Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Dzien dobry niedzielnie. Pochmurnie senna jestem ale nie pada na szczescie. Na obiad u mnie dzisiaj byl kurczak z ryzem, smazone pieczarki z papryka i salata. Ale sie dzisiaj postaralam:) Pitraszenia bylo a zjedlismy migiem. Teraz zajme sie przelewami bankowymi, troche pokrece sie w domu i ogrodku i pewnie minie niedziela. Zulka u nas jutro rozpoczyna sie rok szkolny. Nie widomo tylko czy wszystkie dzieci zdaza wrocic z wakacji do domu na czas. Pociagi z Austrii odwolane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na szczescie jest. Tylko maly poslizg:) Daisy wlasciwie nie ma czym sie dzielic. U mnie slonca tez niet. Ja sie pokaze, podesle pare promyczkow do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny pozdrawiam . U mnie leci czas zasuwa nie wiadomo kiedy. Radzę sobie o 16.30 jestem w domu dzieciaki też pomagają w domu .Za dwa tygodnie m będzie młodego do ZG odwieziemy. Ja podsyłam wam słoneczko ,u mnie świeci. Na razie trzymajcie się dużo zdrówka. Wczoraj robiłam dla dziadków ciacho byli zaskoczeni i smakowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Zrobilam przelewy. I konto od razu schudlo😠 Vanilka fajnie ze wpadlas na chwile mimo natloku zajec. Jak to szybko zlecialo. Juz wkrotce Ty tez bedziesz miala studenta w domu:) Tekla pewnie juz wrocila. Odpoczywa po podrozy. Terix odezwij sie. Pewnie dzisiaj bylas na dzialce i nie masz czasu. Przytargalas jakies ogorasy albo cos tam:O No nic zmykam i ja. Dobranoc dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Dzisiaj jesteśmy oszołomieni morską bryzą :-), była już rybka :-). Jesteśmy jeszcze na starych śmieciach u Teo - coś się wykluwa w kwestii mieszkania od października. A M znalazł grzyby!!! Dobranoc, do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam .. w poniedziałek .. Bastylko... ja nie wiem czy Tekla już wrociła napisała jakoś tak że nie i wie kiedy wroci :O Terix.. ja chyba nie doczytałam czy jak nie wiem na ile pojechała ..ale jutro ma urodzinki więc pewnie zgladnie jak jest już :) Zulka .. a ty gdzie karme kupujesz ? ja ostanio kupuje w necie i tak się mi trafi że akurat O..ma w promocji cały czas jade na promocyjnych za 1/2 ceny :) Beatulka .. na morzu już widziałam focie w kuchni ..slicznie :) ja tez chcę powdychać morskiej bryzy :O Plotka .. jak tam ręka ..az tak boli że do gipsu ...postukaj w klawisze drugą troszkę :) Daisy ... i jak cieplo u ciebie i slonecznie ? u mnie chyba zacznie padać coś się chmurzy ale jest cieplutko :) Vanilka.. milego pracowania :) Fruwająca .. napisz jakie wyniki ma M :) Dorix.. pewnie już wrociłaś powiedz jak tam udał ci się weekend ? kiedyś pytałam co u twego brata jak zdrowko czy jest jakaś poprawa ? no nic wybywam do pracy ..na 16tą z O ..do ZG. do fryzjera :) wszystkim milutkiego tygodnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Bastylko Hi,hi widać bardzo oszczędnie nas aura słoneczkiem obdziela;). No ale u mnie około południa nareszcie niebo się przetarło i pojawiło się migoczące słoneczko.Mam jednak dosyć silny wiatr zatem szału nie ma.No ale nie psioczę bo jutro mam mieć gorzej,ma popadać:) Betulka Ale masz fajnie,teraz pewnie i do rybki kolejki nie ma.Jak byłam jakiś czas temu,długi czas.To aby zjeść świeżą rybkę trzeba było swoje odstać i nie jadałam.Hi,hi.Trochę to bez sensu być nad morzem i rybki nie zjeść no ale tak mi wyszło,jakoś:p Wanilko Jesteś zapracowana i dlatego mało czasu na ,,czytanie,,. Szkoda bo nam tu za Tobą tęskno:( Terix chyba także na dłużej zagościła wśród gór,albo się na nas wypięła;). No Terix zajrzyj plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko Pisałam i nie zauważyłam że byłaś.Byłaś bo już pewnie pomknęłaś do fryzjera. No a z pogodą mam jak pisałam wcześniej,dużo cieplej jak było ale ciągle bez szału :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz się odmelduję,może zajrzę potem.Bardzo udanego dnia i przytulaski dla wszystkich Czytelniczek❤️👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki :) Byłam na przedłużonym weekendzie, bardzo ale to bardzo było sympatycznie. Wróciłam do biura a tu znów kierat. Ale nic to, poradzę sobie. Wpadnę wieczorkiem, ale teraz "za pamięci" odpowiem Orsejce. Przepraszam, ze Ci nie odpowiedziałam, gapa jestem. U mojego brata bez zmian. Przebywa w hospicjum...i tak już pewnie zostanie... Modlę się, żebym tylko sprawy spadkowe po rodzicach zdążyła pozałatwiać bo bratowa już zdążyła zamieszkać z kimś innym i nie pała do nas symaptią. Ściskam wszystkie ;) Papapa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor. Jak zwykle melduje sie pozno. Caly wieczor siedzialam przykuta do telewizora. Tyle emocji wywoluje ostatnia sytuacja u nas! Nie wiem co dobrego moze z tego wyniknac? Pewnie nic:O U mnie pada. Lato chyba pozegnalo sie juz na dobre:O Szkoda a tak psioczylysmy na upaly:P Jutro mam wolny dzien. To znaczy nie mam zadnych palnow. Moze cos tam zrobie. Ostatnio nie lubie planowac. Jesli w przeddzien zaplanuje jakas robotke to juz wieczorem mysle caly czas czy dam rade? czy podolam? I to juz odbiera mi sily. Dlatego najlepiej wychodzi mi bez planow. Betulka widzialam fotke w garze. Pieknie!!! Musze jeszcze raz napisac ze nowa fryzurka naprawde jest bardzo twarzowa. A Twoj najmlodszy to przystojniak! Ide juz. MMam jeszcze cos do zrobienia. Ale pewnie utkne przy telewizorze. O polnocy beda wiadomosci:O Dobranoc. Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko kochane :) Wszystkiego Najlepszego Terix.sto lat !!!!! kawunie zostawiam taką z dymkiem :)(_)(__(_)(_)(_) Bastylko .. u mnie zaczeło padać :O wiem wiem deszcz potrzebny .. Zulka.. a u ciebie tez pada ? Vanilka ..zglądaj częsciej do nas :) Teklo.. ciekawa jestem czy już wrociłaś ?:O Plotko.. napisze to samo co wczoraj ...można napisać drugą łapką ..wiem że cie boli ale można . Dorix.. samo zycie :O trzymam kciuki by udało się ten przepis sprawnie załatwić 👄 Daisy.. pisze i upominam się ja o fotki ..dawaj dawaj i nie udawaj że to że tamto posyłaj ile mozna się prosić :O to smutne i przykre :O idę se pewnie będę tak caly dzień sama wpisana z tą kawa ..powiem że mam coraz mniej ochoty na ...zaczynam coraz częściej zastanawiać się czy .....nie odpuścić sobie czytelni .? miłego dnia wszystkim :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koleżanki Terix sto lat 🌻 Orsejko jestem ale nie chce marudzic.Pisze lewa ręka i marnie mi to wychodzi. nie umiem posługiwac sie myszka wcale z lewej strony. Z ręka nie jest dobrze,mniej moze boli jak na poczatku , ale boli dalej,wczoraj miałam zdejmowany gips,zamiast opuchlizna robic sie mniejsza to ręka spuchla cala.Takze mam dalej w gipsie skrzydełko.W piatek ide do kolejnej kontroli.W domu nic sie nie dzieje choc porzadki mojego małzyka w kuchni mnie czsem denerwuja,przestawia mi pokrywki,garnki.I tak on się tym posługuje ale moja psychika kiepska. A napisze mam zapalenie torebek stawowych.Takze lekarz powiedział ze leczenie moze potrwac kilka tygodni.pewnie sama do tego doprowadziłam. trzeba w naszym wieku bardziej zadbać o siebie. Dziewczynki przepraszam,ze nie pisze do kazdej z osobna ,ale jakos nawet mysli mi uciekaja. Przytulam Was Wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta ruda to ja Bastylko ja sama nie wiem co mam myslec o sytuacji w Europie.mam mieszane uczucia.Odnosnie małzyka jak masz możliwość to zmien poradnie skoro tutaj nie ma pzoytywnych skutkow Orsejko ja mysle ze czytelnia przetrwa,raz nas więcej raz mniej. Daisy czy juz cos porzadkujesz na jesien,u mnie wczoraj małzyk wykopał juz buraki,były podlewane i urosły ladne Zuleczko w jakim kolorze posadziłas wrzosy na cmentarzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat kochana Terix ;) Spełnienia marzeń i dużo zdrówka 😍. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻. Drogie koleżanki. Skończyłam pracę w terenie, jest szansa, że teraz więcej posiedzę w biurze. Będę mogła się wziąć za zaległości księgowe ;). Pozdrawiam wszystkie bardzo serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nie wiem czy Terix zajrzy ale mimo wszystko Sto lat w dniu urodzin👄 Dużo zdrowia,dużo radości z życia,dużo podróży,dużo kasy i dużo tego wszystkiego czego sobie tylko sama życzysz❤️. Orsejko Ojejku no i chyba podpadłam u Ciebie?:(. Pewnie sobie myślisz że ja z tymi fotkami jakoś tak specjalnie albo już sama nie wiem co.A sprawa wygląda tak ze fotki z aparatu córka wrzuciła na pendrive a urządzenie aktualnie jest u zięcia:p.Poszło nie dla zdjęć ale z jakimś programem.Teraz czekam na zwrot ale same wiecie jak jest z młodymi a to zapomniał a to inne licho.Tak że Orsejko może się wydawać że jak tak celowo ale naprawdę jakoś tak samo mi się układa niefajnie w tej materii😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko A ja jak kiedyś robiłam córce ślę pocałunek do chorej łapki👄. Skoro lekarz nie pomoże to może to?. Odnośnie chłopa w kuchni rozumiem co masz na myśli.Mój właśnie dzisiaj zrobił mi wykład ze niepotrzebnie składuję w szufladzie tyle siatek.Twierdzi ze nie są mi potrzebne a on nie może nic znaleźć.Mówi ze jak mnie kiedyś nie będzie to weźmie i wyrzuci wszystko.A ja mu rezolutnie,wyślij mnie gdzieś na weekend i szalej.Możesz posprzątać wszystko nie tylko szuflady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix Rozumiem ze teraz będzie więcej czasu na czytelnię?. Mam nadzieję że tak👄 Bastylko A u mnie zrobiła się pogoda śliczna.W nocy szurnął deszczyk a od rana słoneczko i cieplutko. A na obiad szykuję pieczarkarza zatem zapraszam wszystkie chętne. Orsejko oczywiście kawa wypita,mniam tylko Ty umiesz taką zaparzyć👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz udanego dnia,dużo słońca i dużo radości. Teeklo wróciłaś,czy nie wróciłaś oto jest pytanie.... Zulka Chyba bedzie lanie na gołą pupę Betulka No właśnie fotka wzbudza mocne bicie serca.Bo, Ty piękna,morze cudowne a młody ach przystojniak.No a jaki ma być skoro mama jak malowana?! No nic zmykam,całuski👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W niedzielę byłam w siedlisku i pisałam do Was, ale wpisu niet :P Słoneczko wtedy świeciło, byłam bez chłopów, siedziałam na ganku, po prostu sielanka :D No i jeszcze zbierałam śliwki, oryginalne węgierki - zatrzęsienie :) Jestem prawie na końcówce robót, jeszcze biegam za piecykiem gazowym, bo ci co mieli mi robić taką przywalili cenę, że M mało zawału nie dostał Jeżeli chodzi o M to porobił badania EEG i TK, w ten piątek jedziemy do neurologa to powie co jest na rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek dziewczyny🖐️ Kochana Terix❤️ Moc najserdeczniejszych zyczen i usciskow🌼❤️ A najwiecej to zycze Tobie zdrowka kochana kolezanko🌼 Pokaz sie chociaz na chwilke i poopowiadaj o urlopie. U mnie nic specjalnego. Nie pada ale czarne chmurzyska wisza na niebie. Plotko ale sie narobilo:( Dobrze ze przynajmniej lekarze wiedza o co chodzi i jak leczyc. Mnie sie wydaje ze wylazi zakrecanie sloikow. Pewnie nadwyrezylas lapke jak nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruwajaca ale bym sobie pojadla takich prawdziwych wegierek. Te kupione w sklepie a nawet na rynku nie maja smaku jaki pamietam z dziecinstwa. Teklo napisz czy Syn siedzi juz przy biurku. O ile pamietam to chyba dzisiaj mialo sie wszystko rozstrzygnac. A w ogole to dosyc strajku. Machnij lapka Teklo... pliss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy ja martwie sie ze nasze wybory moga sie rozstrzygnac nie w kraju tylko w Brukseli:( Wygraja te partie ktore w wiadomej sprawie powiedza ...nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtorkowo Terix wszystkiego co najlepsze i dużo dużo zdrowia Ci życzę ❤️🌻 i chodź już do nas Ploteczko fajnie, że się odezwałaś:) i bardzo współczuję z powodu łapki:o Orsejko u mnie popaduje co i rusz, ale to dobrze - jest szansa na grzyby, taką mam nadzieję, zwłaszcza, że i ciepło jest:) i nununu w wiadomej sprawie;) Daisy hihi mówisz, że należy mi się? jak tak, to poproszę o delikatny wymiar kary;) Betulka rybka pewnie pychotka, a małżyk Twój jest the best = wszędzie znajdzie grzybki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruwająca też pojadłabym takich węgierek, mniam Bastylko dziś rozmawiałam z moją chrześniaczką, dziś rozpoczęła 1 klasę, powiedziała, że baaaardzo jej się podobało (już od kilku miesięcy miała gotowy plecak i nie mogła się doczekać), że siedzi w ostatniej ławce, bo taką sobie wybrała (krasnal jeden) i dziś miały namalować samych siebie, a ona dodała trzy kwiaty w ręce i słońce;) i dostała tytkę ze słodyczami i właśnie zajada żelki. mały urwipołeć, a po niemiecku gada jak nakręcona, nawet lepiej od starszej, bo bez akcentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć pozdrawiam ❤️ Tertix wszystkiego najlepszego dużo zdrówka🌼 Miłego wieczoru i spokojnej nocki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×