Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość takajednaaaa

Czy on jeszcze wróci do mnie ???

Polecane posty

Gość takajednaaaa

Byłam z chłopakiem prawie 4 lata. Nie jesteśmy ze sobą już ponad 3 miesiące. Między nami układało się bardzo dobrze. Dogadywaliśmy się w każdym temacie. Był kochany, robił wszystko dla mnie. Ale parę miesięcy przed rozstaniem zaczęło się wszystko psuć. Oddalał się ode mnie. Może spowodowane to było zmianę jego pracy, problemami jakie miał. Nie wiem..zawsze mówił że mnie kocha nawet jak się rozchodziliśmy to powiedział że nikogo innego nie pokocha ale nie da rady już być ze mną. (ja przez to że widziałam jak się oddala zaczęłam go wypytywać co się dzieje, stałam się podejrzliwa i namawiałam żeby mnie nie zostawiał... i miał dość :( ) Strasznie pokłóciliśmy się na koniec..Po dwóch miesiącach ciszy po rozstaniu wysłał mi życzenia na urodziny. Ja miesiąc później napisałam co tam u niego i bardzo miło nam się pisało. Teraz mamy spotkać się na kawie i zaproponował że jak otworzy (niedługo) restaurację to zaprosi mnie tam na obiad. Myślicie że może po tych spotkaniach będzie chciał wrócić do mnie ? Czy te spotkania mogą być czysto koleżeńskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×