Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jjjjjakaaa

Wysokie emerytury w Polsce.

Polecane posty

Gość gość
A najgorsze jest to,ze nic do Was nie dociera i sie dziwicie,ze jestescie biedni. Jak jestescie ciemni to jestescie biedni. Lepiej przemilczec lub pominac niewygodne fakty i dalej narzekac na dziadkow. Oszukano Was a Wy dalej bedziecie gryzc sciany myslac,ze 3 tys to duzo:-D Troche refleksji ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka,ze niektorzy sa i beda biedni mentalnie jak moja rodzina we wsi. Tacy do niczego nie dojda a sprawiacie wrazenie,ze wlasnie tacy jestescie. Bo to nie dla mnie,no gdzie ja, ja sie nie nadaje,ja juz sie nie dorobie itp. Mentalnosc i wiedza o swiecie,gospodarce i rynkach pozwala zarabiac, jak nic nie wiesz to nie zarabiasz bo cwaniactwo tez musi byc pokryte wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry , ale co was obchodzi emerytura od rodzicow ( dziadków ) . Sami sobie ja zarobili , a jesli ktoś ma pretensje ze zarabia 1200 zł . To jego problem szukaj lepszej pracy . A starzy ludzie narzekają bo to Polska mentalność , młodzi tez narzekają . Mam radę dla was , patrzcie sie na swój talerz , co na nim jest . A nie co sąsiad ma . A ja mam 37 lat , nie jestem zazdrosna o emerytów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech szuka lepszej pracy ale za GRANICa bo w polsce lepiej sie nie zarobi;) wszedzie daja najnizsza i z ogromnymi wymaganiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Logiczne:))))czym wieksze kwalifikacje , stanowisko, tym wieksza emerytura:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Tyle tylko ze młodzi po studiach zarabiają grosze 1500zl <<< To ja proponuję, by ci niewydarzeni studenci ODDALI emerytom pieniądze, które państwo wydało na ich WYKSZTAŁCENIE i LECZENIE. Akurat zbierze się kwota na emerytury, z dużym zapasem :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Wy mity opowiadacie to masakra. Gdzie tylko najnizsza? U Ciebie? Bo ja najnizszej nie mam i o dziwo nigdy nie mialem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sa po prostu tlumaczenia biednych ludzi,zamiast chciec cos zmienic to gadaja,ze lipny kraj,ze malo placa i,ze jeszczcze wszyscy tak maja:-D Zwykle pocieszanie sie zeby bylo lzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co zmienic?:) Iść na kolejne studia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze autor i jemu podobni, zrozumieją raz na zawsze, ze emerytura to nie zasilek z Mopsu! Cos wam się mózgi zlasowały... Emerytura jest prawem nabytym, niezbywalnym, a dostaje ją ten, kto spelnil okreslone wymogi- staz pracy i wiek. Kazdemu z dzisiejszych emerytów odtrącano z pensji skladki na emeryturę. Co was obchodzi czyjaś wypracowana emerytura? Jestescie takimi ciemniakami, ze grzebiecie u kogoś po kieszeniach, zamiast skupić się na swoim zyciu? Niezaleznie, kto by nie rządził, prawo do emerytury jest niezbywalne, i nalezy się tym, którzy na nią JUZ zapracowali. Mlodzi- do roboty, a nie stękac jak stare baby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE MA ROBOTY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy za bzdury wygadujecie??? Naprawdę aż ręce opadają z waszej niewiedzy. Podwyżki emerytur kilka razy w roku???? Raz na rok w wysokości 36 zł brutto. Po 20 latach pracy mama dorobila się nieco więcej niż minimum i na rękę dostaje 775 zł. Zaszaleć można naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Przecież oni tylko powtarzają to co taki jeden łysy zgred z wąsami powiedział :O Szkoda tylko, że sami myśleć nie potrafią:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co zmienic? Kazdy sam musi miec na siebie pomysl. Ja wiem co ja musze robic, Ty powinienes/winnas wiedziec co Ty musisz. Ale zaczynalem od po prostu szukania lepiej platnej pracy,takiej samej a lepiej platnej,tj na tym samym poziomie. Np w magazynie gdzies w Pl zarabialem 1400 W magazynie we Wroclawiu 2100 a w warszawie 3800. Takze nawet ta sama praca jest platna inaczej w roznych miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) zapracowali to maja. wczesniej im kupe kasy odciagano, by w ogole mogli pomarzyc o tych pieniadzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
J****i emeryci mieli wszystko za darmo, szkoły, studia, leczenie, zasiłki, przedszkola, żłobki i mieszkania. Powinni oddać forse za to a nie żerować na młodych. My mamy brać kredyty na 50 lat a oni się o nic nie martwia Niech s********ja w zlodzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam mieszkania nikt za 10 tysiecy nie da:) jak nasi rodzice wykupywali mieszkania socjalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Nam mieszkania nikt za 10 tysiecy nie da jak nasi rodzice wykupywali mieszkania socjalne<<< Nie socjalne DEBILU, tylko miejskie, albo zakładowe. Zakładowe były budowane za ich pieniądze, ściągane z funduszu socjalnego, a w miejskich musieli coś ponad 10 lat przemieszkać, by móc je wykupić. A za 10 tys. wtedy mogłeś kupić sobie domek na zabitej dechami wiosce (ludzie zarabiali po kilkaset złotych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wy wlasnym rodzicom zazdroscicie mieszkan za 10 tysi :D? przeciez one potem beda dla was:) moi nie mieli takiej szansy, wplacali pieniazki na ksiazeczki mieszkaniowe, ale nigdy sie mieszkan nie doczekali, potem byl upadek ustroju i dostali jakies smieszne kwoty z tych ksiazeczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do dzisiaj mogę swoim pełnym wkładem dokładnie sobie tyłek podetrzeć :(. Co najciekawsze: nie mogłem go nawet wybrać do kupienia mieszkania spółdzielczego, w tej samej spółdzielni, w której miałem pełny wkład, bo wtedy nie przysługiwała mi, premia na zakup używanego mieszkania. x A jeśli chodzi o te tanie wykupy, to koleżanka za swoją miejską kawalerkę, zapłaciła dokładnie 1/4 ceny mojego 3-pokojowego mieszkania (ja kupowałem na wolnym rynku), więc wcale to nie było, takie supertanie. Oficjalnie, wykupiła od gminy, swoją kawalerkę, za 1/10 ceny rynkowej, tyle, że cenę sprzed rabatu, ustaliła gmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej, ale nawet jesli dostana te 49 zl waloryzacji to i tak sporo, ja nie dostaje z urzedu tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cha-chach nie nabierajcie sie na te emeryturki 800, zaden dziad tyle nie bierze. Iknasuja co najmniej po 2 tysiaki. Ja biednego emeryta nie spotkalam, a kasa z nas na nich idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Ej, ale nawet jesli dostana te 49 zl waloryzacji to i tak sporo, ja nie dostaje z urzedu tyle...<<< A Ty pracujesz w tym urzędzie, czy tylko świadczenie WYŁUDZASZ ? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Waloryzacja w tym rok byla kolejna, pod koniec 2014 dali im 49, teraz kolejne 36.... Sorry, aLE TO sie w pale niem iesci, ze ot tak sie przyznaje tyle kasy z ustawy. Moja babka bierze ponad 2000 , wujek ponad 3000, to jest chore!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>cha-chach nie nabierajcie sie na te emeryturki 800, zaden dziad tyle nie bierze. Iknasuja co najmniej po 2 tysiaki. Ja biednego emeryta nie spotkalam, a kasa z nas na nich idzie.<<< x Jak za 10 lat wypuszczą Cię z psychiatryka :D :D :D, x to spotkasz :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emeryci to najwięksi wyłudzacze. Nie psotkalam nigdy ludzi tak pazernych, którym ciagle malo. U nas jeszcze pokutuje to ,ze starych sie szanuje, ze im sie pomaga. Mamy równouprawnienie i nikt nikomu nie będzie pomagać, a solidarność międzypokoleniową wsadźcie sobie w d!! Emeryci nie powinni miec wiecej niz 1000 zl!! To sa i tak duze pieniadze płacone z naszych podatkow na nich! Wi mie czego? Bo co? Se zapracowali a g... mnie to obchodzi. Nie chce na dziadow placic!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Moja babka bierze ponad 2000 , wujek ponad 3000, to jest chore!<<< Widocznie zarabiali jakieś 5 lub 7 tys., bo tak mniej więcej ma się emerytura, do osiąganych wcześniej zarobków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
N a tym forum sa sami mlodzi utrzymwani z emeryturek mamy i taty badz dziady spamujące. Nie dacie sie wrobic!!!!! koniec wlaoryzacji ustawowe dla emerytow po kilkadziesiąt zl rocznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosjaaa
Dla mnie to wstyd, żeby 70 latek bral wiecej kasy =i to od panstwa, bo mu sie "nalezy". Wstyd i hańba Oddawac kase dziady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×