Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

Dorix spokojnie, sama wiesz, że jak jest dobry partner to i partnerka pięknie tańczy:) na pewno dobrze będziecie się bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo...mam przewagę nad Przyjacielem...szybciej dostaje zadyszki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię tańczyć, ale żadne standardy nie wchodzą w grę, bo nie umiem. a i mój m nie czai bazy;):P i raczej nie pójdziemy na żadną zabawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w tym lokalu, do którego idziecie grają tylko tanga, walce, polki itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja po raz pierwszy w życiu idę na dancing....:D:D:D Nie mam pojęcia jak się ubrać .... Zwykle tańczyłam na imprezach rodzinnych albo plenerowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obowiązkowo kiecka, skoro jesteś niska to taka w kolanko, raczej prosta, nie rozkloszowana, masz taką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko, sprawa ma się tak: Ostatnio Przyjaciel zaprowadził mnie do tego lokalu by rozpoznać miejsce. Znaczy on je znał bo wcześniej bywał z żoną na tańcach. A ja szybko wyleciałam z lokalu bo byłam na luzacko ubrana (byliśmy na wycieczce autem ) . Na kawę poszliśmy do mniej wytwornej kawiarni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko, dziękuję za podpowiedzi co do ubioru. Może nas ktoś sfoci to Wam podeślę potem zdjęcie :D Chyba, że stchórzę i nie pójdę. U mnie wszystko możliwe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix zrób przegląd szafy, a jakbyś nic nie znalazła to marsz do sklepu w Cz - wszak teraz czas wyprzedaży coś znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz grzecznie się pożegnam bo muszę się spakować i wyszykować na podróż. Dzięki Zulko za pogaduchy, dobranoc. Dobranoc Czytelnio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz muszę się już pożegnać. Dorix życzę Ci dobrej zabawy i dzięki za pogaduchy. buziaki 👄 papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S Zulko, za późno na zakupy. Wszystko co kupuję to skracam bo jestem niska. Muszę się spodobać w czymś starym :) Papapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za życzenia za wypite zdrówko❤️ Ja teraz przejęłam cało dzienny dyżur nad babcią siostra dopadło grypsko dzisiaj troszkę lepiej a w sobotę rezonans. Wiecie dopiero teraz mnie do cenili jak mnie nie mam na razie 2 jedna była dwa tygodnie,powiedziala ,ze nie będzie się wykazywać,i teraz jest2 na dwa tygodnie.Dzwoniła właśnie koleżanka mówiła ,ze mówią ,ze nie ma to jak ja byłam. YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYnapijmy się za nasze zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie dziewczyny pozdrowienia od Matyd powiedziała mi ,że się do nas odezwie Dobrej nocy❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł! 🖐️ rano już jest :P Zapraszam na kawusie i herbatke (__)? (__)? (__)? (__)? Zima jeszcze trzyma, wczoraj u mnie nieźle napadało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilko - zostawiłaś po sobie dobre wspomnienia - szkoda że właściciel tak bezwzględnie kase trzepie o ludziach zapominjac. Pozdrawiam Matyldę i czekam na nią z niecierpliwością. Nie trzeba dużo - wystarczy raz dziennie "heloł" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tekla wypijemy razem, dzięki👄 Wstałam dzisiaj wcześniej, bo o 10 idę na pogrzeb sąsiada i musiałam rano zamówić wiązankę. Dorix dzięki, skrzętnie notuję tytuł👄 Przez całą noc prószył śnieg i teraz prószy, około -3 stopnie, piękna zima:D Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmiana stronki więc już niczego do stołu nie da sie dołożyć ;) Miłego dnia życzę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko - oczywiście wieści o "kózce" pośle @, zbiorę troche danych ;), i za jakiś czas zdam relacje. Teraz moge tylko powiedzieć tutaj, że kontakty zostały na czas jakiś zawieszone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Interesujący portal o książkach teraz jest konkurs głosowanie na najlepsze książki roku 2015, można wygrać dużo książek http://www.ksiazkiroku.pl/polecamy,21ac857e7eb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Interesujący portal o książkach teraz jest konkurs głosowanie na najlepsze książki roku 2015, można wygrać dużo książek http://www.ksiazkiroku.pl/polecamy,21ac857e7eb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ;-) Buziaki Wam posyłam i wracam do pracy. Vanilko! Ściskam imieninowo👄❤️! Ciacha były super :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć i mrozi u mnie -14. Pozdrawiam student przyjechał do domu w niedziele jedzie. Nasza Matylda dziękuję za pozdrowienia i została teściową.I mówiła ,ze się odezwie. U mnie jakieś grypsko panuję. Milego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilia ja jak zwykle zapóźniona, ale wszystkiego co najlepsze 👄 Dorix ja bym Cię przeszkoliła w tańcowaniu, bo jestem po kursie tańca, ale za daleko :D Wszystkim miłego wieczoru 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×