Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

BeTulko - mam jakieś dziwne przekonanie, że Polacy są dwulicowi, ślepi, nierozumni, że wiecznie coś knują na boku :O a najgorsze jest to, że knują w tzw imię boga choć sami nie rozumieją tego co klepią... Będzie co będzie ale to nie będzie moja Polska ...Intelektualiści!!! gdzie się pochowaliście! dlaczego pozwalacie na takie ... ...bele co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teeklo Mój M powiedział dzisiaj - Polacy jednak to strasznie głupi naród I co tu więcej mówić - mnie jest wstyd, mieszkam na Podkarpaciu, w bastionie...wynik tego regionu powala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane z nie mojej Polski :( kawunie zostawiam (_)(_)(_)(_)(_)(_)( nie powiem wiele :( na temat wyborow no może jedynie to ..to... że jesteśmy jednak przykro to powiedzieć .. mało wykształconym narodem ...to smutne :( skoro glosujemy na grajka kapeli... pijanice i ćpuna po odwyku :(...jaki to autorytet ..:O... ech idę sobie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Jestem Orsejowa, chętnie wypiję z tobą kawę. Nie wiem co ci powiedzieć, też jestem mocno zawiedziona. Czekam na zakończenie liczenia i mam nadzieję, że nie będą w stanie rządzić samodzielnie. U mnie dzisiaj słonecznie i ciepło. Idę zaraz do szewca odebrać buty i po drodze zrobię drobne zakupy. Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie👄👄 Witam w nowym tygodniu i jak widać w nowej Polsce.Ale kobiety kochane głowa do góry co nas nie zabije to nas wzmocni.No i ja od wczorajszych wyników byłam wściekła bo człowiek do ostatniej chwili ma nadzieję.Dzisiaj rano miałam ochotę chłopa rozszarpać bo od rana tylko wiadomości i wiadomości a w nich te szczęśliwe gęby.Miałam plan na to by nie zwariować zrezygnować kompletnie z polityki no ale z moim chłopem się nie da bo on wprost kocha się umartwiać. No i w pewnej chwili miałam ochotę wziąć jaką derkę na plecy i wyjść z chaty,wrócić jak chłop se do roboty pójdzie bo mi normalnie już mroczki przed oczami latały:p.Potem se spojrzałam na wyniki i tam że młodzi najmniej licznie głosowali.No właśnie czy x lat tamu było dla mnie coś takiego jak polityka?. Ustrój był jeszcze gorszy jakoś żyłam,ba byłam nawet szczęśliwa i radosna.Dlaczego teraz mam się kurtka przejmować wszystkim czy życie i bez tego nie jest trudne do zniesienia?!.I powiedziałam sobie chromolę,chromolę to wszystko.Kto by nie rządził to zawsze wszyscy dbają jedynie o swoje interesy a my szarzy ludzie tak czy siak zawsze mamy zad z tyłu.Więc co za różnica kto mnie po tyłku okłada:p.I powiedziałam sobie daisy możesz się wściekać,wrzeszczeć wydrzeć chłopu pilota i poczuć na chwilę że masz władzę;) ale co to da?. Nie chcę się zmienić w zgorzkniałego piernika który we wszystkich widzi złodziei i winowajców swojej podłej egzystencji. Dzisiaj to wszystko pierniczę,jakoś tam będzie byle zdrowie było to się i pójdzie z dwururką na kaczki jak się będą szarogęsić.Czasy się zmieniły i nie damy się obecnie zbyt mocno na nosy wodzić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy poniedziałek a ja już mam zaplanowane robót ,zajęć że nie wiem czy mi dni w tygodniu nie zabraknie?! Teraz się odmelduję bo normalnie czas jest dla mnie ostatnio nieubłagany.Czy go w tę czy w drugą stronę cofają ja mam go zawsze za mało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytał ktoś książkę pt. "Cztery siostry. Utracony świat ostatnich księżniczek z rodu Romanowów" Helen Rappaport ? Ja czytałam i jestem nią zachwycona i chciałbym podzielić się z kimś wrażeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor Dziewczyny stalo sie i nie odstanie. Mysle ze nowy rzad nie wytrwa calej kadencji. Tylko ze szkody wyrzadzone trzeba pewnie bedzie naprawiac pare nastepnych:O Rozumie ludzie sa rozczarowani. Ale wierzyc w obietnice? Z pustego to i Salomon.... Trzeba zamknac temat i tyle. Co nowego u mnie? Nic. Tyle ze ladna pogoda. Acha bylismy na opatrunku piety. Ta pieta to moja trauma od pol roku:O Moze nareszcie bedzie sie goic. Podobno nie wyglada to zle, ale ja juz sama nie wiem:( Jutro chce pojsc do fryzjera. Nie wiem czy sie zmobilizuje? Mam juz za dlugie wlosy, ostatnio cos nie lubie dlugich:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł i na nic zdało się moje wczorajsze poświęcenie;) poświęcenie, bo dwa razy chodziłam do lokalu, raz już już dochodziłam kiedy mnie olśniło,że zapomniałam dowodu, drugi raz zagalopowałam się i poszłam o jedną przecznicę dalej, ale zawróciłam i w końcu trafiłam:P ale cóż z tego, ja mój skromny głos nie pomógł:o w moim województwie to dopiero ludziska oczedzieli, prawda Orsejko? zawsze nam było bardziej w lewo, a teraz???? masakra jakaś:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przegrani też trochę zabradziażyli:o no nic, zamykamy temat:P Bastylko a jak małżyk radzi sobie z chodzeniem z chorą piętą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pilkarze z mojej wsi znowu przegrali:( Pewnie nie utrzymaja sie dlugo w pierwszej lidze:( Do tej pory strzelili tylko 6 goli. No nic ide sobie. Musze skrocic jakos rekawki w nowej kurteczce. Chyba po prostu podwine je do srodka i przymocuje niteczka. Fachowo tego robic mi sie nie chce. Do krawcowej tez nie pojde bo potrwa to ze 2 tygodnie, wtedy bedzie pewnie juz mroz i za zimno na nowe okrycie. Acha, znowu zaczyna mnie bolec bark tak jak w tamtym roku. Poszlam do rodzinnego i kazalam sie podlaczyc do pradu. Mam dostac 8 takich zabiegow. W ubieglym roku troche mi to pomoglo. Choc moze bardziej zastrzyki jak prad:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo ale zapasów naprzywozisz:) super. nie gotujesz rydzów przed smażeniem, prawda? kurek też nie trzeba. Terix po cichu liczę na taką zimę, jak miniona - ciepłą, bezśniegową, którą przelatałam w lekkiej kurtce, a i butów za bardzo się nie zniszczyło tym pośniegowym błockiem. ale jak będzie kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dziś na higienizacji uzębienia, miałam długą przerwę, więc nastawiłam się na niezbyt przyjemne gmetanie ultradźwiękami (nie znoszę tego urządzenia), a tu niespodzianka, nie było za dużo roboty, hura:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aura u nas też piękna, oby tak dopisała 1-go. wczoraj pomyłyśmy z mamą pomniki, już sprzedają piękne kwiaty, ale strach coś teraz stawiać, bo kradną na potęgę dosłownie wszystko, nam zwinęli nawet dwa baniaczki na wodę schowane w gęstych cisach:o rozumiem pożyczyć (chociaż ostatnio ktoś wylał wodę i odstawił puste, leń patentowany, ale odstawił), ale żeby kraść???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Zulka:) Stara sie ograniczyc chodzenie o ile sie tylko da. Kupilismy takie specjalne buty- papcie zapinane na plastry. Wygladaja okropnie, ale w klapkach nie moze przeciez dluzej chodzic:O. Wspolczuje bo malzyk przywiazywal duza wage do ladnych skorzanych butow. W tym roku nie bedzie parady:P Nie chce myslec co bedzie jak przyjda mrozy. Choc masa ludzi swojego czasu cala zime przechodzila w "walonkach" i tez bylo dobrze:P Zulka wiesz ja tez zatrzymalam sie w czytaniu knizki. Doczytalam do miejsca kiedy skrzypek przyjezdza do Madrytu. Juz pare dni mam przerwe. Boje sie ze jak przerwa potrwa dluzej nie wroce do lektury:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam na dzisiaj, muszę nadrobić zaległości krzyżówkowe;) - lubię wydawnictwo rozrywka, a moimi ulubionymi tytułami od ponad 20 lat są dwutygodnik Rozrywka i miesięcznik Rewia rozrywki, rozwiązuję i wysyłam, nawet dwa razy wylosowałam nagrodę, ale już dawno dawno temu. zatem do jutra, buziaki kochane i nie przejmować się, szkoda zdrowia. papapa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie a gdzie zawieruszyla sie Plotka? Mam nadzieje ze to tylko spowodowane jest brakiem czasu. Na sobote i niedziele przyjezdzaja studenci i pewnie Plotka zajeta byla przygotowaniem prowiantu na tydzien:P Zulka duze brawo za dentyste! Ja musze jeszcze zaiczyc wizyte w tym roku ze wzgledu na stempelek:) Choc nie tylko. Od czasu do czasu pobolewa mnie zabek madrosci:O Nie chce myslec o dentyscie. Moj do ktorego chodzilam 24 lata, poszedl sobie ot tak po prosu na rente. A wcale tak staro jeszcze nie wygladal. Ja w tym roku mam tez dyruz na cmentarzu. Ale nie wysilam sie specjalnie. Stroik juz kupilam. Wrzosy na grobie rosna. Przesune je tylko troszke do rogu. Pojade w sobote i uszykuje wszystko. Bylam pare dni temu nie wygladalo zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apropos ósemki, jak mnie zabolała - raz a porządnie (dentysta dopiero na rtg zobaczył, że to o nią chodzi, bo na wierzchu nic nie było widać) to się okazało, że trzeba robić kanałówkę:o nic fajnego, zwłaszcza dla kieszeni:o paaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozwiazuj krzyzowki moze wygrasz cos porzadnego Zulka:) A ja do igly. Zaraz bede bawic sie w krawcowa. Tekla, chyba jutro wracasz? Szczesliwej drogi Dobranoc dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Czytelniczki Jestem wieczorkiem.jakos wogóle od piatku do dzisiaj nie miałam czasu nawet zerknąc do Czytelni,w piatek humor popsuli mi robotnicy walczący z pradem na osiedlu,ale nie tylko mi humor popsuli bo i małzykowi a jego cięzko ruszyc.Ale juz powoli jeszcze z miesiąc i bedzie normalne zycie na osiedlu,teraz do południa prawie codziennie nie mamy pradu bo podlaczaja po kilka domów,to troszke potrwa,boje sie tylko co bedzie z ząmrazarka tzn z zawartoscia.Do południa nie ma tez palenia w piecu bo wszystko na prad. Daisy mój malzyk tez siedzi w fotelu i cały czas wieczorami telewizor kłapie. Zulko ja kiedys rozwiązywałam duzo krzyżówek a teraz jakos nie mam wcale checi na myslenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bieszczadzkie Heloł! 🖐️ Jestem wykamana ;) przefrunęłam przez calutką Połoninę Wetlińską. A nie było mi łatwo bo wieczór zakrapiany mieliśmy przecież "pod rydza" (nie mylić z tym toruńskim trutniem :P) Jestem wniebowzięta bo było cudnie! nic to, że troche błądziliśmy autem zanim dojechaliśmy do Wetliny, nic to, że było 8 stopni a po zejściu w doline tylko 3 stopnie, było pięknie i już. Ze zmęczenia nawet nie chciałam do knajpy na obiad iść (co u mnie raczej nienormalne bo uwielbiam biesiadować w restauracji), darłam do domu aż huczało :D:D:D Tu otworzyłam zgrzewke w postaci trzech wielkich szaszłyków - odgrzałam w mikrofali i wrąbaliśmy z chlebem i musztardą. Bardzo! bardzo miłe było to, że Gospodyni przyszła z wieścią że ma pełną miche rydzów i zaprasza do siebie. Nie trzeba nas było prosić :D:P butelka Cabernet`a pod te pachie i poszliśmy na gorące rydzyki :D Zulko ❤️- rydzow na patelni na masełku smażonych, wcześniej się nie obgotowuje. Ale rydze do słoika owszem: Gospodynia obgotowała kilka minut w osolonej wodzie (dały pyszny wywar - jak rosołek), potem kapelusze sru do słoików, do wywaru dodała octu do smaku i zalała tym kapelusiki w słoikach. Nie bawiła się w przyprawy, ziela i inne dooperele. Moja małżowina wniebowzięty :D Bastylko ❤️ - najprawdopodobniej przedłużymy pobyt do piątku - pogoda ma być słoneczna, chcemy oblecieć wielką pętlę bieszczadzką, porobić więcej zdjęć, pooglądać domki bo marzy nam sie na stare lata taki :D i na sobote zjechać do naszej wsi. Przeżywam stópkę Twojej Małżowinki razem z Tobą ❤️ Dorixiu - odespałaś już orke w Komisji? ❤️ Terix - ja też czekam na oficjalne wyniki. Nie mam zludzen. Życzę temu ugrupowaniu aby rozpadło się o swoje głupie obietnice i nie daję im więcej jak rok. Zresztą kurd**el miał już kiedyś swoje 5 minut i pogonili go bo afera goniła aferę, rząd jego był przecież rozwiązany po 1,5 roku. Orsejko ❤️- tylko sie nie denerwuj ❤️ - rób swoje, olewaj reszte. Musimy pilnować swoich spraw bo pisdy z pewnością o nas nie zadbają - przeciwnie. BeTulko - kapustka buzuje? a my razem z nią :D Nasze dwa głosy oddane wczoraj niczego nie zmieniły. Ale przynajmniej mam czyste sumienie. W ogóle Dziewczynki mam wrażenie, że ludziska kłamią. Oficjalnie twierdzą, że nie głosowali na pisdy a ja podejrzewam obłudę. A nawet tej obłudy jestem bardzo pewna :P Wszystkie Was ściskam ❤️ ❤️ ❤️ mam troche fotek wrzuce na fejsa albo ugotuje może 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Zapraszam na kawę (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> Od wczoraj mamy piękną złotą jesień, grzech siedzieć w domu, dlatego zaraz wyruszam na spacer:D Tekla zazdroszczę ci wszystkiego, i odpoczynku, i grzybów, i widoków. Teraz gdy mniej turystów można spokojnie pochodzić i delektować się widokami i powietrzem:) Odpoczywaj i nabieraj dystansu do życiowych zawieruch. Bastylka czytałam o plastrach nowej generacji do stosowania na stopę cukrzycową, ponoć dają dobre efekty. Dorix doszłaś już do formy? Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje się ija Terix.. dzieki za kawunie .. zulka ...ręce opadają ..jacy sa ludzie :O dzisiaj czytam gazete regionalną i co widze znajomego ktory nie tak dawno psioczył na a tu widze że jest już w innych barwach :O szkoda gadać ..zulka ... pokaż butki :) Vanilko.. czemu milczysz ..obraziłaś się czy jak ? Teklo.. zazdraszaczam wam takich wypadow mnie bardzo brakuje tego no ale nie ma rady M nie ma czasu a ja już ic nie mowie :O..czuje wielkie zmęcznie materiału ... Wszystkim miłego dnia ..pogoda dopisuj***ardzo trzeba korzystać 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×