Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Bastylko wielkie ❤️ dla Ciebie. Szkoda ,ze wszystkie tak daleko mieszkamy od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie zleciał mi ten tydzień, teraz czytam i aż zamarłam... Bastylko przytulam mocno❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
we wtorek miałam kolędę i po raz pierwszy spodobał mi się ksiądz, który nas odwiedził, bo był taki normalny, sympatyczny bardzo, nie pytał o głupoty, sam ich nie gadał:P słowem - wizyta była udana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka, u nas też był w tym roku fajny ksiądz - piszę "fajny" bo taki młokos ;-) - ale było ok czyli to co być powinno. Modlitwa, błogosławieństwo i wystarczy. Bez przepytywania, dochodzenia :-). Wizytacja trwała 15-20 min :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Zulko ❤️ podobnie jak Ty późno odebrałam poczte. Zamarła cała Czytelnia Spokojnej nocy życzę wszystkim ❤️ i wszystkie bez wyjątku przytulam. Bastylko nie puszczamy Twojej dłoni ❤️ ❤️ ❤️ trzymamy Cię mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BeTulko ❤️ Dziewczynki - mamy za sobą już kolędy - no chyba że jeszcze u Orsejki będzie - ale czy nie miała być w środe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teeklo Możemy jedynie być z Bastylką i jak piszecie trzymać Ją mocno za rękę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U mnie biało się zrobiło, nie lubię zimy :-( a zwłaszcza stycznia, bo zawsze mam problemy zdrowotne :-( już nie mogę się doczekać kiedy wiosna przyjdzie :-) Bastylko jak Małżyk? wszystko ok? Zuuleczko masz rację ten czas tak szybko leci, że nawet człowiek się nie spostrzeże a tu już 5 latek prawie zleciało jak córcia poszła na studia no i nie długo koniec:-) chociaż chce jeszcze dalej studiować. Zuuleczko przez nie uwagę przesłałam Ci sms który był nie do Ciebie :-( bardzo Cię przepraszam👄 ale chyba się domyśliłaś, bo nie zareagowałaś ;-) Ploteczko już po zabiegach ? i chociaż pomogły? Daisy bardzo mnie rozbawiłaś tym snem z Teklunią :-) nooooo może kiedyś on się ziści ;-) Orsejko widzę, że nadal pracujesz i tak trzymaj;-) Teklunio zawsze przychodzę na Twoje pyszne śniadanka❤️ nawet jak nie ma moich wpisów :-) ale zawsze jestem z WAMI❤️ Aaaaaaaa zapomniałam napisać mój najmłodszy synuś obchodził dziś 19 urodzinki :-) więc przytargałam torta urodzinowego (%%%%%%%%) no i szampana Y Y Y Y Y Y Y bardzo proszę się częstować jak nie dziś to jutro, bo już troszeczkę późno❤️ Noooo lecę teraz na podusię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane ...zapraszam na kawunie (_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) Majka ....dobrze ze jesteś ..dla synusia wszystkiego dobrego 🌼 Teklo.. u mnie jeszcze nie był z kolęda może w tym tygodniu :O w domu mam okropnie bo wiadomo M pracuje w lazience :O.. wczoraj firanki pościągałam bo jakies szare się zrobiły... spokojnego dnia wszystkim zyczę Bastylko ...❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Orsejko 🖐️ Dzięki za kawusie - pochlipie sobie z przyjemnością.❤️ Trzymam kciuki za sprawne przyjmowanie duszpasterza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny przyleciałam na herbatke,nie dawno odśnieżałam, chociaż u m więcej śniegu wczoraj mieli -27 . Bastylko❤️ Majka wszystkiego naj dla syna. Dziewczyny my musimy rozejrzeć się za salą ,bo córcia 18 będziemy robić w lokalu .W lutym na śląsku mamy 18. Miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko do kawusi z przyjemnością zjem solidny kawałek urodzinowego tortu :D - mniam mniam :classic_cool: z najlepszymi życzeniami dla Syna ❤️ ❤️ ❤️ Życzę Wszystkim Miłego Dnia 🖐️ ❤️ Bastylio ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Bastylko wybacz za ten wpis wczorajszy :-(ale nie byłam na poczcie i nic nie wiedziałam a teraz przeczytałam i bardzo, bardzo Ci współczuję ❤️❤️ jest mi przykro i mocno, mocno Cię przytulam do serducha❤️ jesteśmy z Tobą kochana👄 Dzięki wszystkim za życzenia, synuś też dziękuje❤️ i życzę smacznego ja też już wpałaszowałam dziś ogromny kawałek ciacha, bo uwielbiam ciasta z kremami ;-) Życzę miłego dzionka❤️ pozdrawiam❤️ Bastylko❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam dzisiaj przed południem odwiedziny wnusia ❤️ A teraz dopadam do talerza pełnego Vanilkowej zupy :classic_cool: mniam ;) Dzięki Vanilko 👄 Sama zapraszam na świeżuteńką wątróbke z indyka - z cebulką ale jest i sosik (_@@@@@@@@__)? do tego mojego kiszenia ogóreczki. Udały mi sie. W tym roku nie robiłam konserwowych tylko kisiłam i choć wydało się, że będą kiepskie - po tych paru miesiącach są pyszne - przegryzły sie i dokisily Małżowina zjadł porządną porcję i zasnął w fotelu. Zrywanie sie do pracy o 5.00 rano swoje robi ;) A ja mam LB do końca dnia :P Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Teklunio wątróbka pyszniutka 👄 dzięki . Ja smażyłam faworki wyszły bardzo dobre ;-) nie przechwalajądz się zostawiam wam na stoliczku ($$$$$$$$) z herbatką owocową (_)> a na obiadek miałam sos i mięsko z sałatką własnej roboty ze słoiczka ;-) może też któraś z was będzie miała ochotę to zapraszam (#######)? (___)> (OOOOO)> hej do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Majka ja też życzę synowi wszystkiego najlepszego🌻 spóźniłam się trochę, ale jakoś nie miałam ochoty otwierać komputera. Bastylka ❤️ Tekla który wnuk cię odwiedził? Za tydzień i ja będę miała swojego na dwa tygodnie, ferie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka no i znów się powtórzę - jak ten czas leci - nie tak dawno Twój synek był brzdącem a teraz kawaler z niego:) - najlepsze dla niego życzenia urodzinowe 🌻 Terix w tym roku u nas startujemy z feriami i jak to przy takich okazjach bywa już od tygodnia z radia latali i pytali o ofertę, ale zrzuciłam tę wątpliwą przyjemność na koleżankę:P niech opowiada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo a jak małża w weekendy? budzi się jak do pracory, czy śpi? bo ja i owszem otworzę oko o stałej porze, tyle dobrego, że mogę je jeszcze zamknąć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko jak myślisz, na ile czasu musisz się uzbroić w cierpliwość z tym łazienkowym remontem w małżykowym wykonaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×