Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Vanilia wcale się nie dziwię, że ciacho smakowało, przecież Ty jesteś ciasteczkowa mistrzyni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam kolezanusie ;) Oczywiście , stawiam urodzinową kawusię. Co prawda w moich stronach świętuje się imieniny nie urodziny, ale co tam , świat nigdy nie za dużo :D . Orsejko, kawunie pijemy razem 😍. Dzięki za pamięć. No i spadam biurować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i zaraz z progu Dorix Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin👄. Wycałuję mocno Twoje wychudzone policzki cmok,cmok,cmok👄👄👄. I żyj nam sto lat i uśmiech miej na twarzy a życie niech Ci da to wszystko o czym marzysz.Więc żyj nam STO LAT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chodzi o Teeklę to jak dobrze zrozumiałam wraca dopiero dzisiaj.Zatem spoko loko o Nią na razie martwić się chyba nie musimy.No i mam nadzieję że wizyta przebiegła pozytywnie i teściowa jest w dobrym zdrowiu.No bo to głównie jej osoba i troska o jej zdrowie była celem tej nieplanowanej wycieczki. Jak chodzi o Terix to tu już należy się martwić :( Ploteczce posyłam całuski i przytulaski Fruwająca Trzymam kciuki za wizytę,oby wszystko było dobrze ze zdrowiem M 👄👄 Wanilko No zaglądnij na dłużej:( Zulka Będzie łagodny wymiar kary ale kara jako taka być musi!.;).Jak zdarza się nieobecność filarów czytelni no to w człowieku serce trzepocze ze strachu😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka Wdychaj jod całymi płucami i pluskaj się w Bałtyku.Ach jakże chciałabym być teraz z Tobą👄 Bastylko Rozumiem Twój strach ja także mam pełne gacie:p.Wydaje mi się jednak że to raczej już przesądzone i obym się myliła:(. Chyba trzeba nam się przygotować na ciężkie czasy a miało już być lepiej😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Dorix wszystkiego najlepszego, 100 lat w zdrowiu 👄 🌻 🌻 🌻 Wszystkim bardzo serdecznie dziękuję za życzenia. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko Całuski dla Ciebie👄👄👄.Te całuski za Twoją obecność mimo rozterek i za godne zastępstwo Etien.Pamiętasz i urodzinach,imieninach ja to nawet o swoich zapominam.Autentycznie w tym roku zapomniałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w nocy szurnął deszcz a że mam w planach kopać ziemniaki,kartofle czy jak tam jeszcze się je hi,hi zwie.Nie wiem czy nie będzie za mokro😭.A mus to zrobić bo czas no i cieplej he,he to już nie będzie.;). Zatem poczekam jeszcze z godzinkę i motyka w dłoń ,i poszedł!!!!!.W zasadzie poszła:p.Trzymajcie za mnie kciuki by już nie padało,bym miała siłę i zapał bo omachać się trzeba:D.Zatem mam w planach gimnastykę że ho,ho. No nic udanego dnia i buziaczki👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix.. witaj w domku .bardzo się ciesze ze już jesteś :)👄 Daisy ...nadal masz przechlapane u mnie pamietaj :D 👄 no ide se już a Plotka posmaruj mascią ketonal do kupienia w aptece na recepte jest bardzo dobra ,a gdzie to cie boli w łokciu czy jak ? uciekam zapisać rodzicow na jutro na szepienie przeciw grypie ..kto się szczepi już czas !! teklo....❤️ zulka umnie nie pada więc na grzyby przyjade do ciebie w jakś niedziele powiesz tylko kiedy mozna :)👄 spadam no uciekam już 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam' Dorix sto lat 🌻 Daisy milej pracy ,ja nie pomoge ,ale będe Cie wspiarac duchowo w gimnastyce A duzo masz tych kartofli? Orsejko mam ten ketonal,ale nie moge smarowac bo gips przeszkadza.Tylko tabletki przeciwzapalne,ale daje rade Mam spuchnieta a boli mnie cala dłoń ,najbardziej nadgarstek,unieruchomiony mam nawet łokieć.Od barku gips.By stawy były unieruchomione.Mam nadzieje ze w piatek mi zdejma gips.oby. Powoli sie nauczyłam cos robic lewa reka. A dzis piekna pogoda.Oj porobilabym cos w ogrodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko tez myslalm o szczepieniu ,ale chyb aprzy stanie zaplanym nie wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kochana Dorix❤️ Zycze Tobie wszystkiego najlepszego. Duzo zdrowia szczescia, spelnienia marzen i czego sobie tylko zyczysz🌼 Buziam mocno urodzinowo👄 Na pewno upieklas cos dobrego. Choc pozno ale chetnie spalaszuje urodzinowe ciacho. Chyba ze wszystko wynioslas do pracy:P Dziewczyny znikam bo kupilismy reciever. PO dlugiej przerwie bede miala znowu polska telewizje. Bedziemyprzy nim majsterkowac i szukac programow:) Pewnie jak zawsze nie obejdzie sie bez sprzeczki:O Na razie. Postaram sie jeszcze dzisiaj kuknac i napisac co znalazlam. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix a co sie stalo? Dlaczego nie piszesz nic o urlopie? Czy cos przegapilysmy? Mam wrazenie ze jestes obrazona:O Hmmm....nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór Dorix ściskam Cię urodzinowo, życząc dużo miłości, radości i szczęścia ❤️🌻👄 Terix witaj na pokładzie ❤️ i opowiadaj jak się czujesz po zabiegach, jak towarzystwo itd. Ploteczko oszczędzaj łapki, teraz lewej nie nadwyręż przypadkiem. Orsejko jak tylko pojawią się grzyby na rynku to znak, że czas iść w las, dam Ci znać i zapraszam:) Daisy ze mnie raczej kula u nogi;) sama zobacz ostatnio tyko wszystkich denerwuję:o Bastylko i jakie programy odbierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy, Terix dorwałam nową książkę Kinga - Znalezione nie kradzione, przeczytałam kilka stron i już wiem, że wsiąknę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka jak dzisiejsze plażowanie? jutro ma być fajnie, zwłaszcza na południu - ponad 30 stopni, pewnie to ostatni oddech mijającego lata;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane koleżanki. Nie upiekłam żadnego ciasta, mam w domciu tylko bombonierkę i ...wino z jeżyn . Polewam YYYYYYYYYYYY...... Całe popołudnie spędziłam na wykopkach więc ledwie zipię ;) Buziaki Wam zasyłam dziękując za pamięc i życzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix sięgnę po Twoje jeżynowe winko, zagryzę czekoladową pomadką i się pożegnam. do następnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajta Dziewczynki Terixiu I Dorixiu! Kochane Czytelniczki Nasze! Posyłam Wam Urodzinowe Uściski wraz z Najlepszymi Życzeniami zdrowia i wszelkiej pomyślności. ❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 Sto Lat w Szczęściu i Pogodzie Ducha 👄 👄 👄 . Dziewczynki - jestem i zdrowa i cała. Wizyte u Teściowej mam za sobą (było nieźle ;) bywają gorsze rzeczy na tym świecie ) Najazd rodzinki też przeżyłam. ogłaszam, że moje młodsze Dziecko wróciło z emigracji do Ojczyzny i wczoraj podpisało umowe o pracę w swojej firmie na CZAS NIEOKREŚLONY :D :D :D Teraz ma dwa dni szkolenia a w piątek wyląduje na swoim "kawałku podłogi" A ja niestety ostatnio nie mam możliwości robienia wpisów wtedy kiedy bym chciała i dlatego pozornie wyglądać może to tak jakbym podkuliła ogon i uciekła z czytelni… Nic z tych rzeczy! tak łatwo się mnie nie pozbędziecie :P :P :P ale jakiś czas (niedługi) będzie mnie troszke mniej…. Wszystko jednak wróci do normy więc prosze o wyrozumienie ❤️ BeTulko ❤️ życzę Ci dobrego wypoczynku i oddychania pełną piersią (doslownie i w przenośni ;) ) BeTulko - tak pięknie wyglądasz! dobrze Ci z tymi włoskami ❤️ Zulko ❤️- ja naprawdę pomyślałam, że dziobiesz mnie zlośliwie ;) - wybacz taka głupia jestem ❤️ - ale spoko spoko :) Orsejko - ❤️ 👄 - nie zniechęcaj się, nie wyobrażam sobie tego miejsca bez Ciebie ❤️ Fruwajaca ❤️- życzę Ci wielkiej radości z Twojego nowego Siedliska ❤️ mimo tylu kłopotów które na Ciebie spadają. Pogoda Ci sprzyja - będziesz miała piękna jesień - chcemy dużego ogniska! :D ❤️ Ploteczko ❤️ - zdrowiej, odpychaj złe mysli, nie skupiaj się na swoich boleściach - jesteś dzielna dziewczynką ❤️ Bastylko ❤️- powiedz czy jeszcze planujesz jakiś wypad poza dom w tym roku? czy raczej odpuscisz? ❤️ Vanilko - miłej i bezstresowej pracy ❤️ Daisy :D ❤️- ziemniaczki są? na jutro zamawiam placki ziemniaczane ze śmietaną! moge smażyć ;) robie to zręcznie - ale trzeć nie będe bo mam za długie palce. Zawsze przepuszczam przez sokowirówke :P W tym roku są smaczne ziemniaki - nie moge już jeść takich ilości jak kiedyś ale doceniam ich walory - jestem ziemniaczara Dorix ❤️ - wypijam szklane winka jeżynowego - nie ma nic lepszego na frasunek ;) - zasne potem jak zabita i będe chrapała! Terix ❤️- napisz jak z pogodą w Z.. było i czy przywieźliście do domu łoscypki? a w ogóle możesz jeść wędzone sery? ❤️ Życzę Wam Wszystkim zdrowia zdrowia i jeszcze raz zdrowia ❤️ ❤️ ❤️ Tylko tyle nas zostało ale trzymamy się dzielnie. Nie musimy obowiązkowo meldować się w czytelni i podpisywać listę (choć byłoby miło gdyby tak się działo) Ja juz tego nie oczekuję. Kążda z nas ma swój rozum i wie co ma robić, co wypada a co nie wypada co chce a czego nie chce. Czytelnia jest miejscem z którego każda z nas może skorzystać jak poczuje taką potrzebę. Ale nie musi. Ja uważam, że fajnie jest mieć coś takiego, taką możliwość, nie każdy ma - MY MAMY choć może nie wszystkie doceniamy ❤️ . Ale nie musimy się tym ani martwić ani przejmować. edytowałam swój wpis bo mi zeżarło wszystkie emotki :O :D wpisałam je ekstra :D ręcznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę spać - jutro jade do sąsiedniego miasta ;) mam spotkanie z kimś z antypodów :D:D:D Z koleżanką ze szkolnej ławy. Mieszka od wielu lat w Australii i co 2 lata spotykamy się w pewnym mieście, w pewnej zacisznej kawiarence przy maleńkim stoliczku nad lampką winka. Nawet udało mi się w porę wyskoczyć do fryzjera na tę okoliczność ;) dzięki temu nie wystraszę jej i moze mnie pozna :D:D:D po dwóch latach od ostatniego spotkania :D Dobrej nocki Dziewczynki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla sie pokazala:):) Jak sie ciesze:) No dobrze, poczekam jeszcze te pare dni zanimu uporasz sie z zajeciami. Dobrze ze Syn ma umowe. Jeszcze lepiej ze na czas nieokreslony. To takie wazne dla mlodej rodziny, jest dziecko potrzeba finansowej stabilizacji. Ja planuje za dwa tygodnie wyjazd na 6 dni. Czyli odjac podroz urlopiku bedzie tylko 4 dni. Sama nie wiem jak bedzie wygladala ta podroz? Wiadomo co dzieje sie teraz na poludniu:( A wyjazd zaplanowany jest na Ligurie i do Florencji:) Chyba pisalam juz wczesniej. Pozno troche... wrzesien trzymalam wolny. Brat sie zapowiedzial ale skonczylo sie jak zwykle na zapowiedziach:O Wlasciwie wiedzialam ze nie przyjedzie, bo brat nie ma ani czasu ani zdrowia do podrozy. Ale na wszelki wypadek termin trzymalam wolny. Dzsiaj bylismy w specjalnej Poradni w sprawie malzykowej piety. I strasznie sie rozczarowalam. Nie wiem czy dobrze zrobilismy przerywajac leczenie u diabetyka, choc nie bylo specjalnie efektywne:O Teraz juz nie ma tam powrotu. Na dobry poczatek wcisnieto nam do kupna materialy opatrunkowe z doplata do recepy za 70 euro:O No ale jak pomoze.... Pieta kosztuje strasznie drogo. Ale kasa to pestka, byle tylko sie zagoilo:( No nic. Wypije kielonek wina jezynowego za zdrowie Dorix i pojde spac. Dobranoc dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane :) Kawa już jest zapraszam (_)(_)(_)(_)(_)(_) Teklo.. bardzo ciesze się że jesteś już 👄 Terix.. choć opowiadaj co u ciebie jak zdrowie :) Zulka ...dzieki przyjadę :) Bastylko... a może by do innej przychodni diabetologicznej ..kłopot z masz z tą piętą :O Ploteczko.. jak ręka czy już lepiej :) Beatulko.. wypoczywaj a na ile pojechałaś ?pogoda super ...:) Fruwająca ... ❤️ Daisy..wykopałaś ziemniaczki ? wczoraj byłam za bzem czarnym na sok .. na polach i pieknie ogniska palily się z łętami lubie ten zapach te ogniska i pieczone ziemniaczki :) Vanilka . ...powiem to samo wpadaj do nas częsciej :) wiem że pracujesz ale całe szczęscie że nie tak długo jak pisałaś w pierwszej wersji :) Dorix.. ja od raniutka popiłam twego winka ale mi dobrze się zrobiło :D:D miłego dnia kochane ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Miałam w planach wczoraj zajrzeć po skończonej robocie ale,hi,hi nie byłam w stanie.Niby kopało się wyjątkowo dobrze bo ziemia jak puch mimo suszy.Jednak w dalszym ciągu jest to ciężka praca i człowiek się napracuje.Myślałam że dzisiaj nie zwlekę się z wyrka zwłaszcza że już wczoraj przed pacą miałam bóle kręgosłupa i klatki piersiowej.Dzisiaj wstaję i nic,zero bólu jak ręką odjął.Jednym słowem jak poczuję że mnie gnaty bolą trza mi się ostro brać do roboty.;).No ale jeszcze nie wszystko wykopałam zostały mi jeszcze cztery rządki,może jutro? Dzisiaj nie robię w polu bo raz za gorąco dwa byłam dziś u rodzinnego i mnie wycieczka hi,hi wybiła z rytmu pracy:p Orsejko Masz rację zapach palonych kartoflanek jest cudowny.Ziemniaki z ogniska także smakują jak delicje.Jak chodzi o mnie to jedyne hi,hi uroki jesieni,innych nie widzę:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×