Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Majciu kochana, jak miło Cię widzieć... Zaglądaj do nas bo smutno nam bez bzzzzzykania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Dorixiu ❤️ 🖐️ wypij kaweczke i zjedz coś zanim siądziesz do biurowania Miłego dnia życzę wszystkim 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja :) Teklo..dziękuję za pyszności 👄 Majka ....wreszcie jesteś :) Dorix..miłego biurowania :) serdecznie dziekuję za zyczenia 👄 miłego dnia kochane 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Terixiu, pojadłam szyneczki z grzankami i jajcąt z oliwkami :) Teraz biuruję całą gębą! Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam w planach wejść do czytelni na dłużej al;e nie wyszło,zatem prędziutko;) Majeczko👄👄 Aż mi serce mocniej zabiło jak zobaczyłam że jesteś👄 Mam nadzieję że uda Ci się bywać częściej,brakuje nam Twojego towarzystwa👄 Dziewczynki dzisiejszy calusieńki dzień i wczorajszy wieczór czuję się dupiato:p.Nie wiem wpływ pogody czy jakieś inne licho ale jestem słaba,mam zawroty głowy,bóle kości i tym podobne dolegliwości. Może to leń po prostu,może za dużo było świętowania nie wiem hi,hi ale się postanowiłam poddać,walnąć na wyro i co się tam będzie działo przyjąć ze stoickim spokojem.Chłop w pracy zatem nie fantazjować,wyro tylko moje;):p Zatem miłego wieczorku👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mnie wcale nie jest lepiej Daisy. W dodatku nie mam na nic ochoty. Nawet nie odpalalam 2 dni komputerka. No i przegapilam urodziny Orsejowej. Kochana Orsejko❤️ Spoznione ale od serca zyczenia wszystkiego najlepszego a przede wszystkim zdrowka. Caluje i sciskam mocno pourodzinowo. 100 lat kochana Orsejowo🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.......tyle niedobrych nowosci w nowym roku. Po dentyscie tym razem moj domowy lekarz idzie na rente. To znaczy juz poszedl. A ja mialam do niego takie zaufanie. Teraz szefowa gabinetu jest lekarka taka w srednim wieku. Znam ja nawet pare razy bylam u niej. Nie jest taka zla. Ale to nie jest to co moj dochtor:( buuuuu......... I jest jeszcze jedna nowa lekarka. Ta zdecydowanie mi sie nie widzi. Taka "wyfiokowana" Chyba pomylila zawody. Powinna zostac modystka. Do niej nie pojde. Majka dobrze ze sie pokazalas. A czemu tak dlugo sie chowalas? Ladnie to tak?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Majeczko nawet nie wiesz jak się cieszę, że zajrzałaś:D:D:D i tak trzymaj!!! Teklo dzięks za śniadanko 👄 Bastylko a to klops z tą zmianą doktora:o Daisy oby to nie grypsko Cię rozkładało:o wygrzej się, wyleż, odpocznij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix jedziesz busem czy swoim autem? Terix mozesz już coś powiedzieć o tym szamponie z Oceanika? zastanawiam się nad serum do włosów z tej firmy. skoro to do rzęs działa rewelacyjnie, to może i włosy się poprawią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam już, bo oczy mi się kleją:o Ploteczko co u Ciebie? jak Grzecznotka? byliście u weta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry 🖐️ chodźta na kawe (__)? (__))? (__)? (__)? (__)? u mnie sypie śnieg :O i jest na razie minus 4 Niebo szare, z ciężkimi śniegowymi chmurami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam problem: od lat mieliśmy zlecenie w banku na stałe opłaty. Okazało się że opłaty za abonamenty RTV w 2012 roku przekazane zostały na poczte polską i bank przerwał płacenie. A my zadowoleni że bank robi przelewy - nie zauważyliśmy tego :O:O:O Teraz musze uregulować zaległości, potuptać na poczte, pobrać blankiety i zapłacić razem z odsetkami. Będzie tego z 8 stówek :O I zlecenie w banku co roku trzeba odnowić. Mamy żal do banku że nas nie powiadomił wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terixiu melduj jak u lekarzy ❤️ ❤️ ❤️ Miłego dnia dla wszystkich Czytelniczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się i ja na kawuni u Tekli i sniadaniu :) dziękuję pięknie :) zulka ..pewnie i uciebie też już zrobilo się pięknie :) u mnie świeciło słoneczko i zrobiło się cieplutko :)+6 ..i bardzo dobrze .. Beatulko.. piękny twój domek a jak bardzo podoba się mi to wejście do domku i ten schodow ..porostu bosko a nie tak jak mam ja 18schodów :O Terix.. co u ciebie ? Vanillko ..co tak malo bywasz w czytelni ..napisz co u ciebie ..? dorix.. miłego weekendu :) fruwająca ..napisz proszę dlaczego mialaś tak smutne swięta :O co się takiego wydarzyło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko .. nić się nie stało 👄 dziękuję .. Daisy a jak tam u ciebie pewno nadal jeszcze zima :Oale już lżej mniejszy mróz .. Plotka ... i co chodzisz na zabiegi ...? Majka ....👄 kcohane miłego dnia zyczę wszystkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z poczty i zakupów Podobnie jak u ciebie Orsejko zaświeciło słońce w mojej wsi! :D jest bardzo ciepło, buzie opływa takie aksamitne powietrze. Ale zajwisko jest fajne: zamarznięta niedawno ziemia zapobiega topnieniu śniegu i jest bielusieńko - w tym słońcu napawa optymizmem. Mam nadzieje, że dużo Wam nie posypało i nie musicie wiele szuflować. Na poczcie zgłosiłam sprawe i wygląda na to że zaległe 3 lata + bieżacy cały rok 2016 daje nam kwote 958,55 zł. Tak więc nowy rok zaczęliśmy od wydatków nieprzewidzianych :O też teraz zajrzałam do BeTulki - fajnie - cieszy sie moje oko - rusza wszystko ❤️ Fruwająca ja też czekam na wyjaśnienia Twojego smutku ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Tekla dzięki za kawę 👄 skubnę też coś ze stołu, kiełbaska z cebulką wygląda bardzo apetycznie, ale wezmę kiełbaski z wody:P Dopiero wróciłam od lekarza. Wczoraj byłam u gastrologa, dzisiaj u rodzinnej. Nie wiem do kogo mam iść z problemem. Podejrzewam że zostawili mi jakieś nitki po operacji. Przed świętami wyciągnęłam z jednej z blizn około 1,5 cm nici(dwa miesiące po operacji), wczoraj powiedziałam o tym gastrologowi, a on bardzo możliwe że zostawili i odesłał mnie do tych co operowali. Czy mam udać się z tym na oddział? Cały czas odczuwam kłucie w prawym boku, wyniki mam dobre, czyli nie wynika to z jakiegoś schorzenia. U mnie mróz -7 i nie ma śniegu. Zulka szampon sprawdzony, wypadanie włosów zmniejszyło się bardzo, ale nowe nie odrastają:( Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurna! Terixiu - zgłosiłabym sie na oddział do tego lekarz który Cię prowadził. Całuski 👄 robie obiad - mam piekny kalafior i marzy mi sie puree z kalafiora - spytam wujcia googla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki jakos z rana nie mam czasu na kawusie,na 9 mam zabiegi,dośc dalko od domu,niby jade zawsze samochodem ale schodzi jakoś. Oresjko chodze na zabiegi,na razie nie wiem co mam mysleć,do południa ręka jako tako bo smarowana przeed wszystkimi zabiegami ketonalem a wieczorem ból wraca.Po prostu chyba na dziure w kosci to nie pomoże.19 ide do ortopedy i pewnie dostane skierowanie na oddział,bo juz ostatnio chciał mi wypisać. Teklo tam nie popuszcza,musisz zapłacić,szkoda,że tyle az sie nazbierało.A nie mozesz jakos pisac o umorzenie odsetek?przedstawic co i jak było,ze nie dostałas pisma ze musisz skladac polecenie zapłaty? Ja nie mam złozonych polecen zapłaty,zapisuje w kalendarzu co kiedy mam do zaplacenia.Płace zawsze przez internet. Daisy,Bastylko oby Wasze samopoczucie nie było jakims wstepem do choroby. Zuleczko grzecznotce troszke lepiej,miała leki i na razie ok,ale sytuacja sie czesto powtarza. Orsejko i co nie zglaszasz wizyty? U mnie dzisiaj od 15 ma byc ksiądz,moze na wieczór dotrze do mnie. Majeczko ciesze sie ze zabzykałas,tylko mam nadzieje ze to nie było chwilowe. Betulko wszytko bym dala,zeby nie miec schodów w domu. A u mnie bielutko na dworze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×