Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Dzień dobry Melduję, ze moja kapusta jest boska! :-D. Będę wkładała w słoiki, fotki później ugotuję. Mogę kisić i zaznaczam, że wcale nie śmierdziało w kuchni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka babolki👄 Ja dzisiaj tylko na momencik bo miałam fuszkę u mamy,myłam okna.No i jestem spracowana,urobiona po pachy.W takiej sytuacji zawsze się zastanawiam po jakie licho te okna w domu:p.Dlaczego jeszcze nikt nie wymyślił takich samoczyszczących lub nie wymagających mycia?! Nie lubię myć okien i lodówki,ba można powiedzieć że sprzątanie całościowo mnie nie porywa.;) Terix Widzę że miałaś dzisiaj calusieńką czytelnię dla siebie;) Teeklo Ja się wproszę na rydze nie jadłam nigdy w życiu. No nic teraz się pożegnam bo nie tylko mnie gnaty bolą ale i głowizna zaczyna napierniczać a jutro w planach cmentarze dwa a na nich co najmniej cztery groby do posprzątania.Ciut mnie to przeraża bo grobów przybywa i nie wiem czy podołam z tym wszystkim.Zatem trzymajcie się dziewczynki zdrowo i cieplutko zamelduję się jutro.Teeklo masz taką piękną pełnię w tych Bieszczadach.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki Orsejko,Betulko jak zaczynałam pisać nie było Was.Napisałam puściłam i cud pojawiłyście się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki .;).Zatem Terix nie była samotną czytelniczką,choć pewnie i Ona nie wiedziała że się ukrywacie za regałami.;):p No nic idę,rydza nie dostane ale może choć lampke winka na ból głowy?. Nie wiem czy pomoże ale spróbować warto:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek Bylam u fryzjera. Strata pieniedzy. Wygladam jak Filip z konopi. Tak obciac to potrafie siebie sama, przynajmniej z przodu. Musze na g**** szukac nowej fryzjerki. Co jeszcze nowego. Bylam na zabiegu pradu. Poprawa na razie srednia. Ale koniec z narzekaniem. Nie nie koniec. W tym roku msza na Swito Zmarlych parafii gdzie mamy groby jest o wpol do dzisiatej. Szkoda ze nie o 6 rano. Taki termin bardziej by mi pasowal. Choc z drugiej strony ksiadz ma az 3 parafie do obskoczeniai musi to jakos wszystko pogodzic. Malo powolan i malo ksiezy:O Kochana Terix te plastry nowej generacji to nic innego jak te nowoczesne opatrunki. Mamy, uzywamy, dtychczas z miernym efektem. Najwazniejsze jest dobre ukrwienie stopy. Wtedy wsio goi sie jak na przyslowiowym psie. Inaczej mozna posypywac zlotym pylkiem a i tak nie pomoze. Zobaczymy co bedzie dalej. Wczoraj do polnocy skracalam rekawy w nowym plaszczku- kurteczce. Zdecydowalam sie zrobic to porzadnie, bo tak jak planowalam wygladalo mocno "flejtuchowato" Dwie godziny pracy! No ale zaoszczedzilam 20 euro:P Stawka 10 na godzine nie jest az taka zla:P Choc szczerze po jednym rekawku mialam juz dosyc. Nie mam cierpliwosci do szycia. Zreszta nie mam juz do niczego nerwow. Najlepiej idzie mi picie kawy i jedzenie ciastek:P Na razie, trzymajcie sie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy moje okna tez jeszcze nie umyte na zime. I oponki zimowe tez nie zmienione. I mase innych rzeczy:O Jakos idzie wszystko jak po grudzie! Bede w przyszlym tygodniu myslec o tych sprawach:O Na razie mam katar i ciut sie oszczedzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno zimy nie będzie w tym roku ;-) - jak nie będzie śniegu to wyschniemy na wiór w przyszłym roku :-o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść dziewczyny pozdrawiam. U mnie jakos leci Orsejko do obrażalski nie należę. Na wyborach bylam zostawiam bez komentarza. Trzymajcie się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór ;) Drogie koleżanki. Z liczeniem głosów poradziłam sobie dosyć sprawnie, w końcu mam duże doświadczenie w tej materii. Za to mam problem bo rozbolało mnie gardło. Oczywiście,nie moge pozwolić sobie na wzięcie wolnego i chodzę skrzecząca i obolała do pracy. Oby mnie tylko na dobre nie dorwało.... Nie lubię gdy niedomagam...Spodziewam się gości na Wszystkich Świętych i muszę być wydolna... Nie będę narzekać, jutro biorę się w garść. Ściskam Was ;) Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Zapraszam na kawę (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> Wstawać, następny piękny dzień, trzeba korzystać ze spacerów:D Dorix kuruj się, zdrówka życzę. Orsejowa twój ogród wcale nie wygląda jakby do zimy się szykował, piękne kolory. Betulka, kapusta wygląda ładnie, życzę smacznego Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Piękny dzień ale nie mam czasu na spacery, zaraz zaczynam pracę a do tego czasu wisiałam na telefonie i w internecie załatwiając służbowe sprawy. Jutro wybieram się do fryzjerni bo pióra mi odrosły i zupełnie się nie układają a i kolorek trzeba podkręcić ;-) Kapusta wyszła mi pyszna, debiut udany :-) Czerwonej kapusty nigdy nie kisiłam Orsejko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie przepadam za nadchodzącym świętem - to przez moją mamę, która podkręca atmosferę różnymi fochami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Na wschodzie także piękny dzień mamy.Wypad na dwa cmentarze był i cztery groby uprzątnięte.Nie wiadomo na jak długo bo już przy nas leciały nowe liście na lśniącą polerkę. Na cmentarzu byliśmy raniutko tak że zmarzłam nieco.Po wczorajszym myciu okien u mamy bolą mnie gnaty nadal.Moje okna hi,hi szare czekają na poprawę mojej kondycji.;) Betulka Ja także nie przepadam za 1 listopada bo jak by nie podchodzić do tej daty to smutne to święto.No i to co się wyprawia teraz na cmentarzach także optymizmem nie napawa.Wszyscy chcą przy okazji Św Zmarłych załatwić jakiś swój interes no i tak leci.:( Dorix Dobra,dobra nie zasłaniaj się nam tu bólem gardła i tak wiemy że wyniki sfałszowałaś.;) Bastylko O godzinie 24 to ja najwyżej mogłabym napić się szampana nigdy szyć,przerabiać czy robić cokolwiek co wymagałoby precyzji i skupienia uwagi.Zatem wielki szacun👄 Terix Nic nie piszesz o kondycji,jak czujesz się po operacji?!. Rana zagojona,nie ma kłopotów z trawieniem?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy hihi ktoś musiał maczać palce w takich a nie innych wynikach:P Dorix kuruj się kochana, mnie dziś pobolewało gardło, głowizna, ale na szczęście rozeszło się po kościach:) Bastylko zdolna jesteś dziewczynka, nigdy nie porwałabym się na takie poprawki krawieckie - nie umiem:o Betulka mama dalej czuwa żebyś się nie nudziła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek:) Zulka obcasik ma az 9 cm!!!! Buty sa takie wysokieeeeeeee! I nie pisz ze wygodne bo i tak nie uwierze:P:P Orsejowo cos mi sie wydaje ze swietowalas przed tygodniem imieniny. Pochlonieta kompletnie swoimi klopotami chyba zapomnialam zlozyc Tobie zyczenia. Przepraszam🌼 Spoznione buziaki👄 Dzisiaj nie bylam na zabiegu pradu:O Nie wyrobilam sie czasowo. A w srode dochtor urzeduje tylko do poludnia. W ogole to musze w nastepnych dniach prawie codziennie wstawac rano. A zawsze jak to robie, mysle o Orsejowej:P naszym rannym ptaszku:P We wtorek wstane jednak chetnie rano. Dostalismy pismo z urzedu. Beda rozmierzac nasza czesc dzialki i nareszcie bedziemy mogli ja sprzedac. I wkrotce wybuchnie u nas dobrobyt nie do opisania:P:P:P Zartuje oczywiscie, ale tak na serio to "pare dudkow" nie zaszkodzi:) No nic ide spac bo choc dopiero dziewiata juz oczyska mi leca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w środku tygodnia 🖐️ Zulko ładne botki. Fajny obcas mają - taki obcas lubie ❤️ Daisy ❤️ dla mnie 1 listopada to czas spotkań i lubie to. Nie biore pod uwage obowiązku szykowania grobów, sprzątania itp ;) oddzielam te dwie sprawy no i moje dziecko ma urodziny w tym dniu :D Dorix - zakładaj na noc coś na głowe - podobno pomaga. Podobno pomaga szczególnie przy katarach - tak mi niedawno doradzono, coś w tym jest, można oko zmrużyć ale śliczną czapusie na łepek na dwie noce można założyć i do tego dwie aspiryny ... czemu nie? Zdrówka życzę Ci ❤️ BeTulko ❤️- widziałam kapustke - pachną te fotki kminkiem :D oj lubie! :D Kto wie czy nie popełnie takiej jeszcze tej jesieni ;) Dziewczynki - zostajemy tu gdzie jesteśmy - do piątku. Jest pięknie, widoki oszałamiające, gospodarze wspaniali. Dzisiaj przeszliśmy przez Bukowe Berdo - schodziłam nogi tak że prawie wlazły mi do d... Ale co tam! Warto było. Dzień zakończyliśmy w Lutowiskach na kolacji. A jutro laba - spróbujemy namierzyć źródła Sanu. Kiedyś jak wracaliśmy z Wetliny spotkaliśmy stado jeleni a dzisiaj Rysia :) Zrobiłam też fotke ptaszkowi który prowadził mnie po stopniach w drodze na Przełęcz Orłowicza - coś pięknego :D tuptał przede mną ze stopnia na stopień od pierwszego stopnia aż do samej góry a potem odfrunał. Pozdrawiam pięknie całą czytelnię ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha zapomnialam o najwazniejszym. Dzisiaj rano( to dlatego musialam wczesnie wstac) bylismy na opatrunku. Rana na piecie zmiejszyla sie prawie o jedna trzecia od czasu szpitala i tego udrozniania zyl. Nie chce zapeszac ale tym razem chyba sie wygoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane :) zostawie kawunie (_)(_)(_)(_)(_) i uciekam bo jade do rodzicow :) musze zrobić porządne zakupy ..sama nie wiem po co tyle tego przeciez to tylko niedziela no i oczywiście porządki jakbym nie sprzątała porządnie w sobote ..zreszta oni sami tez wiecznie się bawia w porzadkowanie ..no ale jak poprosili to co ja moge powiedzieć ..:) Teklo...piekna fotka cudne widoki ..dobilaś mnie ze jeszcze bardziej tęsknie :O ale ciesze się że choć was widze szczęśliwych 👄 Terix.. dzięki :) kochane wszystkim zyczę udanego dnia korzystajcie z pogody jest cudna 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zulka ..boskie w tym sezonie węzowa skora bardzo modna ..ja może dzisiaj wyskocze do Z-G jak będę miala jeszcze siły :) Beatulka ja tam sie bardzo ciesze że nie będzie zimy :) terix.. kupilas coś wczoraj nowego .. no już naprawdę uciekam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Orsejowa dzięki za kawę👄 Wczoraj byłam w bibliotece, po drodze zaglądałam do sklepów, ale nic nie kupiłam. Spacerek zajął mi 2 godz. Betulka przeważnie wychodzę po to by iść. Obieram sobie jakiś odległy punkt, a w powrotnej drodze załatwiam jakieś drobne zakupy:) Teraz trochę utrudnione mam wędrowanie, bo włodarzom zachciało się tramwajów i prawie wszystkie ulice były rozkopane, ale na szczęście już kończą:p Bastylka dobre wiadomości przynosisz. Czy M korzystał z zabiegów chelatacji ? Dzisiaj jedziemy na cmentarz myć pomnik. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla wspaniałego przewodnika miałaś :D Widoki cudowne, jest czym oko nacieszyć. Miłego odpoczynku❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy przy przestrzeganiu diety nie ma żadnych sensacji, ale zdarza mi się że podczas przygotowania posiłków dla M coś skubnę, wtedy odczuwam dolegliwości. Ranki już zabliźniły się, najgorsza jest na rozciętym pępku, bo to w takim miejscu, że wszystko się kończy i majtki i spodnie. Jest ciągle podrażniana, ale już jest lepiej. Zulka buty piękne, ale te obcasy... jak możesz w tym na co dzień biegać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×