Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gośćmelissam
Punani u mnie też dokładnie we wtorek mija miesiąc :) jak sobie radzisz ze wstawaniem z łóżka? Ja po nocy czuje jeszcze taki ciężar na klatce ale jak się rozruszam to zapominam że mam jakieś ciało obce w sobie :D. Czym smarujesz swoje blizny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Sylwia a jak dotykasz to tak jakby bulgotało czy nic nie czujesz ?Ja jak sie nachylilam to czulam bulgotanie jakby taka kulka plywala na czubku .ale to bylo pierwszy raz po operacji miesiac temu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Aha noi Sylwia ja plastyki nie mialam wiec tez mi troche ciezko to ocenić. Ale uczucie worka z woda mialam i trzebabylo plyn sciagnac przy okazji drugiej operacji.. Mysle ze najlepiej bedzie jak umowisz sie z lekarzem ,jesli uzna ze cos jest nie tak to powinien zrobic usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
Cześć dziewczyny sorki ze długo się nie odzywałam ale po powrocie do pracy masa roboty. Mam pytanie bo od 2 dni mam wysypka taka alergiczna wygląda jak po opalaniu na słońcu nie jest bardzo widoczna ale można ją wyczuć pod palcami mam ja na całej szyi z tyłu czyli karku na piersiach Nie ma tylko w rowku i w zgeiciu pod kolanami co to może być ? Czy to może mieć związek z implantami które miałam wlozone 5 tyg temu ? Dzisiaj operacja Marzeny trzymamy kciuki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Zuza za pol godziny wyjezdzamy. Trochę się denerwuje ale nie tak bardzo jak myslalam. Nawet kupe robilam na sile a myslalam ze będzie sraka. Pewnie dopiero zacznie się jazda jak juz zobaczebudynek kliniki. Fajnie ze jesteście. Taka silna grupa wsparcia. Pozdrawiam was cycolinki. Niedługo do was dolacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mellisa ja niczym nie smaruje bo mam je nie pogojone, wstaje sama, rano uczucie ciezkosci jest, ale ogolnie od 2 tygodni pracuje, i to za barem w ogromnyn klubie, wiec daje rade tylko blizna nie chce sie jedna zamknac ;( dzis kontrola znowu to zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Zuza może nie bulgotanie ale uczucie gąbki galaretki nie wiem do czego to przyrównać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Marzena bede myslec o Tobie ,trzymam kciuki .Oddychaj gleboko i staraj sie nie denerwowac .Daj znac jak bedzie po wszystkim jak bedziesz mogla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Joasia Ty będziesz miała 330 a masz jakieś zdjęcie aktualnego biustu bo już sama nie wiem jaki wsiąść....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Dziewczyny jutro mam zabieg,Boże jak ja sie boje,masakra,brzuch mnie bo,i,boje sie zaśnięcia przebudzenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaaAmi I Joasia wiem co czujecie ale już miejscu zobaczycie jsk szybko pójdzie. Trzymam za was kciuki. Buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
asi28 ja tak cholernie sie boje,już chyba wszystkiego:(((brzuch od rana bardzo mnie boli. a do tego stresuje mnie to ze mam małą córcię.....ja Pier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Asia28 a mogłabyś przesłać mi zdjęcia przed i po? anecia9383@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelissam
Punani to może powinnaś to przemywać octeniseptem lub betadine, mi tez jedna blizna gorzej się goiła ale zaczęłam psikać tym octeniseptem i z dnia na dzień było coraz lepiej teraz już nie ma strupków tylko różowa blizna:) tak więc może spróbuj;) daj znać co Ci lekarz powiedział... Dziewczyny te które jesteście już dłużej po operacji, po jakim czasie zeszła wam opuchlizna? Ja jestem trzy tygodnie i jedna pierś jakby na górze bardziej obrzęknięta, czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Jaaami ja tak samo mysle o dzeciach bardzej niz o sobie.nie denerwuj sie,ja sie staram sie nie denerwowac.az zaczelam popijac jakis alkochol wieczorkiem zeby usnac hahahaha.zobacz asi juz jest po z rodzinka I z naming.xxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaaAmi pośle ci jak mnie rozpakuja. Mam stanik plus bandaz plus pas. Gorzej już mnie nie mogli zapakowac. Jutro powinni mi sciągnąć bandaz to będę miała stanik i pas to wtedy porobie foty. Wiem ze to stres , tez mam dwie córki. Teraz robimy coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Asi28 i elmo starsza córka ma 10 lat wiek ok, a druga o maluszek bo 8 miesieczy i mysl o niej mnie najbardziej meczy :((( dzięki dziewczynki jesteście kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćliana
Witam, jestem 2 doby po zabiegu - nie bede ukrywać ze nie boli ale uważam, ze bol jest do zniesienia. Mam problem z oddychaniem uczycie, ze siedzi mi cos na klatce jest chyba gorsze od bólu. Jeszcze noce i spanie na wznak - o matko... Lekko nie jest. Proszę o pomoc dziewczyny które są juz po. Wczoraj wychodząc z kliniki miałam zmieniane opatrunki i lekarz powiedział ze kolejne proszę wymieniać co drugi dzien -hmm czy tez tak zmieniacie ? Jeszcze ku lepszemu funkcjonowaniu wspomagam sie ketonalem ale od wczoraj wzięłam 3 tabletki wiec chyba nie jest tak zle. Proszę tez o ogólne porady dla osob które są tak jak ja zaraz po operacji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaaAmi tez mam 10 lat różnicy pomiędzy dziewczynkami. Ta 10 letnia juz ogarnie te malutka. Nic sie nie martw. Będzie dobrze :) Gość lina to jak ja w pn miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Asi28 wiem ze starsza ogarnie Małą,tylko niestety oprócz tego ze dużo budzi sie w nocy to zaczął sie szał wstawania itd...masakra No i starsza bedzie musiała zostać w domu,nie chodzić do szkoły:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Jaaami w tym wieku dzeciaczkom zabki idea,I towarzyszy bol garaczka.ja swojej przeciwbolowe dawalam bo zadne zele nie pomagale.ale my kobiety jestesmy silne I wszystko przejdzemy kazde pod gorki I z gorki.Max napewno tobie tez po moze,tylko staraj sie po operacji malej nia brac na rece,wiem ze to ciezka sprawa ale w tedy szybciej dojdzesz do siebie.........ja moze troche sie ciesze ze moi nie beda muaieli na to patrzyc.ale tez strasznie przezywam rozlake.xxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Asi kochana a powiedz,czy jestes szczesliwa.bo nie ktore dzewczyny nawet jakies zalamania nerwowe przwchodzily.jestem ciekawa czy ja nie bede chciala je wyjac,ze mi strasznie bedze nie komfortowo ze cos mi Tam wsadzili xxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmo tez się tego obawiam ze będę czuła cały czas ze coś tam mam. Narazie nic nie czuje w sensie emocji bo widziałam je przez minutę przy zmianie opatrunku a jutro drugie oglądanie hii. Oby się dobrze goilo i aby nam służyły długo :). Załamania nie mam w sumie to jestem zadowolona ze juz po. Teraz czekam na efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez oczywiscie przemywalam i octeniseptem i betasoidone ale i tak nic nie dalo, za 2 h jade na kontrole znowu, a jezdze w sumie co 2-3 dni i zobaczymy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćliana
Asi28 a powiedz jak sie dzisiaj czujesz ogólnie jestem tez obolała nie tylko w okolicach piersi ale rownież ręce mnie bolą i plecy ale to raczej od tego ze są znacznie obciążone niż zwykle - samo spanie cała noc daje znac o sobie. Od wczorajszej zmiany opatrunków nue widziałam jeszcze moich piersi póki co czuje ze są strasznie twarde i takie jakby nie moje i wszystko dookoła lekko zdrętwiałe - ehh oby tylko ku dobremu szło i lepszemu samopoczuciu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olagość
Pojawiły mi sie białe kropki( taka kaszka) na sutkach i sutki są niesamowicie wrażliwe. Czy to normalne? Smaruje linomagiem i przykładam wacikiem. Wczoraj też zauważyłam( tym razem POD) blizna żylaka, ale juz się poedukowałam w tym zakresie i to nic groźnego podobno ...ehh same niespodzianki u mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Ola taki jakby zylak to ja mialam tez .zniklo samo po ok 3 tygodniach. Brodawki tez mialam biale jakby mleko zaschniete .niewiem skad to sie bierze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelissam
Dziewczyny te które jesteście po operacji już dłuższy czas, po jakim czasie wasze piersi wyglądały jednakowo? Bo wiadomo że jedna może się goić inaczej niż druga...u mnie jedna jest obrzęknięta bardziej na górze, a jestem 3 tygodnie po operacji, pomóżcie prosze czy to normalne i jak długo może utrzymywać się taki obrzęk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi dalej cieknie i znowu nie obcieli szwow, jak zwykle lekarz zobaczyl i fo zobaczenia za 2-3 dni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
PUNANI ale co więcej powiedzieli? Jakie zalecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×