Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pewnaa jestem

Słowem, spojrzeniem, wyobraźnią,..Punkt G, part next

Polecane posty

Gość gość
do: "Pragnę ale sie waham" OK,już mnie nie ma i pomyśleć że chciałam ci jego zdjecie wyslać. :/ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raszplo co mię obchodzisz ty i jakiś kojot garderobiany???hę? Kuźwa ani ty stałe dzidy z temate ani 45 innych starych kwok mnie obchodzi jedna nie z tego cyrku hehehe Pisda głupia no jebłeem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie rozśmieszaj mnie teoretyku w pewną to jeszcze uwierzę ale w Gromosławną?....śmiech na sali i porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obiektywna czytaczko, zmień nicka, albo pisz zgodnie z nickiem i koniecznie zainwestuj w słownik jak wychwalasz prostaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śmiać mi się z was laski chce bo w południe pojawi się własciciel haremu kojot a wy się posikacie a on jak zwykle was spuści z wodą i tak jest od tygodnia albo i dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytałam i nic specjalnego. ktoś tutaj reklame robi kojotowi :D beka będzie jak okaże sie że kojot =widmo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pragnę ale się waham
gość dziś zmień chłopcze pampersa jak chcesz do mnie mówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś znaczy sie ze tutaj sie nie nadajesz nudna dzido wiec wypier>>>j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01.51 wywłoko, widmo pisał jak na o2 miał swoje foto na avku. teraz jest kojotem a ty reklame robisz prostakowi? buhahahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01.51 wywłoko, widmo pisał jak na o2 miał swoje foto na avku. teraz jest kojotem a ty reklame robisz prostakowi? buhahahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pragnę ale się waham dziś Ale jestem bliska zdobycia jego zdjęcia, bardzo bliska. x Mam nadzieję, że zdobycia od samego właściciela, a nie pokątnie, na lewo, od osób trzecich, niegodnych zaufania, skoro fotki przekazują dalej:O Nie mówiąc, że nieetyczne i żalosne do granic w ten sposób zdjęcia zdobywać:O Co za śmietnik tu się odbywa:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta pragne ale sie waha jest nawiedzona psychoką żeby tak jpg.zdobywać od osób trzecich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow! pomarańcze się nieźle wczoraj naprodukowały widzę :) że wam się tak chce.Będzie mnie to zawsze wprawiać w osłupienie.Widzę jednak pierwsze przebłyski normalnego (no może w tym przypadku zbyt szumnie powiedziane) myślenia. Zaczynacie rozróżniać (lub zaczynasz, bo ciągle mi się wydaje, że to jedna i ta sama osoba) kto jest kto. Radosne dzień dobry dla wszystkich w miarę normalnych :) dla normalnych inaczej też dzień dobry - nie zapomnijcie o lekach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grom ty to wszystko wogóle czytasz? Podziwiam czasu i wytrwałosci.....Dzień dobry oczywiscie nie wszystkim!...Guten Tag Peewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusowa
Jak Wy tu macie pomarańczowo! :D Cześć Gromi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusowa
O!I Jacek🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krusowa, Jacek 🌼 Ano czytam, bo zawsze jestem ciekawa jak daleko ten absurd forumowy może się posunąć ;) i pomarańcze nigdy nie zawodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusowa
Ero staje się bardziej detektywistyczne niż erotyczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krusowa siema,Grom cze....dla pomaranczy to jest właśnie podniecające,kto co,kogo czego z kim z czym,o kim o czym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano. A najbardziej absurdalny jest zwyczaj oceniania człowieka po kilku napisanych przez niego słowach. Te charakterystyki wyssane z palca. Najbardziej jaskrawa chyba dotyczy Koke. Tutaj wyłazi ta niefajna ludzka potrzeba gnojenia każdego, kto choć trochę wydaje się fajniejszy od nas samych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusowa
Też macie takie wrażenie ,że niektórzy tu żyją na serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś mało ważny
Ja nie mam wrażenia, ja mam pewność. Zresztą... na własnym przykładzie. Mnie też się swego czasu zdarzyło pomylić wirtual z prawdziwym życiem i potem kosztowało mnie to trochę pracy, żeby zmienić swoje myślenie i odzyskać właściwą perspektywę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusowa
Też swego czasu trochę życia tu przegrałam... ale dramatu nie było. Na szczęście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak dziala ten swiat i ludzie wola zyc zyciem innych dobrze ze gromna i kojot jada na urlop to troche ero ostygnie tylko kim sie wtedy zajma ci ludzie ktorzy zyja ich zyciem? jak oni sobie z tym poradza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusowa
Jacek wyzwanie czy wyznanie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krusowa, nie warto doszukiwać się sensu w tym co pisze Jacuś dupuś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusowa
I mnie właśnie dziwi ta chęć życia życiem innych:O Już prędzej zrozumiem chęć życia tu z kimś ...prowadzenia drugiego życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×