Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Dorix milego odpoczynku u Przyjaciela. Teklo pewnie duzo zalezy przebieg badania od lekarza wykonujacego,od jego delikatności. A teraz cos weselszego,w poniedzialek moje starsze dziecie ogladało suknie slubne,mialam i ja pojechac,ale pierwszy etap przebrneła z kolezanka, Była w kilku salonach (ceny powyzej 3-4 tysięcy) Wracajac do mieszkania po drodze zobaczyła punkt krawcowych szyjacych suknie,jedna bardzo jej sie podobała,nawet przymierzyła (tylko rozmiar 34 na nia za mała) Wstępne zdjęcia zrobione,wybrany model,mi sie tez niby podoba. Kolor czysto biały.Jestem tylko zaskoczona z koloru butów,otóz bardzo malo w sprzedazy jest bialych butów,większośc sa w kolorze ecri.Ponoc na ślub takie teraz sie kupuje. Daisy a czy toja córka ma coś upatrzonego,mam nadzieje ze sie nie wycofała ze slubu?Macie juz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam No dzisiaj oddana krew,można odfajkować na liście moich tygodniowych zadań;) Zulka I ja jak sobie przypomnę jak bałam się rezonansu,to dzisiaj śmiać mi się chce z samej siebie.Rezonans miałam wczoraj i w sobotę będę miała kolejny.W jednym tygodniu dwa razy będę ładowana do rury.I widzisz nie ma sie wcale czego bać bo dostaje się do ręki dzwonek i jak Ci się odechce lub dostaniesz ataku paniki badanie jest przerywane.Nikt Ci głowy nie urwie jak Ci się odwidzi a spróbować warto bo to dokładne badanie.Przed wjazdem do tuby warto zamknąć oczy i trzymać je cały czas zamknięte,myśleć o czymś przyjemnym wtedy czas szybciej zleci.Przy kolonoskopii rezonans nazwałabym salonem spa z mocną muzyką w tle:p.Bo dźwięki hi,hi tam są rytmiczne i kosmiczne,nawet słuchawki tego nie wyciszą. Ploteczko Moja córka puki co jeszcze nie planuje ślubu.Te zaręczyny to taki niespodziewany krok jej chłopaka,może chciał zaklepać?!:p.Zatem nie oglądamy sukienek ani sal na obiad nie rezerwujemy.Przynajmniej ja na ten temat nic nie wiem;) Teeklo No dasz radę z tym badaniem,dzisiaj i ja już na spokojnie myślę o tej hi,hi ,,przyjemności,,. Jesteśmy twarde babki i takie bóle to dla nas betka,byle minęły i byle wynik był dobry.Dlatego warto przez to przejść choćby tylko po to by było się potem czym emocjonować:p.Ja jak sobie przypomnę jak spierniczałam z tego gabinetu,biegłam jak motylek choć głodna i spenetrowana.;). Chciałam jak najszybciej stamtąd zwiać nie wiadomo w sumie dlaczego hi,hi rura była już wyjęta.Dlatego dopiero w drzwiach usłyszałam że pytają pozostali pacjenci jak przebiegło badanie.Kompletnie mnie w progu przymurowało bo tu panika tu nie wiadomo co takim przed badaniem powiedzieć?! Dzisiaj jak emocje ustały wspominam ze śmiechem i już się nie boję,bo teraz będę wiedziała jak wszystko wygląda no i nie trwa to długo by człowiek nie dał rady wytrzymać.A po wszystkim jest:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix No to będziesz miała fajny weekend👄. Bardzo Ci się przyda ten moment wytchnienia i odpoczynku o dopieszczaniu nie wspomnę;). Pewnie będą także długie opowieści z żeglugi.Notuj wszystko wytrwale abyś mogła nam tu choć troszeczkę opowiedzieć.Nie znam żadnego wilka morskiego dlatego relacja z pierwszej( w naszym przypadku byłaby to już z drugiej;)) ręki to jest coś.Ja nawet jak sobie tylko pomyślę o czymś takim,słyszę szum fal,krzyk mew i zapach morskiej wody,ach......Chyba Ci zazdroszczę tego weekendu i takiej znajomości także;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka Wypoczywaj i wracaj do czytelni👄 Orsejko Jak zdrówko? Wanilka Miałaś nam coś przesłać na @?!.Mam również nadzieję że już czujesz się lepiej👄 Bastylko Nie wiem jak się Wam uchowały kwiotki,moje mróz załatwił w jedną noc.Nie mam dylematów hi,hi sprzątać,czy nie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix Mam nadzieję że już niedługo wrócisz do domku,zdrowsza i w lepszym nastroju.No i oczywiście zajrzysz do czytelni,czekamy👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz wezmę się do jakiejś roboty,nie piszę jakiej bo jest ich wiele.Nie wiadomo w co najpierw łapy wsadzić,będę spontaniczna:p Zatem narka i udanego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jakos się czuje chyba dziś mam przełomowy dzień z nosa już mniej leci i kaszle mnie ,ale piątek idę do kontroli a co mi tam. Dziewczyny wysłałam gołąbka@. Miłego wieczoru❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Jestem już w domu, podziurawiona, obolała i zmęczona. Mam nadzieję że za kilka dni poczuję się lepiej. Mam problem z siedzeniem, bo ugniatam brzuch, więc jutro mnie nie będzie. Tekla już dziś złożę życzenia zdrowia, spokoju i pomyślnego załatwienia wszystkich spraw❤️ 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam być i pogadać ale niestety kolejne nieszczęście w mojej rodzinie, wiszę na tel, czekam na wiadomości...moja ciocia(chrzestna matka) wpadła pod samochód? została potrącona? - wiem, ze żyje ale podobno miednica strzaskana, uraz głowy... To siostra mojej mamy... Postaram się jakoś dać znać co u mnie... Całusy posyłam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Nie meldowalam sie wczoraj. Wczoraj bylismy na opatrunku piety. Lekarz poogladal czerwona piete i wypisal skierowanie do szpitala. I jeszcze zasugerowal szpital w innym miescie nie nasza klinike. Pojechalismy do domu spakowac manatki i mazyk wyladowal w szpitalu. Jutro albo pojutrze beda przedmuchiwac niedrozna zyle czy cos tam, dokladnie juz nie wiem. Do domu wrocilam o wpol so jedenestej w nocy. Za powrot w nocy powinnam dostac medal. Nie znam trasy , drogowskazow nie mozna bylo sie doczytac bo lalo jak z cebra, jechalam wlasciwie nie droga tylko po rzece. . Teraz leze w lozku mocno pokiereszowana psychicznie. Musze sie troche zregenerowac sily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix🌼 jak dobrze ze wrocilas. W domu najpredzej dojdziesz do siebie. Niby w szpitalu powinna byc dobra opieka ale wczoraj napatrzylam sie niezle..... jak pielegniara na izbie przyjec fachowo bandazowala piete malzyka. Nie wytrzymalam.... Betulka❤️ nieszczescia chodza parami. Znowu klopot w rodzinie. Musisz teraz wyjatkowo zajac sie mama. Dokladnie rok temu w wypadku, potracona na przejsciu ( w miescie Daisy) zginela zona mojego kuzyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy Twoje wpisy tak poprawiaja mi humor. Pieknie opisujesz jak motylek uwolnil sie od rurki i zwiewal z gabinetu gastrologa:P:P:):) Dlatego Tekla najlepiej nie mysl o terminie. Ty zreszta jestes madra dziewczynka. Lepiej zajmij sie przygotowaniem urodzin dla malzyka: A wiesz ze Twoj malzyk jest starszy ode mnie o 3 tygodnie:) Zulka a moze bole w pachwinie sa od siedzenia w butach z wysokimi obcasami w niewygodnej w pozycji?. Caly czas napiete sciegna bo mozki wypada trzymac razem zlaczone i boli. Ale sprawdzic to pewnie trzeba u lekarza:O Plotko, kolorowe buciki do bialej sukni slubnej wygladaja cudnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejowo jak wyszla fryzurka pupila? Ciekawa jestem ile kosztuje taka przyjemnosc? Pewnie drozej jak nasza fryzura:O No ale O... elegant wielki i luksusowy pies:P Dorix zycze fajnych dni spedzonych z bliska osoba. Tylko nie swietuszyc za mocno no bo wiesz...w takim miescie nie wypada:P:P Vanilka ciesze sie ze z nosa mniej kapie. Zaraz lece na poczte. Ja pobuszuje jeszcze troszke w necie. Pewnie dobrze by mi zrobilo gdybym poczytala knizke. W kolejce czeka na mnie Hiszpanski smyczek. Juz ciesze sie na lekturke:) Ale boje sie ze jak zaczne czytac to zarwe polowe nocy, a powinnam odpoczac po wczorajszych przejsciach. Fruwajaca, dawno nic nie pisalas. Czy choineczke bedziesz juz stroic w siedlisku? Koncze bo jeszcze przerobie nasze forum na moj blog:P Dobranoc dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ z kawusią i herbatką oczywiście ;) (__)? (__)? (__)? (__)? u mnie pada Terixiu, BeTulko - fajnie, że jesteście bo brakowało Was bardzo 👄 👄 👄 Jak dojdziecie "do siebie" to zrelacjonujcie swoje przejścia ❤️ Terix - Ty mów co Ci trzeba załatwić, może zakupy jakieś zrobić, poprać, poprasować może by warto, coś ugotować wg zaleceń lekarzy... A Ty sobie poleż tak żeby ucisku nie było i pośpij albo poczytaj coś lekkiego. Dziewczynki ja się nie obawiam badania. Miałam już 3 razy i mam to gdzieś. Stres jest raczej typu: czy zdąże, czy z rejestracją będzie OK bo kolejki i czy jelito będzie czyściutkie żeby wszystko dobrze widać było. Ból, grzebanie w doopie będzie tylko kilkanaście minut i jest do przeżycia :D Ale tak samo jak Daisy - po badaniu wyrwe z gabinetu jak Struś Pędziwiatr :P:P:P Bastylko - przykro mi że Małżowinke masz w szpitalu. Ale może coś konkretnego zaaplikują? miejmy nadzieję ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki U mnie sie rozpadalo bardzo:O Ale mnie nie straszna pogoda. Zaraz wsiadam w michala i jade na cmentarz sprzatnac liscie:O Nie bylam tam dobry tydzien i nasz grob pewnie bardzo odstaje od sasiednich. No coz zrobic? Na tym cmentarzu nie ma prawa byc ani listka na grobie:P Teklo liczymy na to ze bedzie lepiej. Zyly juz wyczyszczone z cholesterolu. A i tak to pierwszy pobyt malzyka w tym roku w szpitalu. Wczesniej bylo gorzej:( A sniadanko zrobilas dzisiaj bezmiesne:O Co to za porzadki! Przecie to nie piatek:P Nie chce mi sie ale musze wyruszac. Trzymajcie sie dziewczyny. Dorix udanego pobytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam czytelniczki kochane👄👄 No czytam,czytam i widzę że u nas blaski i cienie jak to w życiu. Betulka Ja nie wiem jak to się dzieje na świecie że nieszczęścia zawsze chodzą parami?.Mam nadzieję że tym razem chora wydobrzeje mimo ze rokowania nie są zbyt optymistyczne.👄 Bastylko Powiem Ci że moje miasto jakoś słynie z wypadków na pasach.Nie takie duże,nie tak bardzo ludne a raz po raz właśnie na pasach ktoś kogoś stuknie.Nawet nam światła z tego powodu zrobili,ciut pomogły ale nie do końca zwalczyły problem. A M życzę zdrówka by szybciutko wrócił do domku i to ze zdrową piętą.Bastylko właśnie do mnie dotarło że masz Achillesa w domku;) Wanilko Przeczytałam co napisałaś i aż mnie serce rozbolało:(.Niby nie piszesz o czymś z czego nie zdawałabym sobie sprawy,tak się dzieje niestety.No ale ten stan gotowy zabić w Tobie tą dziecięcą radość,taka czpiotką jesteś naszą i chciałabym byś zawsze taka pozostała.Wesoła,towarzyska otwarta na ludzi i świat.Ja nie wiem jak można rozwiązać Twój problem,zatem nic nie podpowiem,mogę tylko przytulić i mieć nadzieję że znajdziesz rozwiązanie i to szybko👄 Teeklo Mniam śniadanie na kolację jeszcze smaczniejsze❤️ Terix Witaj z powrotem👄.Mam nadzieję że szybciutko wrócisz do pełni zdrowa❤️.I dzięki że dałaś znak życia mimo że wszystko boli i piecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziewczynki czuję się dzisiaj źle.Tak się bronię przed tym przeziębieniem bo chcę jeszcze ten rezonans w sobotę zrobić,no ale nie wiem czy się uda.Jestem dzisiaj wrakiem człowieka i mam temperaturę.Na dokładkę miałam dzisiaj monterów ze światłowodem no i zaczęłam piec biszkopty na tort.Zjadłam jakieś przeciwbólowe i przeciwgorączkowe i jakoś działałam,oj łatwo nie było😭 Teraz już nie będę robiła kompletnie nic,zero.Siędę se przed telewizorem z gorącym kubkiem w kubku ziółka,kwiat lipy i spółka:p Nie wiem tylko czy będę mogła oglądać cokolwiek bo mnie oczy bolą,oczy i język hi,hi.Ale nie lizałam garnków ni misek bo nie mam smaku więc od razu ucinam spekulacje na ten temat.;).Za wiele także nie gadałam bo nie miałam z kim. No dobra już się pożegnam bo muszę się kurować w żadnym razie nie wolno mi się posypać do soboty.A jeśli już muszę się ekspresem pozbierać do kupy,jak feniks powstać z popiołów,nowa lepsza hi,hi młodsza i piękniejsza ,,Ja,, Plotę bez sensu??.A nie mówiłam że mam gorączkę?!.;):p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane :) Kawunie podaje (_)(_)(_)(_)(_)(_) u mnie leje i oto chodziło niech leje :) Terix.. dobrze że już po i wszystko dobrze poszło... Bastylko... zdrowka dla M bo wiadomo jak nasze M chorują to w domu wielki bum!.. Daisy ... u mnie jakoś dobrze ...a jak twoje zdrowko ...czy mineła temp. :) Teklo... ano tak już mamy male dzieci mały kłopot duże dzieci duży kłopot stare powiedzonko ..kiedyś jak słyszałam to zdziwiona o co chodzi ..ale teraz bardzo dobrze rozumie sens tego powiedzenia :O..no ale glowa do gory najważniejsze zdrowie ...a reszta musi się ułozyć ..potrzeba czasu :O Beatulka .. jak powiedziała Daisy ..nieszczęścia chodzą parami ❤️ Vanillko.. choruj ile się da ...ciekawa jestem czy pytałaś w UP ...? te panie mogą być pracować na zlecenie ..nie sadze by mógł otworzyć taki pensjonat bez personelu medycznego ..trzymam kciuki by ci się udało wyplatać z tego kieratu .. Dorix.. odpoczywa :) Plotka ...zdrowiej ale ty to masz pecha ;O Fruwająca ..nic nie pisze co u jej M jak wyszły wyniki itd..zaszyła się w siedlisku i spoko :) Zulka.. nie wiedze twego wpisu gdzie się podziewasz ....choroba ja jakoś nie moge nić wypatrzyć ..ale bardziej potrzebne mi spodnie ale takie dla kobiet a nie dla małolat 😠 miłego dnia pomimo deszczowej pogody jest ponuro no ale tyle tygodni bez deszczu u mnie niech pada bo u mnie Odra pokazała dno ... 👄 Nie wiem czy nasze kolezanki wczoraj miały imieniny ? jesli tak to Wszyskim solenizantkom Wszystkiego Dobrego !!!! Ja wczoraj byłam u mamy na imieninach wczoraj był Jadzie ,,Tereski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko.. powiem ci że O...jeszcze nie ostrzyzony ;O pojechaliśmy zgodnie z tym co mielismy zapisane ..ale weszłam do środka rozgościłam się z O.. na stole gromerskim a tu moja fryzjerka z uśmiechem pyta a O...to na ktorą miał wizyte ..ja na to że własnie teraz ..P.fryzjerka na to że to chyba pomyłka bo O..zapisany jest na 15tego ..stanełam jak wryta zdziwiona co ta kobieta mówi ..pewna na 1000% swego pytam czy nas dzisiaj ostrzyże ?..powiedziała że nie może bo jest kolejka zapisana izaraz dojedzie drugi model ..zabrałam się podziękowałam i wyszłam ...do do mu M pędził jak oszałały a mnie to nie przeszkadzało bo sama bym tak pędziła :O w domku spojrzałam dokładnie na kartę i okazło się że kartka była z września :P wara mi opadła ..zaraz za tel i do Pani Fryzjerki z przeprosinami ..choć ta wysłała już mi trzy esmsy wysłała z przeprosinami że tak wyszło ....ale już po wszystkim zapisaliśmy się na inny termin bo wczoraj byliśmy u mamy .....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Orsejko - dziękuje za kawusie ❤️ No czasami tak jest z tymi terminami :D mnie tez sie zdarzało, że machnęłam się i musiałam drugi raz podchody robić. U mnie jesiennie, mokro i mglisto po wczorajszych opadach. Szkoda bo chciałam popedałować troche - brakuje mi ruchu a na tuptanie teraz nie mam czasu. 🌻 Na śniadanko mamy dzisiaj swojskie wędlinki - Bastylko, są pyszne ;) http://static.meteor24.pl/images/base/38/37654/268292_40.jpg i może jeszcze łososik? http://www.wiecejnizzdrowie.pl/wp-content/uploads/bigstock-healthy-salmon-with-coriander-34027616.jpg Miłego dnia wszystkim życzę 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piatkowo Teklo dzięki za sniadanie Daisy kuruj sie zebys jutro dała rade polezec w rezonansie. Orsejko ja od kilku lat kupuje specjalny kalendarz w kauflandzie gdzie kazdy miesiąc ma osobne kartke i każdy dzien linijki na zapiski.inaczej bym sie pogubiła.Kalendarz wisi na szafce z boku w kuchni.Wszystko co potrzebne notuję i tym sposobem pilnuje waznych wizyt itp. Bastylko napisz jak z Malzykiem ,jaks poprawa? U mnie dzisiaj pochmurno,deszczowo. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weekendowo Teklo, Terix - szanowne Solenizantki 🌻 wybaczcie poślizg i przyjmijcie najlepsze życzenia imieninowe, dużo dużo zdrowia, uśmiechu i tylko dobrych zdarzeń 👄🌻❤️[👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko dla Ciebie specjalny order z ziemniaka;) za tę jazdę w lejącym deszczu wieczorową porą - szacun:) jak pada, ja nic nie widzę:o nie znoszę prowadzić w taką pogodę... Terix jak się dzisiaj czujesz? już tak nie ciągnie? Ploteczko te buty ecri do białej sukni to super pomysł. białe rajtuzki i buty noszą wyłącznie majowe komunistki;), a pana młoda zakłada rajstopy w kolorze takim, że wyglądają jakby ich nie było - takie naturalne, a do nich tylko takie buty pasują. nie martw się Twoja córcia wie najlepiej co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko u mnie lało prawie non stop trzy dni, pewnie natura nadrabiała zaległości;) Daisy łatwo mówić, zamknąć oczy i wleźć do rury;):P jak ja mam problem w sali kinowej:o albo jak nieopatrznie zostałam w aucie na myjce bezdotykowej - masakra jakaś. jestem psychiczna jakaś:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix relaksuj się i ładuj baterie w miłym towarzystwie:) i mam nadzieję, że załatwisz zgodę na pokazanie nam żeglarza:) Vanilia cholera, a zapowiadało się tak fajnie, a tu doopa:o kończ staż i zwiewaj, nie ma co siedzieć i kabzę zbijać dziadowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×