Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

witanko kochane :) u mnie piekna jesień ..wczoraj było slonecznie ..byliśmy na dlugim spacerku ..dotlenieni ..zmęczeni pozytywnie :) dzisiaj też slonko ..cudnie :) Teklo dziekuję za sniadanie 👄 zaraz polece na poczte :) wszystkim milusiego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Tekla dzięki za kawę i śniadanie👄 Spróbuję co skubnąć:) Powoli wracam do zdrowia, ale to jeszcze potrwa:( W piątek idę na zdjęcie szwów. Teraz leczę gardło, bo chyba za dużą rurę intubacyjną mi wepchnęli, mam zapalenie gardła i krtani, straciłam głos:( Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ A to swintuchy Terix! Moze pij herbatke szalwiowa. Powinno troche zlagodzic bol gardelka. Kochana Teklo bardzo dziekuje za jajecznice na sniadanko. Jajka mogla bym jesc codziennie ale nie ma mi kto smazyc:O Malzyk rzadko robi mi snadania. Ja jemu zreszta tez nie. Dzisiaj mialam pracowity dzien. Powyciagalam z szafy zimowe kurtki. Te ktore byly zlozone upralam. bo nie chcialo mi sie prasowac:O Jedna ma mimo wszystko zagniecenia na rekawach:O Trzeba chyba bedzie ruszyc zelazko:O Poza tym bylam w sklepie. Namierzylam sie kurtek. Mam zamiar kupic sobie krotki welniany najlepiej granatowy plaszczyk-kurtke. Lepsza by byla kurtka. Ale niczego nie znalazlam. A na sile to nie chcialam... Oprocz tego zaliczylam sklep obuwniczy, Rossmana, i Aldiego. Tam bylo juz lepiej. Kupilam sobie troszke jedzenia i gel hyaluronowy. Bede testowac. Zobaczymy czy poprawi mi sie buzka? Jutro jade w odwiedziny do pacjenta. Dobranoc dziewczyny. Trzymajcie sie zdrowo. Do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Terixiu! bardzo się cieszę, że jesteś mimo obolałego ciała po operacji ❤️ ❤️ ❤️ Po narkozie boli gardełko i oskrzela - mam nadzieje że prędko doleczysz wszystko ❤️❤️ ❤️ Chciałabym wiedzieć jak wygląda Twoja sytuacja i co w najbliższej przyszłości? jaka strategia? Gdybyśmy mieszkały bliżej - pomilczałybyśmy troche razem przy ziołowej herbatce ❤️ ❤️ ❤️ A u mnie jest jak jest - bywało lepiej. Jestem przygaszona i biore na przetrwanie. Mimo to wierze, że niebawem rozwine skrzydła i zaczne oddychać pełną piersią. Wszystkim życzę miłego wieczoru 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Bastylko - miło Cię widzieć 👄 👄 👄 Szykujesz się do zimy - ja obskoczę w starej kurtce i starym płaszczu bo nie chce mi sie nawet mysleć o tych sprawach. Smaruj buźkę gelem hyaluronowym - jeśli tylko pachnie ładnie i nie "pieni" się na policzkach to OK ;) Trzymam kciuki za odwiedziny u Pacjenta - mają być optymistyczne i pełne wzajemnej troski ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mały apel do Pysi: Kochana Pysiu! tak! masz absolutną rację mówiąc : "....nie odkładajcie niczego! Żyjcie tu i teraz!...." Tak Pysiu - nie odkładajmy! Szkoda :( bardzo szkoda, że tego mądrego hasła nie zastosujesz do swoich Syrenich Sióstr, które tak po prostu opusciłaś.... Hasła.... to tylko hasła. Życzę Ci aby te mądre hasła nigdy nie stały się w Twoim życiu pustymi ❤️ ❤️ ❤️ Ogłaszasz siebie i swoje Szczęście całemu Światu.... Tylko nie nam. Powodzenia Pysiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M był na pierwszych i ostatnich grzybkach w naszych lasach...troszkę ususzyłam i pewnie 2 słoiczki zamarynuję (właśnie jestem w trakcie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj sprzedały się dwa moje obrazki i tym optymistycznym akcentem kończę dzień i zyczę Wszystkim Dobrej Nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BeTulko - moja małża zamierza jechać po powrocie z Bieszczad na Mazowsze i "kosić" gąski - podobno najwięcej i najlepsze są po pierwszych przymrozkach ;) Odbiło mu :D:D:D rozhulały się chłopaki grzybiarze :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja Sorki że tak późno ale miałam dzień latany a potem monterzy montowali na światłowód.Mam mieć internet szybki jak rakieta,mam mieć bo jeszcze nie wszytko działa tak jak powinno. Teeklo Bardzo mnie martwi to Twoje takie zawieszenie w smutku:(.Coś Cię trapi,smuci,martwi a ja nie wiem jak można pomóc bo nie wiem co jest powodem:(. To że sprzedałaś obrazy wcale mnie nie dziwi są śliczne.Teeklo mam nadzieję że ten Twój stan minie szybciutko abyś mogła tak jak do tej pory zarażać nas optymizmem i chęcią życia,energią. Bastylko Mam nadzieję że krem się sprawdzi i zadowoli.Ja uważam że wcale nie potrzebujesz żadnych intensywnych kuracji ale wiadomo pięknemu kwiatu nigdy dosyć rosy.;). Dorix Fajnie że Żeglarz dał pozwolenie na wiesz na co;).No i wyznam że sprawia bardzo sympatyczne wrażenie wcale nie jak Pirat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix Wracaj do zdrówka👄 Betulka Przytulam mocno❤️ Teeklo A ja kolejny rok bez grzybka. No nic teraz zmykam,jutro zajrzę na dłużej no chyba że mi coś znowu wypadnie,hi,hi.; A teraz dobranoc kochane dziewczynki i smacznej spokojnej nocy❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Czytelniczkom ;) Kawusię stawiam i inusię też 😍. W moich stronach wczoraj znowu nie bylo internetu, a w niektórych miejscach nie było prądu. Wtedy mamy biedę, nie działa poczta, nie działa bank... Wyobraźcie sobie, że w ubiegłym tygodniu przez trzy dni nie było prądu w urzędzie a co za tym idzie ...trzy dni siedzenia bo w tej chwili nic nie możemy zrobić na pieszo bez programu komputerowego... Pod tym względem trochę bezradnym państwem jesteśmy... Ale nie politykuję... Przede wszystkim cieszę się, Terixiu, ze dochodzisz do zdrowia, powolutku, pomaleńku... i musi być dobrze 😍. Teklo, jak dobrze, że jesteś poukładaną kobietą i nie wpadasz w histerię.... tulu , tulu 😍. Pozdrawiam Was wszystkie bardzo cieplutko i biorę się za biurowanie, bo trochę się tego nazbierało przez braki prądu albo internetu ;) Miłego, dobrego i szczęśliwego dnia wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie w ten mokry i pochmurny u mnie.;)wtorek Jak napisałam we wstępie u mnie pada więc odpoczywam.Oczywiście jakiś obiadek trzeba przyszykować więc tak kompletnie leniuchować nie będę,no ale zero cięższych hi,hi wyzwań i prac. Wczoraj byłam po odbiór rezonansu kręgosłupa.No i wiedziałam po hi,hi odczuciach że coś tam będzie ale zaniepokoiło mnie że jest tam także oprócz licznych nieprawidłowości,torbiel.Torbiel w kręgosłupie,znak i tam się toto może pojawić.No i tak se myślę z czym toto się je?!.Do lekarza udało mi się zarejestrować dopiero na 23 listopada więc nie za szybko he,he się dowiem co też w trawie piszczy.;):p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka Obiecuje mi zrobić lańsko,może powinnam zniknąć na jakiś czas?.Wrócę jak jej przejdzie i zacznie za mną tęsknić,wtedy wybaczy wszystko:D. A tak na serio to teraz sama nie wiem gdzie podziewa się ten pen ze zdjęciami.Zapytałam córkę w przelocie to mi właśnie tak odpowiedziała,,o kurtka a gdzie on jest???. Wiem zaczyna to już wyglądać ciut niepoważnie dlatego obiecuje że się mocniej koło tej sprawy pokręcę i wywrę formę nacisku bo inaczej chyba hi,hi nigdy nie uda mi się wysłać Wam mojej starej gęby na tle urokliwej Pragi. Rozumiem Wasze rozdrażnienie bo sama nie mogę się doczekać fotek od Bastylki nawet takiej zmoczonej do suchej nitki;). Może właśnie zwłaszcza takiej bo takie zdjęcia są najfajniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam we wtorek,tez mam pochmurny tak jak Daisy takze dorix kawusia potrzebna,Dorix wiem jak to jest bez prądu i neta,u mnie cały czas cos przerywa bo mam wykopaliska na ulicach na całym osiedlu ,a błota jak za dawnych czasów jak powstawało osiedle.Ale jak sie wchodzi na osiedle gdzie roboty dobiegaja koncowi widac nowość. Daisy nie wiem co oznacza torbiel na kręgoslupie,ja mam 2 naczyniaki i tylko mam obserwacje na razie.Ale czy to cos podobnego nie wiem. Tez rano byłam w laboratorium powtórzyc badania. Teklo widze mimo problemów zagladasz i cos piszesz.Nie mozna sie zamykac w sobie. Terix z każdym dniem bedzie lepiej,napisz jak z jedzeniem,mozesz jeść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry U mnie też leje od rana i jest tak przygnębiająco po wczorajszym, pięknym dniu. Daisy👄 - ja też oprócz licznych przepuklin, wypuklin (oprócz jednej zoperowanej :-p) mam torbiele i naczyniaka :-p. Mam obserwować tak jak Plotka :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przyszłym tygodniu muszę zrobić badania kontrolne jak się miewają moje trg po nowym leku no i jak się zachowuje moja tarczyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulko,czyli pogoda w całym kraju padająca,ale deszczyk potrzebny Betulko a czy masz skierowanie też na swoje próby watrobowe? Ja zobacze dzisiaj czy cos sie polepszyło,niby ostropest brałam... Nic nie trzyma sie dzisiaj mnie robota,chodze po domu z kąta w kąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Plotko. nie mam skierowania tzn. mam ale ja chodzę do prywatnego lab bo mam pod nosem, rzut beretem od domu i na dodatek znajomą "wampirzycę" ;) no i jakieś rabaty. A sprawdziłam mój wynik rezonansu i ja mam tętniaka a nie naczyniaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×