Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Teklo nigdy nie jadłam takiej szybkowarowej wędliny, pewnie smaczna, bo własnoręcznie robiona:) a pierniki na święta pieczesz? pytam, bo jutro Katarzyny i czas najwyższy, bo inaczej nie zmiękną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyprofilowana poduszka pomogla srednio. Karczysko podolewa. Trzeba bedzie chyba zastrzyki. To jest najskuteczniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko a nie mrozisz surowego mięska? odkąd pamiętam u nas w domu zawsze albo psy, albo koty, mama je lubi, ale większą kociarą jestem ja:P trochę mam wyrzuty, że wcisnęłam jej kota, który jest dziwny. zobaczymy co będzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nasza panna F ma jelitówkę:o od wczoraj, nie wiadomo co jej zaszkodziło:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może gdzieś Cię przewiało Bastylko i stąd ten ból karku? nie tylko od złej poduchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie miałam marzeń, by być fryzjerką, a teraz dobre fryzjerki dobrze zarabiają - wystarczy polot i sprytne ręce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i najwyżej bolą ją nogi, bo masażystka to się musi trochę więcej namęczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny 👄. Zulka, nie bądź taką skromną. Jesteś debeściara i tyle. Bastylko, wieki nie jadłam cielęciny, a bardzo lubię. Dobrze zrobiłaś bo jest zdrowa i bez hormonu wzrostu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja miałam dziś odkamieniane zęby. Ło Matko, jak mnie bolą dziąsła po zabiegu.....i po zastrzykach ;(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix witaj jak idę na skaling, to proszę o posmarowanie dziąseł specjalnym żelem i nic nie boli. chociaż dźwięk tych ultradźwięków mnie wnerwia bardzo:o a Ty znieczulasz się zastrzykami? przed wkłuciem też można posmarować miejsce tym żelem i nic nie boli, wiem, bo przerabiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix, Zulka🖐️ Ja mialam w pietek odkamienione zabki:) Ale tylko u dolu bo u gory mie mialam kamienia. Odkad uzywam specjalnych szczoteczek z cieniutkim wlosiem nic sie nie odklada. Choc pije duzo ziolowych herbatek i popalam papieroski:( Ale zeby zaraz zastrzyk dawac. Chyby ze jestes bardzo wrazliwa na bol. Cielecina sie wypiekla. Nie wyjdzie az 4 pocji. Malzyk juz podjada na kolacje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko..... ja mam dolne zęby posklejane wewnętrzną szyną bo wszysstkie się rozjeżdżały od paradontozy, bardzo boli mnie oczyszczanie, które muszę robić dwa razy w roku. Przy okazji dowiedziałam się, że będę musiała usunąć górna trójkę bo już się nie trzyma w zębodole. A 6 lat temu zrobiłam na niej porcelanę za 450 zł ...:( Dziś dostałam antybiotyk, za tydzień usuwanie ....podobno do świąt zdążymy z uzupełnieniem. Pytałam Przyjaciela czy pocałuje szczerbatą Przyjaciólkę ...od razu zapewnił, że TAK :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee tam pocaluje, pocaluje nie kokietuj Dorix. Ja ciebie tez cmokam👄 A swoja droga ktorko trzymala sie koronka. Pewnie wkrotce bede musiala tez pomyslec o nowych koronkach:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko papa Dorix a co z tym żelem znieczulającym? Twoja stomat. nie ma? a właśnie to stomat. na nfz czy priv? chyba priv, bo na fundusz oczyszczanie należy się najwyżej raz na rok:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix szkoda trójeczki:o ale co zrobić, jak sama ucieka:o a ta szyna jak długo się już trzyma? to pewnie taki tytanowy drucik przyklejony od trójki do trójki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko, kokietuję, żartuję, i cieszę się życiem. Mam dobry okres w życiu. Wczoraj odezwał się do mnie Szczęście. Wymieniliśmy kilka zwrotów grzecznościowych i kilka informacji, ciekawiło go co u mnie. Opowiedziałam mu wszystko o swojej rodzinie i sobie (oczywiście nie kłułam oczu Przyjacielem, politycznie wybrnęłam, że "jestem szczęśliwa").Odpowiedział grzecznie "I tak trzymaj" i pożegnaliśmy się :) Dobranoc Bastylko, też bym poszła w poduchy ale antybiotyk muszę wziąc o 22.30 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko, dentystka na NFZ, czego NFZ nie finansuje, dopłacam sama. A szyna to taki bielutki pasek, nie drucik.. I Faktycznie przyklejony od czwórki do czwórki w dolnej szczęce. Żelu Pani doktor nie proponowała, tylko zastrzyki , wrrrr.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha...szynę mam od maj tego roku. Miałam dwa wyjścia: szyna albo sztuczna szczęka. .....Dokąd pokonuję paradontozę....to będę z nią walczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix no to zapaytaj na drugi raz o ten żel znieczulający, komfort zabiegu jest nieporównywalny apropos choroby przyzębia, miałaś kiedyś robiony kiretaż? takie czyszczenie poddziąsłowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie... Pani doktor odsuwa mi szyjki zębów i czyści dłutami i piaskarkami...ale o poddziąsłowym czyszczeniu jeszcze nie słyszałam.... sama sobie płukam dziąsła płynem do płukania, najczęściej listerine ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytaj kiedyś o kiretażu, niestety na fundusz tego nie robią:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka, od samego wyobrażenia sobie Twojej metody jeszcze bardziej bolą mnie dzi asła... No i zmierzyłam temp. mam 37,2...czyżby od tej rozchwianej górnej trójki i stanu zapalnego???? Sama nie wiem...ale pójdę w poduchy. Poproszę o pobudkę za 2 godziny by wziąc antybiol. Dobranoc Zulko, dobrano Czytelnio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od czasu do czasu można płukać dentoseptem, byle nie za długo, bo przebarwi zęby. poza tym smarować dziąsła baikadentem, łykać koenzym Q10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×