Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pewnaa jestem

Słowem, spojrzeniem, wyobraźnią,..Punkt G, part next

Polecane posty

Gość gość
ludzka psychika jest nie do ogarniecia ale bardzo mi szkoda tych fajnych ludzi ktorzy tworza ten topik bo sa naprawde super skupisko barwnych i pozytywnych postaci ktorzy dobrali sie jak w korcu maku ale inni chyba sobie z tym nie radza i dlatego tak po nich jada trzymajcie sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusowa
Dobra... Prysznic i w drogę... Uciekam, miłego dnia i udanej MAJÓWKI ! 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam, że nie powinien podlegać ocenie fakt, że ktoś tu siedzi czy nie siedzi, ile i dlaczego. Każdy podejmuje decyzję jak chce by wyglądało jego życie. Jeśli chce siedzieć i pisać to jego sprawa. jakiej cholery ludzie to oceniają zamiast zająć się kształtem swojego życia? poziom hipokryzji tutaj jest po prostu powalający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stary temat panów KKK skasowali a już pojawił się nowy i nowe teorie ero nie znosi próżni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bój się Gromowłada, zarzucaj tyłek na avatar to może kokojot wróci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....I dalej ciągniecie temat pomarańczy,chyba efekt nowej miotły by sie przydał Na Peewnej topiku albo czas na zmiany.....to co tu uzyskałem juz mam,teraz to mi ganc egal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://youtu.be/m65jhGwtWrg Krusowa, ja Cię w końcu przyszpile co laptopa, no zwiala mi, skubanica:D.bywaj🖐️ && Dzień dobry czwartkowo, mam nadzieję, że wszyscy wypoczęci aby łapać wiatr w żagle;)... Odnośnie przebywania na forum. Tak, ostatnio przeginalam z bytnościa tutaj. Dlaczego? Ano dlatego, że są tutaj naprawdę fajni, ciekawi ludzie. No do których chce się wracać😘 Życie realne, jest, są ludzie równie ciekawi. Ale.każdy zajęty swoim życiem, obowiązkami. jest czas na rozmowę, piwo, zakupy. Ale tak naprawdę każdy szuka swojego celu..Jakie macie cele? Gromi😘 Jacek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat szpiegowski widzę uaktywniony Wczoraj Czytaczka obiektywna pytała się, Kiedy to się skończy. Niby kto pyta nie błądzi, ale czy tutaj warto pytać? Nie lepiej iść przed siebie i mieć na uwadze, to co nas tutaj sprowadza, a pomarańcze strzepnac jaj pyłek z ramienia? Oj dzień myslicielstwa, t. znaczy, żeby okres się zbliża..😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi szkoda kojotka bo to fajny facet a do takich pajacykow go porownuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Nie martwcie się mam układy ze strażakami ;) więc nawet jeśli narozrabiam to rozejdzie się po łokciach. Fame na skale kraju raczej mi nie grozi. Chociaż kto wie co komu do głowy uderzy w pijackim "amoku" toż sama tam nie jadę więc za resztę nie ręczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet zabieram ze sobą tablet więc może na porannym kacu przy kawie coś do Was napiszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łłe na kacu to już jest ok. Zasada jest jedna pias nie pisz ;) Ps. pewna to jest tylko śmierć i podatki, więc nic dziwnego, że wizyty w US wywołują stres a nuż się okaże, że kiedyś w dalekiej przeszłości czegoś nie zapłaciliśmy i nam teraz każą zapłacić 300 razy tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato, za błędy, a tym bardziej za sklerozę się płaci choć nie boli Ale czlowiek musi się nabiegac;) Głowa mi pęka, idę po jakieś proszki, bo nie kontaktuję. Do później;) Aha Erato, kiedy wyjeżdżasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kojot to nie projekt kokeja tylko najusia widac to bylo wczoraj jak ze soba pisali to samo poczucie humoru i to bylo widoczne najus ma zszargana reputacje na ero to sobie czystego kojota stwozyl do wyrywania nowych towarow i jak widac idzie mu to doskonale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×