Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Obejrzałam właśnie na TVP Kultura piąty raz "Nietykalnych" i piąty raz sie popłakałam ;) Zulko - niestety wstaje tak jak w tygodniu do pracy. Ale wiele lat "pracowałam" nad tym żeby go oduczyć budzenia mnie o świcie i udało się! :D Nie budzi - w tygodniu często nawet nie słyszę jak wychodzi do pracy a w niedziele budzi mnie zapach kawy... Kiedyś piłam w łóżku, teraz wstaje i przyłączam sie do niego To są najmilsze chwile Terixiu - odwiedził mnie ten młodszy...J ❤️ Majeczko objadłam sie Twoim sosikiem :D i teraz pękam w szwach :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na TVP1 zaczyna się stary thriller z Meryl Streep "Dzika rzeka" - fajna staroć - obejrze kolejny raz ;) Dobrej nocy Czytelnio ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo tak myślałam z tym budzeniem się i Ciebie. dobrej nocki Bastylko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Zapraszam na kawę (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> Do łóżka nie podajemy:D Pomylili się zapowiadając mróz, u mnie miało być -14, a było-4 Bastylka ❤️ Miłej niedzieli🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek Terixiu! :D ❤️ Dzięki za kawusie - wypijam ją siedząc przy komputerze na kanapie. Małżowina chrapie w sypialni - nie spał całą noc bo oglądał walke Szpilki (Szpilka przegrał przez nokaut) W tej sytuacji nie pojedziemy na narty a u mnie za oknem jest minus 5 i sypie lekko śnieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnie lata są tak ciepłe zimy, że media podniecają się i zapowiadają każdy mrozik tak jakby przyjechać miała do nas Syberia :D:D:D trajkoczą jakie to niby mrozy ścisną i jak trzeba sie ubierać żeby nie zamarznąć. Na niedzielne śniadanko serek camembert http://coolinarny.blox.pl/resource/IH/pieczywozioloweicamembert.JPG jajeczniczka http://2.bp.blogspot.com/-uM5lvd2ql6w/UdAKCDWuBOI/AAAAAAAAGUU/Ok6rm6jZjd8/s1024/P1250037.JPG i coś słodkiego http://kobieco.pl/wp-content/uploads/2014/11/tumblr_lku7cxNSTS1qfpcnio1_1280.jpg Miłej niedzieli życzę 🖐️ Bastylko 👄 ❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla dzięki za śniadanie, dawno nie jadłam presidenta, to się skuszę:D U mnie taki sam scenariusz, ja z kawą przy komputerze a M odsypia noc. A Szpilka w szpitalu:P W między czasie zaglądam do żubrów i do zwierząt w Afryce:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ija :) Tekla .dzięki za sniadanie :) Terix... kawunia miamyy .... :) Mam podobnie do Tekli rano zawsze o 5tej pije kawe z m potem kazde do swojej pracy ja do pieca m do swojej pracowni :) a w niedziele jest tak samo bo m zawsze ma coś do roboty i jedzie :) Zulka ..uzbroiłam się w cierpliwość i jakoś to znoszę ale co ja moge wymagać skoro rano jedzie do pracy a robi od południa ....zresztą zadałam mu tyle że musiał wybijać nowe dziury by żadne syfony i rury nie szły w podłodze więc musiał posadzkę skuć by była na jednym poziomie .. Tekla ..u mnie nijak wstawić bidet z czego jestem bardzo smutna a był moim marzeniem :O ale wolałam kabine otwieraną w obie strony by żadna woda się nie osadzała na brodziku .. bez profilowa i zadnych uszczelek ... Vanilko.. gdzie te urodziny mają być na sląsku? a dlaczego az tam ? Daisy ..gdzie się podziałaś ? Fruwająca ..co u ciebie ? Bastylko..❤️❤️ u mnie slonecznie i jest -1 w nocy -3 może być jestem już po leśnym marszu :) miłego dnia kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popołudniowe czesc 🖐️ Nigdzie dzisiaj nie wychodziłam, wczoraj dziecko zabrało ostatnie drobiazgi jakie do wzięcia miało i mam spokój - oddycham z ulgą. Małżowina na lodowisku a mnie do sztalugi przyssało. Obiad miałam od wczoraj - zjedliśmy z apetytem i spoko. Teraz oglądam pierdoły: troche w TV troche w Necie - na TVP Kultura jest świetny program-spotkanie z bohaterami filmu „Moje krowy córki” ;) Orsejko = dlatego w tej sytuacji bateria umywalkowa z wyciąganą słuchawką natryskową, z taką blokadą natrysku http://www.ferro.pl/foto/1/c/BVA8.jpg albo specjalna słuchawka bidetowa z wężykiem mocowanym w pobliżu sedesu http://img3.garnek.pl/a.garnek.pl/007/399/7399190_800.0.jpg/bidetta.jpg jest idealnym rozwiązaniem. Coś takiego ma jedna z moich emerytek - świetnie sie sprawdza. Miałam już dawno to zrobić ale zawsze coś spowodowało, że odkładałam: a to dzieci a to wnuki a czas leciał. Teraz spokojnie robie fajne zmiany i usprawniam swoje skromna 67 metrów, mieszka mi sie coraz wygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ooo to już wiem co oglądał mój m, bo spać położył się nad ranem:P Teklo prezydenta nie zjem, bo mi się on nie podoba, ten prezydent;):P za to jajecznicę z przyjemnością, a już słodkie bułki są pyszne:) Orsejko czyli masz kabinę bez kabiny, tylko same drzwi i natrysk i to jest najlepsze rozwiązanie:) a wiecie czego mi brakuje w bidecie? deski:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo a c. trwa w postanowieniu, czy się łamie? wiesz o co chodzi. jeśli mogę spytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w siedlisku zima Wczoraj była łopatologia :D W stodole mam jakieś zwierzę, chyba lisa, bo wokół pełno śladów :) Jestem wyżej jak miasto, a tam tylko trochę śniegu :P Dzieciaki się cieszą bo od jutra u nas ferie więc narty i sanki będą w ruchu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix przypomniałaś mi o żubrach, dawno u nich nie byłam, a dasz namiary na tę Afrykę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo lubisz Mariana Dziędziela? bo ja i owszem:) nie wiem czy pisałam, w nowy rok byliśmy na filmie Słaba płeć z O. Bołądź, nie polecam, bo to kolejny polski film o niczym:o a poszliśmy na to, bo do wyboru były jeszcze tylko Gwiezdne wojny, a ich fanką nie jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj zaliczyłam tylko poranny spacer z panną F i nigdzie więcej nie wyściubiałam nosa:P umyłam włosy, nakręciłam na gąbkowe wałki i tak schły kilka godzin, teraz mam na głowie pudla:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka ja też lubię Dziędziela i obydwie aktorki grające jego córki :D Dobrze wiedzieć, że słaba płeć beznadziejna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem🖐️ Dziękuję pięknie jeszcze raz w imieniu syna za życzenia👄 Tekluniu uwielbiam ten film "Nietykalni"oglądając go za każdym razem się wzruszam :-( Zuuleczko masz rację czas nie ubłagalnie leci widzę to nie tylko po dzieciach ale spoglądając też w lustro:-( Mój syn ma już ferie od jutra ;-) córcia jutro wyjeżdża do Wrocka i za każdym razem jest mi smutno po mimo iż trwa to już 5 rok:-( Bastylko❤️]❤️ Pozdrawiam i życzę miłej nocki❤️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruwająca co u Ciebie? wyszłaś na prostą? Majeczko z tymi lokami to tak jest, jak się nie ma to się chce;) a jak są to się prostuje, przynajmniej co niektórzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Czytelnio! Wybierałam się na "S łabą płeć" ale po przeczytanych opiniach zrezygnowałam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wszystko po staremu. W piątek zaliczyłam imieniny szefa, wczoraj brata...nic tylko sie imprezuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruwająca ani się waż z tym liskiem. Bywają wściekłe:D i żywią sie kurami. Lepiej niech pędzi w góry ze swoja wolnością :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, nowa stonka. Dorix tego liska przygarnąć na zasadzie nie wyganiać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×