Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Teraz lecę dzwonić do m ,Dobrej nocki miło było gadulić .Milej nocki spokojnego snu😴❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilko? a nie lepiej żebyście z Kogucikiem zrobili sobie sypialnie a dziecko na jakiś czas przeniesie sie do pokoju stołowego (dziennego) bo i tak Dziecko jest poza domem i bywa w domu rzadko? Zrobić Dziecku spanko w stołowym a Wy zasługujecie na wygodne łózko z prozdrowotnym materacem. Dzieci szybko wyfruną z gniazda ;) BeTulko - no popatrz: w zeszłym roku decyzja o budowie i już robisz zakupy do wnętrz... Super! :D piękna sprawa Jestem wielkim miłośnikiem dizajnu skandynawskiego i jego prostoty i minimalizmu. Mają fajne kuchnie, fajne sypialnie, szafy i dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a szafy typu komandor to bardzo dobre rozwiązanie - są estetyczne i niesamowicie oszczędzają przestrzeń w malych wnętrzach Dobrej nocy Vanilko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o! Wróciłaś Teeklo :-) Też lubię styl skandynawski ale niestety muszę wykorzystać stare meble, niektóre oczywiście i muszę dopasować różne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty BeTulko masz fajne, wyglądające na "mamine" meble które są bardzo cenne i nie ma powodu żeby się ich pozbywać -bardzo byłoby ich szkoda. Są piękne i teraz niełatwo takie kupić. Jestem pewna że stworzysz wyjątkowe, przytulne gniazdko a do tego nie przydadzą sie skandynawskie mebelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat tych mebelków nie będzie :-p - muszę kupić nowy stół i krzesła. Mebelki, które mamy (te jadalniane) nazywane są przez nas "zemsta czauczesku" i niestety się rozpadają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie będę miała też kanapy stare, których nie lubię ale na razie muszą być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi BeTulko :D przypomniało mi sie jak wprowadzałam sie do swojego M4 Pare dni choodziłam do nowego mieszkanka i myłam okna, podłogi, skrobałam niechlujne peerelowskie ślady farb. Po jakimś czasie mieszkanko wyglądało cudnie! Siadałam z kawusią i napawałam sie. Aż przyszedł czas przeprowadzki. Wszystkie nasze graty z kawalerki, wszystkie szmaty i gary wpakowaliśmy do nowego. Po ustawieniu w zaplanowanych miejscach okazało się, że nowe mieszkanko nie wygląda już tak pięknie jak wtedy kiedy było puste! :D:D:D Zagęszczone, zagracone bo to było przecież w okresie kiedy nawet za stołem stalam w kolejce a za segmentem całą noc. No ale cóż... To były uroki mojego pokolenia :D Teraz uwielbiam swoje mieszkanie - mieszkamy w nim do dziś ale wygląda inaczej :D I tak będzie z Wami BeTulko :D będzie na początku stara kanapa - ale potem się to zmieni. Moim skromnym zdaniem nie jest dobrze kiedy mebluje się wszystko naraz. Mieszkanie ma ewoluować i rosnąć, rozwijać się powinno razem z jego mieszkańcami, powoli obrastać w rzeczy piękne, typowe dla jego mieszkańców, charakterystyczne dla jego mieszkańców. Warto poczekać i przeboleć jakiś czas stare kanapy żeby potem nie załować zbyt pochopnego i zbyt szybkiego meblowania. AMEN :D:D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BeTulko a co ze starym domkiem zrobicie? Będzie dla któregoś z Młodych? sprzedajecie? nie wiem czy wspominałaś już wcześniej, nie pamiętam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tak u nas będzie :-), powoli choć czasu już nie mamy tak dużo :-p. Jedynie co chcę mieć na perfect to kuchnię. Nie dlatego, ze lubię pichcić ale będzie wreszcie porządek, będzie spiżarka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szeregówkę mieliśmy sprzedać na spłatę kredytu, dzieci nie chciały. Aż tu nagle, jesienią moi młodzi powiedzieli, ze oni by chcieli! Kazałam pogadać z braćmi czy nie mają nic przeciw i tak się stało, ze zostaje w rodzinie mieszkanie :-). Nie jesteśmy bardzo dobrymi rodzicami bo nie stać nas na prezent, musielibyśmy przecież jakoś pozostałych wyposażyć. dlatego powoli nas spłacą - ale chyba to lepsze niż kredyt z banku :-p (myślę o młodych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetnie się złożyło BeTulko! Każdy z nas chciałby mieć tyle żeby dzieciom po prostu mieszkanie dać. Ale i tak to jest dla nich dużo - bo po pierwsze mają i spieszyć się nie muszą, mogą liczyć na jakieś rodzinne ulgi i darowizny drobne :D Super układ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmigam do łóżka - poczytam jeszcze Dobrej Nocki BeTulko ❤️ 👄 Bastylko 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D Mam nadzieję, że się dogadamy :-D Pożegnam się dzisiaj, jutro rusza u mnie nowy sezon sądowy ;-), pojutrze umowa na wojsko ;-) a na horyzoncie czeka prokuratura ;-). Wracam do rzeczywistości :-). Dziękuję za dzisiaj, dobranoc ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane :) U mnie sniegu brak :) zapraszam na kawunie (_)(_)(_)(_)(_)(_) Bastylko...bardzo bardzo mocno przytulam i wierze że będzie dobrze bardzo mocno trzymam kciuki buziam 👄👄👄 daj znać proszę czy stan się już poprawia :O Plotko ..dorix.. Vanillko .przecież już na pewno nie śpisz ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix... napisz proszę co u ciebie ? jak się czujesz ? Teklo...myśle że to bardzo dobrze że jakiś takie chlodniejsze dobrze zrobią w tej sytuacji 👄 a potem będzie już tylko dobrze i dobrze czego wam zyczę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilko.. masz duże mieszkanie i z powodzeniem o ile dobrze pamiętam rozkład twego mieszkania ..możesz zrobić sobie garderobę i wcale nie musisz wstawiać szaf do waszego pokoju ..my jesteśmy na podobnym etapie bo chcemy córce oddać naszą sypialnie więc pomieszczenie w ktorym będzie sypialnia nie będzie miała żadnych szaf jedynie komoda .łoże .szafki nocne ..rozburzymy ściane i tu będzie dobrze jak przyjedziesz do mnie z m bo jedno wyburzenie będzie w nośnej ścianie i rada twego m przyda się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o rolete to do twego pokoju najlepsza będzie roleta zewnętrzna bo u ciebie slonko pali strasznie a zimą wieje okrutnie to będzie wydatek ale dobry bo zaoszczędzisz na grzaniu osłonisz okna od zewnątrz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatulko ..super rozwiązanie z mieszkaniem ...ja jakoś nigdy nie podawałam memu dziecku na tacy ..starałam się i nadal to robie by samo na ile może dorabiało się ..i z tego co widze to dobrze sobie radzi i szanuj***ardziej ...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzę do Czytelni na Orsejki kawunię. Ale tylko na momencik. Za chwile muszę zawieźć mamunię na badanie lekarskie ! A ślisko u mnie na drodze jak diabli! Buziaki Wam zasyłam i dobrego dnia zyczę. Spadam w codzienność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka pozdrawiam U mnie coś prószy . Jestem na herbatce w piecu napaliłam ,pranie wstawione ,potem polatam z szmatka i miotełką po brzęczę odkurzaczem. Popołudniu ksiądz. Uważajcie dziewczyny bo ślisko .Moje dziecko powiedziało mi ,ze jestem w komitecie studniówkowym . Córka dopiero 2017 studniówka jej wypada , Na razie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Bastylka ❤️ przytulam mocno i trzymam kciuki❤️ Orsejowa dzięki za kawę👄 Wielkie remonty szykują się , a u Betulki meblowanie. Bardzo lubię takie okresy kiedy coś się dzieje, ale mój M odwrotnie:P Od poniedziałku załatwiam przenoszenie do nowej przychodni. Wczoraj dowiedziałam się że na dokumenty muszę czekać miesiąc:( U mnie prószy śnieżek ale jest ciepło. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajta dziewczynki! 🖐️ Orsejko dziękuje za kawusie :classic_cool: u mnie 3 stopnie i nie ma śniegu :P Spałam dzisiaj dobrze do 8.00! i śniło mi sie że mam na sobie piękną sukienke :D taką z kolekcji LaMania Przetakiewicz. Pięknie dopasowana w biuście, bez rękawów a dół jak to u Przetakiewicz rozbudowany, rozkloszowany, usztywniony, długość tuż przed kolanem. Moja córka mówi o takich kieckach że są architektoniczne :D Super się w niej czułam, miałam krótko obcięte, wymodelowane włosy. Tylko jednego nie widziałam w tym śnie: jaki kolor kiecka miała. Była jasna ale nie wiem jakiego koloru. Była bez koloru :D Fajny sen bo czułam sie jak nastolatka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terixiu ❤️- czy przez ten miesiąc będziesz musiała przerwać badania? czy to nie przeszkadza? ❤️ Vanilko ❤️ - podobnie jak Orsejka myśle, że dobrze powinnaś sie zastanowić zanim kupisz szafe albo tzw segment. Lepsze są zabudowy a szafy wolno stojące czasem walą po oczach i drażnią. Trzeba mieć niezłe wyczucie żeby z szafą utrafić i nie żałować. Jakbyście sie spotkali u "Orsejków"to obie strony miałyby korzyści ;) Dorixiu miłego biurowania ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×