Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gośćKamilka089
no ja też mam Zinnat i tabletki przeciwkrwotczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabletki przeciwkrwotoczne tez mam. Marzena ten kac to pewnie jeszcze resztki narkozie. Spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Kamilka89 tak wlasnie. I w klinice dodatkowo zastrzyk w udo przeciwzakrzepowy .A antybiotyk dozylnie tez wieczorem po operacji pierwsza dawka ,rano druga dawka, a potem wlasnie dalej kontynuacja antybiotykiem juz w domu doustnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olagość
U mnie 3 tyg od operacji. Ja już kompletuję bo dla mnie to ekscytacja z rozmiaru 0 nagle mieć biust jaki by nie był!!! Jestem prze szczęśliwa, każdej, która się waha radze nie zastanawiać się i jak nie za gotówkę to na kredyt, ale nic nie poprawia humory bardziej ni cycki!!!!! A rzadko kiedy się zachwycam i czegoś cieszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Marzena napisałam emaila do Ciebie . Odespij ta trutke bo narkoza to sama chemia ,pij duzo zeby to swinstwo wyplukac z siebie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Ola doskonale Cie rozumiem. Tyle ze ja tez powyrzucalam dawne staniki z gabkami a tuz potym bylo co bylo. Teraz juz jestem na spokojnie bez emocji nie chwale dnia przed zachodem jak to mowia i wszystko staram sie brac na spokojnie i nie szalec zza wczasu .Przyjdzie czas to tez napewno pojade na zakupy ale wole dmuchac na zimne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćliana
Hmm i ja nic z tego nie rozumiem, dostałam antybiotyk dożylnie przed operacja i nic do domu...tylko masc pod opatrunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Hej dziewczynki. Pierwsza noc w domu. Budzę się co 3 godziny jak noworodek na papu. Apropo antybiotyku to ja też nic nie dostałam do domu. W klinice przed i po 2 dawki uderzeniowe i koniec. Gdyby nie ten dyskomfort na klatce to chyba bym dalej nie uwierzyła ze to w końcu zrobiłam. Taki ze mnie niedowiarek. Jak jechaliśmy do kliniki to tez myślałam że jadę na zakupy czy gdzieś tam. Oczywiście ze się denerwowałam ale większego stres mam przed jakimiś egzaminami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
ja dziś spałam 4 godzinny i jestem tak zastana ze mnie AŻ cycuchy pieką miałyście tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Oo widze ze tu rozmowy po nocach nawet :) Marzena :-) A budzisz sie z powodu ze cos Cie zaboli czy cos? W sumie popatrzylam:na te butelki od rurek i jest w jednej 150 ml a w drugiej 60 ml .Ciekawi mnie skad ta roznica.Ty sie troche na tym znasz moze bys napisala czy to dobrze czy zle ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Hej kochane,zabieg mialam wczoraj ok 15,teraz leze jeszcze w szpitalu,po narkozie caly czas zbieralo mnie na wymioty wiec w nocy wcale nie spalam.Jest ok tylko piersi bardzo bola ale jest to do przezycia:)) wczoraj dostalam przeciwbolowe dozylnie ale nie pomoglo i zastrzyk w brzuch przeciwzakrzepowo.Cycenki juz mam.300 i wyszly spore....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Ja takze mam wrazenie ze zaraz mi tam wszystko wystrzeli bo skora jest tak mocno naciagnieta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaaAmi dzielna kobieto brawo. Widzisz juz jesteś po. Marzenka ja też tak miałam tuż przed wyjściem jeszcze podany antybol dożylnie. Z tym stresem to miałam tak samo.:) Ja pierwsza noc przespana bez szybszej dawki przeciwbólowego. Oby było lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
JaaaMi bedzie dobrze.Klatka naciaga sie bo skora musi tez sie rozciagnac , jak to mowia najpierw masa potem rzeźba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Caly przod mnie bardzo boli tzn: piersi,zebra....ciesze sie ze jestem juz po:))))ale waznie jest ze prawie minely mi mdlosci i wymioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćliana
Hej dziewczyny no ja dzisiaj juz o niebo lepiej duzo mniejszy ucisk na klatce ale za to zaczyna mnie męczyć ten pas i stanik !! Noc spokojna choć to spanie na plecach tez nie jest fajne - zuza 1234 kiedy bedzie mozna sie na boczek przewrócić ??? Nadal wszystko naciągnięte i twarde- czekam z utęsknieniem na zmianę opatrunków by choć na chwile zrzucić ta zbroje ...ketonale juz tez odstawiłam w sumie od poniedziałku wzięłam 5 tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequila ja nie raz jak wysyłam maila to zastanawiam się gdzie on "leci" bo nie ukrywajmy ale jesteśmy tutaj całkiem anonimowi jak piszemy. Co innego jak już później wymieniamy się mailami, poznamy trochę tę osobę, a co innego jak ktoś jako "gość" prosi o fotki bo ma operacje i nie wie jakie implanty wziąć. Każdy może tu wejść, podać się za kobietę, a naprawdę być facetem i chcieć tylko oko nacieszyć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza1234 no weź.... niektóre nas już znasz dobrze i nie jesteśmy facetami :P ja liczę, że pochwalisz się nowym nabytkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaaaAmi będzie przez pewien czas takie wrażenie jakby miało ci zaraz wybuchnąć. Wiedz, że to minie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Budze się bo mi niewygodne i plecy bola. Juz tez nie mogę się doczekać spania na boku. Mialyscie racje ze przez sen nie ma możliwości obrócić się na bok. Pamietacie miałam takie obawy. Zuza a od kiedy masz ten płyn w tych butelkach? Od operacji czy juz bylas na wymianie? Różnica taka może być bo sama pisalas ze w tej jednej piersi zebrał ci się płyn i krwiak. Może ci jeszcze zostawia ta butle tam gdzie jest go więcej? Lepiej niech się oczysci dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Liana kiedy mozna juz spac na boku tego nie Wiem. Ja wiem ze wole spac normalnie dopki ten implant sie nie zatwierdzi na amen. A takie gojenie wewnatrz to trwa do dwoch miesiecy zeby sie juz nie ruszył. Elleni1 tak tak tylko widzisz co sie dzieje obce maile podaja i sie wysyla a niewiadomo gdzie to trafi . Napewno juz zdjec nie bede wysylac do nowych osob na forum tylko do tych ktore juz znam i ufam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Marzena płyn zaczal leciec od poczatku do tych butelek po troszke . Mam te dreny od poczatku a dzis mowil ze je wyjmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza1234 to ja tak samo, a tym bardziej już dla użytkowników "gość" bo nigdy nie wiemy kto po drugiej stronie monitora siedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Tequila zgadzam sie z dzwwczynami,jestes piekna dzewczyna I co niektore poprostu pozazdroszczyle.a nich Im bedze.nie przejmuj sie,niestety idiotow jest wiecej na tym swiecie niz normalnych ludzi I dlatego staram sie uczyc swoich dzeciaczkow zw nie wszystkim sie ufa.xxxxxx jak ja bede po to tez powysylam dzewczynom ktorych znam tutaj dluzej.I tez ktore mi wyslale.xxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
A ktore to pisala ze ma 40 lat???Marzenka chyba ty.Ja wlasnie koncze 22go czerwca 40 lat I robie sobie szokujacy prezent na urodziny. Xxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Jak ja sie zawas dzewczynki sie ciesze co miale robione w tym tygodniu.jestescie naprawde dzelne babeczki.xxxx a ja jeszcze sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
gośćelmo Ty też sobie dasz radę... Ja właśnie spałam godzinę i zaś się obudziłam.... Czy po tej narkozie mialyscie opuchniety brzuch nogi buźie ?bo ja mam brzuch jak balon a stopy nie mieszczą mi się e butach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Elmo nie boj sie. Widzisz wszystkie zyjemy i dajemy rade a ja juz cieta dwa razy i funkcjonuje :-)Wydaje mi sie ze trzeba pozytywnie myslec . Ja od poczatku zle myslalam balam sie i ciagle cos gadalam do siebie ze cos czuje ze bedzie nie tak i bylo. za drugim razem owszem balam sie ale powiedzialam sobie ,,bedzie dobrze juz nic sie nie stanie " i jest dobrze. Teraz juz kukam i widze ze wkoncu jest ok. Czasem dluga jest droga do celu i do marzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Elmo tak to ja jestem ryczaca czterdziestka. No może prawie bo jestem z listopada. Elmo ty tez będziesz dzielna zobaczysz. Zuza napis z jak wrocisz z kliniki czy masz usunięte oba dreny i czy wszystko się elegancko goi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Kamilka89 tak opuchnieta jestem jak balon :-) ale widze ze powoli schodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×