Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Orsejko 👄- dzięki za dobre słowo - upewniasz mnie że robie dobrze nie naskakując dziecku. A teraz coś na ząb: maslane bułeczki masełko i konfitury http://gfx.aktywniebardzo.pl/var/pzu/storage/images/media/images/co-jesc-na-sniadanie-w-dniu-startu2/142174-1-pol-PL/Co-jesc-na-sniadanie-w-dniu-startu.jpg faszerowane jajeczka http://najsmaczniejsze.pl/wp-content/uploads/2014/02/jajka-faszerowane-wedzonym-lososiem.jpg i grachamki z masełkiem http://kuchnia.blomedia.pl/i/blogaggregator/posts/40602_large.jpg Miłego dnia! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki całuski dla Wszystkich w czytelni i bardzo udanego dnia. Sorki że tylko pozdrowienia ale mam dzisiaj taki stan...... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł 🖐️ zapraszam na kasze jaglaną z sosem truskawkowo-śmietanowo-jogurtowym (_______)? Sos mojej roboty z własnoręcznie zamrożonych truskawek :D Miłego popołednia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla dzięki za kaszę z sosem, ja zapraszam na krupnik z wkładką. Nagotowałam na dwa dni, bo jutro znów mam sprawy do załatwiania i nie będę miała czasu na gotowanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,ja też dzisiaj tylko pomacham Mam drugi dzien do niczego. Bastylko mysle zeby M szybko wrócił do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terixiu ❤️- a co będzie jak ja Ci zeżre połowe tego pysznego krupniku? będe Cie musiała zaprosić na obiadek ;) i Twoją Rodzinke :D Plotko ❤️ Bastylio melduj jak sprawy wyglądają 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam głowe pełną pomysłów i ciesze sie jak dziecko :D:D:D Zaczynam od jutra to co zwykle robie o tej porze roku: godzinny spacer między 8.00 a 9.00 Dość mam bezruchu, rower zakonserwowany to będzie poranny szybki marsz zamiast jazdy na rowerze Pomysły zaś dotyczą mojego mieszkania: -zaczęłam od przeglądu szafy w sypialni, zwolniłam sporo miejsca i mam spokojną głowe. Moge pakować swoje skarby bo mam gdzie :D -zmieniam lampe w mojej pracowni - mam upatrzoną w ikei. Ta którą mam jeszcze po synu woła o pomste do nieba :P -instaluję w swoim WC bidet. Niestety mój kibelek choć spory jest - miejsca na bidet nie ma. Zainstaluję specjalny wężyk ze "słuchaweczką" - podłączone to ma być do WuCetowej umywalki. Nareszcie przestane latać z opuszczonymi majtami do łazienki pod prysznic. Bo niestety taki już mam nawyk :O Jak sobie tyłka nie umyje po każdym korzystaniu z toalety to źle sie czuje. Podobne skrzywienie mam z zębami - po każdym posiłku w *r*u*c*h* idzie szczotka i pasta ;) Jak tego nie zrobie to mi sie telepie pod czaszką że mi coś doskwiera. :D Pozostanie mi tylko wybrać farby do pokoju, kuchni i mojej pracowni (co wcale takie latwe nie jest) i przygotować się do malowania tychże pomieszczeń. Jak mi M przytaszczy skrzynke piwa to będe malować sama :D a jak nie to będe go wykorzystywać bezlitośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prue Sally - Lodowa Pani - teraz to czytam. Młody berlińczyk Franz wraz z rodzicami przyjeżdża do Anglii. Nie rozumie, dlaczego nagle musiał opuścić ojczyznę. W obcym miasteczku czuje się nieakceptowany i przeraźliwie samotny. Jedyną radość sprawiają mu wyprawy na pobliskie błonia, gdzie godzinami obserwuje fascynujący świat przyrody. Jednak nie ma pojęcia, że sam jest obserwowany. Że otacza go świat, w którego istnienie nikt już nie wierzy… Aż któregoś dnia ją spotyka. Jest szybka. Drapieżna. Dzika. Głodna. O tym, że przebywa w pobliżu, świadczy jedynie ścinający powietrze chłód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Czytelnio. Na drodze szklanka. Ledwo przyjechałam do pracy. No to proponuję kawusię z rana. Herbatka liściasta yunnan , ewentualnie owocowa - malinka z cytryną też czeka na Czytelniczki 😍. Całuski 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bastylia gość
U mnie dalej zle. Tym razem ta historia nie skonczy sie dobrze. Trzymajcie za mnie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko 😍. Tak mi bardzo przykro. Wspieram Cię w cierpieniu i modlitwie. Zaufaj Panu Jezusowi 😍.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kochane dzięki kochane za kawunie sniadanie 👄 Bastylko....trzymam kciuki i bardzo wierze w to ze bedzie dobrze musi być 👄👄❤️serce]❤️ zabieram się do pracy M pracuje w domu .wiecie jak to może wygląda :O o zgrozo .. miłego dnia śle pozytywne myśli do Bastylki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutno w naszej Czytelni. Wszystkie wstrzymujemy oddech i trzymamy za rączkę Bastylkę. Bastylko, jesteś dla nas teraz najważniejsza. Oddychamy z Tobą, przeżywamy, modlimy się . Pamietaj kochana o sobie w tych trudnych chwilach. W każdej sytuacji trzeba mieć nadzieję 😍. Dobranoc Czytelnio 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 👄. Wstajemy, wstajemy, wstajemy.... Już mamy połowę stycznia. Czas ma długie kulasiska i szybko leci :P. Kawusię podaję, herbatkę też. I wszystkie Was przytulam życząc dobrego dnia! Bastylko, jesteśmy z Tobą 😍.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie na kawusie Dorixiu 🖐️ ❤️ Masz racje - Czytelnia zamarła w oczekiwaniu na dobre wieści. Jednak żyć dalej trzeba i pracować trzeba. U mnie temperatura spadła do zera i wszędzie biała szadź. Ale będzie słońce. Mimo wszystko przydałoby się troche śniegu bo znowu nas susza zastanie na wiosne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dorix jestem i chętnie sięgam po kawę, dzięki 👄 noc była okropnie długa. Nie mogłam spać przez katar. Dawno nie byłam tak przeziębiona, cały czas trzymam chusteczkę przy nosie. Bastylka ❤️ Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heej! Terixiu! ❤️ 👄 Sniadanko: gorące naleśniczki z serem i czekoladą http://ri.pinger.pl/pgr493/5d39f1470004e25b53a8597c/13-1024x575.jpg półmisek różności - jajka, warzywka, kurczak pieczony, ser http://zdrowiejzscd.blog.pl/files/2014/08/DSC_0799-531x800.jpg i świeża chałka z masełkiem http://kuchnialidla.pl/img/img/PosterLarge/2a2319ce09-KW19_Chalka_drozdzowa_960x540.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnego, słonecznego dnia 🖐️ ❤️ Bastylko - tak jak Dorix powiedziała: TRZYMAMY CIĘ ZA RĘKE ❤️❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się i ja kochane 👄 u mnie pada zrobilo się bialo z czego nie jestem zadowolona :O Dzieki za kawunie ,sniadanie :) Bastylko..❤️ przytulam mocno jak tylko potrafie ❤️❤️❤️ kochane spokojnego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×