Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Jestem i ja Teklo dzieki za wszystko za to że jesteś ❤️ u mnie piękne slonko ale noce z mrozem i to dośc sporym ...dzieki temu że sloneczko wstaje szybciutko robi się cieplko ...codziennie wyrzucam po jednej skrzyneczce kwiatków bo widać że mrozik poranił :O ..ale w miejsce kwiatuszkow wsadzam galazki swierka i jest cudnie ...bardzo lubie skrzyneczki przez cały rok nie jest tak smutno i pusto ... Ploteczko ..przytulam cie mocno 👄 ciągle cię coś dopada ..ale glowa do gory będzie dobrze ❤️ Terix.. a jakie masz okulele do noszenia na co dzień czy tylko do czytania ? ja już bez oczu drugich się nie poruszam bo widze okropnie :O .od operacji wzrok co poł roku w dół.. :O a te wredne kilogramy do góry ..kiedy to się w końcu unormuje :O Zulka ..no własnie z tym jest problem .... ja umiem przyznać się do blędu niektórzy jednak nie ..okrężnie byleby zmienić temat ..jestem nadal zła okrutnie ..co z tego ze powiedział przepraszam ..ale czy szczerze :O coś w to nie bardzo wierze :O ale już spoko po sprawie nie wracajmy do tego wiecej .. miłego dnia kochane ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek Ja jestem juz od paru godzin aktywna. Bylam u domowego "na pradzie" zrobilam przelewy i krzatam sie dzielnie po mieszkaniu. Zaraz myje okienko w sypialni i chyba poprawie w kuchni. Choc bylo umyte juz na zime, deszczyk cos zaciapal:O Orsejowo przestan sie zloscic i boczyc na malzowine. To stracony czas a poza tym szkoda zdrowia na niesnaski. Plotko zmartwilam sie. Reka dalej chora:( Jesli zdecydujesz sie na operacje skonsultuj sie koniecznie z drugim lekarzem. Choc juz sama nie wiem? Lekarze tez nie wiedza wszystkiego choc niektorzy bardzo sie staraja. W mojej wsi jest poradnia chorob reki. Mocno reklamowana. Ale jak bylam tam pare lat temu z guzkami na palcach i dloni to lekarz uczciwie powiedzial ze nie wie co to jest? Dalam sobie spokoj. One wyskakuja i znikaja same kiedy chca:( Ciezko sie leczy takie rzeczy. Niektore sprawy mozna tylko zaleczyc. Zmykam do okien. To juz ostatnia szansa na umycie. Dzisiaj albo nigdy. Na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie👄 Bastylko ja także dzisiaj myłam okna.Już kolejny dzień,parę dni temu uwinęłam się z maminymi.Dzisiaj zaczęłam u siebie zaczęłam bo nie wszystkie umyłam:p.Stanowczo mam za dużo otworów okiennych,hi,hi a po remoncie będzie jeszcze więcej. Teeklo To super ze wynik dobry to że kolejny raz nie było za miło to już mniej cieszy:(.Za śniadanko serdecznie dziękuję zjem i kluseczki i pomidorki może Terix i Ploteczka się nie obrażą;) Ploteczko Bardzo mnie zmartwiło to co napisałaś:(. Dobrze że idziesz na to usg,może tam powiedzą coś konkretniej i lepiej,bardziej optymistycznie.No i wcale się nie dziwię że masz takie złe podejrzenia.Ciągle dopadają Cię jakieś dolegliwości to przecież nie jest normalne.W takiej sytuacji człowiekowi przychodzą do głowy czarne myśli.Przytulam mocno i życzę by wszystko się ułożyło dobrze👄 Zulka Chyba bym się wnerwiła na takiego pożyczalskiego .Może zostawić w tych krzaczkach nowy baniaczek ale bez wody z liścikiem a w nim,, wiązanka,, taka od serca.Może nie od serca ale tak z głębi wątroby ,,ty taki i owaki itp,,. Terix No i jak oczka?. Oczy są nam bezwzględnie potrzebne i musimy o nie dbać.;).Kto nam będzie czytał jak oślepniemy jak kret?.I ja z dnia na dzień gorzej widzę:( Dorix Spoko loko nie wszystkie musimy czytać,ktoś przecież musi pisać.;).A pisanie wychodzi Ci bezbłędnie👄 Orsejko Przeprosiny były teraz buziak na zgodę.Mój chłop nie przeprasza,najczęściej za przeprosiny uznaję fakt że się zaczyna odzywać:p.On jak się wnerwi przestaje się do mnie odzywać i nigdy wina nie leży po jego stronie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic teraz zmykam bo miałam bardzo pracowity dzień.Muszę usiąść wygodnie i rozprostować kości.Miłego wieczorku👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Tekla dzięki za śniadanie, było pyszne. Rano nie miałam czasu podziękować, bo śpieszyłam się do diabetologa. Jak ja ich nienawidzę Za każdym razem dostaję nowe leki, traktują mnie jak królika doświadczalnego. Ale dzisiaj uparłam się i poprosiłam o wypisanie leków, które miałam poprzednio. Za co pani diabetolog ukarała mnie i powiedziała że muszę w takim razie robić częściej wyniki, co miesiąc. Nie ma sprawy, ukłucia nie boję się i proszę wypisać mi stałe zlecenie. Wypisała mi tylko jedno zlecenie, a pozostałe kazała mi robić prywatnie. Poprosiłam żeby dała mi to na piśmie, ale zaniemówiła, więc wyszłam. Szlak mnie trafia na takie traktowanie. Na polepszenie humoru poszłam do Rossmanna i kupiłam maseczki Janda, muszę wypróbować:D Jutro wyruszam rozejrzeć się za tańszym optykiem, dzisiaj usłyszałam dwie ceny 1650zł i 1590zł. Może dostanę gdzieś tańsze. Muszę mieć progresywne fotochromy, +4 do czytania i +1,5 do chodzenia. Miłego wieczoru🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem Teklo podziele sie twarozkiem ze wszystkimi.Teraz dopiero pokosztuje.Rano nie miałam czasu,mam rehabiltacje na 9 godzine,jade wcześniej bo potem moc ludzi sie schodzi.Skąd tak mysle tyle polamańców sie bierze i ludzi młodych i starszych. A potem po prostu jakos nie mam siły na kompa. Orsejko ostatnio i mnie wszystko denerwuje,ale małzyk sie odzywa,tylko mówi do dzieci zaraz jej przejdzie.U mnie prawie sie nie kłocimy. Bastylko ,Daisy za zimno na okna,potem bedziecie smarkac i nas zarazać.Prze moje okna cos jeszcze widze i nawet nie planuje mycia.Miałma tyle planów i wszystko spełzło na niczym.Czasem mnie denerwuje ze wziełabym odkurzacz itp ale wiem ze nie moge.Dziewczynki czekam na konsultacje na razie u mnie 11 listopada własnie mam wyznaczony termin w święto.Sa to specjalisci z całej Polski.Zawsze pacjentowi udzielaja wskazówek. jesli nie przejdzie mam juz jakies namiary na lekarza ale nie u mnie.Na razie właczyłam tez polecane przez mojego lekarza Babcine metody,robie co moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
środowe część i czołem Terix dobrze babolowi powiedziałaś, szkoda tylko, że nie poczekałaś aż coś na to odpowie, jakby co można też postraszyć skargą w nfz-cie, no bo co to za robienie łaski, że zlecenie stałe wypisze:o Orsejko u Ciebie słonko? u mnie od dwóch dni rano mróz, a potem cały boży dzień mgła,że oko wykol, teraz też:o a skoro przymroziło, była gimnastyka była przy skrobaniu szyb, jutro za to nie będzie, bo mi się zamek w drzwiach pasażera zepsuł, niestety tak się zepsuł, że wcale nie mogę zamknąć drzwi:o nie dało się tak z marszu naprawić, więc trzeba było zjechać do garażu. a jak zjechać z drzwiami, których nie można zamknąć? małżowina przywiązał je linka do fotela:P dobrze, że już ciemno było i nikt nie widział;) a czułam się prawie jak w kabrio, wiatr hulał, że hoho;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix drogie sa okulary progresywne ale ja tez nie wyobrazam sobie zmieniania.tez chodze cały czas,do czytania pewnie musze juz miec jakies 3,5,do chodzenia ostatnio miałam 2,sa juz tez za słabe.tez musze pomyslec o nowych ,ale tak jak piszesz z 1500zł trzeba naszykowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Zuleczko Zulko a chociaz czapke miałas na głowie? Kiedys jechałam z małzykiem samochodem z otwartym bagaznikiem,wiezlismy choinke,wiało strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix tak mysle dlaczego masz płacic za badania skoro trzeba robic,ale tak w naszym kraju jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix dobry pomysł na fajny weekend, należy Ci się:) a jak Twoja koleżanka ta co chorowała? dzisiaj się dowiedziałam, że u mojej nie do końca jest ok. w październiku będąc na kontroli miała robioną cytologię i po 2 tygodniach dostała pilne wezwanie żeby się stawić, bo wynik nie halo, a ona nie poszła:o stwierdziła, że pójdzie w grudniu jak ma wyznaczoną następną wizytę. normalnie ręce opadają:o powiedziała, że nie chce już przechodzić takiego leczenia jakie przeszła:o jak ją przekonać, że czas jest bardzo istotny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ziewam dziś okrutnie, ale to z niedotlenienia bardziej niż z niewyspania:o Betulka gdzie się zaszyłaś?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko cześć:) oczywiście czapki nie miałam, bo nie noszę takowej jeszcze:P musi być niezły mróz żebym to ustrojstwo wdziała na łepetynę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja po poludniu ucielam sobie drzemke i teraz jestem rzeska jak skowronek:) Odkad wstaje rano nie wytrzymuje calego dnia i po poludniu podsypiam tak z godzinke. I dobrze mi to robi:)Tylko wstaje nieprzytomna. Terix zdenerwowalam sie bardzo. Dlaczego jak choroba jest trzymana w szachu i nic zlego sie nie dzieje, lekarz chce zmienic lekarstwa! To skandal! Dobrze ze dbasz o swoje interesy i nie godzisz sie na wszystko. Zulka mam nadzieje ze kabriolet naprawiony:) Zawsze cos przytrafi sie nie w pore. Latem to pol biedy. Kolezanke sprobuj przekonac ze grudzien przed swietami to nie najlepszy czas na jakies "poprawki". Jesli pojddzie teraz. do grudnia bedzie juz po wszystkim. A czekanie to potworny stress, zabiera tyle sily i tak oslabia organizm. Wiem co to znaczy bo sama mialam poprawke i na nastepna operke musialam czekac 6 tygodni. Teraz poczytam z godzinke i ide spac. Jutro planuje znowu ze wstane rano. Jeszcze zrobi sie ze mnie ranny ptaszek:) Dobranoc, spijcie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nocne witanko kochane :) na pewno wszystkie dobrze spicie :) U mnie nocne łażenie mam jak zmienia się cisnienie na barometrze :O idzie wilgoć .... Plotko... tak myslałam czy ciebie przypadkiem nie dopadła osteoporoza .... prosze nie martw się na zapas bo czasami usg czy prześwietlenia są psikusami usłane :) pisze to na przykladzie mojej mamy i moim ... robiłam usg jamy brzusznej jak bolał mnie żołądek i co wielce uczony Pan Doktor w opisie napisał że z mim zołądkiem dzieje się coś złego :O a gastro nic nie wykazała wszystko dobrze ,,a ile strachu było zamim zrobiłam gasto :O u mojej mamy Pani Doktor znalazła woreczek :D którego dawno usunięto ...a na macicy guzy ...trzeba było robić badania całkiem nie potrzebne bo łyżeczkowanie jamy macicy no same wiecie co jeszcze ..i wszystko dobrze wyszło ..ale ten stres okropność .. zulka ... rzeczywiście łapy opadają ....dziewczyna poddała się :O koniecznie ale jak jej przemówić :O .....u mnie jest słonecznie mgieł brak :D wczoraj a wlaciwie dzisiejszej nocy są chmury więc pewnie już idzie deszcze zapowiadany ... Bastylko.. cisze się że już po wszystkim i sprawy poszły bardzo inteligentnie :) czyli bez obrazy i takich tam .... Terix... ano okulele z tymi szkłami tak się cenią :O ...u mnie optykow mnogo prawie na kazdej ulicy i wszyscy mają prace ...utrzymuja się dobrze .... Daisy ..samo zycie z tymi naszymi M .....te modele tak maja ...ale lepiej nie wymieniać bo terżniejsze to wogole szkoda gadać ..pakują manele i wio do mamy :D Dawno nie było naszej fruwającej ..ciekawa jestem co się dzieje ? Kapustka już ukiszona jest pyszna :D ..czy kochane czy kisiłyście może czerwona kapuste ? M namawia by zakisić ..coś mu się przypomniało że Teściowa kisiła czerwoną i była bardzo dobra ..ale czy mu się tam coś nie ubzdurało ? kto go wie :) Vanilko... melduj co u ciebie ? czy M był teraz ? Idę już dalej połazić po necie spijcie dobrze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ponownie :) kochane kawunia podana (_)(_)(_)(_)(_)(_) zapraszam wpadnijcie do czytelni na kawunie zanim do pracy pójdziecie :) Napisze wam jakie to nieszczęście wydarzyło się w sobote zeszłą :( .. ...przygotowując cuda icudenka na swięto w kuchni nagle słysze przerażający skowyt psa ..ale taki straszny do dzisiaj słysze ten skowyt ze mnie dreszcze przechodzą ..ale do rzeczy wyglądam przez okno gdzie to :O i co widze własnym oczom nie wierze ..u mojej sąsiadki pies suczka duża wisi na płocie ...zerwaliśmy się zM do biegu by ratować psine ...ale zanim dobiegliśmy bo to dalsza sąsiadka ..na szczęście biegnąc do nieszczęśniczki wrzeszczymy wołając pomocy i pomoc dotarła przed nami młody chlopak przechodząc ulicą nie wiele się zastanawiał zdjął kurtkę... psa zakrył by go nie ugryzł podniósł energicznie suczkę ...a troche wazy bo to nie sznucerek miniaturka a labradorka maści brązowej więc waży :) i udało się psine uratować ..ale nie obyło się bez powikłań lezy w szpitaliku i jest niby coraz lepiej ale czas pokaże ..wniosek ku przestrodze .......także jak mamy się takiego psa skoczka to nie montujmy płotu z haczykami jak to nazywam i niskiego ale wysoki i bez haków ozdobnych ..ja to nazywam cygański ozdobny :O ale ten skowyt słysze do dziś straszne to ..:( no nić miłego dna kochane idę sobie coś robić wyciągne jakiegoś gnata na obiad :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam promiennie mimo mgły za oknem. Orsejko Ja nawet nie będę komentowała bo normalnie aż dostałam dreszczy.Wypadki chodzą po ludziach i naszych pupili niestety nie omijają.:(. Dzisiaj sobie odpuszczam mycie okien bolą mnie gnaty.Przełożone na jutro mam nadzieję że się uda.;).Łojtam kiedyś się umyje:p Zulka Hi,hi ale miałaś ,,śprytny,, zamek w drzwiach.Jak to mówią,,potrzeba matką wynalazku,,. Na dłuższą metę sposób może nie za bardzo ale doraźnie mimo hiperwentylacji ujdzie;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix Zazdroszczę Ci tej odwagi,ja pewnie, ba nawet nie pewnie, na całe 100% wzięłabym grzecznie receptę i wyszła.Najwyżej bym nie wykupiła i nie łykała no ale w Twoim wypadku to raczej nie wskazane:(. A jakoś sensu takiego leczenia nie widzę,co wizyta inne leki?!.Jakieś to chore:( Ploteczko Zatem 11 mocno trzymamy kciuki👄.I oczywiście nawet nie myśl o żadnej robocie,musisz się oszczędzać❤️ Bastylko Ja ostatnio tak około 19/20 podsypiam na siedząco.Siedzę se przed telewizorkiem i odpływam.I raz po raz chłop mi z boku huknie,jego to boli jak se tak kimam.A jak nie huknie to łeb mi na bok poleci i sama się budzę.Ale się nie położę bo wtedy pewnie chrapałabym jak mops.Wtedy na sto procent nieprzespana noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic dziewczynki życzę bardzo udanego dnia👄 Muszę zmienić pozycję bo mnie plecki bolą,wypiłabym także coś.;) Coś Betulki nie widać w czytelni..... No nic zmykam całuski dla wszystkich👄👄 Teeklo🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Orsejko ranny ptaszku dziekuje za kawusie.Tez tak czasem mam ze sie budze nie wiem po jakie diabli. Szkoda psiny,dobrze ,ze pomoc byla od razu.Jak czytam o plocie,u nas od zieleńca tez takie cos jest,jeszcze nikt nie próbował wchodzic.Na wszelki wypdek mamu ubezpieczenie domu od tego.Daisy daj spokoj w takie zimno z oknami(ale przyznam sie zebym miała łape zdrowa tez bym cos robiła)Bo firanki brudne.Ale nic to nie ruszam nic.Nawet jakbym chciala nic nie zrobie,ja nawet kartofli drugi miesiac nie ubieram. Daisy ja w ogóle ta reka nic nie robie,nawet piszę lewizina.Jedynie biegi w samochodzie musze zmieniac.Cały czas smaruje,chodze na zabiegi,leki przciwzapalne,mam cichutka nadzieje,ale namiary na lekarza mam z Ch..ma jak bede miala wynik usg musze pójsc.Małzyk juz mi sugeruje bym sie zapisała ,ale nie daje za wygrana. Bastylko czyli niedługo bedziesz razem z nami w czytelni z rana. Dasiy nic nie piszesz ,masz juz wynik rezonansu piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko wiem,ze koleżanka zle robi,ale wiem na sobie,ze tez myslalam by nie odpuscic.Moze do życia do walki mobilzowała mnie mysl o dzieciach,męzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko nikt z lekarzy nie powie ci co sie dzieje z żoładkiem ,póki nie wykona gastroskopii i nie zobaczy wyniku.Moze w ten sposób chcial Cię zmobilzowac do badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruch w czytelni od rana a raczej nocy ❤️ Wkręcam się i ja. Orsejko - miałaś noc drapaną :O ❤️ Przygoda z piesiem przykra, ale ważne że żyje i mam nadzieje, że zdrowa ❤️ Bastylko ❤️- podobno drzemka w ciągu dnia ma sens i jest zdrowa ok godz 14.00 później już nie bardzo. Ja unikam spania w dzień a po południu w ogóle bo potem rozbita jestem i nieswoja a i zasnąć wieczorem się nie da. Pilnuj żeby Ci się nie rozregulowało nic ❤️ Daisy trzymamy kciuki za Plotke i Terix coby okulele obstalowała fajne i niedrogie :) U mnie ciężko :O:O:O jest światełko w tunelu ale ciężko jak cholera. Jutro mam dyżur z F bo kaszle bardzo a opiekunka też zakatarzona. Ja łykam aspiryne bo drapanie w gardle się zaczęło. Zmarzłam trocha na tej kolonoskopii :O Spóźnione śniadanko podaje bo rano musiałam wyskoczyć do swojej szkoły pilną sprawe załatwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo mi kiedys lekarz ginekolog powiedzial,ze jesli mam czas w godzinach 14-16 powinnam sie klasc,ponoc to dobre dla organizmu i regeneruje wątrobę.Moze cos w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko - ale przygoda z kabrioletem! :D:D:D choć Wam pewnie do śmiechu nie było ;) ❤️ Wiadomość o Dziewczynie rozwala :O:O:O jak sobie na własne życzenie zaszkodzić - ano taką głupotą po prostu. eehhhhh brak słów Na śniadanko racuchy z malinkowo-śmietanowym sosikiem http://wypiekibeaty.com.pl/wp-content/uploads/2012/09/racuchy-twarogowe4.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko - F jest przecudnym dzieckiem - kontakt z nim to sama przyjemność :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×