Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Zajadajcie - bardzo proszę ❤️ Miłego Dnia dla Czytelni 🖐️ i ruszam do swoich zajęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Czytelniczkom :) Dzięki Orsejko za przygotowaną kawunię i Teklo za przepyszniutke sniadanko. Szamam jajka. Uwielbiam 😍. Mam sporo biurowania...ale nie marudzę. Muszę robić swoje ;) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Do mnie najdalej to najpóźniej dolatuje zapach kawy i śniadania, dzięki 👄 A ja skubnę chudej wędliny i jakieś warzywo, dzięki Tekla👄 Daisy wszystkim nam jest bardzo smutno, ale czasu cofnąć się nie da i życie jest tylko jedno:( Bastylka ❤️ U mnie było -8, da się wytrzymać. Zaraz muszę wyjść po recepty i zapłacić ubezpieczenie. Styczeń najgorszy miesiąc, najwięcej opłat:P Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Życie pędzi i pędzi i wciąż coś dodaje - raz dobrze raz gorzej... U mnie też jest dodatek, okaże się w którą stronę :-p Wczoraj po 9 latach wrócił do domu Teo z całym bagażem życiowym, tym psychicznym i tym "materialnym". Wyobrażacie sobie jak mój dom teraz wygląda :-o. I okaże się co z tego wyniknie - Teeklo, chyba coś rozumiesz ;-). Ja oczywiście już musiałam złapać rytm pracy czyli wszystko w normie :-p - teraz tłukę na laptopku opinie. Bastylio❤️❤️❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorne pozdrowienie 🖐️ BeTulko ❤️ życzę Wam cierpliwości i hartu ducha. Macie większy dom niż ja więc pewnie nie będziecie się przewracać na nowych "klamorkach" ;) Fruwająca - ❤️ ❤️ ❤️ 👄 👄 👄 tulu tulu tulu Bastylko - ❤️ ❤️ ❤️ 👄 👄 👄 tulu tulu tulu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtorkowo Bastylko przytulam mocno i ślę dobre myśli w Twoją stronę ❤️ Fruwająca ożesz:o normalnie mnie zamurowało, ciężka i żmudna droga przed Wami wszystkimi, ale najważniejsze, że działasz, brawo za odwagę i życzę Ci dużo siły i samozaparcia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo ależ mi dzięki serdeczne za dbanie o nasze pełne brzuszki👄 i się nie śmiej ze zmarzlucha jakim jestem;) jakiś czas temu musieliśmy zmienić deskę klo, bo zepsuł się w niej mechanizm wolnoopadający. i zaczęło się moje narzekanie na to, że tyłek mi marznie, bo deska zimna jak lód:P a poprzednia była normalna, też mam problem co?;) ale tak to czuję, więc goły bidet dla mnie brrr;) słuchaweczka przy klo jest :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko na podłodze jest panel - też mi się podoba:D w całej chałupce jednakowy oprócz łazienki i kuchni, gdzie są płytki takie imitujące takie szersze panele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka czyli nowy rozdział przed Wami, ale chałupka spora więc jest szansa na nie wchodzenie sobie zbyt mocno w oczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix niestety mam jakieś nieaktualne wtyczki i nie mogę otworzyć tych zwierząt:o Teklo przydałoby się, żeby mój laptop trafił w Twoje łapki - zrobiłabyś w nim porządek.sama nie rzeźbię, bo mogłabym nieźle narzeźbić ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko pojutrze będę służbowo niedaleko Ciebie, w tej największej wsi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy chyba każda z nas posmutniała mocno:( ale nie zaszywaj się w kąciku na długo. w naszej gromadce siła, chodź, no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko - jak uruchomisz portal to potem wybierz przycisk "take snapshot" na dowolnej kamerze. Przekieruje Cię to do wszystkich dostępnych kamer i wtedy dowolną wybierz i daj Play. Nie od razu ruszy bo to jednak daleko jest :D:P ma pewną bezwładność ale ur******ają sie wszystkie kamerki - coś pieknego! nie wpadlam na to żeby obserwować Afrykę na żywo Dzięki Terixiu! ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko ❤️- podobnie jak Ty nie znosze siadania gołym tyłkiem na zimnej porcelanie .....brrrrrr! :D Ale mycie się w zimnej wodzie zupełnie mi nie przeszkadza ;) Szkoda że mieszkamy tak daleko - z przyjemnością zrobiłabym Wam serwis laptoczkowy ;) Może zasięgnij języka u swoich uczniów, chłopcy lubią i znają się na tym niejeden chętnie pomoże kochanej Pani z biblio ❤️ Fruwająca - musimy dać rade ❤️ innej opcji nie ma ❤️ ❤️ ❤️ Daisy - przyłączam sie do Zulkowego wołania. Mogłabyś juz wyjść z norki. Potrzebne są wszystkie ręce na pokładzie ❤️ Dobrej nocy Czytelnio 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko kochane kawunia (_)(_)(_)(_)(_)(_) zapraszam Plotka ..Dorix.. Terix,,Tekla ..Vanilka.. no kto juz nie śpi :) Zulka... ostanio mój M zaproponował własnie panele na całość łącznie z kuchnią .jedynie przy wejściu na werandzie mają być płytki ..byłam w szoku bo poinformował mnie że zawsze narzekam na płytki ze się potykam o brzegi gdzieś tam ..ale ja to robie jak mam nerwa na niego :D ...ale przemyślałam jakiś czas temu że to jest dobre bo bardzo równe .ciepłe no i te szeroke fugi boskie ..jedynie ja wybrałam już ale jasne szerokie dechy bo moje mieszkanie tego wymaga :) ale zawsze mam chęc na ciemne ..a cykłaś byś fote jak to wyglada i lączy sie z płytkami :) Gdzie będziesz w Z-G ? jak by się mi udało i M miał czas to bym podjechała na mom .choć cię uściskać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruwająca ...przytulam i zyczę siły ..i trzymam kciuki by udalo się zachęcić obu :O❤️ Teklo.. zimna wodą nigdy ! zaraz bym miała jakieś zapalenie :O Beatulko.. zdaje sobie sprawe ...trzeba poczekać spokojnie na to co zdecyduje ..wydaje się mi że dlugo w domu nie pobędzie ..zbyt dlugo był poza domem :O Wszyscy mamy problemy male i duże :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie śpie! :D Witaj Orsejko! ❤️ dzięki za kawusie 👄 mam za oknem minus9 i czekam na światło dzienne. Najwyższy kurna czas. A i troche słońca by sie przydało Podobno u Vanilki minus17 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje Orsejko - każda z nas ma problemy :O O niektórych nawet się tutaj nie mówi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko przypomnij jak rozprawiasz się z granatami? od razu wydobywasz całą zawartość? a co jak nie zużyjesz? a stosujesz jako dodatki do czegoś? np do sałatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy ..choć to nić nie da prosze do choć do grupy :) Bastylko.❤️❤️👄 Terix ..u was od kiedy ferie ? Majka ... tak czytam i nie wierze kiedy to te pięc lat zleciało ..no tak po dzieciach widać jak się starzejemy :O Wszystkim udanego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo🖐️ ..u mnie mróz mniejszy -4 spoko.. wczoraj było slonecznie ale dzisiaj to nie wiać nieba ..no ale kto wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę robić sniadanie zaraz będzie M no c.. ka jak jedzie do pracy na 10tą zawsze jest na sniadaniu ..potem jak wraca na kolacji :) a jak na 8mą to jest na obiedzie ,,czyli samo zycie ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecę z wywieszonym jęzorkiem na kawusię do Orsejki. Witajta :D Orsejko i Teklo 👄. Straaaaaaasznie dzisiaj zieeeeeeeeewam więc się przyda kubek parującej kawusi. U mnie -9. Matiz odpalił, spokojnie przyjechałam do pracy a teraz mus zabrać się za biurowanie bo trochę tego jest :(. Daisy, przyłączam się do grona koleżanek....przychodź do nas i mów co i jak :P Bastylko, weź sobie tyle czasu ile tylko chcesz...ale chodź do nas bo ziemia dalej się kręci.....😍 Dobrego dnia Czytelnio 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×