Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Mam do Was prośbę! Jeśli możecie i chcecie proszę o przysłanie na mojego maila swoich priv nr komórkowych - uruchomiłam nowy telefon ale oczywiście jakbym była pierwotniakiem :-p. Straciłam wszystkie kontakty :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otwieram nowy tydzień 🖐️ Kawusia i herbatka (__)? (__)? (__)? (__)? Dorix - jak się wyjazd udał? ❤️ Było otwarcie sezonu motocyklistów i drogi zawalone rajdami motocyklowymi były w sobote i niedziele. Przez moją wieś przelatuje "jedynka" - przewalały sie setki turkoczących pięknych harleyów Chodźta Dziewczynki :D ruszajta sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śniadanko pieczywko, masełko http://2.bp.blogspot.com/-x0XYdU3yN10/UnUoR9kLSrI/AAAAAAAAfIk/He6pj4UDcxA/s1600/IMG_0329-001.JPG i sałatka z tuńczykiem http://2.bp.blogspot.com/-DMfiUksGrd8/UI5U9x4CuZI/AAAAAAAACSs/k1pL4CljvtQ/s1600/IMG1609.jpg lub na słodko jak ktoś woli http://2.bp.blogspot.com/-Hgi3Z1Lls3M/UjRBvc5KtJI/AAAAAAAADdw/9A2qoHN0AcU/s1600/sniadanie_francuskie2.jpg Smacznego życzę i miłego dnia Orsejko - ja też nie pijam mleka - musli zabielam kilkoma kroplami mleczka do kawy ;) ale po musli czuje sie jak młody bóg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w czytelni🖐️ Tekla dzięki za kawę i śniadanie👄 zabieram się za sałatkę z tuńczykiem:D Jeżeli któraś lubi ostry polski kryminał polecam Gai Grzegorzewskiej Betonowy pałac. Bardzo gruba (ponad 500 stron) ale bardzo dobrze się czyta. Tekla nie wiem z czego wynika moja bezsenność, nie zmieniałam żadnych leków, nowych też nie biorę. Po prost z chwilą położenia głowy na poduszkę odchodzi sen:( Dostałam od lekarza tabletki na sen, ale biorę dopiero po kilku nieprzespanych nocach, boję się uzależnienia. Tekla cukrzyca to nie tylko słodkie, ale przede wszystkim smażone i skrobia. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kochane .. Teklo ..dzięki za ...👄 Teklo i ja przez weekend zmuszona byłam pić mleko z czosnkiem i masłem :O musiałam bo M i C.. podawali i nie było mowy nawet pisnąć :O a bo kaszel był piszczący ryczący a zresztą wszystkie rodzaje ...do tego katar że na oczyska nie patrzyłam ...brałam antybiol ..inhalacje ..ale dzieki tej terapi dzisiejsza noc przespana :) to chyba coś z pyleniem ma wspolnego ..wczoraj ciut popadało i to może też pomogło .mniej alergenow .. Teix.. 🖐️ ja to bym poczytała ale mnie usypia czytanie ...mam zamiar słuchać tak jak poradziła Zulka ...szukam jeszcze coś do odtwarzania by tak do ucha i ruszam z czytaniem :) miłego dnia kochane ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko.. wiem że to co napisze może wywołać śmiech ..ale na rany typu pięta pęknięta najlepsze są okłady z moczu własnego :O ..jak wiecie mnie pękały pięty smarowałam masciami z mocznikim i nić sasiad lekarz doradził by na gaze nasiusiać i przyłozyć na pięty i przyznam że mnie pięty już nie pękają a jak coś zaczyna to zaraz to robie ..można się śmiać ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek dziewczynki Orsejko kochana dzieki🌼 Sposob dobry do wyprobowania nastepnym razem kiedy szkody beda troszke mniejsze. Tym razem za dlugo czekalismy az samo przejdzie, no i jest tak jest:( Ja znowu bardzo pozno dzisiaj zasnelam:( i jak zwykle dzisiaj zaspalam. Przespie chyba polowe zycia:O Plotko jak malzowina? Niedzielne wyjscie w garniturku nie odbilo sie na zdrowiu? A swoja droga faceci w garniturkach wygladaja tak dobrze! A w czasach mlodosci nienawidzilam dfacetow w marynarkach. Jak to zmieniaja sie gusta:O Teklo, raz mierzony cukier nie swiadczy jeszcze o niczym. Wazny jest wynik wskazujacy na poziom w ostatnich miesiacach tak zwany "dlugi cukier"? Nieeee.... u nas pewnie inaczej to zwa:P Nie matrw sie wiec na zapas. Betulka mocno trzmamy kciuki choc to niepotrzebne. Twoj Krakus jest tak przystojnyyyyy!!!!:):) Chyba wszystkie ladne chlopaki wyjechaly do Krakowa. Syn Matyldy-tez krakowiak .....ciasteczko:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spiesze sie. Gotuje zupke i wychodzimy. Na opatrunek piety :Oa pozniej do centrum handlowego. Malzyk idzie do fryzjera, a ja pobuszuje po sklepach. Moze znajde jeszcze torebke ktora wczesniej upatrzylam sobie na wesele. No i jak to zwykle bywa kiedy czlek zastanawia sie za dlugo.... torebki wykupiono. Szkoda, bo fajny fason:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedziałkowym wieczorkiem👄 Przyszłam bo przyszłam ale jaka jestem padnięta.Macie hi,hi namiastkę mej pracy,wasze balkony.Ale uwierzcie mi nie ma porównania,hi,hi najmniejszego. U mnie teraz zaczęła się syzyfowa praca,skończę dopiero na jesieni.Pomaleńku zaczynam przyznać M rację,że za dużo tego a kondycja z roku na rok mniejsza. No ale nie będę tu Wam marudzić,he,he bo mnie pogonicie z czytelni aż dym pójdzie spod zelówek.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko Dzięki za podpowiedz i ja przetestuję na mojej pękającej pięcie.A cudowną moc tego hi,hi eliksiru i ja znam.Jak mieliśmy bobaski to taką ,,świeżą,, pieluszką tetrową przecierało się twarz była gładka i piękna jak po najlepszym kremie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teeklo Dzięki za podpowiedź zaraz poszperam w necie czegoś więcej o autorce i książce.Wprawdzie chwilowo zwolniłam z czytaniem bo po prostu czasu brak.Wieczorkiem natomiast jak jestem zmęczona to na oczęta nic nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic teraz zmykam,muszę rozciągnąć kosteczki na jakimś wygodniejszym od krzesełka mebelku:p.Zatem do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Wczoraj w Częstochowie było bardzo tłoczono, ścisk, korki . A ja nie potrafię skupić się w tłumie:O. Za wiele się nie wymodliłam ;(. Ale do WC dawno nie czekałam w kolejce prawie godzinę :O. Dziś w pracy też tumult...musiałam się na chwilę zwolnić by popełnić mammografię. Teraz kciuki zaciskam by wynik był dobry. Ból w górnym prawym boku powraca, a juz zjadłam prawie połowę przepisanych tabletek ;(. Ściskam Was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mialam dzisiaj fajne popoludnie. Pieta sie goi, buty na wesele kupione:) Spijcie dobrze kochane dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przed spankiem 🖐️ Orsejko - a to Cię wzięło Dziewczyno! współczuje serdecznie wiem co to jest, taki katar dla mnie to klęska ❤️ ❤️ ❤️ Wtawaj na nogi jaknajprędzej bo wiosna wybuchła i mamy się nią cieszyć 👄 Daisy - kochana Dziewczyna jesteś. Potrafie sobie wyobrazić jak ciężko pracujesz…👄 Dobrze chociaż ze potem poczytać jesteś jeszcze w stanie 🌻🌻 Dorixiu - na ja tam gderać nie chce ani wymądrzać sie ale troche zdziwiłam sie, że chcesz w takim miejscu o takiej porze ukojenia szukać. Skuteczniej byłoby w malenkim kościółku, pustym, cichym, pachnącym kadzidłem posiedzieć i ofiarować swoje trudne sprawy Panu Bogu - niż w to hałaśliwe, komercyjne, nic z dumaniem nie mające wspólnego miejsce jechać? Zrób to jeszcze raz - w innym bardziej duchowym wymiarze. Ściskam Cię i całuję ❤️ ❤️ ❤️ 👄 Terix ❤️- tak kochana. Wiem że cukier podnosi zła dieta. Na szczęście okazało się że u mojej małżowiny tylko ZŁA DIETA i 4 kilogramowa nadwaga. Ma nauczke bo folgował sobie w nadmiarze. Myslał że to co złe - jego nie dotyczy. Teraz przeżywa bardzo. Wprowadzam mu diete. Do czerwca ma zrzucić te 4 kilo a ja po cichu (on nie wie:P) zrobie tak, że zrzuci 5 kilo. I jeszcze raz powtórzyc krzywą cukrową. Będzie dobrze Jakby co Terixiu - to będe Cię pytać i radzić się w tych sprawach❤️ ❤️ ❤️ Bastylko - dobre wieści :D ❤️ ❤️Ciesze sie razem z Tobą 👄 Jeśli chodzi o siuśkowe okłady na rany i policzki to ja specjalnie obrzydliwa nie jestem :D mocz nie robi na mnie żadnego wrażenia, szczgolnie mój mocz :P Tyle tylko że jakoś specjalnie nie wierze w cudowne działanie - ale i nie potępiam bo kto wie co czlowiekowi służyć może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko - no ja też kiedyś miałam z folderem SPAM problem bo nie spodziewałam sie ze tam wyląduje list do mnie. Ale na szczęście zajrzałam i znalazłam. A co z tym torbielem na nerce Plotko?❤️ co M ma robić? jakieś leczenie? Życie jest takie kruche.... Niedawno jedna z moich koleżanek z "kółka" zaskoczona została tym że ma guza na jelicie grubym. Jest w szpitalu, ma mieć teraz operację. Boimy się że Ona może nie wrócić na zajęcia. Nie potrafie sobie tego wyobrazić. Modlimy się żeby to był guz pospolity niezlośliwy. Ale ją juz boli i ponoc jest złosliwy cholera jasna 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł 🖐️ przestawiłam sie i teraz zamiast na plaży - sypiam w czytelni :P Kawunia dla Was zaparzona! (__)? (__)? (__)? (__)? inka i herbata też oczywiście U mnie jeszcze ładnie choć zapowiadali pogorszenie pogody. Daisy - pytanko: jak Ci życzyć? słonecznych czy deszczowych dni? kiedy masz łatwiej w swojej pracy? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla to ja to jajeczko bez wędlinki :P I jeszcze poproszę tą dietę na 5 kg :D Od wczoraj mam tygodniowy urlop, jakby co to zaległy z tamtego roku, ogółem 20 dni :) Oczywiście zrobiło się ciepło i ruszyły prace w domu w siedlisku, bo mam nadzieję jeszcze w tym roku się wprowadzić :D Teraz na razie brak słońca ale ogólnie ciepło, więc zaraz wyruszam na wieś ;) Miłego dnia wszystkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tekla śniadanie z jajeczkiem wybieram:D dzięki👄 I wannę kawy:P Tekla nie męcz M, 4kg to nie tragedia, poradzicie sobie❤️ W nocy przeszła burza a teraz pięknie świeci słoneczko i jest ciepło:D Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) dzieki za sniadanie i kawunie Teklo.. Fruwająca ..Terix.. ale macie dobrze ..u mnie pogoda pod psem .zimno sie zrobiło jedynie +8 st i słonka brak ..cała noc lało ..wiadomo deszcz potrzebny .... miłego dnia wszystkim ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wpadne na dluzej pozniej, teraz tylko zeby zaprosic na obiad bo mam dobry. Sa kartofelki, szparagi i poledwiczki. Po obiedzie jak wroce z apteki zagoszcze na dluzej. Dzisiaj jest zebranie wspolnoty mieszkancow. Nie ide zeby oszczedzic sobie nerwow. I tak nic sama nie wskoram. Po moim wystapieniu 3 lata temu, kiedy nikt mnie nie poparl w slusznej sprawie mam to wszystko w nosie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam popołudniowo 🖐️ dosiadam sie do pysznego obiadku Bastylki - pychotka (szparagi uwielbiam :classic_cool:) Fruwająca! :D no i to mi sie podoba! :D śmigaj na wieś i szykuj stodołe żebyśmy mogły tam kiedyś Pana Tadeusza "poczytać" :P Trzymam kciuki i obiecuje że bede pisać jak maltretuje M dietą 5 kg :D:D:D Terixiu ❤️ - od czasu do czasu odpuścimy;) bo co to za życie żeby nie móc sobie jakiejś kulinarnej przyjemności sprawić ;) np dobrego deseru lodów czy dobrego winka :D Orsejko - wyrywacie się gdzieś w majowy łykend? ❤️ Pozdrawiam 🖐️ i jeszcze kapucinko z ciasteczkiem http://img.zszywka.pl/0/0311/w_4637/kuchnia/ciasto-cappuccino-bez-pieczenia-skl.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pięknie:) Teeklo Można mi życzyć pięknej słonecznej i gorącej pogody przez cały dzień a nocą niech popada;). Taka aura byłaby idealna:D U mnie dzisiaj do 15 było cudownie słoneczko,cieplutko więc oczywiście pracowałam.Opaliłam sobie pychol teraz piecze mnie nochal:p No o koło 15 przyszła burza na szczęście łagodna i podlało, i niestety temperatura poleciała w dół.Teraz jest chłodek i pochmurno.A tej nocy i ja spałam przy otwartym oknie,rankiem obudził mnie śpiew ptaków coś magicznego. Dzisiejszej nocy he,he okienko będzie zamknięte bo już teraz chłodno. Teeklo bardzo mi przykro z powodu koleżanki.Nawet nie będę zgłębiać tematu bo u nas tyle tych tragedii,że nie chce nawet o tym myśleć:( Przyjemniej z Fruwająca zasiedlić siedlisko,tam musi być cudownie.Ciekawe jak jej będzie się podobać na wsi?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Daisy 👄 dychnij se przy kapucinku i ciachu ❤️ A gdzie się nasza Zula podziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×