarnej, można ją zwolnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walentynka014
Domosmoczysława ale mozna isc na zwolnienie np w 7 tygodniu ? Wlasnie slyszlam ze od 12 juz jestesmy chronione a dlaczego nie od poczatku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia1989
Dokładnie teraz przepisy się zmieniły i juz od Początku jesteśmy chronione w pracy :) Witaj Walentynka mamy termin na ten sam dzień i do tego tez mam trzylatke w domku :) małe ADHD. Ja tez w 1 bez wymiotow jedynie dwa razy a teraz od Początku mega mdłości których w 1 ciąży nie miałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walentynka014
Kasiunia1989 - jak nam sie zlozylo i tez dziewczynki ciekawe co teraz bedzie ;) w jakim miesiacu mialas pierwsze ? Czyli moge juz teraz powiedziec bez obaw ze mnie zwolnia chociaz mi sie tez tak zlozylo ze umowe mam do konca lipca a tu chyc ciaza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem na l4, jestem przedstawicielem, jezdzacym z towarem. Poa tym jetem po in vitro, wiec lekarz od razu zabronil pracowac. do tego blizniaki. Bede miala l4 placone przez pracodawce, co bardzo mnie cieszy :-)Nie wymiotuje. W pierwszej ciazy ciagle bylo mi niedobrze, teraz jest znosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurora11
Ja tez mam w domu 3 letniego urwisa ;-) dokładniej to 3,5 letniego bo z grudnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25marta01
Hej ja wedlug ost. @ mam ( 25 kwiecien ) termin mam na 2 lutego ;) bylam na usg 11 Czerwca ale oprocz pecherzyka nie bylo nic widac ;( wedlug moich obliczen rozpoczal sie 6 tc ;) nastepna wizyte mam 9 lipca. Jestem na l4 od czwartku ze wzgledu na prace ( biedronka) i wgl chce odpoczac bo juz wiecej nie bede miala okazji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia1989
Moja córcia z maja i też ma tak na imię chociaż miała być czerwcowa ale się pospieszyla. Jak masz umowę do lipca to automatycznie przedłuża się do czasu porodu :) ja o l4 poproszę na kolejnej wizycie narazie lekarz mówił ze za szybko.. mam nie dźwigać.. ( tez sklep..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja po wizycie mamy 7 tydzień pierwszy termin na 9 lutego drugi na 14 zobaczymy pózniej tętno już widoczne Domosmoczysława ja mam w domu corke 8 lat i drugą 11 miesiecy też jestem trochę przerażona takimi maluszkami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×