Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

no dobra, już nie straszę;):P dobranoc Dorix, nastaw budzik, łyknij antybiotyk i wyśpij się, papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dentosept stosuję na afty... a zębów boję się dotykać bo kolor ma ciemnobrązowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heloł! 🖐️ kawusie zaparzona! (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? u mnie minus5 i piękne jaskrawe słonce Zapraszam do czytelni ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaś mnie skrycie wylogowało :D i tak zrobiłam się ruda :P Zulko - oczywiście pieke pierniczki jak co roku Nie ma ryzyka że pierniczki będą twarde. Nawet upieczone dwa dni przed świętami będą mięciutkie kiedy do pudełka w którym je przechowujemy dodamy pokrojone na ćwiarteczki jabłko. Zmiękną w ciągu jednej nocy - najdłużej dwa dni. Ja przechowuję zapas pierniczków w dyżurnym kartonie lub w puszkach i zawsze są mięciutkie. A ćwiarteczki jabłka tak wkładać żeby nie dotykały pierniczków bo zrobi się ciapka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko - szynkowar kupił sobie mój syn i robią szyneczke sami. Używają ziół, prawie zero soli i żadnych konserwantów, glutaminianów czy sztucznych dymów :P Niedawno kupiła sobie corka i też zamierza tak robić. A moja małżowina lekceważyła to aż do momentu kiedy przeczytał artykuł o tym co nam szkodzi :D:D:D No i syn dostanie zlecenie na zakup jak w grudniu pojadą do Br.. Wygląda to mniej więcej tak: http://www.elekta-audio.pl/public/images/produkty/oryginalne/296-2265.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja :) kochane teklo... bardzo dziękuję za kawunie i sniadanie 👄 dorix.. dzięki za przypomnienie o naszych kolezankach 👄 Daisy ..Beatulko... serdeczne życzenia zdrowia wszelkiej pomyślności ,spełnienia wszystkich marzeń 👄👄👄 🌼🌼🌼🌼🌼 Dorix.. poczytałam o ząbkach twoich i złapałam się głowiznę ..ponieważ ja jeszcze nigdy nie miałam usuwanego kamienia :) pani dentystka zawsze mówi ma pani ząbki lepsze niż nasza młodzież ..ale za to m miał już usuwany kamyk dolnej szczęki :) dziecie moje tak dba i co mom coś tam robi :O choroba wie od czego to zależy :O Wczoraj był Pan z ochrony środowiska popatrzył ..już był ten sam wiosną bo chciałam wiedzieć ile moge go skróć ..ale wtedy mozna bylo jedynie 30 cm ..teraz można już 1/3 drzewa jakby co to by nawet i to nam pasowało ..ale poczekamy na odp. wniosek zaopiniowany przez ochrone srodwiska i mamy czekac na odp. z Urzędu Miasta ...jak zezwolą to ciachniemy a jak nie to 1/3 jedynie ..tuje mozna skracać radykalnie jak tylko jest potrzeba ... Teraz już mus się pożegnać z wami ...idę do pracy ...napisze jeszcze że u mnie ponuro ..nie pada ale kto wie ..choc nie bardzo bym chciała dlatego że razem z M biegamy do lasu z kijkami M bez .chyba się wstydzi ale maszeruje chętnie i to wystarczy :) Plotki jakoś nie ma co z nią się dzieje ? Vanilka ..ile jeszcze mam nadzieje że na ostatki będziesz wolna ? byłam dziś w mieście Z-g wczoraj też ale synusia nie widziałam twego pewnie się uczy :)zdolniacha nasz .. no ale ja już musz bo M przyjechał po mnie ... ale jeszcze Zulce z wielkim sercem dam buziaka 👄 buziam wszystkie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Daisy ,Betulko zdrowia zdrowia i jeszcze raz zdrowia dla Was Kochane Koleżanki. Dziewczynki przepraszam jeszcze troszke mnie nie bedzie reka unieruchomiona,nie moge nia wcale nic robic.Planuje mi lekarz jeszcze jedna metode ale sama nie wiem,leczenie osoczem z krwi.Pewnie sie zdecyduje.Na razie jeszcze unieruchomienie łapska.Jak czytam o Waszych porzadkach to tylko mysle i tyle. Teklo mam siostre,wcale do mnie nie jest podobna.A tak nie wiem bo tez snili mi sie moi rodzice ze przyniesli wózek dla wnuka (na dziecko sie nie zanosi wcale to nie wiem skad ten sen) Na razie zamówilsmy sukienke do slubu w poniedziałek.Małzyk nas powoził. Bastylko czy myslisz o powrocie do mojej wsi.Napisz e Ci jedno teraz jest inaczej chyba wszedzie tak ludziska do siebie nie chodza.Nie wiem czy to dobrze. Dziewczynki trzymajcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie👄👄 Betulka Wszystkiego najlepszego w Dniu Imienin.Byś była zawsze zdrowa,szczęśliwa,zadowolona z życia,uśmiechnięta otoczona rodziną i gronem wiernych, prawdziwych przyjaciół.No i życzę by szybciutko doprowadzili gaz byś mogła zamieszkać w nowym domku👄. Dziewczynki serdeczne dzięki za pamięć👄👄 Ja jak wiecie niespecjalnie obchodzę takie uroczystości więc nie mam za bardzo czym ugościć. Nasmażyłam pysznych racuszków z jabłkami hi,hi tak skromnie i po wiejsku:p. Mam jeszcze nalewkę z czarnej porzeczki i śliwowice,zatem zapraszam na kieliszeczek.A że za oknem mróz przyjemnie się rozgrzać na % Teraz się odmelduję zatem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko👄 Fajnie ze zajrzałaś Ja na miejscu Bastylki nie wróciłabym do Polski.Wystarczy obejrzeć wiadomości by w mig zobaczyć jak zmienił się naród?!. Moim skromnym zdaniem to idziemy bardziej ku ciemnocie ,ksenofobii i nietolerancji.No ale Bastylka nie do sąsiadów będzie wracała tylko do rodziny,przy bliskich zawsze człowiekowi jakoś lepiej,albo gorzej:p.Jak chodzi o moje odczucia to gdybym mogła uciekłabym z Polski,mnie ludzie tutaj przerażają.Oczywiście nie wszyscy ale Ci najgorsi są najbardziej odczuwalni.Dobry człowiek dzisiaj niemodny więc nawet jak ktoś ma dobre serce to się do tego nie przyznaje.Bo dobroć w dzisiejszych czasach to oznaka słabości>:(.No nic idę bo smędzę.A jestem marudna bo mam jutro wizytę u gina😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vannilia
Cześć dziewczyny pozdrawiam u mnie zimno trochę śniegu. Do 30 listopada rozwiąże się może w końcu mój problem,po 1 grudnia mam dostać telefon i tu mi bardziej zależy bo na miejscu i panstwowa praca a nie u prywaciarza..Ale nic mu nie mówię ,ani koleżanką.Ale wiecie co ostatnio ,bo znowu tydzień na chorobowym byłam,powiedzialam mu ,ze nie daje rady i że wykończył mnie psychicznie i fizycznie.Wszyscy co pytają co sprzątam to są zdziwieni ,że sam taki wielki budynek .Dziś mam wolne wzięłam sobie. Wiem ,że jutro sanepid ja jestem sama bez żadnych padań co ja mam powiedzieć , gdy oni cos się mnie zapytają.To tyle. Daysi Betulka wszystkiego najlepszego🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Daisy :D - pozwalam sobie nie zgodzić się z Tobą. Dobrych ludzi nie brakuje i nie zauważyłam żeby byli niemodni - skąd ten pesymizm? Gorzej że Bastylka pewnie ma więcej przyjaznych znanych jej osób Tam gdzie teraz mieszka a Tu może już niekoniecznie - czas robi swoje ;)❤️ ❤️ ❤️ Ale rozumiem Daisy o czym mówisz. To co sie obserwuje w mediach to festiwal nienawiści. Ale komuś jest na ręke utrzymywanie narodu w ciemnocie, skłócać ludzi bo takimi "obywatelami" łatwo się manipuluje. Daisy - nie włączaj telewizorni! a jeśli już to TVP Kultura albo blok filmowy. Niestety zła wiadomość jest taka, że nowa "ekipa" zamierza przejąć TVP (już przejęła) a mój ulubiony kanał "Kultura" ma zniknąć :O Szkoda - choć wcale nie dziwi... jaki minister kultury taka kultury podaż :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy ja też imieniny nie specjalnie "uważam" ale śliwowica imieninowa? czemu nie :D:D:D Za Twoje zdrowie Daisy ❤️ YYYYY siup! 👄 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo kawusie wypij moja siostra tez dziś ma imieniny ,ale obchodzi imieniny. Pamiętam jak dostałam od ciebie śliwowice i mojego m szwagra mina bezcenne były.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 lutego siostra mam rezonans. Na razie się nie daję walczy. Orsejko syn do 16lub 17 jest na uczelni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie "przetrzepałam" komode. Ależ tam było nieaktualnych pism, czasopism i innych pierdułek do czytania :D Zawsze sie zostawia z nadzieją że będzie się do nich wracać, ale 5 lat leży - znaczy: makulatura! :P Vanilko - pamiętam :D ;) trzymam kciuki za Siostrę 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek Imieninowe buziaki👄 dla naszych solenizantek Daisy🌼 i Betulki🌼 100 Lat w zdrowku zycze Wam kochane kolezanki. Imieniny mozna a nawet nalezy swietowac bo to jakos przyjemniej jak urodziny przynajmniej w pewnym wieku:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo ogolnie mnie tez wq****a telewizja. Oficjalne kanaly sa wszedzie do dopy. Propaganda i juz. Ostatnio uczepili sie Polski ze nie przyjmie tych 7000 uchodzcow. Przecie przyjmnie dlaczego tak klamia? Co prawda po wypadkach w Paryzu byla nieodpowiedzialna wypowiedz polityka a pare dni pozniej sprostowanie ze bedziemy dotrzymywac wczesniej podjete zobowiazania. Tylko ze sprostowania juz nikt nie przyjal do wiadomosci. A w ogole to mnie denerwuje ta sytuacja, media ktore stronniczo informuja i to bardzo. Jest pare ciekawych kanalow i tego sie nalezy trzymac. Albo czytac w necie szwajcarska prase. Dzisiaj na Arte jest np wieczor polski. Zaraz bedzie reportaz o Jozefie Czapskim. Musze byc spokojna zeby malzyka zasnal bo nie mam checi ogladac telewizorni w palarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i gdzie moj wpis? nie widze? Moze i lepiej bo byl bardzo polityczny. Tylko ze wcielo moje caluski dla solenizantek. Na wszelki wypadek buziam jeszcze raz mocno Betulke👄 i Daisy👄 100 Lat!!!!100 Lat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×