Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Kankan...heeee Własciwie kocham taniec a szczególnie różne gorące rytmy...tyle, że tańczę w myślach...gadam też właściwie w myślach Kiedyś w czasie moich kursów z psychoterapii koledzy chcieli żebym zatańczyła na rurze :-p... No i wychodzi moja maska :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulko, każda z nas ma drugą maskę...jest prawdziwsza niż ta normalna, codzienna...:P A teraz kochane pożegnam się grzecznie. Jutro pobudka o 6 rano...muszę zawieźć syna do miasta.... A tak lubię pospać..... Nie marudzę. Mus to mus.... Bawcie się dobrze Koleżanki a potem słodkich snów ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w siano runęłam w czasie tańców z szacownym dyrektorem chóru LO...na super imprezie z degustacją tequilii ;-) - po tańcach meksykańskich były polskie :-D. na szczęście parkiet był zabezpieczony balami siana :-D (parkiet w ogródku restauracji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wszystkiego dziś jest na podwyższenie ciśnienia i porzeczka na obniżenie, kopka siana :) też mam wspomnienie. Na swoim ślubie po pierwszym tańcu jak gwizdałam to cała puderniczkę na orkiestrę pokazałam:):P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tylko wspomnienia ze ślubu...wesela nie miałam :-) Ale sluby 2, cywilny w jeden dzień a kościelny w inny i też fajnie było :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor andrzejkowo🖐️ Ja sie przespalam po poludniu i teraz moge szalec na parkiecie do polnocy:P Do czego to doszlo? Zapomnialam zupelnie ze dzisiaj sa Andrzejki. U nas nie celebruje sie Andrzejek ani telewizja ani prasa nie przypomniala:O Moglam przynajmniej zrobic salatke jarzynowa zeby bylo tak jak wczesniej na "harcerskich andrzejkach"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... i kupic paczka i serdelka. Tradycyjne menu andrzejkowe sprzed 45 lat:P Ale przegapilam sprawe. A i woski nie chce mi sie lac. Paskudzic naczynia... Chyba ze bezposrednio ze swieczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka powalcujemy razem?:P Bylo malo tancow dzisiaj I czesc atrystyczna tez wypadla. Moze jakies spiewy, recytacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylio :-) Nie przejmuj się sałatkami, pączkami itp - u nas na stole zawsze coś znajdziesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo praktyczne jest tez lanie wosku online. Wyszedl mi ptak. Symbolizuje to oczywiscie powodzenia milosne (bo jakze by bylo bez milosci) i odrodzenie duchowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi wróżyły nową miłość, obrączkę i to kilka razy - pisałam wcześniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez wyszla obraczka:) Nic tylko wyemigrowac. Gdzies w Nepalu czy w tamtych regionach zyja kobiety ktore maja kilku mezow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrozby zaliczone:) Ciekawie zapowiada sie Nowy Rok. Choc szczerze ja nie tesknie za atrakcjami i nowosciami. Najlepiej jak zostanie wszystko po staremu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×