Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jjjjjakaaa

Wysokie emerytury w Polsce.

Polecane posty

Gość gość
Twoja matka za 5 lat pracy moze i ma 1000 zl., jedna twoja matka widocznie SIE NIE NAPRACOWAŁA W ŻYCIU!!! Kazdy inny emeryt ma co najmniej 1600-2500 do 4000 netto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KUr..wa jeszcze dodatki opiekuńcze do emerytur biorą wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoj ojciec jest przez bank uważany za dostatnia osbe, bo przychodża do niego ludzie mlodzi z pensją 1100... On dostaje za NIC 1600 i nie umie tymi pieniedzmi zarzadzac, ze po poztyczki chodzi, a moze to byla pozyczka dla ciebie, bo ty masz lewdiwe 800? Twoj stary ma zniżki na wszystko, lacznie za komunikacje! Soirry, ale 1600 za nic, to kupa kasy. Co maja powiedziec mlodzi, ktorzy płacą PEŁNE KWOTY bez znizek, jakie mają emeryci... Dosc pasożytnictwa emeryckiego! X Ja sie nie dziwię, że niewiele zarabiasz !! z taką wiedzą więcej Ci się nie należy !! Emeryturę dostaje się za nic ?? idź się uczyć nieuku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale głupi jesteście, czas szybko mija, niedługo sami będziecie emerytami - miło wam będzie, jak smarkacze będą wam doradzali, żebyście w wieku 70 lat poszli dorobić? to już nawet nie brak empatii, tylko czysta głupota i brak podstawowej wiedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Qurwa jak was czytam to aż mnie w pi/cc/e łupie... Moja babcia-została sierota bardzo młodo, pracowała w polu od małego, pozniej poszła do szkoły za woźna-emerytura 900 zł z groszami Moj ojciec-wysiedział sie u rodziców i poszedl na kopalnie w wieku 20stu lat-w wieku 50 lat odszedł na emeryturę i do łapy ma mc 3500 tys bony miał na węgiel i jeszcze mu było mało wiec teraz stara sie na chorobę zawodowa jakoś przywalić zeby dostać jeszcze kasę a samej kasy jak przeszedł na emeryturę dostał 30tysi/biedak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efkasa
Opowiem na swoim przykładzie: moj ojciec ma emerytury 2700, moja matka 1900. Nie sa to duże pieniądze, ale ja zarabiam mniej, po 10 latach pracy! Sa tak skapi i oszczędni , ze glowa mała. Nie piorą, bo pralka=woda, nie swieca, bo prąd ciągnie. Leki maja za free bo im lekarka odplastnosc 0% daje.. Dla mnie tez cos jest nie tak. Nie moiwe ze wszyscy emeryci, ale emerytura powyzej 1500 to juz przesada w sytuacji, gdzie rodziny z dziecmi nie maja nawet wlasnego lokum..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sami sobie zaprzeczacie - jak 1000 zł, to pewnie się nie napracował, jak 4000, to czemu tak dużo? pały z was totalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Twoja matka za 5 lat pracy moze i ma 1000 zl., jedna twoja matka widocznie SIE NIE NAPRACOWAŁA W ŻYCIU!!! Kazdy inny emeryt ma co najmniej 1600-2500 do 4000 netto...<<< x Mój ojciec pracował po 24h/dobę (coś w rodzaju dyżuru, z powodu strategicznego dla państwa stanowiska pracy) i zarządzał setką ludzi, więc nie pierd_l, ze ludzie dostają pieniądze za nic. Miał pecha, bo naliczyli mu emeryturę, która nie stanowi nawet połowy jego ostatnich zarobków. x Przestańcie kłamać PRZEGRAŃCY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorsik a
Powinni ustalić maksymalna emeryturę i ta kwota nie powinna przekraczac wynagrodzenia minimalnego. Dla mnie to nienorowane, żeby czloweik 70+ bral wiecej niż czloweik pracujący! ludzie opamiętajcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZUS jako niezwykle szkodliwa instytucja przynosząca ogromne straty gospodarczo społeczne zostanie zlikwidowana. Obecni emeryci będą spłacani z podatków, w miarę ubywania emerytów problem nareszcie zniknie i każdy będzie korzystał z emerytur wypracowanych własną pracą trzymając je na własnych prywatnych kontach bankowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Twoja matka za 5 lat pracy moze i ma 1000 zl., jedna twoja matka widocznie SIE NIE NAPRACOWAŁA W ŻYCIU!!! Kazdy inny emeryt ma co najmniej 1600-2500 do 4000 netto... X Od 18 r.z. Pracowała najpierw jako kucharka później przy produkcji środków chemicznych! Twoja napewno nie napracowala się pierdzac w stołek na państwowym garnuszku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne podejscie macie 1500,2000 a nawet 3000 zl uwazacie za duze pieniadze? :-D Bez przesady to sa drobne,ciezko za to wyzyc. Jak emeryt ma mieszakanie z malym czynszem to jest lzej ale szalu nie ma. Zreszta pewnie maja duzo wieksze niz te pieniadze o ktorych piszecie. Wiekszosc spoleczenstwa ma wystarczająco kasy na wszystko i dobrze im sie zyje. Emeryt to czesc spoleczenstwa wiec biedni tez nie sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wafeaal
Akurtai twoj ojciec mial pecha i matka miala pecha i wszyscy mieli pecha!! Wsadz se te gadki za spodnie. Trzepią kase za nic i jeszcze biorą waloryzacje. Kłamiesz stary-ostatnie 3 waloryzacje byly kwotowe i nie ma takich sum jakie opisujesz! Albo cie starzy robia w bambuko, ze maja po 1000 Pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Moj ojciec-wysiedział sie u rodziców i poszedl na kopalnie w wieku 20stu lat-w wieku 50 lat odszedł na emeryturę i do łapy ma mc 3500 tys bony miał na węgiel i jeszcze mu było mało wiec teraz stara sie na chorobę zawodowa jakoś przywalić zeby dostać jeszcze kasę a samej kasy jak przeszedł na emeryturę dostał 30tysi/biedak...<<< x Emerytury górnicze i resortowe nie mają NIC WSPÓLNEGO z normalnymi emeryturami. Te górnicze, są bardzo wysokie, ale te policyjne, które ktoś tu opisał, wcale takie wypasione nie są, nawet dla byłych oficerów (przynajmniej tych, którzy odeszli w ostatnim okresie czasu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomyślcie jeszcze , że rodzice - emeryci nie są wieczni i przecież tego majątku i odłożonych pieniędzy nie wezmą do grobu. wiedzą, że ich dzieci to głąby i muszą dla nich oszczędzać, dla tych dorosłych dzieci, które tylko cały czas narzekają, że mają mało, a emeryci mają za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emerycka gadka "mam tylko 900 zl emerytury jak tu zyc?" Stare chwyty! Przy takiej waloryzacji, jaka mamy obecnie: po 50 zl 3 razy w roku - ich emerytury juz dawno oscylują kolo 2000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorsik a ucz się, znajdź dobrą pracę (są takie) permanentnie doszkalaj się, podnoś swój poziom i nie będziesz narzekać :) By podnieść Ci ciśnienie mam 4100 na rękę emerytury i uważam, że należy mi się. Zainwestowałem w siebie i teraz zbieram tego owoce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASTRINKA
Emeryci to najbardziej skąpa grupa, myslicie ze cos wam zostawia? a guzik z pętelką Wola zeby im ukradli niz zeby cos po nich zostało Jacy za zycia, tacy po smierci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koostek
Niestety ja nie mam za co w siebie inwestować, nie mam mieszkania ani rentowej pracy. Moi rodzice nie kwapią sie do pomocy, nie mam szans na to, by mieć taka emeryturę jak oni. W****i.. mnie, ze tyle kasy na nich idze z mojego portfela, a oni nie są zboowizani do pomocy mi. Emerytury: stara 1900 Straty DEBIL-3400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Emerycka gadka "mam tylko 900 zl emerytury jak tu zyc?" Stare chwyty! Przy takiej waloryzacji, jaka mamy obecnie: po 50 zl 3 razy w roku - ich emerytury juz dawno oscylują kolo 2000. X Cieżki idioto skąd masz taką wiedzę o podwyżkach ?? dostałem 30 zł i to jest jedyna podwyżka w roku. Umiesz czytac ? trzydzieści złotych i zostałem kolejny raz okradziony przez państwo w imię solidarności z posiadającymi mniej !!! Bo siła nabywacza mojej emerytury z roku na rok maleje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty żartujesz z ta waloryzacja, tak? Bo jak nie to musisz być strasznie głupi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiadomo jest, ze jesli ktos nie pracowal to dostaje mala emeryturę, ale my mowimy o wszystkich, którzy te emerytury biorą i że ich siegają ponad 2000 zl Dla mnie 1500 to troche sporo i bez znaczenia jest to mozna sobie za to kupic. Nie stać nas na wyzsze emerytury dla ludzi stojacych nad grobem, sa jeszcze dzieci i ludzie młodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninininininin
Waloryzacja emerytur jest po 3, 4 razy do roku, misiek, w tym ustawowo, czyli z ustawy maja ją przyznaną-ostatnia 49 zl, bez wzgldu na wysokość emerytury.. patrz na fakty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale te 4100 to tez nic szczegolnego. Emerytom moze wystarczy ale nic za to nie zrobi mlody czlowiek. Dajcie im spokoj to Wam wmowiono,ze 2,3,4 tys zl to duzo a to nawet 1 tys eur nie jest. Powinno zarabiac sie tak aby godnie zyc,by bylo gdy potrzeba,by nie brakowalo a zostawalo,by mozna wybrac sie dwa razy w roku na wakacje i raz na trzy lata wymienic auto oraz spelnic tak podstawowa potrzebe jak dom.czy mieszkanie. To jest zwykle zycie a na to sa potrzebne wieksze pieniadze niz te Wasze kwoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty żartujesz z ta waloryzacja, tak? Bo jak nie to musisz być strasznie głup xx Mam mniemanie, że większość z nich na serio:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle tylko ze młodzi po studiach zarabiają grosze 1500zl i jeśli oboje maja możliwość pracowania (małżeństwo ktore ma dzieci) wiec łącznie maja 3tys zł i większe wydatki/transport do pracy, dzieci, lekarstwa a emeryt za to ze jest dostaje 3500tys emerytury sam na siebie wiec gdzie tu sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eefelina
Chciałabym za nic dostać podwyzke 49 zlotych, jak emeryci. Ja mam podwyzke raz na 5 lat, sektor publiczny:( Ostatnio dostalam 15 zlotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda jest taka, że na starość trzeba odkładać - bo różnie może być z emeryturami, no i sądząc po wpisach, różnie może być z pomocą od dzieci - przecież emeryt to zło, które powinno ginąć jeszcze przed odebraniem pierwszej emerytury - tylko kto wtedy będzie wam bawić dzieci, żebyście wy mogli chodzić do pracy, gdzie będziecie wyrabiać sobie te wysokie zasłużone emerytury, żeby później na życzenie waszych dzieci odejść przed odbiorem pierwszej wypłaty świadczenia - no bo dzieci już teraz słuchają, co gadacie o swoich rodzicach- emerytach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalujecie im drobnych? Jedynie co mozna im zarzucic to to,ze pewnie wiekszosc sciemniala i chlala w pracy a i tak mają ale takie czasy byly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie obchodzi mnie, ze ktos powie, ze 2000 emerytury to malo, bo zycie jest drogie. Dla mnie to duzo, utrzymuje siebie i żonę, oraz dziecko za te pieniądze! Zona nie moze znalezc pracy, jest nam cięzko i slzag mnie trafia jak dziadek bierze na 'swoje potrzeby" 2 z górką!!!! Ludzie obudźcie sie! Ile jeszcze system będzie faworyzował starych dziadów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×