Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

BeTulko ❤️ - asystent miał zostać i posuwać stronke :D ale spoko - posunęłam ;) Nie doczekam sie na drożdżówke, skubne jeszcze czekoladowego (wszystkiego zjeść nie moge - Terix też ma prawo spróbować) inusia z mlekiem do tego (_)? (_)? (_)? (_)? (_)? a u Daisy pewnie caly dzień budowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz cześć oglądam sobie fotki, które podsyła mi z Wiednia "Piotruś Pan" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa jestem przybudówki Daisy. U nas na budowie jak "krew z nosa"...ciągnie się i mało efektownie jest. Wkurzyłam się i postawiłam warunek uprzątnięcia terenu wokół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakisiłam 3 partię kapusty kiszonej i chyba już po niedzieli będę przekładała do słoików - moja kapucha ma popyt :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka pytała się o wieniec na drzwi - adwentowego nigdy nie wieszałam ale bożonarodzeniowy tak, jeśli nie wieniec to jakiś stroik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mam świecznik adwentowy, taki do okna ...zapomniałam tylko, gdzie go schowałam :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Wstawać kawa czeka (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> Piękny słoneczny dzień, tylko trochę za mocno wieje:P Wstałam dzisiaj wcześniej bo dzieci przyjeżdżają i trzeba lepszy obiad przygotować:D Miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pisze jeszcze raz bo nie wiem czy doszlo :O Terix.. dzięki za kawunie :) u mnie slonecznie i cieplutko ale ciut mocniej powiewa jest pieknie ..... Wszystkim zyczę pięknej mikolajkowej niedzieli 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki niedzielnie👄👄 Ploteczko No nie dziwne że przegapiłaś moją przybudówkę,co innego masz na głowie. Pozwolę sobie napisać kilka słów na ten temat dla Ciebie no może jeszcze inne dziewczynki hi,hi zainteresowane.Ja się bardzo ekscytuję tym tematem bo czekałam na tą chwilkę całe życie,zatem wybaczcie jak będę się ciut podniecać.W sumie dobudówka ma coś około 40 m kwadratowych.Potrzebna była nam tylko kotłownia ale żeby to jakoś wyglądało powstał większy twór.Jest zatem nowe wejście do domu,co pozwoli powiększyć łazienkę.Będę miała nową kuchnię bo stara była przechodnia,no i kotłownia.Kotłownia będzie ogrzewała cały dom,czyli również połówkę mamy no i poddasze córki.Bo konieczna jest również zmiana dachu i w sumie marnotrawstwem by było nie wykorzystać tej wolnej przestrzeni.No i jak się okazuje w praktyce trzeba będzie nam wspomóc się kredytem.Niby takie były zamierzenia ale teraz jak przyszło co do czego to lekki strach czujemy:(. No ale jak na razie działamy z własnych hi,hi środków a idą jak woda.Bo robota na razie idzie sprawnie i szybko mimo że dzień krótki teraz.I macie rację,moje nieobecności spowodowane tym że mam obecnie hi,hi co robić.;) i o czym myśleć. Mam bałagan podobny jak Betulka ale to przy takich pracach raczej normalka,zatem się nie stresuję.W domu mam masę piasku,zamiatam,zamiatam a on ciągle jest:p.No i jak wszystko pójdzie dobrze to niedługo moja kuchnia straci kontakt ze światem,bo z tej strony wznosi się budowla.Już wyglądam na świat zza podwójnego okna.Jak zaleją strop będę miała w kuchni mrok.Ale tym akurat się nie przejmuję tylko będę musiała gdzieś ulokować kwiatki bo te mroku raczej nie lubią. Oczywiście robimy z M fotki i niedługo pewnie podzielę się nimi z Wami.Fajnie byłoby założyć jakiegoś bloga i tam na bieżąco relacjonować problemy no i postępy z pracy.A przy rozbudowie ciągle coś wynika,najłatwiej buduje się od podstaw.Gorzej doklejać nowe do ruiny no ale jakoś trzeba sobie radzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzisiejszy dzień był u mnie taki ładny.Słoneczko operowało ślicznie i ciepło jak na wiosnę.Ja trzymam mocno kciuki za pogodę bo tylko wtedy zrobimy tyle ile zamierzone by dokończyć resztę wiosną. Dokończyć resztę,zabrzmiało jakby miało się wszystko skończyć tak szybko,oczywiście nie hi,hi Rokefelerem nie jestem.;). Oprócz dobudówki i dachu chcemy jeszcze całość ocieplić i otynkować,a resztę już pomalutku zgodnie z możliwościami wykańczać. No nic to tyle na ten temat bo nie chcę zbyt truć byście hi,hi nie reagowały histerią na wzmiankę o budowie. Ale to miłe że w naszej czytelni powstają nowe hi,hi twory.Fruwająca zmieniła adres,Betulka ma taki plan no a ja wprawdzie pod tym samym ale mam nadzieję w nieco odnowionym;). Dziewczynki ja zapraszam na ciasteczko,upiekłam własnoręcznie bez przepisu ale wyszło bardzo smaczne i ciekawe.Zatem zapraszam serdecznie i do jutra🖐️.A teraz udanego wieczorku👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedzielnie Teklo ajm sorry, że wczoraj drożdżówki nie podałam, a wyszła nieskromnie mówiąc pyszna, puchata z kruszonką, mniam:) Daisy to się u Ciebie dzieje:) trochę teraz zamieszania, ale jak będzie fajnie jak skończycie, nowa kuchnia, jej urządzanie, super:) Betulka a u Ciebie już biały montaż, czy jeszcze nie? Orsejko mam do Ciebie pytanie, jaką masz końcówkę w Rowencie? jak kupowaliśmy, w zestawie była tylko jedna taka szeroka, a bardzo przydałaby mi się taka mniejsza ssawka. masz taką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po niedzieli 🖐️ na kawusię zapraszam (__)? (__)? (__)? (__)? miałam iść na badania laboratoryjne ale odkładam na środe :P Obudziłam się w środku nocy i do rana już nie zasnęłam :O Czarne myśli zaczęły mnie atakować. Następnym razem wstane i zrobie coś pożytecznego skoro :P Niedziela minęła mi pod znakiem lepienia uszek do barszczu i pieczenia pierniczków. Najgorszy bałaganik za mną - pachnie korzeniami ;) Daisy ❤️ ciesze sie razem z Tobą perspektywą powiększenia domku. A jeszcze jak poddasze zrobicie :classic_cool: to dopiero będzie fajowo :D ❤️ Tylko nie wiem czy dobrze zrozumiałam: poddasze dziecka używane jest czy będzie dopiero urządzane? BeTulko -na wigilijną kapustke z grzybami nie musisz już zakupów w zieleniaku robić :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki. Teklo kochana, to ja biuruję, nie Daisy... :D:D:D Masz rację...biuruję, biuruję... Weekend minął mi bardzo pracowicie. Robiłam ciasta urodzinowe dla syna, imieniny cioci Basi i mnóstwo drobnych spraw. Nawet wczoraj wstałam rano o szóstej by zawieźć syna do pracy więc nie odpoczęłam wcale, ehhh... Ale nie narzekam, pracowity tydzień za mną, zaraz zepnę się i będę działać ...od nowa :D Daisy, pięknie, że Twoje marzenia się spełniają. Tyle radości tym wnosisz...:D Trzymam kciuki, żeby wszystko poszło jak z płatka... Całuję każdą czytelniczkę... miłego dnia :D 😍.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hłe hłe Dorixiu :D:D:D myślałam o Tobie a napisałam Daisy ;) pewnie to pośpiech albo "ten" wiek :P Przepraszam i już koryguję :D Biuruj dzielnie - ja lukruje pierniki - musze mieć 8 sztuk na czwartkowy babski comber. Mam też na czwartek dla każdej orzechy w miodzie. No i bede piekła ciasto ;) każda coś przygotowuje, będzie się działo! :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko kochane :) Teklo dziekuję za kawunie i sniadanko :) dorix... jeszcze godzinka i koniec biurowania :) dla ktorego synusia na urodzinki piekłaś ? Wszystkiego najlepszego dla synusia 100lat .. Melduje że otrzymalismy nasze upragnione zezwolenie ..napisze tylko że uzasadnienie jak dla mnie jest dziwne ale co tam niech piszą co chcą ...otóż napisano że ze względu na nasz wiek :D oraz że bardzo boimy się... że drzewo może się przewalić i tyle ..szok.... a.. gaz ..a prąd a.. bezpieczeństwo ..babcie i dziaduszka z nas zrobili ...ale co tam ..ponoć drzewo zdrowe ...a że jest mocno pochylone to nic.... ze ciągnie na stronę... dlatego poniesione są płytki chodnika .:O...ale... .zdrowa korona pięknie rozłożona i tyle :)wysokość 10m pas pnia 110 cm :D spasło się nam świerczysko ...zamówiłam już do wycinki kosztuje z koszem 300zl zbierają wsio i spoko do soboty mają usunąć ..musi być z koszem bo budynki blisko skrzynka energetyczna no i nie poniszczą chyba za wiele ..mam nadzieje że nic ...zrobię fotkę na pamiątkę... troche mi smutno bo rosło z nami 30 lat ..szmat czasu... no ale wole spać spokojnie jak babcia z dziadkiem :D Zulko.. mam dużą dość i jest szczotka z włosem.. ale na stałe przy rączce i za nic nie idzie jej wyciągnąć z rury :) trzeba by dokupić ssawkę ...ale ja ciagle mam inne wydatki .... Vanillko... co z tobą dlaczego nie piszesz co u ciebie jak sprawy zalatwione ?...czy jesteś w domku ? idę kochane wpade pózniej do pracy biegusiam ..👄 miłego dnia kochane ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie👄👄 Orsejko hi,hi ubawiłaś mnie tym,,uzasadnieniem,, dobrze że mają respekt dla waszego podeszłego wieku(setka za pasem:p). Wiadomo jak się jest w wieku zaawansowanym można się bać wszystkiego,hi,hi nawet własnego cienia;).No ale pal ich licho z interpretacją powodów najważniejsze że jest pozwolenie o reszcie najlepiej zapomnieć.Mi także było żal moich świerków teraz się cieszę bo mam widno a jak jest wiatr to już mi nic po dachu nie wali.Wcześniej przy wietrze waliło jak oszalałe.Jak chodzi o wycinkę to ekipa robi to bardzo sprawnie i bardzo szybko.U mnie obyło się baz żadnych szkód i strat. Teeklo No ja się tam nie boczę że mnie do prac biurowych hi,hi wysłałaś.;). Troszkę papierków bym poprzerzucała.Zaraz Dorix mi wytknie że papierki to sobie mogę w toalecie poprzerzucać.;)>:p A śniadanko mmm,jem całą gębą,mniam.A poddasze dopiero ma powstać.Chałupka dostanie nowy dach i pod tym nowym ma być poddasze córki.Nie wiem w kiedy hi,hi i nie wiem za co, ale taka możliwość powstanie:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy ....ciesze się ze nic nie uszkodzą i że będę spokojnie spać jak wiatr powieje ...bo nie jest wesoło drzewo pochyla się okropnie ..dasz rade wykończysz domek jak ta lala :) mnie też czekają wydatki i nie mam zielonego pojęcia jak damy rade :O....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dibry wieczorek🖐️ Dorix duzo dobrego dla Syna🌼 Orsejowo usmialam sie szczerze:) Ja tam nie wiem, metryki Twojej nie ogadalam ale na zdjeciach wygladasz dobrze na swoj wiek :P Nawet bardzo i na bojazliwa wcale mi nie wygladasz. Teklo teraz musisz uwzglednic przy sniadankach ze dla naszej Orsejowej tylko porcyjka dla seniora (najwyzej jedno jajko:P) Albo przygotuj cala porcje. Ja zjem za Orsejowa:P Choc starsza jestem:) No wlasnie na temat jedzenia. Bylam w sklepie z polskimi produktami. Alez dobroci nakupilam. Szkoda tylko ze nie bardzo wiem ktore marki najlepiej smakuja:O Pojechalam po ser bialy i kostki miesne Winiary. Ale przy okazji kupilam mase slodyczy z Wedla, polska kielbaske i duzo soikow z ogorkami, salatkami, chrzan majonez i takie tam doperele:) Od razu zjadlam cala warstwe ptasiego mleczka i wcale nie czuje sie jak ptaszek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy, Twoja dobodowka jest duza! To 2/3 mojego mieszkania:) Bedziesz miala fajna wielka kuchnie. Trzymam kciukasy za powodzenie remonu i ryczly koniec. A tym ze musisz wziac maly kredycik nie przyjmuj sie. Bedziesz sobie mieszkac wygodnie i pomalu splacac. Niewiele ludzi kupuje domy czy przeprowadza remonty za gotowke. Wlasnie na takie rzeczy bierze sie kredyty. Nierozsadne jest kupno bardzo drogiego auta na kredyt bo szybko traci swoja wartosc. Ale na dom trzeba i warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wczoraj nie bylo u mnie Mikolaja:( A grzeczna jestem:O Nie, dostalam dobra wiadomosc. Lepsze jak mikolajowy prezent:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, poprosze o urlop. Zmarł mój brat, ten z hospicjum. Mimo, że mieszkał w Warszawie ,pogrzeb u nas, w rodzinnym kościele.... Wszystko ja załatwiam... Pozdrawiam, trzymajcie się ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane :) kawunia podana (_)(_)(_)(_)(_)(_) Dorix.. smutną wiadomość przyniosłaś ...Wyrazy szczerego żalu i współczucia z powodu śmierci Brata ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko co u ciebie ? Daisy ..Bastylko....milo mi że was ubawiłam sami padaliśmy że śmiechu :D Teklo... ale sniadanie to ja poproszę o normalną porcje :D uwielbiam śniadania w twoim wydaniu ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Matko Kochana! Dorixiu - serdecznie współczuję i przytulam do serca❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ - czytelnia zamarła w smutku :O Przed Tobą trudne chwile - będziemy z Tobą cały czas ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×