Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

wieczorowo Vanilia, jakoś nie chce mi się wierzyć, że Matylda zajrzy:P:P:P Teklo śniadanko pychotka, dziękuję:) Terix nie ma za co;) Betulka wyjrzyj spod tych papierzysk częściej, plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam ostatnio przepis na kotlety dzikuski z piersi kurczaka, poczytajcie w necie i powiedzcie czy któraś może takie kiedyś popełniła? sama już nie wiem co wymyślać na obiad:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałyście, że minister środowiska zdjął spoty propagujące segregowanie śmieci? bo promowały ideologię gender, a konkretnie jeden pan biorący w nich udział to kochający inaczejo normalnie banda zacofanych debili. Dorix wybacz - nie mogłam się oprzeć nie żebym kochała g.ów, ale to nie o to chodzi, spoty były świetnie wymyślone, zagranie i wcale nie przeszkadzało mi kto w nich wystąpił :o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka robiłam kiedyś nawet mi przypomniałaś ,bo zajrzałam jak się to robi to pyszne.Mozesz śmiało zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilia, zatem bez obaw mogę się zabrać za robienie dzikusków;) a teraz grzecznie się pożegnam, dobranoc 👄 Bastylko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki posyłam na dobranoc👄 - dzisiaj, jutro i w niedzielę mam w domu 2 kozy :-p ;-) Dobranoc❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze a'propos kotletów dzikuski - moja teściowa wciąż je robiła ale wnuki tutejsze (czyli moi synowie) raz zjadły i powiedziały "bleee"...no, ale moi mają hopla na punkcie diet i takich potraw nie lubią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sobotnie pozdrowienie 🖐️ Zapraszam na kawusie (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? i herbatke Mam minus 13 i piękne słońce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja :) Teklo ..dziekuję za kawunie i sniadanie 👄ledwo skończyłam :O kupiłam pierze i wsypy robiłam nowe poduszki dla c.. i tak kochane ktora z was ma mozliwość by kupić pierze z puchem potrzebuje na kołdra ..nie mam zielonego pojęcia jaka jest tera cena pierza czy puchu :O Zulka ..oczywiście zapisałam w kalendarzu :) bardzo fajnie by bylo gdyby jeszcze Majka dojechała jakby to wszytko się ulozylo po naszej myśli :) Majka ..!!!!!!! Zgadzam się z tobą w wiadomej sprawie ..jest wiele głupoty :D Plotka ..gdzie się podziewasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatulko ..dwie kozy ? :) Fruwająca ...👄 Terix..👄 Daisy ..już dość wracaj do nas proszę :O Bastylko..❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix... no prosze masz nauczycielkę ..fruwająca po kursie :) ale takie tańce z upadkiem na łoże wskazane :) Wszystkim miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorowe Teklo ajajaj jakie pyszniutkie śniadanko 👄 Orsejko też lubię pościel z pierza, najlepiej mi się w takiej śpi:) u mnie dziś co i rusz prószy śnieżek, wczoraj minęło 31 lat jak zmarł mój tata, zajrzałam dziś do niego, przy okazji chciałam zabrać świąteczne wiązanki, jedną zgarnęłam, drugiej nie dałam rady - przymarzła do płyty:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś spiekłam - jak mawia Plotka - drożdżówkę z kruszonką, kto ma ochotę - zapraszam#########

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek🖐️ Zapraszam na gorącej kawy łyk (_)> (_)> (_)> (_)> U mnie mroźno -6 i mglisto. Plotka gdzie jesteś? Bastylka ❤️ Miłej niedzieli wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Terix.. dzieki za kawunie :) u mnie calą noc padał deszcz więc sniegu już prawie nie ma :D jest na plusie ... Bastylko..❤️ ❤️❤️ Bardzo bym się ucieszyła żeby mozna przespać styczeń :O nie lubie stycznia choć urodziłam się w styczniu .. dla wszystkich miłej niedzieli 🖐️ kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek :-) Zapraszam na pyszny rosołek, na drugie filet z indyka pieczony w piekarniku (taki duuuży), mix sałat i marchewka z groszkiem :-). Mam w domu "kozy" to i obiad na zamówienie ;-). My jeszcze przed obiadem bo 2 synów śmiga na nartach. A zima u mnie piękna. Jest biało, wczoraj mróz i słoneczko, dzisiaj od rana sypie. Ale jest tak bielutko i pięknie, nawet po mojej ulicy solarki nie jeżdżą :-D. Wczoraj obok nowego domku biegały 2 piękne lisy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedzielnie u mnie dziś pięć na plusie, więc odwilż na całego, po wczorajszym śniegu została wodnista breja:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka przypomniało mi się, że pisałaś o łóżku w stylu kolonialnym. jeśli to takie, które ma szerszy materac niż obudowę to jest najlepsze - nie ma obaw, że poobija się nogi o tę wystającą obudowę, jak to jest w tradycyjnym łóżku sypialnianym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×