Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jjjjjakaaa

Wysokie emerytury w Polsce.

Polecane posty

Gość gość
Drobne. 1800 emerytury to drobne? Sorry ja biore 1400 netto i co mam powiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yhym czyli na starość należy odkładać (mając mniej życia przed sobą niz młodzi ludzie bo rożnie moze byc) młodzi mogą trawę jesc i w lepiankach żyć...bo przeciez tylko na starość sa pieniądze potrzebne. Moje dziecko nie słucha rozmów dorosłych i nie wygłaszam przy nim poglądów politycznych i wszystkich inncyh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuretk
Nie byles swiadomy, ze emerytury w Polsce to 1500,2000, 3000 a nawet 4000! ? Rozliczyc emerytów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Drobne. 1800 emerytury to drobne? Sorry ja biore 1400 netto i co mam powiedziec. x To masz pecha :) Zmień prace dorabiaj :) Ktoś dlatego ma taka bo więcej zarabiał i wypracował taka kwotę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No troche mnie zatkało, ze tyle kasy idzie tylko na 1 emeryta... Krzyczą, ze maja po 600 zl. emerytury, a tu wychodzi szydło z worka.. Sprawdzę pasek babki, bo coś mi się wydaje, ze kreci (nigdy nas do listonosza nie dopuszcza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po studiach 1500? Ta jasne:-D Po studiach lepiej sie zarabia,zastanow sie. Nie widzisz tych nowych osiedli? Mieszkan?,domow ,iphonow,smart tv, galaxy piatek,kompow,imprez,nowych aut itd? Ze Nasze spoleczenstwo jest konsumpcyjne? Nie znasz danych Naszej gospodarki i tego,ze tego konsupcjonizmu sie utrzymuje? A kto to kupuje wszystko? Jakby ludzie po 1500 zarabiali to nie kupowaliby nic! Owszem sa tacy ale to mniejszosc,wg danych w Pl ludzi malo zarabiajacych i biednych jest ok 5-6 mln a to mniejszosc bo Nasz kraj ma 36mln. Powtarzacie tylko co sie Wam wmowi,rozejrzyjcie sie wcale biednie nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waldiii
Wystarczy, ze nie bede lozyl na dziadow i juz mam godną pensję. Sorry , ale ja nie bede zmieniał pracy, by dziadek brak emeryturke z gorka. Niech on idzie do roboty! Ja chce zyc, a on juz sie nażył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WA1980
Dokładnie, starzy juz sie nachapali. Oni już przeżyli, co najlepsze. Teraz niech młodzi mogą zyc. Pozwólmy ml odym zyc. Nie okradajcie nas emeryci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WALORYZACJA emerytur jest RAZ do roku. Jeden raz. W marcu. Autorze, zadzwoń do ZUSu, i się dowiedz, zajrzyj do dziennika ustaw, jak ci mało wiedzy. Ostatnia, miesiąc temu, wynosiła 30 zł netto. To nie jest podwyzka, to wyrównanie kosztów inflacji. Nie wiecie, ze niektórzy mają emerytury z tzw. starego portfela. To byly najgorsze przeliczniki w historii ZUS. Emeryci, którzy mieli tego pecha wtedy, dzis, po latach rewaloryzacji ledwie mają po 1200-1400 zł. Nie wiem, o co chodzi autorowi- chce, by jakies bandy zaczęły zabijac starszych ludzi, bo są na emeryturze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po studiach zarabiam 1380, praca w agencji pracy tymczasowej. Moj dziadek bierze 3500 emerytury i smieje sie mi w twarz... po dziadkowemu. Sprawiedliwość..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Polsce bardzo zróżnicowane są zarobki- od najniższej 1750 do - no właśnie, nawet setki tys. miesięcznie, podobnie jest z emeryturami - od najniższej, do kilku tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zamiast pomstować, poczytajcie trochę fachowej literatury - głąby niedouczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KONDZIUUUUUUU
Spójrz do ustawy, ostatnia waloryzacja 49 złotych!!!!!!!! Waloryzacja jest obowiązkowa, czyli chociażby sie waliło i paliło emerytury na emerytów musza sie znalezc. Nawet, jesli panstwo ma upaśc, to ma byc! Nigdy nikt emerytur nie zamraza, jak wszędzie indziej pensji pracownikom. Waloryzacja jest tez uznaniowa. Ostatnia byla 50 zlotych, KTOŚ IM SYPNĄŁ. sA JESZCZE ODDATKI, DARMOWA KOMUNIKACJA NP. W wARSZWIE, SANATORIA, WYJAZDY, NIE PLACA ZA LEKI, BADANIA, WIZYTY. mAJA TO GRATIS PO SKONCZENIU 70 R.Z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak po studiach zarabiasz 1380 to jestes niestety kaleką ekonomiczną bo sie godzisz na jalmuzne. Po studiach powinnas wiedziec i sie cenic,psujesz rynek pracy. Ok napiszesz,ze nie ma w Twojej miejscowosci pracy. Moze nie ma ale chyba nie po to konczylas/les studia by siedziec gdzies gdzie nie ma pracy? Jedz do wojewodztwa gdzie jest duzo pracy i tam zarabiaj wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asieka
nIESTETY NIE JESTEM EMERYTEM I SIE NIE CENIE. zarabiam 1380 JAK WSZYSCY, I TO JEST WIELKIE MIASTO I CO Z TEGO? Jak jestes taki madry to sie cen, zostaniesz z niczym, ja nie jestem emerytem ze moge nie pracowac i siedziec przed TV, sorry mi panstwo nie wyplaca emeryturki, nie mam znizek itp... Wszystko place w 100% rYNEK I FINANSE PUBLICZE PSUJĄ EMERYCI, BO 1900 EMERYTURY TO SPORO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeby wam gorzko było to wam powiem , ze mi kredyt mieszkaniowy splaca babcia! I rzeczywisce ma ponad 3000 emerytury i ja stać na kredyt, wyjazdy. Mnie na nic nie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś nieudacznikiem ! z roszczeniową postawą ! Nie możesz zrozumieć, że emerytura nie jest za darmo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem taki madry bo w ten wlasnie sposob dzialam i wychodzi mi to na dobre. Nigdy nie zostalem z niczym. Wielkosc miasta nie ma znaczenia a osrodki przemyslowo-gospodarcze w nim i przy nim. Oczywiscie istotny jest wskaznik bezrobocia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ustawa o emeryturach i rentach z Funduszu ubezpieczeń Społecznych z dnia 17 grudnia 1998 r. gwarantuje ustanawia gwarancję emerytury w najniższej wysokości. Do końca lutego 2014 roku, kwota minimalnej emerytury wynosi 831, 15 zł miesięcznie. Kwota ta ulega raz w roku waloryzacji. Waloryzacja świadczeń emerytalnych jest dokonywana przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych z urzędu. Ubezpieczeni nie mają obowiązku składania w tej sprawie wniosku. Źródło infor X Dla idiotów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
emeryci to cwaniacy, a kazdy pracujacy powinewn zarabiac wiecej niz emeryt, bo pracuje. to pranstwo jest chore. jakim prawem zabieracie mlodym i dajcie starym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten kraj to zascianek. W tym kraju jest jeszcze 'szacunek' do starszego czloweika a nie ma do matki z dzieckiem. Stawia sie na piedestale 70 letnia babkę a obraza mlodą dziewczyne z dizeckiem Chore!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćggg
mit biednego emeryta z 831 zl emerytury chachacha statystycznie to se mozna, a wszyscy wiemy jak jest naprawde....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to ze mieszkalem we wsi zabitej dechami gdzie wiekszosc tyrala za tysiaka a potem chlali lub stali pod mopsem nie znaczylo,ze tez tak musialem. Ja wolalem normalne zycie. I wam proponuje opuscic miejsca gdzie jest bieda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widać, ze idioci widza tylko czubek własnego nosa zawmiast otworzyć oczy. Żal mi was barany nie potrafiące myśleć i patrzeć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wole miec świadczenia takie jak maja emeryci niz marnować sie w pracy jak ktos chce-niech chodzi ja dziękuje i nie zycze sobie by pracuja okradal mnie emeryt z emerytura wieksza niz moja pensja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psioczycie na nieprawde i tyle.Emeryci maja mniejsze emerytury niz zarobki. Srednie zarobki to 3400 a emerytura nie pamietam ale nizsza. Wy oceniacie po skrajnosciach nie biorac pod uwage ogolu. Ogolnie to emeryci maja malo ale zdarzaja sie tacy ktorzy maja wiecej. Pracownicy ogolnie tez zarabiaja niezle ale zdarzaja sie tacy ktorzy maja te 1300-2000. Zastanowcie sie i dobrze przyrzyjcie Polsce bo nadal zyjecie w przeklamaniu,ze tu wszyscy biedni a biednych jest mniej tylko duzo krzyczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to wyszło , ze moje wynagrodzenie jest niższe niż emeryta biednego emerycika fajnie.. jak jeszcze raz zobaczę artykuł na WP o waloryzacje to splunę w monitor!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widocznie emerytowany twoj dziadek ma wieksze potrzeby niz ty przeciez nie musisz miec dzieci;) przeciez mozesz jechac za granice mieszkania swojego tez nie potrzebujesz, mozesz mieszkac z dziadkami lub rodzicami samochodu nie potrzebujesz, mlody jestes uzywaj nog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×