Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pewnaa jestem

Słowem, spojrzeniem, wyobraźnią,..Punkt G, part next

Polecane posty

Ups, chyba urazilam męskie ego:O bo jak wytłumaczyć to, że facet już kilka razy prosil mnie o num tel, kiedy odmawialam za każdym razem, przy kolejnej "prośbie" mówię, weź Ty wreszcie skończ nie dam ci numeru. A teraz, yhm mijamy się trzeci raz, a facet a automatu zaczyna rozmawiać przez tel udając, że mnie nie widzi,,ci faceci😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężczyźni mają bardzo wrażliwe ego Pewna ;)na tyle, że doznają natychmiastowej amnezji. Gdzie jedziesz Erato? (nie wiem czy pisałaś, ja jakoś nie kojarzę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do lasa i dziczy jedzie Erato:) && No Gromi, ten to jest.szczególnie przewrazliwiony. Żeby pan szanowny tak o swoją pannę dbał:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kojot_
hej wszystkim...widzę, że nowy dzień to i nowe tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewna....daj mi ten numer a ja mu na pewno nie przekażę Gromiś...czemu mnie dzisiaj tak boli lewa noga?...kopałem w coś w nocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt, deszcz w górach bywa niebezpieczny, ale "bezpieczne szlaki,.powinny Ci planów nie zepsuć;) Mnie raz w Tatrach oberwanie chmury spotkało, do tej pory ciarki mam na ciele:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę Pewna,że jeszcze nie jedną kawkę z prądem i bez wypijemy :) Dzień dobry Wszystkim w ten ciepły dzień:) Chociaż dla mnie jest jakiś taki smutnawy :O Mam przerwę i zaglądam z kubkiem kawy;) W kubku dzisiaj,żeby przerwa dłuższa była :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś nie jestem projektem Najszybszego ale bardzo bym chciał....on taki fajny jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powinno się mówić z pełnymi ustami Pewna :D Wtedy jeden bełkot wychodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest i nasz bohater :) Mnie nie kopałeś, ale nie wiem dlaczego w ścianie przy łóżku jest dziura? Pewna, pogoda w górach jest bardzo zmienna. Ale ja je uwielbiam. tatry kocham bardziej od Bieszczad i też mam nadzieję wkrótce się tam wybrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewna...to się świetnie dogadamy bo ja niemowa jestem a piszę tylko brajlem Silena...masz wyczucie czasu z tą kawą, też poproszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gromiś...ale mnie też jeszcze nerka szarpie...trzymasz pod łózkiem bejsbola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gromi :) Czasami sobie człowiek uświadomi ile durnych błędów popełnił i są dni,że ciążą one bardziej niż zwykle.No nic.Trza przeczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę nie robić ze mnie męskiego boksera. Jestem (no może bywam) bardzo delikatna. Podrapane plecy ok, ale nerka to nie moja sprawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewna...na temat zdolności mojego języka to się musi Gromi wypowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Szczyty w Taterkach to mam zaliczone wszystkie :D i te wysokie i te niskopienne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×