Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Dzieńdoberek🖐️ Kawę podano (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> kto chętny zapraszam. Herbata też jest |_| |_| |_| |_| |_| :D Dzisiaj miałam dobrą noc, jestem wyspana i można brać się do roboty:P Zaplanowałam wyjazd na działkę, ale pada i wezmę się za prasowanie:( Miłego dnia życzę🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko Terix.. napije się kawuni nawet bardzo mi pasuje zimna :) a to dlatego że ostatnio mam takie uderzenia ciągle mi gorąco ..jak coś robie ...leże itd .niema reguły :O ..nie wiem czy to meno w koncu i mnie dopadło ..chyba moje jajniki idą na emeryturę :O co bierzecie ziolowego ? bo ja nie moge hormonów .... U mnie pada deszczyk ale jest bardzo cieplo wilogoć okropna ... idę już sobie 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze zrobiłam gołabki zapraszam :0{____________} rosól gotuje się już na jutro ...jutro będzie wolne jak nie będzie padac do lasu wybierzemy się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dobrze, że jesteście Dziewczyny :O :O:O:O Orsejko Terix światełko w tunelu niby jest ale tak bardzo boliiiii... Pozdrawiam Was i sygnalizuję że jest mi bardzo bardzo źle 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy sobocie po robocie.... a tu cisza:( Tekla a może na problemy spojrzeć z innej strony... dobrze że teraz, że wcześnie, że jesteście razem i że wszystko da się naprawić❤️ Dobrej nocy🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro mam nieszczesne urodziny. I wcale sie nie ciesze. Juz od paru lat nie cierpie tego dnia. I wcale nie chce go celebrowac. I juz od paru dni chowam sie w skorupe. Musze jakos przetrwac jutro, a potem wszystko wroci do normy. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejowo wspolczuje. Ja mecze sie juz pare lat. Po odstawieniu hormonkow biore Remifemine. Skuteczne tez byly tabletki z koniczyna. Tylko po koniczynie zaczely mnie bolec cycuszki, przestraszylam sie i przestalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo przytulam na odleglosc. Wiecej nie moge zrobic. Tak bym chciala zeby nam wszystkim i naszym topikowym rodzinom bylo jak najlepiej. Ale w zyciu jest roznie. I czesto .... jak po grudzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla, dzisiaj źle za to jutro będzie lepiej 🌼 U mnie też nie za słodko, ale biorę co mi los daje i do przodu :D Orsejko współczuję, ja miałam taki okres parę lat temu i przestałam się dziwić, że niektórym kobietom odbija palma. Jak czułam, że będzie uderzenie gorąca włączał mi się instynkt mordercy. Raz w pracy wisiałam za oknem, żeby się schłodzić, a kolega w przypływie troski zapytał się czy mi słabo to biedny usłyszał żeby spierd.....ł. :D Takie miałam jazdy :P Na początku coś tam zażywałam, ąle nic nie dawało więc wzięłam na przetrzymanie :) Bastylia, a Ty co masz za problem z urodzinami :D Nie chcę Cię dobijać, ale to tylko coś Ci się tam dokłada do przodu i tyle 👄 Dobrej nocki wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie Bastylko masz dziś piekny dzień,więc zycze zdrowia dla Ciebie i Małzyka ,usmiechu.duzo zyczliwych wokól Ciebie kolezanek.🌻 🌻 🌻 Ja nie patrze na to ile sie ma lat,wązne zebys sie dobrze czula. Teklo nie wiem o co chodzi,ale przytulam,zeby wszystko się wyjasniło i bylo po Twojej mysli. Orsejko pewnie nawiedzila Cie Kolezanka (meno) Ja w lecie odstawilam hormony bo musiałam,nie bralam ziolowych,tylko apteczne receptowe. Nie wiem jak dałam rade wytrzymac w lecie bez,teraz tak jak pisze fruwajaca,az kilka razy zaslabłam-wróciłam na miesiac do hormonów.Po miesiacu w zaleznosci od wyniku prób warobowych albo wypisze albo nie. teklo moja grzecznota je świeżą słoninkę,innej nawet nie dalabym jej.Ja juz przestalam okladać ręke,dostałam uczulenia,ręka czerwona,takze koniec. Pozazdroscilam szarlotki Terix ,wczoraj z malzykiem upieklismy.Zapraszam więc na kawusie i slodkosci. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek 🖐️ Bastylka samych słonecznych dni, dużo zdrowia i mało zmartwień👄🌻🌻🌻 ❤️ Plotka ja brałam tylko ziołowe i jakoś przetrwałam, ale czasami jak pisze Fruwająca, było ciężko:P Moja szarlotka jeszcze jest, ale spróbuję twojej, dzięki. U mnie raz słońce, raz deszcz, i okropnie wieje. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam Bastylio! Zdróweczka, radości codziennych życzę. I żebyś zawsze się uśmiechała jak do tej pory :-D 👄❤️🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie piękne słońce tyle, że wieje. Ale dzięki wietrzysku przewietrzyło się powietrze i smog poszedł precz ( u nas dzięki pewnej firmie powietrze zanieczyszczone jak w grodzie Kraka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo się cieszę, że Fruwająca już jest w Siedlisku :-), jest tak jak myślałam - nie miała jakiś czas netu. Zdrówka dla M życzę a przede wszystkim dobrej diagnozy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje chłopaki znów w lesie na grzybach, wczoraj wnuk miał półmetek - jaki on już "dorosły" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieci szczęśliwie wylądowały na Kubie - i tyle wiadomości bo tam strefa bez netu itp :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nastawiłam kolejne 5 kg kapusty - na życzenie rodziny bliskiej i troszkę dalszej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nic nie brałam na meno - jakoś chyba bezboleśnie u mnie to minęło, chyba przez totalne "ciach" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane kolezanki❤️ Serdecznie dziekuje za zyczenia urodzinowe. Ja mam troszke problem z urodzinami odkad skonczylam 50 lat. Bo niby z czego to sie cieszyc? Ze tak malo zycia juz zostalo:( A apetyt na zycie wzrasta wraz z wiekiem:O Nie wspomne juz o innych sprawach. W ksiazkach tylko opisuja piekne powolne starzenie. W realu wyglada to inaczej:O Niewazne. Lata lece same i niekoniecznie trzeba o tym przypominac w pewnym wieku. Ale stawiam dobre biale wino. I ciastko- gotowiec fale Dunaju. Nawet dobre. Napijmy sie za piekna jesien, za zdrowie nas wszystkich. A dzsiaj u mnie bylo rzeczywiscie cieplutko. Pieknie jak na wiosne. Moze nie bedzie zimy? Ja nie tesknie. Jeszcze raz dzieki wielkie za pamiec i... pije Wasze zdrowko kolezanki YYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie zastanawiam niby na co dobra by byla ta slonina? Pewnie rozgrzewa, tak jakkiedys robiona oklady i kompresy na przeziebienia. U Ciebie nie zadzialalo Plotko. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem. Wróciłam naładowana i szczęśliwa ;) Przede wszystkim ściskam urodzinowo Bastylkę! Kochana...ważne są tylko te dni, które jeszcze przed nami! Nie patrz może na ilość....ale na jakość. I tak żyj! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO! 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta ruda to ja. Zapomniałam się zalogować. Witaj Betulko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo...tak bardzo chciałabym Ciebie przytulić... Wyobrażam sobie, że boli. Dziękujemy Ci, ze nam zawierzasz i piszesz o bólu. Na to potrzeba odwagi. Sama niedawno byłam w czarnej dziurze, eh...nawet nie chce mi sie wspominać. Ale trzeba mieć nadzieję, że dobrniecie do światełka....czego Ci pełnym sercem życzę! 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny pozdrawiam, zycze dobrej nocy Bastylko wszystkiego najlepszego🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×