Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet facetowi

Polecane posty

Gość gość
Ja mam to samo ostatnio nie mogę przestać myśleć o tym że o******* drugiemu facetowi, lize mu nabrzmiale jaja i przyjmuje wytrysk do buzi. Aż mi stanął na samą myśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1545
proponuję tymczasowe nicki, bo się qrwa gubię:) kto jest kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciagutek
Gość 10.51

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak na razie myślę o trójkącie 2M :) To co piszesz też mocno daję do myślenia jednak wiem że choćbym tak chciała to u mnie to nie przejdzie Mój partner jest z tych święto a ja jebliwa Mu to by nawet nie przeszło przez gardło aby coś takiego zrobić przy miłym wieczorze taki układ Chociaż jest rozwiązanie ktoś poznany przy kolejnym spotkaniu przychodzi z przyjaciółmi Ale to tego trzeba ogromnego dystansu i umieć wyłączać się na relację i odczucia po za ten wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1545
:D ja pozostaję przy opcji "oddania partnera w dobre ręce" to mnie najbardziej kręci, jej spełnienie, przyzwolenie aby przez chwilę była qrwą. aby była pożądana i mogła pożądać "legalnie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.00 To jest i u mnie z moją :) Ja chętnie bym korzystał z życia ile się da i próbował wszystkiego. Nie miał bym oporów 2M i kobieta bo takie coś mnie kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jedyna kobieta
Panowie powiem wam ze warto spróbować to jest coś czego nie można opisać jeśli się nie poczuje To jak z jazdą na rowerze teoria nijak ma się do praktyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1545
mam wrażenie, że trochę dziś teraz jesteśmy w układzie 2M 1K. Ty jedyna, nas dwoje napalonych samców, którzy zarówno Ciebie jak i siebie wzajemnie z chęcią wypi*rdolą:) zabawne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jedyna kobieta
Gość 1545 To powiem mega jesteś wyjątek bo mężczyźni z reguły bardzo mają rozwiniętą potrzebę posiadania tylko moje: ) Ja jak już pisałam powtarzam teorię czego oczy nie widzą....:) i tak sobie z życia po malu biorę jego keski Widzę że trójkącik W większości chodzi po głowie: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciagutek
Chciałbym popiescic ustami jakiegoś dużegopenisa. Jeździć po nim językiem lizać i ssac jajka i pochlaniac go jak najglebiej. Najlepiej przy jego żonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1545
robi się gorąco:) postanowienie!: w roku 2015 posiądę pałę kochanka mojej żony! jeśli nie uda mi się to, do końca życia będę żył w celibacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jedyna kobieta
Gość 1545 Od czegoś trzeba zacząć Jedynie mogłabym poprosić z racji ze jestem w mniejszości: ) porządnie wyp..cie mnie na przemian a ja będę postawię świat na głowie a na koniec siebie kiedy ja poprawie po Was i sama się zadowole: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedyna kobieto i tak trzymać. Co oczy nie widzą głowa nie boli. Mam dzisiaj taką ochotę, że jajka mi rozsadza. Na trójkąt na coś co mocne :) obojętnie. Strapon itd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jedyna kobieta
Ciagutek Kiedyś koleżanka składając mi życzenia powiedziała że życzy mi 12 apostołów: ) Nie chodziło bynajmniej o świętą drogę do nieba: ) No cóż życzenie się nie spełniło ale na tyłku nie siedziałam Więc za 2015 I trójkąt mega: ) ale nie napiszę że jeśli nie to celibat, to gorsze niż piekło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1545
mam się czego bać, więc muszę działać:) nie chcę celibatu! :) a taką pałkę mokrą od soków mojej żony wylizać to szczyt szczytów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1545 już pisałem dał bym Ci tę możliwość. Nawet więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jedyna kobieta
O ja mam cholerna ochotę na jazdę bez trzymanki uuu aż mnie coś kręci w środku a przyjaciel pozostał w szufladzie w domu: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciagutek
Chciałbym to przeżyć z moją żoną i obcym facetem ale moją nie chce nawet słyszeć więc jedyne wyjście to poszukać pary. Podnieca mnie myśl ze robię facetowi poda a jego żona na to patrzy i robi sobie dobrze albo robi loda mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1545
jaką masz zabawkę? duży wibrujący, czy mały wariacik? my mamy duży, ciężko wchodzi w d*pkę, ale wchodzi i daje dużo przyjemności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jedyna kobieta
Drodzy Panowie świat jest mały a życie krótkie dlatego trzeba się czestowac i brać pełnymi garściami zwłaszcza kiedy mówią podano do stołu: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1545
ile masz lat jedyna? intryguje mnie Twoje podejście, sposób artykulacji, ogólnie Ty mnie intrygujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jedyna kobieta
Ciagutek Więc Twoja żona i moj partner po jednej szkole A raczej klasztorze dlatego co czego potrzebuje szukam po za zwiazkiem Kręci mnie myśl jak jednemu robię loda a drugi mnie popycha albo jeden robi loda drugiemu a ja od tyłu wchodzę Gość 1545 Zdecydowanie duży: ) Myślałam że będzie bardziej odlotowy ale nie jest źle Tysiąc programów wibracji plus nietypowy kształt pozwalają ruszyć D...A i wyobraźnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1545
zgrana z nas paczka, ciągutek - przyjmiesz spust na twarz? jedyna zliżesz z niego? dasz d*pę wylizać? rozkręcam się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jedyna kobieta
Gość 1545 Trzelaj ile myślisz Ja uważam że to najlepszy wiek na wszystko "Już nie głupia a jeszcze nie sxpetna "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto jesteś normalnie ogień :) Takiej właśnie potrzebował bym. Masz partnera odpowiedniego to byś się mogła nami nacieszyć do utraty tchu. Czemóż ja biedny nie mogę teraz poszaleć z Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciagutek
Ja sobie wlozylem ostatnio wibrator żony w dupke 25 cm z******te uczucie być tak posuwanym. Orgazm nieziemski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1545
jedyna - jedyny idealny wiek do p*erdolenia to 30:) masz blond włosy, podobasz się facetom:) lubisz ten sport - faceci Cię kochają a ty lubisz być pożądana i lubisz być qrwą czasem:) takie lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jedyna kobieta
Oj żebyś wiedział że marzy mi się taka utrata tchu i mocniej i jeszcze i bardziej oj już czuję ten finisz mam nadzieję że dla wszystkich wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dość ciekawy sprzęt i mieszał bym w Twoich wszystkich otworkach. Mam też swoje lata, tak że małolatem nie jestem :) Wyssał bym Ci wszystko co masz do wyssania kobieto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1545
jedyna, więc ile masz lat? ja już określiłem Twój wiek, teraz oczekuję na odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×