Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

...dzisiaj przeczytalam w gazecie ze w Botswanie znaleziono wielki jak pilka tenisowa diament. Nie wiadomo ile bedzie kosztowal bo jeszcze nie jest oszlifowany. Nie jestem zainteresowana kupnem bo jak tu nosic piersien z takim wielkim oczkiem:P Rekawiczka nie bedzie pasowac a zima idzie. Jakby ktos reflektowal to gazete jeszcze mam. U mnie leje caly dzien. W nocy wial mocny wiatrzysko i znowu napaskudzil mi w ogrodku choc wczoraj pieknie wygrabilam trawke. Daisy moje zdjecia z uropu to porazka. Mam tylko chyba ze 3 sztuki. Nie bylo jak fotografowac? Padalo. Tylko te dwa dni spedzone nad morzem byly piekne i zaluje ze nie spedzilam tak wszystkich dni. Ale postaram sie wrzucic cos do gara. Dobranoc dziewczyny. Do jutra. Na jutro nie mam zadnych planow. Ale pewnie cos sie znajdzie do robotki:O jak zawsze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudne zdjecia! I to z rodzicami i to na ktorym wachasz gozdzika:) Dzieki Vanilka i duza buzka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc Bastylia
No i piekna byla z Ciebie "komunistka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem późno :O ale jestem :P Miałam wychodne - zebranie kółka a potem spędzony z "Bratnią Duszą" wieczór w ulubionej kawiarence. Odebrałam poczte. Vanilko - fajne fotki z dzieciństwa ale mnie sie podobasz jako seksowna apetyczna Kobieta ❤️ ❤️ ❤️ Śmiało możesz takie sukienki nosić, nie boisz się długości przed kolano i wcięcia w talii. Super! super! super! Kiecuszka twarzowa i pięknie Ci w niej. Bardzo mi się podobasz Vanilko 👄 Orsejko :D:D:D ależ mi sie podoba to walnięcie sety soku z kapusty na powitanie dnia :D :D:D Wg tego co mówiła BeTulka - z pewnością nie masz i nie będziesz miała robaków :D bo one nie znoszą kwasu z kapusty :P Ale bez żartów - uwielbiam sok z kiszonej kapuchy mmmmniam :classic_cool: Bastylko ❤️ uśmiałam uchachałam sie z tego diamentu w rękawiczce hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry, dzień dobry:D wcięło mnie na kilka dni - najpierw na trzy dni powaliło mnie wyjątkowo złe samopoczucie - chodziłam do pracy, ale po powrocie byłam nie do życia, a potem trzeba było nadrobić zaległości - listopad to czas pisania projektów, więc miałam co robić. wybaczcie zatem me milczenie, zaraz nadrobię zaległości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy, Terix odżywka, a właściwie serum które stosuję do rzęs nazywa się: Long 4 lashes. spójrzcie to jest to http://long4lashes.pl/ drogie jak smok, ja kupiłam w rossmanie za 79,99 zł, a w buteleczce jest zaledwie 3 ml. ale widzę, że można ściągnąć z netu za mniej. i właśnie odkryłam, że jest też takie cudo do włosów. Biorąc pod uwagę jak zadziałało na moje rzęsy niewykluczone, że pokuszę się o serum do włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko też chadzam do młodego pana stomatologa, teraz to już luz, ale pamiętam jak pierwszy raz trafiłam do pana dentysty (innego niż ten obecny) byłam bardzo bardzo skrępowana:o właściwie nie wiem dlaczego:o za to od dolnych rejonów wolę panów doktorów niż panie doktorki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko nowe nabytki posadzone już? i gdzie? w gruncie czy w donicach? a nie wiesz może jak zabezpieczyć magnolię na zimę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo jak wychodzenie na prostą? już tuż tuż? nieustająco trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz przeproszę Was - muszę ogarnąć chałupkę - dwie godziny wyjęte z życiorysu do potem udanego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Zuleczko! czasem się mijamy, też miałam kiedyś wrażenie, ze wszyscy znikają gdy ja się pojawiam :-p. Żyjemy każda innym rytmem i tyle. Mnie nie było bo jutro mam obiad proszony - 17 były urodziny syna (był wtedy na Kubie), jutro urodziny ma synowa a 25 Kaśki mają imieniny :-). Zaprosiłam "stonkę" i wszystko mam z głowy :-p ale coś musiałam sobie dzisiaj przygotować - bez pieczenia ciast, oczywiście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedwczoraj i wczoraj zrobiłam sobie prezent - byłam u kosmetyczki, miziała mi buzię a w piątek zrobiłam sobie akrylowe pazurki - jeden nosiłam na próbę przez miesiąc. jestem zachwycona...na razie :-p. Ale pomyślałam sobie, że moim "szponkom" nic nie zaszkodzi :-p. I mam takie śliczne i tak ładnie stukają po klawiaturze :-D i wszystko mogę robić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też późno🖐️ Byłam trochę zajęta. Vanilka dzięki za zdjęcia. Bardzo fajnie wyglądasz w miniówie:P Zulka tydzień temu kupiłam szampon tej firmy, ale nie mogę jeszcze nic powiedzieć odnośnie jego działania, a do rzęs używam regenerum . Betulka teraz trendy są paznokcie tytanowe, nie wymagają tipsów. Ja też ostatnio zrobiłam akrylowe(sama) bo proszek tytanowy nie jest jeszcze powszechnie dostępny. Upiekłam ślimaki drożdżowe z cynamonem, M na razie zrezygnował z batoników:P Dobrej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Zaczynają się chłodniejsze dni, u mnie dzisiaj 3 stopnie. Na razie nie pada. Zapraszam na kawę (_)> (_)> (_)> (_)> Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek Do mnie tez przyszla zima. W nocy padal snieg, rano stopnial zostaly tylko gdzie niegdzie biale latki. Ciezki czasy nastaly. Dzien jest taki krotki. Juz o piatej jest ciemno:(Trzeba bedzie nam przeczekac do wiosny te pare miesiecy. Nie ma innej rady. Za tydzien pierwsza niedziela Adwentu, niedlugo swieta. Wczoraj porzadkowalam szafki z zapasami. Ile dobroci sie nazbieralo... Wyrzucilam pare przeterminowanych puszek, maki i jakies gotowe potrawy. Nie lubie wyrzucac jedzenia, ale zawsze cos tam sie zapomni na czas wyjesc. Postanowilam juz nic nie kupowac na zapas. Jeszcze zostalo mi uporzadkowanie przypraw i jedna szafa kuchenna z olejami, syropami, keczupami i porzadki w szafkach w lazience. Myslalam ze zrobie to dzisiaj, ale mi sie nie chce. Mam wrazenie ze odkad nons stop wlaczone ogrzewanie to w mieszkaniu jest jakos malo tlenu:O Dorix pewnie juz wrocila do domku. Ciekawe jak bylo w filharmoni? Trzeba by bylo i mnie gdzies wyjsc i ciut sie "odchamic" Dopoki jeszcze nasz teatr sie nie rozsypal. Dwa lata wladze miasta dyskutuja czy wyremontowac caly budynek czy tylko zalatac dach? Nie widac konca dyskusji:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze i ja poszukac tej odzywki na rzesy Zulka. Skoro taka dobra moze urosna mi takie dlugie i geste ze nie bedzie potrzeby malowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ;) Wróciłam dziś przed dziewiętnastą;D Jeśli chodzi o Filharmonię...koncert trwał 2 godziny i składał się z dwóch części. Najbardziej podobały mi się popisy solistów mezosopran, sopran i baryton :) Cudne, niebiańskie głosy... A poza tym...spacer po Czę -wie, 4 godzinny maraton filmowy z płyt CD zaliczony i dwie butelki wina przez trzy wieczory :D. Vanilko, piękne dziecię byłaś i wyrosłaś na miłą kobietę :) Jeśli chodzi o krzaki...dziewczyny wnioskujcie, że drzewo zagraża bezpieczeństwu w codziennym życiu! Pozdrawiam każdą Czytelniczkę 😍.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie spedzilas czas Dorix i milo ze kuknelas po powrocie:) A jakie winko lubisz? Biale czy czerwone? Na odpowiedz poczekam do jutra:) Dobranoc dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ;) Stawiam biurową kawusię tudzież herbatkę lub ineczkę :D Wstawać śpiochy, szkoda dnia ! U mnie słoneczko przebiło się przez chmury i teraz jest promiennie :) Życzę Wam miłego, pozytywnego dnia. Bastylko.... winko lubię czerwone, półsłodkie... Buziaki 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ dziękuje za kawusie ❤️ Dorixiu? a skad taki wniosek że wszyscy jeszcze śpią?:P Cieszę sie że miałaś udany łykend ❤️ Zulko - jest tak jak BeTulka mówi: pozory mylą i choć wygląda to tak jak myślisz - wcale tak nie jest. Każda z nas taką pustkę w czytelni zaliczyła. Ważne że już po katarze i że zaczynasz życie na nowo :D:D:D ❤️ U mnie jeszcze troche, jeszcze troche...niby ostatnia prosta a jakaś długa się wydaje...Wstrzymałam oddech i czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmiana stronki się szykuje więc pojedynczo wpisy robić będę żeby "ruszyło"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie więcej nas w tej kuchni siorbie biurową kawkę :P tylko cafe zaspana i nie widzimy się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i okazuje się że w kuchni jestem sama i sama siorbie kawe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×