Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Teklo już dawno miałam się zapytać, jak sprawuje się Win 10? wszystko Ci pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam sobie dzisiaj buty, takie minibotki, mini, bo jedynie do kostki i oczywiście na obcasie, bo wciąż lubię:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilia nie przypomniałaś nam, że dziś cofamy zegarki;) sama nie wiem po co, wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic, nie doczekałam się żadnej interlokutorki;) więc spadaaaaam. dobranoc dziewczyny papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Garsonka przygotowana, bluzka wyprasowana, buty wyczyszczone :) Raniutko zaczynamy..... Teklo, jesteś niesamowita. Zawsze masz czas na czytelnie 👄. Zulko, cofamy zegarki by dotrzeć do normalnego, astrologicznego czasu.... Pozdrawiam Czytelnię, buziaki, pa :) 😍.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Do tej pory bawiłam się z grzybami :-) - całe wiadro 5l podgrzybków, 3 borowiki i 3 kozaki białe. Kupione od człowieka któremu pomagamy w jego życiowym zakręcie. Bo pewnie lepiej niż zarobi a nie wyżebra lub "pożyczy", nie kradnie! Poza tym uprzątnęliśmy nasz mini ogródek przed zimą no i coś tam coś tam...jak to codziennie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka :-D, ja tam wiem po co cofamy zegarki - śpimy godzinę dłużej! Ja tam lubię spać godzinę dłużej bez względu na zmianę czasu, zawsze jestem z tego powodu szczęśliwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kapucha kisi się na parapecie w kuchni, wcale nie śmierdzi i już zaczynam podlizywać soczek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka, mam minibotki zeszłoroczne ale oczywiście na płaskiej podeszwie :-) - wyglądają jak nowe :-p więc nie będę sobie głowy zawracać zakupami :-). Spokojnej nocy życzę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry oj tam oj tam z tym przestawianiem czasu - tylko mieszają nam w głowach i kombinować trzeba z zegarkami np. w sprzęcie agd co trudno zapamiętać jak to się robi:P spać lubię, ale często nie mogę:o dzisiaj jestem na nogach jeszcze wcześniej niż zawsze od 5 starego czyli 4 nowego czasu wrrr Dorix ciekawe czy nie będziesz się nudzić, pewnie nie;):P Betulka z grzybami od pana na zakręcie dobry pomysł - obie strony kontente:) szacun dla takich ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przydałoby się pojechać na groby i je solidniej oporządzić, tylko te tłumy mnie przerażają:o a od jutra za tydzień w sklepach będą już święta i ozdóbek do wyboru do koloru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawajta;) kawki nie parzę, bo u mnie takiej niet, za to herbatencję i owszem - jak zawsze earl grey - pychota. spróbuję godnie zastąpić Teklę (choć wizualnie nie potrafię) i na śniadanie jajko od kury wolno żyjącej (mojej cioteczki) i chlebek z jeszcze ogródkowym pomidorem - smacznego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Zulka dzięki za herbatę i śniadanie, jadłyśmy to samo:D Ja zrobię kawę, kto chętny zapraszam (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> Wczoraj trochę pobuszowałam po sklepach i kupiłam kurtę jesienną, ale jak zima będzie taka jak w ubiegłym roku, to i zimę przechodzę:) Butów w tym roku nie kupuję, mam z ubiegłego roku dwie pary(czarne i czerwone) krótkie kazaczki(do kostek). W Zakopcu kupiłam piękne sztyblety, naturalny kolor skóry. Jak mierzyłam w sklepie były dobre, a później nie mogłam w nich chodzić. Synowa ucieszyła się z nowej pary butów:) Dzisiaj też planuję porządki na cmentarzu. Ale najpierw wybory, nie zapomnijcie postawić krzyżyki we właściwym miejscu:P Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Terix :-), mam często podobnie z butami. Jeśli nawet coś uda się mi ubrać w sklepie i pasuje to w domu już ani ani:-p. Marzy mi się kurteczka - płaszczyk na zimę ale u mnie nie ma sklepów XXL :-p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgłaszam się po pięknym słonecznym dniu 🌻 🖐️ obywatelski obowiązek spełniony Terixiu :D Mam nadzieje, że cała czytelnia głosowała, tylko jeden krzyżyk do sejmu i jeden do senatu i broń boże nikt nie oddał głosu na liste obecności! :D:D:D bo podobno i takie numery bywają :P Dorixiu - życzę ciepłej sali i wygodnego krzesełka i potem liczenia głosów sprawnego i szybkiego cobyś do domku prędko wróciła ❤️ Kupiłam botki :) na obcasie oczywiście :D ale niezbyt ładne bo chodziło mi o wygodę więc są dość szerokie w palcach ;) Zulko - no i wyobraź sobie że na naszą Toshibe win10 nie udało się ściągnąć!!!! Niefortunnie sie złożyło - (tego nikt nie przewidział) że ten laptop to model SATELITE i ma oprogramowanie Toshiby (całe środowisko) które jest o doope rozczaś i z niego nie korzystamy a przeszkadza w zainstalowaniu Win10. Teraz jak mój syn wrócił będzie miał misje: trzeba będzie zrobić format - ostre cięcie, wyczyścić do pnia i dopiero instalować Win. Jak na razie musiałam się pogodzić z powrotem do Win7 :O A na swoim maczku mam najnowszy system "El Capitan" :D Do zmiany czasu mam takie podejście jak BeTulka :) - nic mnie nie wyprowadzi z równowagi :D zawsze sie ciesze z dodatkowej godziny jesienią i nigdy nie myśle czy to sie opłaca czy nie :D Teraz w epoce sieci i staelitów nawet nie musimy nastawiać zegarów w komputerach i komórkach - jedynie w tych ręcznych a mam taki :D nawet tradycyjnie nakręcany ;) oryginalny vacheron constantin geneve ;) Pozdrawiam! 🖐️ wpadne później jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek. Ja glosuje na czytelnie:) Definitywnie! Wydaje mi sie ze to najlepszy wybor. A tak na serio. Co ja bede wybierac? Powinni wybierac ludzie ktorzy bezposrednio ponosza konsekwencje wyborow, czyli zyja tutaj. Z innej beczki. Senna jestem jak diabli. Nie wiem po co przebudzilam sie rano i nie moglam juz zasnac. Dobrze by bylo zdrzemnac sie z godzinke na kanapie, bo wieczor dlugi. Za oknem ponuro choc nie pada. I juz jest ciemno choc dopiero piata:( Zegarki jeszcze nie przestawione. Z jednym bedzie problem. Z zegarem od ogrzewania. Zawieruszyla sie gdzies instrukcja:O Na razie🖐️ Wieczorem bede wisiec przy telewizji. Trzeba poznac wyniki wyborow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tekla cieszę się że znajdujesz czas na czytelnie, ale najbardziej cieszę się że odpoczywasz❤️ U mnie dzisiaj było pochmurna i mżyło cały dzień, ale ciepło. Dorix, już niedługo, zostało parę minut, później już tylko liczenie do rana. Synowa też jest w komisji i nastawiła się na późny powrót:P Myślę że dokonaliśmy właściwego wyboru, zaraz będę śledziła doniesienia o procentach. Trochę się boję:( Miłego wieczoru🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam powyborczo choć wynikow jeszcze nie ma ❤️ Mam za sobą przemiły wieczór: zaczął sie nerwowo bo małżowina polazła za dom i "przywlokła" łubianke rydzów. Wpadłam w panike (bo jak ja mam te rydze w "nieswoim"domostwie obskoczyć?) Ale nasza Gospodyni.... spoko...;) rydze oczyszczone przez mnie zagotowała, przyprawiła i nauczyła mnie jak zaprawiać. W ten sposób mam 3 słoiki rydzow w occie! :D, a te większe i mniej udane srrru na patelnie na masełko!... zanim sie usmażyły moja małżowina polewała nam wódeczke :) i w ten sposób i rydze w słojach i rydze z patelni były, a na odchodnym małżowina moja dostała pozwoleństwo na kolejne łubianki rydzów gdyby sie przytrafiły :D Jutro idziemy na Wetlińską - ta jest trasa łatwa ale długa. Jak wrócimy to trzeba będzie jakąś dobrą buteleczke winka otworzyć coby uczcić tę "wyprawę" :D:D:D W planie mamy tylko połoninę Wetlińską. Potem to już tylko szlajanie sie po wsi :D:D:D Już mamy za sobą zmówione kogutki i jajka do wzięcia na wyjazd ;) wypatruję wyników wyborczych podobnie jak Wy zerkam niespokojna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi :( :( :( póki co pismaki (nie mamy televizji) wrzeszczą, że pisdy wygrywają i ponoć rządzą samodzielnie. Dramat. Mam tylko nadzieje, że oficjane wyniki nie potwierdzą tego czarnego scenariusza. Dobrej Nocy Czytelniczki jutro obudzimy się w innej gorszej Polsce i niech Bóg ma nas w swojej opiece :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....nie chyba samodzielnie rzadzic nie da sie.... Teraz klamka juz zapadla! Ciekawe co z tego wyniknie. Boje sie ze nic dobrego :( Dobranoc dziewczyny. Do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla wygląda na to że będą samodzielni, strach się bać:( Aż trudno uwierzyć że jest tylu ograniczonych, krótkowzrocznych ludzi. Spokojnej nocy🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....smazonego rydzyka chetnie bym schrupala choc pozna pora:) Udanej wedrowki Tekla. Zawsze tak jest ze po paru kilometrach nogi odpadaja ze zmeczenia ale glowa robi sie wolna. To najlepsza terapia na problemy. A sama pisalas ze ostatnio cos tam gryzie Ciebie kolezanko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Terix nie strasz! Strach sie bac! Nie moge teraz wlaczyc polskiej telewizji, bo malzyk oglada sport. W necie pewnie nie sa na biezaco:O Dobranoc, spijmy dobrze. Moze jutro cos wymyslimy. Jakas rewolucje albo zamach stanu?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyny pozytek z tego to to, ze nie beda do nas sie pchac uchodzcy albo lepiej arabscy emigranci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Dobry dla nas bo mamy siebie...reszta jest milczeniem...:-o Odezwę się jutro ale nie rano, rano jestem w pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×