Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

witajcie wieczorkiem Daisy 🌻 Betulka 🌻 życzę Wam dużo dużo zdrowia i uśmiechu i ściskam imieninowo całując mocno mocno 👄👄👄 Orsejko ja łasa na buziaki jestem, więc całus od Ciebie bardzo mnie raduje:) a mieć takie zdrowe ząbki jak Twoje to tylko pozazdrościć:) Tekla to teraz opowiedz jak to w tej maszynce (wyglądającej jak szejker) się to mięsko robi, bo ciekawam bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też wstyd za takiego ministra kultury:o jeszcze takiego nie było:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko opowiedz coś więcej o tej terapii osoczem jak możesz. Daisy jutro trzymam kciukasy za dowcipne badanko. Terix gdzie się zapodziałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za życzenia 👄:-) Dzisiaj miałam pracowity dzień a później wciąż odbierałam telefony i nie miałam nawet czasu pogadać z wami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko - nie używałam szynkowara. Mój syn miałby wiele do powiedzenia bo wypróbował sporo. Ale wklejam Ci link do gara gdzie babka podaje przepis i opisuje jaki szynkowar kupić i jak go używać. I musze jej oddać że robi bez soli peklowej która wg mnie jest absolutną trucizną. Nie jadam peklowanych mięs - fuj :P Widziałam w necie że robią schab, łopatki, drobiowe, i mięska mieszane. Większość dodaje sól peklową ale częśc używa tylko zioła i przyprawy i uważam że wiedzą co robią ;) http://www.garnek.pl/anana57/24720061/pyszny-schabik-z-szynkowaru-bez (na sąsiedniej stronie - babka podaje info i szynkowarze) Nie bardzo mi się podoba taki schabik w kawałkach - ale mozna robić mięsa w całości ;) Dobrej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry czwartkowo ;) Kawusia gotowa (_)> (_)>(_)>(_)> herbatka też {_}>{_}>{_}> Mnie też zainteresował szynkowar ;) Biuruję i czekam na sniadanko niezmordowanej Tekli. Życzę fajnego dnia wszystkim Czytelniczkom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla pewnie zajęta 😭. No to proponuję pokrojoną w grube plasterki swojską kaszankę, kiełbaskę czosnkową i pasztetową. Dziś u mnie targ i takie dobrocie można kupić prosto z chłopskiego gospodarstwa ;). Zagryzamy chlebkiem ciemnym, gruboziarnistym bo przeca jesteśmy na diecie :D:D:D. Mam jeszcze kisielek z cyklu "słodka chwila" malinowo - miodowy ....musi wystarczyć nam taki rarytas :) Buziaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och, jest śniadanko, myślałam, że wszystko zeżarła cafffe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane :) co tu tak cicho ? zasypało was czy jak ? u mnie bez deszczu ponuro jednak ...ale jest cieplo +8st fajnie tak może być :) Vanilko.. ciesze się że to już ostanie dni w tym kieracie :) ..mam nadzieje że zdradzisz gdzie teraz się wybierasz :) Batylko .. nie wiem czy jest sens powrotu tu ... Plotko... dobrze przemyśl tę metodę leczenia :O .. Wszystkim zycze milusiego dnia ide już popracować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dzisiaj już jestem happy,badanko poszło i spokój na pół roku.Dzisiaj mogę imieninować na całego.;) Wczoraj byłam kłębkiem nerwów,dzisiaj oddycham pełną piersią:D Jak chodzi o pogodę to u mnie od samego rana bardzo ponuro i cały dzień na lekkim minusie,lub w okolicy zera.Nie miałam czasu zerknąć na termometr ale ziemia przez cały dzień zmarznięta,była:p .No i ja po tych wycieczkach zmarznięta bardzo,teraz siedzę piję cienką kawkę i mnie trzęsie,jak w febrze:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bardzo mam o czym pisać. Bardzo martwię się Ploteczką:( Terix także gdzieś znikła. Wanilka pewnie dzisiaj miała stresy z sanepidem.Ach życie:( Teeklo No może ciut wczoraj przegięłam wrzucając wszystkich do jednego wora.Generalnie hi,hi wiecie wszak o co w tym wszystkim chodzi,czasem w człowieku tyle goryczy że się siłą rzeczy przeleje.No ale kończę z tym tematem,bo nie oto,nie oto..... Moja siostra wzorem Zulki także przygarnęła przybłędę,kocura hi,hi ogromnych gabarytów.Nie była pewna i nadal nie jest czy to podrzutek czy jakiś włóczykij.Przychodził od jakiegoś czasu,łasił się przymilał to mu coś tam zawsze wyniosła.No i tak przychodził,przychodził a odwiedziny były coraz dłuższe aż se został na stałe.Dzisiaj go widziałam bo byłam po siostrę w drodze do medyka,jak wiecie wizyta grupowa była.Tym razem byłyśmy we trzy.No i zobaczyłam koteczka i całkiem spory i gruby z niego tygrysek.Nie żebym jej zazdrościła,zbyt szybko te moje koty przenoszą się do kociego raju:(. U niej zresztą jest tak samo dlatego mówiła nigdy żadnego kota więcej.Mówiła tak w zeszłym roku:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę trzymajcie się kobitki👄 Zeszły ze mnie emocje i teraz czuję jak mi nastrój leci na łeb na szyję:(.To od pogody,smętna taka.;) to i ja byle jaka:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Daisy u mnie tez pochmurno,ale od wtorku jest biało na dworze.Dziwne niby mieszkamy tak blisko a w L sniegu nie było.Nie wiem jak jest dzisiaj Ale fajnie Daisy ,ze masz spokoj na pól roku i wszystko ok. daisy czyli leczenie kregosłupa standardowe,zabiegi ,leki i nie dzwigać,ale czy tak się da? Orsejko u nas mrozik,temperatury plusowej nie ma Orsejko mysle,napisz moze wiesz cos na temat takiego leczenia?Czytałam duzo w necie i zdania sa bardzo podzielone.,mysle i musze odpowiedziec lekarzowi na następnej wizycie. Zulko jest to leczenie osoczem uzyskanym z własnej krwi.tez pierwsze słysze o takim czymś. To znaczy wiem ze stosuja tez takie metody u kobiet w leczeniu ginekologicznym.W czasie operacji wstrzykuja.Ale skutki sa rózne. Dzisiaj byłam na zakupach zapasowych do spizarki.Nie lubie potem przed świetami ,choc tego tez sie nie uniknie. Teklo czyli Ty masz juz ryby wszystkie na święta? Dorix u mnie tez targ jest w czwartek,ale to juz nie jest to co było kilka lat temu,o wiele mniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko twoje pelargonie maja ładny kolor.Orsejko a nie zostawiasz sobie pelargonii na szczepy.? Ja zawsze ścinam do korzenia,stawiam skrzynki w piwnicy,w styczniu na parapet i wyrasta tyle szczepów.lubię to robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorowe cześć i czołem Ploteczko sama kiedyś miałam zabieg stomatologiczny z wykorzystaniem własnej krwi, coś tam z niej robili - pewne wtrącali to osocze z czymś mieszali i podawali w obrabiane miejsce;) Daisy to teraz kocura trza odjajcować;) może mniej się będzie włóczył, a jak nie, to może mniej się będzie bił. chociaż kto to wie, wychodzące koty są niestety narażone na różne zagrożenia:o a jakiej maści jest pan kot i jakie dostał imię? zdradź proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo dzięki za linka, poczytałam i stwierdziłam, że zbyt leniwa jestem na taką robótkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aura za oknem ostatnio mnie dobija:o szaro, buro i ponuro:o ja chcę słońca😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę se;) jutro pewnie nie zajrzę, bo nie wiem o której wrócę z pracy:o buziaki👄 papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł 🖐️ Dorixiu - podziękowanie za pyszne śniadanko ❤️ ❤️ ❤️ - dzięki że pomyślałaś 👄 Ja musiałam dzisiaj wcześnie wyjść z domu bo miałam coś do załatwienia i wróciłam dopiero koło południa. No i zakasałam rękawy i wzięłam się za obiad bo głowa rodziny musi coś zjeść jak wraca z pracy ;) Nie przejmowałabym się tym gdyby nie to, że głowa rodziny tak okazuje swoja wdzięczność i radość kiedy wraca na obiad, że byłabym świnią pozbawiając go tej odrobiny przyjemności. 🌻 U mnie od 3 dni piękne jaskrawe slońce, i minus 3 za oknem. Jestem więc doświetlona. Zulko ❤️- też nie wykazuję entuzjazmu do szynkowara ale zdaję sobie sprawe, że trzeba będzie :O Jeśli chcemy zachować zdrowie to musimy te wszystkie wędliny odpuścić. Małżowina dostaje do pracy kanapki obłożone wędliną, w domu też się sporo jada i czasem wpadam w panike jak sobie uświadamiam ile soli wpieprzamy. Ale pieczenie mięs choćby najzdrowszych też się może znudzić. Taka szynka bez chemii niezlą alternatywa mogłaby być. Ploteczko - dokupię jeszcze śledzie i jednego karpia na swięta a tak to już rybki mam ❤️ Daisy - spoko, super że badania poza Tobą. Nie przejmuj się nastrojem - pełnia księżyca jest więc masz prawo ❤️ Wiem że nie jesteś pesymistką :D wczoraj troche z przekory polemizować probowałam :D ;) 👄 Ale do 1 w nocy śledziłam obrady sejmu i szlag mnie trafiał :O:O:O Co za banda! Terixiu - pokaż się, melduj jak sprawy stoją u Ciebie ❤️ ❤️ ❤️ Jutro ide do wampirzyc. Ten ginekolog na którego narzekałam i wsciekałam się okazał się fajnym facetem, skrupulatnum lekarzem. W zeszłym roku przełamałam się i przekonałam do niego, a jeszcze jak pogadaliśmy i odkrył swoje poglądy to nawet polubiłam :) A cenię go za to, że regularnie wysyła mnie na badania laboratoryjne i pilnuje mammografii. Nie musze chodzić na wizyty - wystarczy że dzwonię do położnej po receptę i na drugi dzień odbieram w rejestracji. ale raz lub dwa razy w roku facet pisze mi kartke i przypina spinaczem do recepty. Tam przypomina mi że czas zrobić badania bo o zdrowie trzeba dbać :D:D:D Coś pięknego! :D No i mam: próby wątrobowe, poziom cukru, OB, morfologie krwi, lipidogram i raz na dwa lata marker raka piersi. No i mammo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veroniccaa
Tak, uwielbiam czytać :) Teraz czekam na premierę książki Greccy herosi według Percy'ego Jacksona. Dla mnie twórczość Riordana jest genialna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko kochane :) kawunia podana (__(_)(_)(_)(_)(_) Teklo.. i ja mam takie samo zdanie w sprawie nocnych obrad sejmu :O😠 okropność .. Plotko ..ja nie zostawiam żadnych szczepek ..nie bardzo się mi chce bawić w to nasadzenie potem parapety ..... zawsze kupuje nowe i spoko ...już pojechały dziś na bio :D została jeszcze inne ale te ladnie kwitna jeszcze :) Terix... gdzie isę zapodziałaś ? Bastylko ...uczepili się ale to prawda że nie bardzo chcą przyjmować :( to prawda .. Daisy ..ciesze się że badanko ok. zuklo.. miłego pracowania :) Vanilko... coraz bliżej :) Beatulko..👄 Dorix..👄 wszystkim miłego dnia kochane uciekam na targowisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze chyba mus coś zdziałać bo kafe zaczyna bawic się z nami ..nie ma mego wpisu ..wczoraj nie widziałam Dorix ..:( a była już :O Powiem wam że idę jeszcze dziś po odp. wczoraj listonosz przyniósł awizo bo nikogo nie było ..więc dziś idę ciekawa jestem jaka decyzja jest czy mogę czy nie usunąc świerka :O szkoda mi go bardzo az serducho mocniej bije ale bezpieczństwo najwazniejsze .pa kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Veroniccaa :classic_cool: Witajcie Dziewczynki 🖐️ Dzisiaj słońca nie ma ale i mróz zniknął Zapraszam na kawusie (__)? (__)? (__)? (__)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×