Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam bo lubię

Polecane posty

BeTulko - rozumiem Cię doskonale. Kula w żołądku pojawia sie bez naszego udziału - przeżywamy każdą trudną lub nową sytuację. Myślę jednak że dałaś rade ❤️ ❤️ ❤️ i nie musiałaś zbyt długo czekać na powrot do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
środowo wybaczcie zawieruszenie me;) czasu ucieka nie wiadomo gdzie i kiedy;) Ploteczko przyjmij najlepsze życzenia - dużo zdrowia i pomyślności ❤️🌻 i wybacz, że dopiero dzisiaj je składam. Daisy jutro musowo zaciskam mocno kciuki, za bezbolesny zabieg i dobry wynik:) Teklo fajterka jesteś:) i Daisy też, że tak bez znieczulenia - podziwiam Was dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ni, nie doczekałam się żadnej z czytelniczek. zmykam więc. dobranoc Daisy jutro 11.40 kciuki zaciskam:D paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ No wlasnie, jak ten czas leci szybko latem. Czasowo przynajmniej u mnie jest jeszcze gorzej, a i tak dzisiaj wieczorem odpuscilam sobie podlewanie bo jutro ma padac. Jak dobrze ze nasza zguba-Zulka sie odnalazla:) Teraz z kolei zawieruszyla sie Majka i nie melduje sie dlugo:( Daisy u nas sa tez bezsmakowe koktajle. Ja dostalam pare lat temu pomaranczowy, malzyk u ubieglym roku bezsmakowy. Pewnie juz mniej funduszy maja na smaki:P A dzsiaj popoludniu myslalam o Tobie. Pewnie umeczona z goraca glowa juz spisz(ja mialam taka goraca lepetyne, nie wiem z czego?) Spij spokojnie, jutro kciukasy beda mocno trzymane. Dobranoc dziewczyny. Do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie spie:) ❤️ Kochana Teklo❤️ Dzisiaj swietujesz:) W Dniu Urodzin skladam Tobie najserdeczniejsze zyczenia zdrowia, szczescia, spelnienia wszystkich marzen nawet tych najskrytszych🌼🌼🌼🌼 100 lat kochana Teklo!!! Poniewaz dzisiaj masz swieto ja przygotuje sniadanko:) Stawiam na naszym obok bukietu pieknych roz kawe w termosie i ciasto cytrynowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Teklo Wszystkiego Najlepszego 100lat !!🌼🌼🌼 Bastylka ...podała kawunie jest w termosie wiec ja rozlewam do filiżanek .(_)(_)(_)(_)(_)(_) cisto cytrynowe Bastylki pyszne :) Bastylko ..ja wczoraj podlewałam a dzisiaj rano podać zaczeło :) Ale trwa pokoszona ,zywoplot podcięty już drugi raz ,jałowce też podgolone bo rolewały się na cztery strony świata :) więc może popadać . Dzisiaj jade do miasta Bandaresowej dawno tam bylam dawno . kochane miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy bedę trzymać kciukasy za ciebie i myślami będę z tobą ..bądż dzielna powodzenia kochana 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️- miałam w planie raniutko zrobić kawke i zakrzątnąć sie koło naszego stołu a tu kawunia już pachnie :D:D:D i to przez kogo zaparzona! :D:D:D i róże cieszą oczy ]cool] Bastylko - zaimponowałaś mi 👄 dziękuje za te starania i za życzonka ❤️❤️ ❤️ i ciacho pyszne jest mmmmmm :classic_cool: Orsejko - kusiło mnie żeby spytać gdzie się zawieruszyłaś ale jesteś! :D:D:D Dziękuje za życzenia 👄 ❤️ Orsejko zawsze tak jest: jak sie np umyje okna to też pada deszcz :P A u mnie jaskółki(jeżyki) tak kołują, że mam całe szyby obe.rane - musze dzisiaj obmyć bo aż wstyd - pewnie jak umyje to zacznie lać :D Daisy - kciuki trzymam ❤️ śniadanko dla Ciebie zaczeka ;) po badaniu spokojnie możesz wszystko jeść ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma to jak osiągnąć słuszny wiek! :P:P:P Skończone właśnie przez mnie 33 lata dodają mi szyku i powagi :D:D:D Z tej cudnej okazji zapraszam na urodzinowe śniadanko bo jeść trzeba a cytrynowe ciasto choć przepyszne - może dla tyrających Dziewcząt nie wystarczyć: http://fabrykakobiecosci.com.pl/wp-content/uploads/2012/08/4-eradomianki.pl_.jpg i http://img.zszywka.pl/0/0126/w_1551/kuchnia/pomidorki-koktajlowe-serek-almette-.jpg i http://www.mojegotowanie.pl/var/self/storage/images/przepisy/sniadania/pasta_jajeczno_kukurydziana/1410587-1-pol-PL/pasta_jajeczno_kukurydziana_popup_watermark.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza kochana Teklo! Dziś świętujesz rocznicę urodzin. Zechciej zatem przyjąć ode mnie najszczersze życzenia. Przede wszystkim zdrówka i miłości wokół. A potem....zawsze grona dobrych ludzi wokół siebie i spełnienia wszystkich marzeń 👄👄👄. Wszystkie bardzo tutaj Ciebie kochamy. Jesteś prawdziwym Klejnotem w tej Czytelni. Nigdy się nie zmieniaj, Teklo Wspaniała :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Czytelniczki. Daisy...kciuki trzymane, bardzo, bardzo , bardzo.... U mnie dziś tylko 9 stopni za oknem. Musiałam w biurze założyć bardzo gruby sweter.... Buziaczki 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Teklo najserdeczniejsze zyczenia w dniu Twojego swieta. 100 lat,tak myślę czy odwiedzą Cie młode chłopaki dzisiaj? Daisy cały czas mysle o Tobie ,oby nic nie bolało i wynik był dobry. Ja tez od wczoraj biore zastrzyki dwa rodzaje B12 i drugie sterydy),powód prawie przestałam znowu chodzic.Do kręgosłupa dołączyły chore biodra,wczoraj robilam prześwietlenie i od razu ortopeda zalecił zastrzyki.Dzisiaj rodzinny dołozyl jeszcze tabletek bo wysokie OB. Chciałm zeby wypisał mi skierowanie do sanatorium ,stwierdził przy takim OB i tak odrzucą wniosek. Zmykam więc do łóżka>Dostałam relanium to może się troche przespie,bo kilka nocy mam zerwanych. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Plotka Tekla wszystkiego najlepszego 👄 Daisy trzymam kciuki. Już tylko tydzień i będę w domu:D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek:) Teklo🌼 jeszcze raz buziam👄 i sciskam mocno urodzinowo tak od serca❤️ Daisy🌼 juz po wszystkim. Bylas bardzo dzielna. Przytulam mocno do serducha. Terix no popatrz jak szybko zlecialo. Jeszcze tydzien a bedziesz w domku. Dzialka juz czeka na Ciebie:) Plotko ale sie narobilo:( A bylo juz tak dobrze.Po zastrzykach na pewno sie poprawi. Dbaj o siebie i nie przemeczaj sie. Orsejowo mam nadzieje ze w miescie Banderaska nie pada. Nie lubie wloczyc sie po miescie jak pada. A juz szczegolnie w obcym miescie. Dorix od czasu urodzinowej imprezy rzadko wpadasz na topik. Kto to widzial az 5 dni "leczyc kaca":P:P Teklo urodzinowe sniadanko przygotowalas pieknie! Te biedronki! I tulipanki nadziewane pasta serowa! Istne cudo! A my zaraz wyjezdzamy na opatrunek piety. Po opatrunku jedziemy do centrum handlowego. Musze kupic kartke z zyczeniami slubnymi. Wszedzie sa takie kiczowate, a ja chcialam cos wyjatkowego. U mnie niestety pada. A wczoraj "wykapalam" michala. I tona recznej myjni! Wznosic toastow za zdrowie Tekli jeszcze nie moge. Chwytam wiec tulipanka i szykuje sie w droge. Na razie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam bardzo ciepło i serdecznie wszystkie syrenki,wyspiarki i czytelniczki.;) Teeklo Najserdeczniejsze życzenia urodzinowe.Życzę Ci podobnie jak Dorix byś nigdy się nie zmieniała bo jesteś:classic_cool:. Życzę Ci również dużo szczęścia,samo zdrowie,masę ciekawych plenerów,udanych prac artystycznych.Byś nigdy nie musiała nikogo żegnać,abyś zawsze była uśmiechnięta i zadowolona z siebie,życia i bliskich.No i pociechy z wnusiów ale tego Ci nie brakuje👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak się domyślacie jestem po badaniu.Kolejne ciekawe doświadczenia w moim dorobku.Czyż życie nie jest piękne?:p.Jedni skaczą na bungee,inni zdobywają szczyty,inni się tatuują,kolczykują i diabli jeszcze wiedzą co?!,by tylko doznać mocnych wrażeń.A tu człowiek tak cichaczem,niewinnie bez afiszowania zafundował se jazdę na maksa i to w słusznym celu:).No ale najważniejsze jelita zdrowe i następna taka przyjemność dopiero za 5 lat.Wtedy jednak poproszę o znieczulenie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko Fortrans u mnie wywołał zgoła odmienne odczucia.Zrobiło mi się diabelnie zimno,dostałam dreszczy. Opatuliłam się cieplutko i na krótkie chwile gdy mogłam posiedzieć dodatkowo motałam się w kocyk.No ale jak wiesz były to krótkie chwile,głównie kursowałam między toaletą a toaletą.Nie na darmo specyfik się nazywa fortrans:p. Był trans nie z tej ziemi,kto w ogóle wymyśla takie świństwa?!:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie książka to podstawa. Nie wyobrażam sobie np jechać w tramwaju i nie poczytać. Teraz dorwałam Dziennik o-błędnik - Anity Sumi. Polecam na poprawę humoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko Jest mi bardzo,bardzo przykro że ciągle cierpisz :(. Czy naprawdę nie ma u nas odpowiednich lekarzy którzy umieli by Ci pomóc?.Co się do diaska u nas z tą medycyną wyrabia?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulka No nareszcie jesteś👄 Nie wierz że jak nie ma Pani Bibliotekarki to dzieciaki po czytelni szaleją.;)?. Zaczęłam czytać ,,Pogromcę lwów,, czyta się świetnie.Obawiam się że szybciej czytamy jak autorka pisze i to nie jest dla nas zdrowe.Bo potem trzeba czekać,czekać i czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Was serdecznie Wszystkie kochane kobietki👄 A muszę jeszcze pochwalić przyjątko naszej solenizantki,no tym razem przeszłaś samą siebie.Obok tych cudeniek nie można przejść obojętnie,zatem jem i dziękuję👄 Terix Ależ szybko zleciało,już niedługo pojawisz się wśród regałów naszej czytelni odświeżona i podleczona❤️ Orsejko Jak pada do może do czytelni,na dłużej? Wanilko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix Dzięki za trzymanie kciuków Oczywiście Wam Wszystkim dziękuję,wierzę całym sercem w moc Waszych fluidów,kciuków,modłów,życzeń itp.Za to wszystko gorące całusy.jesteście jedyne i nie zastąpione,no i macie MOC👄👄 A teraz spadam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to masz już za sobą Daisy ❤️ ❤️ ❤️ najwazniejsze, że jelitka zdrowe No niestety picie preparatu jest gorsze iż samo badanie bo trwa długo a człowiekowi tak wypłukanemu zimno jak cholera. Ploteczko - ja tez jakoś pojąć nie moge dlaczego Ty taka młoda a tak schorowana jesteś. Gdzie jest pies pogrzebany? Bo przecież lekarze wszędzie tacy sami.... Może po prostu taka delikatna jesteś i wszystko co tylko może Ciebie się czepia ❤️ ❤️ ❤️ Dziewczynki Kochane dziękuje pięknie za wszystkie miłe słowa i życzenia - bardzo bardzo dziękuje ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Na naszym magicznym stole stawiam trunki wszelakie: czerwone winko białe winko https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/15/fd/b3/15fdb33d9109021f9e3646ae74f67d1e.jpg Szampanik wódeczke wyborową brendy i co tylko chcecie łącznie z gotowymi drinkami http://www.thepassionbeach.pl/images/drinki.jpg Jest półmisek ciast http://magielkuchenny.pl/_files/Gallery/ci/as/ciasto-optymistow-1.jpg Sałatka z krewetkami http://2.bp.blogspot.com/-maghNrR8Ii8/U5qPek4nbyI/AAAAAAAAEPQ/PkPifsb_O4U/s1600/DSC_0623.JPG i półmisek zakąsek "na jeden ząb": śliweczki w boczku, szparagi w szynce, mozzarelka z pomidorkiem i oliwką http://smakuje.blox.pl/resource/Sliwki_w_boczku.jpg 🌻 http://4.bp.blogspot.com/-2zTAY4drc2U/U21CMncrzZI/AAAAAAAAKrU/j6Xfm3ERSW4/s1600/zapiekane+szparagi+z+chedarem+w+szynce+parmeńskiej.jpg 🌻 http://www.dietaewy.pl/wp-content/uploads/2012/11/koreczki2.jpg Zapraszam na kielicha YYYYYYYYYY częstujcie sie Przyjaciółki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na kielicha a tu nie tylko truneczki szlachetne ale i półmiski pełne smakołyków. Ja to mam nosa;) Wypiję do dna za Twoje zdrowie Teeklo UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU zjem co nieco i niestety muszę na tym zakończyć mój pobyt w czytelni bo ze tak powiem z doskoku. Jeszcze raz Teeklo 100 lat życia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam i ja jeszcze na krotko. Wyjem resztki z urodzinowego bufetu:P Byl pyszny Teklo! Bardzo sie postaralas dzisiaj. To znaczy starasz sie zawsze ale tym razem bylo wyjatkowo. Daisy ciesze sie ze po wszystkim, po strachu. Teraz masz conajmniej 5 lat spokoju. U nas mowia ze nawet 10. Pewnie oszczedzaja na badaniach:O Ciekawi mnie bardzo czy dostalas bielizne na badania ?:P Choc wlasciwie to pewnie bylo Ci wsio rawno:P Ide spac. Tekle jeszcze raz mocno buzam urodzinowo, pewnie juz przez sen:P Daisy tez przykrywam kolderka bo pewnie jeszcze jest jej zimo. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,zapraszam na kawusie Bufet Tekli dobrutki,jeszcze zostało na dizsiaj troszeczke Daisy dobrze ze juz po i nastepne badanie daleko,ze wszystko jest w porządku. Pewnie wróciaś głodna do domu. Teklo napisz jak minął wczorajszy dzień,zabrał Cie gdzies małzyk? Bastylko i co z pieta Małzyka,jest znacząca poprawa? a doszło juz do ciebie nakrycie na głowe,tez któregos dnia ogladałam w necie,sa przerózne,sliczne.Do takiego lokalu jak jedziesz pasuje na pewno. Dziewczynki ja sama nie wiem co sie ze mna dzieje,Daisy to nie jest tak ,po prostu doszla nowa choroba bioder,niestety nieuleczalna,leczy sie zachowawcz,leki ,zabiegi,czasem wyłaczy to z zycia,operacja byłaby za bardzo ryzykowna.Nie wymienia sie chyba calych bioder. Rzeczywiscie ten Daisy neurochirurg co polecałas,poszerzył mi diagnostyke i wyszło.Ale dzisiejsza noc przespalam po relanium.Zaraz wezmę zastrzyk i jakos to bedzie. Szkoda mi tylko ,ze nie pojade do sanatorium,juz nawet się namysliłam a tu nic z tego,przynajmniej na razie. Fajnie ze Terix niedługo wraca,pewnie zdrowsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa jestem,czy robiłyście juz cos z truskawek,my wczoraj dostalismy skrzynkę, potem jak małzyk wstanie zrobimy dzemy z zelfiksem. Jak pamiętam zuleczka robilam cos takiego. Nie bede mroziła w tym roku bo ostatnio mało poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×